Rabka Zdrój 2016-10-23

PERŁY MAŁOPOLSKI 2016 RABKA

Wyniki Bieg Krótki

MiejsceNumer StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
Nie wystartowało 185 uczestników
DNS*2148AUGUSTYN MARCINGABUŁTÓW / KAZIMIERZA WIELKAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2122AUGUSTYN MARIUSZKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2103BARAN EWACIANOWICENIGHT RUNNERSK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8046BARAN JÓZEFKRYSPONÓWM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8047BARAN GRZEGORZM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2029BARTAK IZABELAKRAKÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2803BENNAARS ISABELLAKRAKÓWK-16 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2047BENNAARS EDWINKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2107BLAUT MARCINKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2906BŁOCKA MAŁGORZATAWIELICZKAJAMAGO TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2146BOGDAŁ JOANNAKRAKÓWNOWA HUTA TEAMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2989BOROŃ DARIUSZKRAKÓWASICS POLSKAM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2991BULARZ LESZEKSKAWINAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2010CHRZĄSTEK ALICJAKIELCEK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2117CIUŁA TOMASZKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2026CZADERNA MATEUSZBIELSKO-BIAŁAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2108CZAJKA GRZEGORZJASŁOM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2129CZARNIAK ANDRZEJZAKOPANEM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2130CZERYNA ROBERTKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2005DAŃDA DOMINIKDOBCZYCEM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2020DAŃDA PAWEŁKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2137DESKA MICHAŁCZĘSTOCHOWADESAK TEAMM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2062DOBRANOWSKI PIOTRCHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2036DUDEK PIOTRMIECHÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2086DUKAT WIKTORIAKONIUSZATEAM PRESTOK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2133DZIEDZIC JOANNAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2125DZIEDZIC ALEKSANDRAKRAKÓWK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2994DZIEDZINA TOMASZKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2016DZIEDZINIEWICZ WALDEMARKRAKÓWITMBW KRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2015DZIEDZINIEWICZ AGNIESZKAKRAKÓWITMBW KRAKÓWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2042DZIERŻAWSKI TOMASZOLKUSZBORSUKI BIEGAJĄ OLKUSZM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2085DZIOPA PAWEŁKIELCEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8060Dietze ElżbietaKrakówbrakK-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2006Dziedzic AnnaKRAKÓWEMI RUNNERSK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2070FALISZEWSKI SEBASTIANŁÓDŹM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2055FILICIAK JUSTYNAKRAKÓWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2018FILIPEK PRZEMYSŁAWJAWORZNOPARKRUN CHRZANÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2114GACEK ALICJANOWY TARGKOMBINAT TRENINGUK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2995GARGAS-DZIEDZINA JOANNAKRAKÓWNIGHT RUNNERSK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2037GĄDEK KRZYSZTOFLIBERTÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2057GĄSIOR PAWEŁKOSZARAWAJAŁOWCÓWKA TEAMM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2054GIEDWIŁŁO MARTATYCHYK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2147GRABOWICZ ANDRZEJKRAKÓWWKS WAWEL-BNOM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2088GUCWA EWANIEPOLOMICEK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4011Gołębiowska AgataMICHAŁOWICEGOŁĘBIEK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2152Gołębiowski JanMICHAŁOWICEGOŁĘBIEM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2135HANUSIAK ANNAJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2116JAGIEŁA-KURTYKA RENATARADWANOWICEK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2009JANICKA BARBARAKOCMYRZÓWBBK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2801JASICA PAULINABIELSKO-BIAŁAK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2073JOŃCZYK JOANNAKRAKÓWJMJ SOLUTION SPORTSK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2993JOP KLAUDIASKAWINAK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2999JOP DOROTASKAWINAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3554Jamka WiesławSkawinabrakM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2124KAPUSTA ANNAKRAKÓWNIGHT RUNNERSK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2119KARŁOWSKI WOJCIECHSZYCEINSPEKTORAT SZM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2138KASPERCZYK ADRIANKRAKÓWTEAM PRESTOM-16 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2992KIEŁTYKA KAROLINAKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2050KLECHA ALEKSANDRAMINOGAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2120KOBRYŃ DOMINIKKATOWICEBYLEDOBIEC ANINM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2059KOLANIAK JOLASIDZINAUKS DELTA JORDANÓWK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2093KOPTA JERZYKRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2061KOSEK SEBASTIANJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2997KOŹBIAŁ MAŁGORZATAKRAKÓWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8069KRUPINIEWICZ ANTONILEGIONOWOM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8018KUBICKA BARBARAKRAKÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2021KUCHARSKA MONIKAKRAKOWKUCHARSCY TEAMK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2052KULIŃSKI ŁUKASZWOLA BATORSKAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2040KULISA DAGMARARADZIEMICETEAM PRESTOK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2067KUŁACH MACIEJZAKOPANEM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2077KUNZ MARCINKRAKÓWM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2078KUNZ TOMASZKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2127KURTYKA JOANNARADWANOWICEK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2084KUŚ KATARZYNASKAWINAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2145Kaczkowka KarolinaMyślenicebrakK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4013Kaźmierczak MichałZOFIÓWKAbrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8057Kruk PaulinaKrakówbrakK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2007LACHOWICZ KUBALIBERTÓWM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2053LASKOWSKI TOMASZKRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2043LASKOWSKI DARIUSZKRAKÓW:-)M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2143LISOWSKA MAJASKAWINAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2060ŁAZARZ GABRIELJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2905ŁĄCZKA AGNIESZKATRZEBINIAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2008MAC BARTŁOMIEJRABKA-ZDRÓJM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2153MACIASZEK PIOTRCIĘŻKOWICEM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2903MACIUBA JANUSZBRZEŹNICAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2141MADEJ KATARZYNAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2056MAKUCH ANNAKOSZARAWAJAŁOWCÓWKA TEAMK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2136MIŁKOWSKI JAKUBTARNÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2098MIŚKOWIEC BOŻENADOBRAKLI FORNIA TRIK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2048MOTYL ARTUROLKUSZOLKUSZM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2904MYNARSKI DAMIANJANOWICEM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8062Matysiuk JakubKrakówbrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2023NAWARA EWELINATARNÓWKSIĘŻNICZKI NIBYLANDIIK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2907NĘDZA MARIAKOŚCIELISKOK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2045NIEWIADOMSKI JANKALWARIA ZEBRZYDOWSKAJAMAGO TEAMM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2990NORYS KATARZYNALIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWK-16 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2139NOWAK JUSTYNAJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWK-16 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2113NOWAK SEBASTIANKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2003NYCZ MONIKAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2140OBAJTEK MAGDALENAMYŚLENICEFRAJDAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2996OPRYSZEK BOGUSŁAWKRAKÓWITMBW KRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2072ORŁOWSKI DARIUSZKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2071ORŁOWSKI IZABELAKRAKÓWNIGHT RUNNERSK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2022ORŁOWSKI ADAMKRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2111PARUCH PAULINAKRAKÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2110PASEK ANNAGLIWICEK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2126PĘDZIMĄŻ NATALIARABKA-ZDRÓJI LO IM. E. ROMERA RABKA-ZDRÓJK-16 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2099PĘKAŁA JUSTYNAGDÓWKLI FORNIA TRIK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2001PIECH JAKUBBIAŁA PODLASKAAZS UJ KRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2142PIETRUSZKA ANNAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2109PITUCH PRZEMYSŁAWTENCZYNEKBIEGAM DLA FRAJDYM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2112PŁOSKONKA ANDRZEJKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8002PŁOWECKA AGATACZĘSTOCHOWAK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2092POWĄZKA ELŻBIETAKRAKÓWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2087PRZYŁUCKA GRAŻYNAPRECZÓWGRAMMIK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2051PYPŁACZ KRYSTIANMINOGAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2038RĄCZKA-GĄDEK AGNIESZKALIBERTÓWGĄDEK-ARCHITEKCIK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2902REPLINSKA MAGDALENATRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2095ROGOWIEC ŁUKASZJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2118ROIK TOMASZSZCZUCINJAM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2004RYBIEC IWONADOBCZYCEEMI RUNNERSK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2102RYZNAR JAROSŁAWJASŁOJASŁOM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2011RZEPECKI EMILKRAKÓWM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2080SEWERYN SYLWIASKAŁA(NIE)DZIELNI BIEGACZEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2081SEWERYN MICHAŁSKAŁA(NIE)DZIELNI BIEGACZEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2132SEWIŁO ELŻBIETAMOGILANYNIGHT RUNNERSK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2128SKONIECZNY MARCELGOSZCZABIEGIEM MARSZM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2041SKOREK MIROSŁAWKATOWICEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2017SKRZECZYŃSKI SŁAWOMIRRABKA-ZDRÓJSŁONECZNA SKARPAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2028SKRZYPEK ANNALIBERTÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2150SMYRAK JUSTYNAZAWOJAUKS ZAWOJAKK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2091STADNICKI PIOTREKZAKOPANEM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2090STADNICKI BARTŁOMIEJZAKOPANENARTY BIEGOWE-ZAKOPANEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2097STANIROWSKA WERONIKA KATARZYNAWARSZAWAK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2068STANISZEWSKA EWAKRAKÓWBIEGAM BO LUBIE KRAKÓWK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2002STĘPIEŃ MAŁGORZATAKRAKÓWDB SCHOOL OF PAINK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2096STROJNY JERZYTUCHÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2064SUŁEK RYSZARDKRAKÓWNIEZRZESZONYM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2701SWIDNIEWICZ PAWELKRAKÓWKSCM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2069SZASTAK RENATAPROSZOWICETEAM PRESTOK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2076SZCZEPANIK OLIWIAWARSZAWAWILDEERK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2075SZCZEPANIK MILENAWARSZAWAWILDEERK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2074SZCZEPANIK MARCJANNAWARSZAWAWILDEERK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2019SZCZĘSNY MICHAŁKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2802SZELEST ALICJAZAKRĘTRUN VEGAN TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2046SZYMALAK MICHAŁŁÓDŹM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2012TOBOROWICZ PRZEMYSLAWKRAKÓWCZŁAPIEMY DO METYM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2100TOLALA AGNIESZKANOWY TARGNOWY TARG RUNNERS / KOMBINAT TRENINGUK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2101TOLALA WIKTORNOWY TARGNOWY TARG RUNNERSM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2121TOMANKIEWICZ JOANNAWIĘCKOWICEGACKIK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2094TREBEL-BEDNARZ BEATAKRAKÓWPRZYJACIÓŁKIK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2025TRELA MAGDALENATARNÓWPOKONAJASTME.PLK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2024TROŚCIANKO SARAWARSZAWAK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2079TRZCIONKA JUSTYNAKRAKÓWBIEGANIE GÓRY LAS BŁOTOK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2105TURKEVICH YULIAWILKOWISKOENDORFINKIK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2058TWARÓG KAMILTOPORZYSKOUKS DELTA JORDANÓWM-16 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2082TYLIBA IRENEUSZPRZEGINIAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2083TYLIBA MAGDALENAPRZEGINIAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2033TYNUS WIKTORFRYDMANELTYNM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2032TYNUS MARCINFRYDMANELTYNM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2030TYNUS KATARZYNAFRYDMANELTYNK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2031TYNUS RADOSŁAWFRYDMANELTYNM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2104TYRAK DOMINIKKRZESZOWICEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2115URBANIAK ANNAKRZYWACZKAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2149WARGACKA ALEKSANDRAOWCZARYITMBW KRAKÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2131WASIL SZYMONWOJKOWICESOCIETYJEZUUFAMTOBIE.PLM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2049WDOWIAK SYLWIABOSUTÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2151WĘGRZYNEK ANETAIWANOWICEK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2065WIERZGACZ BARBARAKRAKOWLACHO TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2901WILKOSZ MAGDALENADĄBROWA TARNOWSKARUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2134WIŚNIEWSKA ANETAWARSZAWAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2106WIŚNIEWSKI PAWEŁKRAKÓWITMBW KRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2063WRONA WOJCIECHSKAWINA1988M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2123WROTNIAK MACIEJRZĄŚNIABLIŹNIACYM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2066WROTNIAK SYLWIARZĄŚNIABLIŹNIACYK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2014WSZOŁEK ANNAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2039WYPYCH URSZULAKRAKÓWK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8063Wachałowicz MarekRabkabrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2013ZACHARA EWAKRAKÓWCZŁAPIEMY DO METYK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2044ZAŁĘCZNA MAGDALENAWIELICZKAJAMAGO TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2089ZELAZKO KASIANOWY TARGKOMBINAT TRENINGUK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2144ZIELIŃSKI DAWIDKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2034ŻMUDA MAGDALENAWOLA ZACHARIASZOWSKAMAMA Z SYNEMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2035ŻMUDA MAKSYMILIANWOLA ZACHARIASZOWSKAMAMA Z SYNEMM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował