Annopol 2017-05-28

Z biegiem Wisły - III Festiwal biegowy Annopol 2017

Wyniki Open 10km

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
152RACZYŃSKI PawełAnnopolSKB Kraśnik/Asics Polska10km M 20-29 – Open00:35:0917,100:00:00
239LISTOPAD DariuszLublinNFZ Lublin10km M 40-49 – Open00:36:1516,500:01:05
3102POLAK KrzysztofPUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERS10km M 30-39 – Open00:36:5716,200:01:47
484ZIOŁO MirosławKraśnikKraśnik Biega10km M 40-49 – 100:38:2415,600:03:14
5113BUDNICKI RafałWarszawaMORT!10km M 30-39 – 100:38:2715,600:03:17
64BĄK MichałChełmceDrukarnia DAP Kielce/BBL Strawczyn10km M 20-29 – 100:39:1815,300:04:08
729KORZONEK. MarcinGorzyceSPRINT Gorzyce / sprint.egorzyce.pl10km M 30-39 – 200:42:3614,100:07:26
83ANTONIUK ArturKrasnikBaran Cycling Team10km M 30-39 – 300:42:471400:07:37
998BORDACKI WaldemarPuławyTKKF Chemik Puławy10km M 60+ – 100:42:511400:07:41
1035LASKA TomaszZawichostZawichost Biega10km M 50-59 – 100:42:541400:07:44
1165SZABAT. WiesławAnnopolbrak10km M 50-59 – 200:43:3413,800:08:24
1248PIETRZYK ZbigniewKępa Borzechowskabrak10km M 40-49 – 200:43:5313,700:08:43
132ADAMCZYK MariuszBorzechów Koloniabrak10km M 40-49 – 300:44:4713,400:09:37
1417GĄTARZ JanuszWarszawaJ&J10km M 30-39 – 400:45:1613,300:10:07
1585JEDZINIAK PiotrPuławyIm-Possible Team10km M 30-39 – 500:45:3213,200:10:22
1634KURZYNA KrzysztofDzierzkowicebrak10km M 40-49 – 400:45:3913,100:10:29
176BALAWENDER PawelKrasnikbrak10km M 40-49 – 500:46:001300:10:50
18 / 149PITURA ElizaLublinLubelska Grupa Triathlonu10km K 40-49 – Open00:46:2812,900:11:18
1919GRĄDEK DariuszKraśnikstrefatriathlonu10km M 50-59 – 300:46:2812,900:11:19
2055SIECZKA KrzysztofWymysłówKraśnicki Klub Morsów10km M 20-29 – 200:48:3712,300:13:27
2168SZKODA. RobertBiłgorajBiłgoraj Biega10km M 30-39 – 600:49:531200:14:43
2279WOTLIŃSKI AndrzejSkarżysko AAA10km M 50-59 – 400:50:041200:14:54
2323KALICKI PiotrBełżyceBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ10km M 30-39 – 700:50:1911,900:15:09
2474TOPOROWSKI MariuszLublinbrak10km M 30-39 – 800:50:3611,900:15:26
25 / 246NALEWAJKO IzabelaLublinBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ10km K 20-29 – Open00:50:5311,800:15:43
2669SZUBARTOWSKI PawełBełżyceBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ10km M 20-29 – 300:51:0111,800:15:51
2782WYSOCKI DanielKraśnikKraśnik Biega10km M 40-49 – 600:51:2611,700:16:16
2824KANTOR DarekBoduszynlubelskibiegacz.pl TEAM10km M 40-49 – 700:51:3611,600:16:26
29103NOWAK SławomirSkarżyskobrak10km M 40-49 – 800:52:0711,500:16:57
30 / 38BARANOWSKA AgataLublinbrak10km K 30-39 – Open00:52:2411,400:17:14
3162STOLA PiotrKraśnikbrak10km M 50-59 – 500:53:3211,200:18:22
32 / 4106SADZA AnnaSkarżyskobrak10km K 30-39 – 100:53:3811,200:18:28
33 / 563STOLA DorotaKraśnikbrak10km K 40-49 – 100:54:321100:19:22
34129SZCZYPIOR Krzystofbrak10km M 50-59 – 600:54:401100:19:30
35 / 6127FILAK KarolinaOpoka Koloniabrak10km K 20-29 – 100:56:2610,600:21:16
36 / 731KRÓLIKOWSKA AgataLublinbrak10km K 30-39 – 200:56:3910,600:21:29
37 / 881WOŹNIAK KatarzynaKraśnik brak10km K 30-39 – 300:56:5510,500:21:45
3875TOPYŁA RafałBełżyceBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ10km M 20-29 – 400:57:1610,500:22:07
39 / 960SOLA AnetaBełżyceBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ10km K 30-39 – 400:58:3810,200:23:28
4044MONASTYRSKI AndrzejZamośćAttyla running club10km M 30-39 – 900:58:5710,200:23:48
4125KARDASZ JacekZamośćAttyla running club10km M 30-39 – 1000:58:5810,200:23:48
42 / 101RUMIŃSKA ŻanetaBełżyceBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ10km K 40-49 – 200:59:1410,100:24:04
43 / 1143MONASTYRSKA AnnaZamośćAttyla running club10km K 30-39 – 501:00:279,900:25:17
44 / 1226KŁAK AgnieszkaSkarżysko AAA10km K 30-39 – 601:04:219,300:29:11
Nie wystartował 1 uczestnik
DNS*78WOŁOSZYN MałgorzataKraśnikbrak10km K 40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował