Rabka Zdrój 2016-10-23

PERŁY MAŁOPOLSKI 2016 RABKA

Wyniki NW Krótki

MiejsceNumer StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
Nie wystartowało 51 uczestników
DNS*4029BARTOSIŃSKA IRENACHEŁMNOCOFFEE TEAMNW Krótki K-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4030BARTOSIŃSKI MARIUSZCHEŁMNOCOFFEE TEAMNW Krótki M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4027BOROŃ MARCINKRAKÓWONE WAY TICKETNW Krótki M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4020BUDNIK PIOTRCICHE:-)NW Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4007CHAJA ZUZANNASUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONANW Krótki K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8052Czubernat JoannaPORONINbrakNW Krótki K-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8051Czubernat StanisławaPORONINbrakNW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4995DARDZIŃSKA BRONISŁAWAHAŃCZOWABABSKI KLUBNW Krótki K-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4028DUDEK ANDRZEJMIECHÓWNW Krótki M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4021ELŻBIECIAK ŁUKASZLACHOWICENW Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4035GARBAT ŁUKASZSOSNOWIECNW Krótki M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4002GARBAT RYSZARDSOSNOWIECNW Krótki M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4023GŁODKIEWICZ JERZYKRAKÓWNW Krótki M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4043GRZESIAK ANNAKRAKÓWKRÓLIKINW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4010HAŁAS MARCINCZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICENW Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4036JANUSZ URSZULATRZCINICANW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4026KAMYK KAROLINAŁOPUSZNANW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4996KARLAK HALINAUŚCIE GORLICKIEBABSKI KLUBNW Krótki K-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4012KREFFT LIDIAGDYNIANW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4801LIBUSZOWSKA KRYSTYNAJASŁONW Krótki K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4001LOLEY SYLWIAZAKOPANENW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4014MALACZ KRYSTYNAKRAKÓWMALACZE BIEGACZENW Krótki K-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4031MALACZ MICHAŁKRAKÓWMALACZE BIEGACZENW Krótki M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4015MALACZ ILONAKRAKÓWMALACZE BIEGACZENW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4037NORYS URSZULALIBIĄŻNW Krótki K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4004OLEJNICZAK HENRYKKOŚCIELISKONW Krótki M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4041PADIAS PAWEŁGDYNIANW Krótki M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4006PARTYKA-SZYMAŃSKA EWAKAZIMIERZA WIELKARODZINNE BIEGANIENW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4040PILARSKA RENATAANDRYCHÓWNW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4033RADWAŃSKA DOMINIKA JOANABIELAWAGRUPA SPOD BRANISKANW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4032RADWAŃSKI JACEK MŚCISŁAWŁAPSZE NIŻNEGRUPA SPOD BRANISKANW Krótki M-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4038ROGALSKI PAWLIK CELINAZAKOPANENW Krótki K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4046SALA ANDRZEJJUSZCZYNNORDIC WALKING TEAM KOJSZÓWKANW Krótki M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4024SMRECZYŃSKA MAGDALENAKRAKÓWNW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4009SPYRA ŻANETACZĘSTOCHOWANW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4034STANIROWSKA ALINAMSTÓWNW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4022SULKA WIOLETTASTRYSZAWANW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4016SWOBODA KASIAKRAKÓWZGREDEK TEAMNW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4017SWOBODA PIOTRKRAKÓWZGREDEK TEAMNW Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4018SWOBODA FRANEKKRAKÓWZGREDEK TEAMBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4999SZELEST MAŁGORZATAZAKRĘTRUN VEGAN TEAMNW Krótki K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4998SZELEST ADAMZAKRĘTRUN VEGAN TEAMNW Krótki M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4019SZEWCZYK URSZULAKRAKÓWNW Krótki K-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4042SZEWCZYK-GUZ IZABELAKRAKÓWNW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4005SZYMAŃSKI MAREKKOSZYCERODZINNE BIEGANIENW Krótki M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4025TOMANKIEWICZ GACEK ELZBIETAKRAKOWGACKINW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4044USTUPSKA JOANNARABKAKRÓLIKINW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4039WASIECZKO_BIL KATARZYNAKROSNONW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4008WĄSIK MAGDALENANOWE BRZESKONW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4003WÓJCIK EWASOSNOWIECNW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8058Wierzbicka MarlenaLachowicebrakNW Krótki K-J – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował