Jeleniewo 2017-06-02

V Bieg Przełajowy "Pokonaj Szurpiły"

Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćStartuję w biegu dla:Klub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
116WALENDYKIEWICZ TadeuszSuwałkibieg otwartyTede-Auto-Części Suwałki00:34:0115,900:00:00
286SZYMON OłówPotaszniagimnazjumbrak00:37:0514,600:03:04
384SZULC JakubsuwałkigimnazjumPaintRun00:39:2613,700:05:25
4113PERKOWSKI JarosławSuwałkibieg otwartybrak00:39:5813,500:05:57
527BOGDAN SebastianCzajewszczyzna 1gimnazjumbrak00:40:2613,400:06:25
615URBAŃSKI PawełSuwałkibieg otwartybrak00:41:351300:07:34
713SZULC Wojciechsuwałkibieg otwartyPaintRun00:41:4412,900:07:43
85KLEKOTKO WojtekBakalarzewobieg otwartybrak00:42:0712,800:08:06
9114POŹNIAK JózefSuwalkibieg otwartybrak00:43:2912,400:09:28
10 / 1112KASZKIEL BożenaSuwałkibieg otwartybrak00:44:3812,100:10:37
1169PRZEKOP KamilRutka Tartakgimnazjumbrak00:44:521200:10:51
1255KUKOWSKI MateuszPrudziszkigimnazjumbrak00:44:531200:10:52
13104ZARZECKI PawełŚcibowogimnazjumbrak00:45:1211,900:11:11
1466OLSZEWSKI SebastianGulbieniszkigimnazjumbrak00:45:4311,800:11:42
15100WAWRZYN AdrianJeleniewogimnazjumbrak00:45:4311,800:11:42
169POŹNIAK KonradSuwałkibieg otwartybrak00:45:5011,800:11:49
1735DOBKOWSKI DamianJeleniewogimnazjumbrak00:46:3211,600:12:31
18 / 234CHERUBIN UrszulaUdryngimnazjumbrak00:47:1811,400:13:17
19146JONIO DominikBiałorogi 7szkoła podstawowabrak00:50:2510,700:16:24
20108SIENKIEWICZ DawidRutka Tartabieg otwartybrak00:50:3910,700:16:38
2159MURAWSKI MateuszRutka Tartakgimnazjumbrak00:50:4010,700:16:39
2256KURMIŁKO DawidJeleniewogimnazjumOSP KSRG Jeleniewo00:50:4110,700:16:40
23168RÓŻAŃSKI PawełUdryn13szkoła podstawowabrak00:51:0110,600:17:00
24177SOKOŁOWSKI BartłomiejOkrągłę 6aszkoła podstawowabrak00:51:0110,600:17:00
2542JANKOWSKI RafałRutka Tartakgimnazjumbrak00:51:1010,600:17:09
2682SUBOTA CezaryHultajewogimnazjumbrak00:51:2410,500:17:23
27174SADOWSKI AdamJeleniewoszkoła podstawowabrak00:52:0910,400:18:08
284JUTKIEWICZ ŁukaszSuwałki bieg otwartyWigry Suwałki 00:52:2710,300:18:26
29 / 354KUKOWSKA NataliaPrudziszkigimnazjumbrak00:53:541000:19:53
3026BOGDAN MichałSumowogimnazjumShazeClan00:54:589,800:20:57
31 / 4111ZDANAWICZ AleksandraRutka Tartagimnazjumbrak00:55:249,700:21:23
32 / 52DRAZBA BarbaraSuwałki bieg otwartyBaba&Jaga00:55:279,700:21:26
33134BRONIKOWSKI PiotrLeszczewo 12szkoła podstawowabrak00:56:029,600:22:01
3457MACKIEWICZ PawełŻywa woda 28gimnazjumbrak00:56:069,600:22:05
35 / 6170RADZEWICZ AgnieszkaRutka Tartakszkoła podstawowabrak00:57:469,300:23:45
36 / 7128BANASZEWSKA NoemiJeleniewoszkoła podstawowabrak00:57:469,300:23:45
37171RADZEWICZ JerzyRutka Tartakszkoła podstawowabrak00:57:469,300:23:45
388MAJEWSKI JózefJeleniewobieg otwartybrak00:58:469,200:24:45
3997WASILEWSKI MichałJeleniewogimnazjumbrak00:58:499,200:24:48
40 / 821BANACHOWSKA WiktoriaJeleniewogimnazjumbrak00:58:569,200:24:55
41 / 965NOTTER Beata LuizaBachanowogimnazjumbrak01:00:00900:25:59
42 / 1095WALENDZEWICZ PatrycjaPrudziszkigimnazjumbrak01:00:00900:25:59
43 / 11102WIERZCHOWSKA KlaudiaRutka Tartakgimnazjumbrak01:00:368,900:26:35
44138DAWID SafinowskiPotasznia 5 szkoła podstawowabrak01:01:308,800:27:29
45 / 12181SZERASZEWICZ JuliaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:01:558,700:27:54
46 / 13179SUBOTA GabrielaHultajewoszkoła podstawowabrak01:02:508,600:28:49
4739FAŁTYNOWICZ MichałPrudziszkigimnazjumbrak01:02:588,600:28:57
48 / 1480SIŁKOWSKA JuliaUdziejek 1gimnazjumbrak01:03:028,600:29:01
49 / 1588TOMASZEWSKA ZofiaSuwałkigimnazjumbrak01:03:028,600:29:01
50 / 1637DOMALEWSKA KlaudiaBiałorogi gimnazjumbrak01:03:058,600:29:04
51 / 17172ROWIŃSKA NataliaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:03:058,600:29:04
5277RYTWIŃSKI MarekRutka Tartakgimnazjumbrak01:03:068,600:29:05
53 / 18141GRAJŻUL KarolinaRutka Tartakszkoła podstawowabrak01:03:078,600:29:06
54183TARASZKIEWICZ BartoszJeleniewoszkoła podstawowabrak01:03:308,500:29:28
55166PAWŁOWSKI WiktorSzurpiłyszkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:03:398,500:29:38
56 / 19167PERKOWSKA ZuziaJeleniewoszkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:03:438,500:29:42
57161MYSIUKIEWICZ KacperSzurpiły 20szkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:04:208,400:30:19
5872RACZKOWSKI KacperKazimierówkagimnazjumbrak01:04:368,400:30:34
5961MYSIUKIEWICZ JakubJeleniewogimnazjumbrak01:04:368,400:30:35
60 / 20147JONIO MartynaBiałorogi 7szkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:05:528,200:31:51
61 / 2130BRZOZOWSKA AlicjaRutka Tartakgimnazjumbrak01:05:568,200:31:55
62 / 2217BRONIKOWSKA KarolinaLeszczewogimnazjumbrak01:05:568,200:31:55
63 / 2325BOGDAN PatrycjaCzajewszczyznagimnazjumbrak01:05:568,200:31:55
64 / 2424BOGDAN AnnaRutka Tartakgimnazjumbrak01:05:568,200:31:55
65 / 25136BRZOZOWSKA EmiliaRutka Tartakszkoła podstawowabrak01:06:108,200:32:09
66178STANKIEWICZ MateuszSuwałkiszkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:06:118,200:32:10
67 / 26165OSZKINIS OlaRutka Tartakszkoła podstawowabrak01:06:578,100:32:55
68 / 27154KRACZAJ KlaudiaJeleniewoszkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:07:15800:33:14
69 / 28169RACZYŁO PatrycjaRutka Tartakszkoła podstawowabrak01:07:19800:33:18
70131BOGDAN MateuszJeleniewoszkoła podstawowabrak01:07:26800:33:25
71130BOBROWSKI JulianSuchodołyszkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:07:27800:33:26
72160MYSIUKIEWICZ BartekSzurpiły 20szkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:07:28800:33:27
73 / 293JANETTE OlszewskaPobondzie bieg otwartybrak01:07:587,900:33:57
74 / 30127BANASZEWSKA VanessaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:10:167,700:36:15
7587SZYMON Sadowskisidorówka 9gimnazjumbrak01:10:397,600:36:38
76 / 31158MIKIELSKA MagdalenaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:11:427,500:37:41
77 / 32125? ?szkoła podstawowabrak01:11:427,500:37:41
78153KOWNACKI KamilJeleniewoszkoła podstawowabrak01:11:577,500:37:56
7920ANDRUSZKIEWICZ BartoszZarzecze Jeleniewskiegimnazjumbrak01:12:327,400:38:31
80 / 3322BANASZEWSKA MagdalenaGulbieniszki gimnazjumJaszczurki 01:12:407,400:38:39
81 / 3445JASIONOWSKA NataliaSzurpiłygimnazjumbrak01:12:407,400:38:39
82 / 3568PATRYCJA DorochowiczKazimierówkagimnazjumbrak01:12:417,400:38:40
83 / 3636DOMALEWSKA MartynaBiałorogigimnazjumbrak01:12:437,400:38:42
84 / 3783SZESZKO PaulinaLeszczewogimnazjumbrak01:12:447,400:38:43
85 / 38190WAWRZYN MagdaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:12:447,400:38:43
86 / 3952KRUSZYŁOWICZ KlaudiaSzurpiły gimnazjumbrak01:12:517,400:38:50
87 / 40137BULAJEWSKA PatrycjaPodwysokie Jeleniewskie 14szkoła podstawowabrak01:12:537,400:38:52
88 / 41107WASILEWSKA AnnaSuwałkibieg otwartybrak01:13:177,400:39:15
8962MYSZKIEWICZ MateuszWołownia gimnazjumbrak01:13:317,300:39:30
9078SAWICKI BartłomiejSuwałkigimnazjumbrak01:18:136,900:44:12
9138DOROCHOWICZ KamilJeleniewogimnazjumbrak01:18:146,900:44:13
9223BOGDAN DamianCzajewszczyznagimnazjumbrak01:18:166,900:44:15
9319ADAMSKI KarolŚcibowogimnazjumbrak01:18:216,900:44:20
94135BRONIKOWSKI ArturLeszczewo13szkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:18:266,900:44:25
95 / 4260MYSIEWICZ ŻanetaSuchodoły 7gimnazjumbrak01:18:526,800:44:51
96105GRZĘDZIŃSKI ArkadiuszSzeszupkagimnazjumbrak01:22:586,500:48:57
97 / 4358MARKOW NikolaŁopuchowo 11gimnazjumbrak01:22:586,500:48:57
98163NIEDZWIECKI SzymonSidorówkaszkoła podstawowabrak01:23:156,500:49:14
99106KRACZAJ ŁukaszKrzemiankagimnazjumbrak01:23:426,500:49:41
100 / 4444JASIONOWSKA AleksandraSzurpiłygimnazjumbrak01:24:206,400:50:19
101 / 45101WAWRZYN AnitaJeleniewogimnazjumbrak01:24:206,400:50:19
102 / 4670PUZA KarolinaSidorówkagimnazjumbrak01:24:206,400:50:19
103 / 4718ADAMOWICZ EwelinaWołowniagimnazjumbrak01:24:206,400:50:19
104 / 4899WASZKIEWICZ ZofiaSuwalska 5gimnazjumbrak01:25:576,300:51:56
105 / 49143GRZYBOWSKA ElizaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:26:296,200:52:28
106132BOGDAN PiotrSumowoszkoła podstawowabrak01:26:416,200:52:40
107142GRUDKOWSKI PatrykPrudziszkiszkoła podstawowabrak01:26:546,200:52:53
108 / 50151KAMILA WysockaGulbieniszkiszkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:27:396,200:53:38
109 / 5133BURBA EmiliaPrudziszkigimnazjumbrak01:27:426,200:53:41
11094WALENDA MarcinJeleniewogimnazjumShazeClan01:29:19600:55:17
11179SIENKIEWICZ BartekSidorygimnazjumShazeClan01:29:19600:55:18
112129BANASZEWSKI PawełJeleniewoszkoła podstawowabrak01:29:24600:55:23
113 / 5249KOWNACKA EdytaSidory Zapolne 3gimnazjumbrak01:29:35600:55:34
114 / 5329BRONIKOWSKA PaulinaLeszczewogimnazjumbrak01:29:35600:55:34
115 / 54188WARAKSA MartynaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:29:36600:55:35
116 / 55152KOWNACKA AnnaSidory Zapolne 3szkoła podstawowabrak01:29:43600:55:42
11731BRZOZOWSKI SebastianJeleniewogimnazjumShazeClan01:29:52600:55:51
118 / 56159MYSIEWICZ GabrielaSuchodoły 7szkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:29:53600:55:52
119 / 5791TYLENDA MagdalenaBiała Wodagimnazjumbrak01:29:53600:55:52
12053KRZYMIŃSKI DamianOkrągłe 1gimnazjumbrak01:29:53600:55:52
121 / 58162NIEDŹWIECKA NataliaGulbieniszkiszkoła podstawowabrak01:30:09600:56:08
122 / 5964NIEDŹWIECKA KarolinaGulbieniszkigimnazjumbrak01:30:09600:56:08
123 / 60189WASZKIEWICZ WeronikaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:30:39600:56:38
12490TYLĘDA RafałJeleniewogimnazjumbrak01:31:325,900:57:31
125 / 6111SAWICKA JoannaJeleniewobieg otwartybrak01:33:355,800:59:34
126185TOMCZAK DanielSidorówkaszkoła podstawowabrak01:35:145,701:01:13
127184TOMASZEWSKI WojciechSidorówkaszkoła podstawowabrak01:35:165,701:01:15
12893URYNOWICZ AndrzejJeleniewogimnazjumbrak01:36:175,601:02:15
12946JONIO BartoszJeleniewogimnazjumbrak01:36:175,601:02:16
13051KRUKLIŃSKI AdamSidorówkagimnazjumbrak01:36:175,601:02:16
131187WALENDA AdrianJeleniewoszkoła podstawowabrak01:36:195,601:02:18
13289TRUCHAN DamianJeleniewogimnazjumbrak01:36:245,601:02:22
13328BOGDANOWICZ PawełJeleniewogimnazjumbrak01:36:265,601:02:25
134 / 62155KUPREWICZ NinaBøaskowiznaszkoła podstawowabrak01:36:265,601:02:25
135 / 63120? ?szkoła podstawowabrak01:36:265,601:02:25
136 / 6450KOWNACKA PatrycjaSidory Zapolne 3gimnazjumbrak01:37:185,501:03:17
137 / 6596WARAKSA GabrielaJeleniewogimnazjumbrak01:37:195,501:03:17
138139DOROCHOWICZ WiktorJeleniewoszkoła podstawowaDrużyna czarownicy01:37:385,501:03:37
13985SZUPIEŃ DariuszJeleniewogimnazjumbrak01:37:565,501:03:55
140194ZARZECKI MariuszJeleniewoszkoła podstawowabrak01:37:575,501:03:56
141148JONIO KamilJeleniewoszkoła podstawowabrak01:37:595,501:03:57
142 / 66186URYNOWICZ MałgorzataJeleniewoszkoła podstawowabrak01:38:045,501:04:03
143 / 67145JASIONOWSKA KamilaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:38:055,501:04:03
144 / 6892URYNOWICZ MonikaKazimierówkagimnazjumbrak01:38:095,501:04:07
145 / 69182SZESNA AmeliaJeleniewoszkoła podstawowabrak01:38:135,501:04:12
146 / 70192ZACHAR ZuzannaGulbieniszki 13szkoła podstawowabrak01:38:135,501:04:12
14741GIEDROJĆ PatrykJeleniewogimnazjumbrak01:40:325,401:06:31
148 / 7148KONDRACKA AleksandraPrudziszkigimnazjumbrak01:40:525,401:06:50
149 / 7275ROWIŃSKA PatrycjaHultajewogimnazjumbrak01:40:525,401:06:51
150 / 7374ROGORZYŃSKA AgnieszkaWołownia 19gimnazjumbrak01:40:535,401:06:52
15181SOKOŁOWSKI RafałJeleniewogimnazjumbrak01:40:535,401:06:52
152 / 74180SUCHOCKA AleksandraBachanowoszkoła podstawowabrak01:41:065,301:07:05
153175SAWICKI BartoszJeleniewoszkoła podstawowabrak01:41:065,301:07:05
154 / 7512SOBIESZCZAŃSKA BożenaJeleniewobieg otwartybrak01:41:595,301:07:58
155 / 76110OSTROWSKA AnnaJeleniewobieg otwartybrak01:43:365,201:09:35
Nie wystartowało 26 uczestników
DNS*1BASAJ PawełSuwałkibieg otwartyBBL SUWAŁKIDNS*DNS*DNS*
DNS*133BOGDANOWICZ MagdalenaJeleniewoszkoła podstawowaDrużyna czarownicyDNS*DNS*DNS*
DNS*32BRZOZOWSKI MateuszJeleniewogimnazjumbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*40GIBOWICZ KarolRutka TartakgimnazjumbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*140GOŚCIEWSKA KarolinaSuchodoły 11szkoła podstawowaDrużyna czarownicyDNS*DNS*DNS*
DNS*144GRZYBOWSKI MichałJeleniewoszkoła podstawowabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*43JARMOŁOWICZ MateuszKrzemiankagimnazjumJaszczurki DNS*DNS*DNS*
DNS*47JONIO MateuszWołowniagimnazjumbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*150KALINOWSKI BartoszSumowo 3szkoła podstawowabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*6KOŁOSZA AgnieszkaSuwałkibieg otwartybrakDNS*DNS*DNS*
DNS*7KULESZO KarolSuwałkibieg otwartyPOGRANICZE POLSKO - LITEWSKIEDNS*DNS*DNS*
DNS*156LESISZ MonikaJeleniewoszkoła podstawowabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*157MARCINKIEWICZ ŁukaszJeleniewoszkoła podstawowaDrużyna czarownicyDNS*DNS*DNS*
DNS*63NIEDŹWIECKA IzabelaSidorówkagimnazjumbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*67OSZMIAŃSKA AgnieszkaRutka TartakgimnazjumbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*71RACIS AleksandraRutka TartakgimnazjumbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*73ROGOŻYŃSKA NataliaRutka TartakgimnazjumbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*10ROJEWSKI PatrykXDbieg otwartyNie wiem jeszczeDNS*DNS*DNS*
DNS*76RUTKOWSKI SzymonSidorygimnazjumbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*173SADOWSKA JoannaJeleniewoszkoła podstawowabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*176SIENKIEWICZ PiotrSumowo 1szkoła podstawowabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*14TUREK EmiliaSUWAŁKIbieg otwartybrakDNS*DNS*DNS*
DNS*98WASZKIEWICZ KarolJeleniewo gimnazjumShazeClanDNS*DNS*DNS*
DNS*191ZABOROWSKA OliwiaSzurpiłyszkoła podstawowaDrużyna czarownicyDNS*DNS*DNS*
DNS*193ZACHAR AdamJeleniewoszkoła podstawowabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*103ZARZECKI AdrianJeleniewogimnazjumbrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował