Juchnowiec Dolny 2017-05-27

5. Bieg Konopielki

Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1248BIELAWIEC MaciejKleosinbrak00:36:4616,300:00:00
221KOŁODKO JuliuszOlmonty Nadaktywni Białystok00:39:4615,100:02:59
346KAWECKI MarekNiewodnica Nargilewska KoloniaDRUŻYNA KONOPIELKI00:41:5114,300:05:05
441MATEJCZYK MarcinLewickieNadaktywni Białystok00:44:4413,400:07:58
5167JANIUK SebastianJuchnowiec DolnyDRUŻYNA KONOPIELKI00:46:061300:09:20
6 / 1133KLIMCZUK KatarzynaKLEOSINbrak00:48:1612,400:11:29
7160MONIUSZKO RadekJuchnowiec DolnyDRUŻYNA KONOPIELKI00:48:1912,400:11:32
8228RAMOTOWSKI StanisławKolonia LewickieBo żona kazała...00:48:2612,400:11:39
9 / 2144PÓŁTARZYCKA MagdalenaJuchnowiec DolnyDRUŻYNA KONOPIELKI00:48:4512,300:11:58
10174BILEWICZ PiotrIgnatki Osiedlebrak00:48:5012,300:12:04
11102ZIENIEWICZ AndrzejKleosinGrupa Szalonych Rowerzystów00:49:3912,100:12:52
12229RAMOTOWSKI RajmundKolonia LewickieBo żona kazała...00:49:3912,100:12:52
13 / 322TARGOŃSKA-KOŁODKO SylwiaOlmonty Nadaktywni Białystok00:49:541200:13:07
1419BOROWSKI MarekJanowicze-Koloniabrak00:50:081200:13:22
1527BIELSKI MichałKsiężynobrak00:50:101200:13:24
16 / 474ZIELIŃSKA MonikaJUCHNOWIEC DOLNYDRUŻYNA KONOPIELKI00:50:1311,900:13:27
1725PRZEKLASA WojciechKleosinwww.rowerempopdlasiu.pl00:51:1511,700:14:28
1893TOMCZUK TomaszOlmontybrak00:51:4411,600:14:58
1975ZIELIŃSKI TomaszJUCHNOWIEC DOLNYbrak00:51:5711,500:15:10
20245KLEJ DawidJuchnowiec Dolnybrak00:51:5711,500:15:10
21178ZIELIŃSKI LeszekBiałystokbrak00:52:1511,500:15:28
22 / 5148GRYGIELKO-BIERYŁO AgnieszkaOGRODNICZKI DRUŻYNA KONOPIELKI00:53:1311,300:16:26
23 / 6125JEGLIŃSKA-KRUPA MałgorzataIgnatki OsiedleBiałystok Biega00:53:3211,200:16:45
24155GAIŃSKI LeszekKleosinbrak00:54:0711,100:17:20
25105PIANKA HubertKleosinKsięstwo Kleosin00:54:5310,900:18:06
2616MUSZYŃSKI MarekJuchnowiec DolnyDRUŻYNA KONOPIELKI00:54:5710,900:18:10
27157CHODOROWSKI KrzysztofStanisławowoLazy Runners00:56:4910,600:20:02
28 / 733LONIEWSKA-TOMCZUK MagdalenaOlmontybrak00:56:5310,500:20:06
29 / 864GAIŃSKA MarzenaKleosinZabiegani rodzice00:57:4510,400:20:59
30107PIANKA Krzysztof MaksymilianKleosinDRUŻYNA KONOPIELKI00:58:3810,200:21:51
31 / 9146BIELSKA BogusiaOGRODNICZKI DRUŻYNA KONOPIELKI00:58:3810,200:21:51
32 / 10183NIKITOROWICZ BernardaOlmontybrak00:59:0410,200:22:18
33234TARANTOWICZ RobertLewickieTowarzystwo Biznesowe Białostockie00:59:551000:23:08
34 / 1173TALECKA-BOROWSKA MagdaJanowicze-Kolonia brak01:01:119,800:24:24
3539RADZIEWICZ GrzegorzBiałystokDRUŻYNA KONOPIELKI01:04:359,300:27:48
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*182ZDRODOWSKA KatarzynaSTANISŁAWOWObrakDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 7 uczestników
DNS*147BIELSKI JarekOGRODNICZKI DRUŻYNA KONOPIELKIDNS*DNS*DNS*
DNS*96DANISZEWSKI ZdzisławKleosinDRUŻYNA KONOPIELKIDNS*DNS*DNS*
DNS*65GAIŃSKI MarcinKleosinZabiegani rodziceDNS*DNS*DNS*
DNS*40HRYNIEWICKI MarcinKleosin18 pułk rozpoznawczyDNS*DNS*DNS*
DNS*20KUJAWA CezaryBrończanybrakDNS*DNS*DNS*
DNS*106PIANKA KonradKleosinKsięstwo KleosinDNS*DNS*DNS*
DNS*123UŁASZONEK SylwesterKleosinKsięstwo KleosinDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował