Kościelisko 17.09.2017

PERŁY MAŁOPOLSKI 2017 KOŚCIELISKO

Open Długi

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
11BORYCKI MirosławLIBERTÓWM-40 – 101:34:0613,400:00:00
2522KWIECIEŃ KacperOstrowiec świętokrzyskibrakM-20 – 101:40:1612,600:06:09
3121BODURKA AdamZAKOPANEDELPHI RUNNING TEAMM-20 – 201:41:3012,400:07:23
4164STEFAŃSKI KamilWODZISŁAW ŚLĄSKIRUNONLINEPLTEAMM-30 – 101:42:5812,200:08:51
5913DEJAS TomaszMYSŁOWICEM-30 – 201:43:0212,200:08:55
6129WYŻGA MariuszKRAKÓWRIDGE RUNNERM-20 – 301:43:4412,100:09:37
7705WADAS GrzegorzKRAKÓWM-30 – 301:44:501200:10:43
8125WITKOWSKI DariuszDĄBROWA GÓRNICZASUMITOMO RUNING TEAMM-50 – 101:45:101200:11:03
910BIK SzymonMIELEC-M-20 – 401:46:0511,900:11:58
1016WOJTASIAK ŁukaszSKAŁAM-20 – 501:46:0911,900:12:02
11114RUSIN KrzysztofSZARÓWBRAKM-30 – 401:46:1311,900:12:06
12959FIJAŁKOWSKI ArturRADZYMINEKOBIEGIM-30 – 501:46:1611,900:12:09
1346SKRZYNIARZ MarekKIELCEFITNESS CLUB TAO KIELCEM-40 – 201:46:2111,800:12:14
1435KOWALCZYK AleksanderSKALBMIERZM-30 – 601:46:3411,800:12:27
1528MORAWSKI PrzemysławKRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMM-30 – 701:47:3711,700:13:30
16598CZERNECKI ADAMMYŚLENICEM-40 – 301:47:4511,700:13:38
1766ŚCIBOR ŁukaszWOJNICZSTOWARZYSZENIE SPORTOWE SOKÓŁ TARNÓWM-40 – 401:48:5811,600:14:51
18523KOPEĆ KamilKrakówbrakM-20 – 601:49:1211,500:15:05
1996GRODZKI SebastianKRAKÓWPEGA RUNNERSM-30 – 801:49:2111,500:15:14
20506WAHL DANIELCHORZÓWM-40 – 501:50:5011,400:16:43
21502SUDER GRZEGORZM-30 – 901:51:0111,300:16:54
22167PINGIELSKI SławomirRADLINRADLINIOKI W BIEGUM-40 – 601:51:3011,300:17:23
23176OSSOWSKI JakubSZCZAWNICAM-20 – 701:51:4411,300:17:37
24141BIZIAK RajmundKROŚCIENKOKOCHANE N/DM-40 – 701:52:1811,200:18:11
25910GURGUL SebastianKRAKÓWAROMAT NÓGM-30 – 1001:52:3211,200:18:25
26115MAJEWSKI ArkadiuszWODZISŁAW ŚLĄSKIM-40 – 801:52:4311,200:18:36
2782ŻELICHOWSKI ArturKĘTYKĘCKIE HARPAGANYM-40 – 901:53:2011,100:19:13
28804WOJCIECHOWSKI KrzysztofRADLINRADLINIOKI W BIEGUM-40 – 1001:53:3511,100:19:28
29161GŁÓWCZYK PiotrGRYBÓWM-30 – 1101:53:5311,100:19:46
30109WOJDA KrzysztofKRAKÓWTEAMWM-30 – 1201:54:531100:20:46
3112PAWLICA PawełLIBIĄŻPOLSKIE RADIOM-20 – 801:55:2210,900:21:15
32148GNAT SławomirKRAKÓWKRWAWE SUTYM-40 – 1101:56:0410,900:21:57
33996ZAJĄC SławomirKRAKÓWM-30 – 1301:56:2210,800:22:15
34991KĄDZIELAWA MarcinTARNÓWSTARGLASSTEAMM-20 – 901:57:0310,800:22:56
35904KOZIEŁ JanKRAKÓWM-20 – 1001:57:1710,700:23:10
36145KOCOŃ PawełNOWY SĄCZM-20 – 1101:57:2710,700:23:20
37968BOCHENEK KrzysztofJAWORZNOM-20 – 1201:58:0810,700:24:01
38113KAŁWA LeszekMIECHÓW1989M-30 – 1401:58:3710,600:24:30
394DZIEDZIC KrzysztofKRAKÓWOKJM-30 – 1501:58:4610,600:24:39
40960REICHEL MarcinKRAKÓWITMBW KRAKÓWM-20 – 1301:59:1610,600:25:09
4121ŁUKASIK MichałBUSKO-ZDRÓJRUN-BIKE.PLM-30 – 1601:59:4910,500:25:42
4258JASTRZĘBSKI PawełBOCHNIADELPHI RUNNING TEAMM-20 – 1402:00:0610,500:25:59
43975GURGUL MateuszKRAKÓWAROMAT NÓGM-30 – 1702:00:3310,500:26:26
4464SZPAK SlawomirKRAKOWM-40 – 1202:00:4910,400:26:42
45919CHOPIN-STEFAŃCZYK ArturKRAKÓWWYROBYART.PLM-40 – 1302:01:0410,400:26:57
4678HEJDUK TomaszTYCHYTECHNIKI LAKIERNICZEM-40 – 1402:02:0610,300:27:59
4788WYROBA WojciechKRAKÓWM-30 – 1802:02:0910,300:28:02
48535JAWORSKI AdrianStarogard brakM-J – 102:02:1410,300:28:07
49534STRZEWSKI KamilStarogard golońskibrakM-20 – 1502:02:1810,300:28:11
50160ODROBIŃSKI RobertJERZMANOWICEM-40 – 1502:02:2310,300:28:16
5155GACEK GrzegorzJORDANÓWPSZCZÓŁKAM-40 – 1602:02:2710,300:28:20
52 / 12LAZAR GrażynaSIEMIANOWICECSC ADVENTURE ACADEMYK-40 – 102:02:4610,300:28:39
5374NOWAK MariuszKARKÓWM-30 – 1902:02:5810,200:28:51
54157LATOS MarcinWĘGRZCE WIELKIEEUROCLEAR RUNNING TEAMM-20 – 1602:03:1610,200:29:09
55 / 2174PRZEBINDA AnnaKRAKÓWK-20 – 102:03:5810,200:29:51
5614SUROWIEC PawełZAWIERCIENIEDZIELNIE BIEGANIEM-40 – 1702:04:0410,200:29:57
57181CABAJ PrzemysławJAWORZNOSAINT GOBAIN SQUADM-30 – 2002:04:1710,100:30:10
58 / 3127JASIULEWICZ AnnaJÓZEFOSŁAWK-40 – 202:04:1910,100:30:12
59126WAŚKOWSKI ZygmuntPOZNAŃ-M-40 – 1802:04:1910,100:30:12
6045KIEC MateuszBIERUŃHOMERANM-20 – 1702:04:4410,100:30:37
61108PIECZARA MarcinJAWORZNOM-40 – 1902:05:1210,100:31:05
6243ŚWIĘCH SzczepanDĘBICAM-20 – 1802:05:271000:31:20
63118BATKO TomaszKRAKÓWPRZETRENOWANY.PLM-20 – 1902:05:271000:31:20
64987WĘGRZYŃSKI PawełKRAKOWM-30 – 2102:06:111000:32:04
6550BONOWICZ JakubPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-30 – 2202:06:121000:32:05
66963ADAMCZYK ArturBIBICE-M-20 – 2002:06:191000:32:12
6784PIKUL MichałKRAKÓWM-30 – 2302:06:371000:32:30
6899KULMA DanielGDÓWM-30 – 2402:06:479,900:32:40
69983STARZYŃSKI TomaszKRAKÓWKRAKÓW AIRPORT - RUNNING TEAM MATM-40 – 2002:07:029,900:32:55
70505GRABARCZYK MATEUSZRYBNIKM-30 – 2502:07:119,900:33:04
71151PIASECZNY MarcinKRAKÓWRUN-GM-30 – 2602:07:189,900:33:11
72995KOZIK BartłomiejGLIWICELABO24.PLM-40 – 2102:07:349,900:33:28
73 / 4992WIATER KatarzynaTRZEBINIAK-40 – 302:08:009,800:33:53
7477SURLAS GrzegorzZAKOPANEM-20 – 2102:08:189,800:34:11
75982ŻĄDŁO DariuszMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEM-30 – 2702:08:239,800:34:16
76973SZCZĘSNY KonradWARSZAWAGÓRSKIE KLESZCZEM-40 – 2202:08:269,800:34:19
77599PIWOWARCZYK PIOTRKRAKÓWM-30 – 2802:08:279,800:34:20
7870JANIAK MarekSTRZAŁKOWOSTRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁM-40 – 2302:08:349,800:34:27
79957SADY TomaszTARNÓWM-40 – 2402:09:149,700:35:07
80703PASŁAWSKI MaciejM-50 – 202:09:239,700:35:16
81918RZEPECKI KrzysztofKRAKÓW-M-50 – 302:09:389,700:35:31
8219GOLA RadoslawZABIERZÓWM-30 – 2902:09:389,700:35:31
83165ZAJĄC PiotrKRAKÓWM-30 – 3002:09:539,700:35:46
84 / 5150GÓRNIAK MagdaWARSZAWAK-30 – 102:09:569,700:35:49
85132PIWOWARSKI MaciejKRAKÓWM-30 – 3102:10:249,700:36:17
86523JAKUBIŃSKI JakubKrakówbrakM-30 – 3202:10:249,700:36:17
87 / 633SKOTNICKA AnnaŁĘKAWICATTC MPEC TARNÓWK-30 – 202:11:149,600:37:07
8832SKOTNICKI DariuszŁĘKAWICATTC MPEC TARNÓWM-30 – 3302:11:159,600:37:08
8930PELCZYK GrzegorzCIANOWICEM-40 – 2502:11:219,600:37:14
90128ZIELIŃSKI RafałM-40 – 2602:11:249,600:37:17
91171STACHURSKI MirosławRZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWM-30 – 3402:11:479,600:37:40
92183MILCZAREK MarcinWARSZAWABIEGIEMTOM-40 – 2702:12:129,500:38:05
93178MIGDAŁ AdrianKRAKÓWM-40 – 2802:12:299,500:38:22
9424PAŃTAK SławomirBIAŁOBRZEGI21DAPLOT JAROSŁAWM-40 – 2902:12:509,500:38:43
9576BOTOR MateuszKATOWICEM-30 – 3502:13:109,500:39:03
967WILKOWSKI KrzysztofKOSZALINKOSZALINM-30 – 3602:13:219,400:39:14
97 / 7120MACIEJCZAK EwaSOKOLNIKI MOKRE-K-20 – 202:13:489,400:39:41
98524SAMUŚ DariuszRzeszówbrakM-30 – 3702:13:569,400:39:49
99526ORZECHOWSKI DariuszBukownobrakM-20 – 2202:14:079,400:40:00
100905SAMSON OktawiuszMODLNICAM-40 – 3002:14:089,400:40:01
10137GORZAŁKA MateuszCZESTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMM-30 – 3802:14:179,400:40:10
102 / 8527GOŁASZEWSKA KarolinaTychybrakK-30 – 302:14:559,300:40:48
103989STROCZYŃSKI PawełTYCHYM-30 – 3902:14:559,300:40:48
10475RUTA MaciejŁÓDŹKB ARTURÓWEK ŁÓDŹM-40 – 3102:15:159,300:41:08
105140RYMANOWSKI ArkadiuszKRAKÓWI LOVE KILA & PERI & FREDEKM-30 – 4002:15:259,300:41:18
10652BLICHARZ ArturOŁPINYKS SPORTIVAM-30 – 4102:15:289,300:41:21
107707SÓWKA GrzegorzSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE-M-60 – 102:16:329,200:42:25
10861FLORKIEWICZ SławomirSOSNOWIECM-50 – 402:16:539,200:42:46
109 / 9501PIOTROWSKA GRAŻYNALISZKIK-40 – 402:17:039,200:42:56
110179SWIERCZYNSKI TomaszKRAKOWM-40 – 3202:17:059,200:42:58
11127ŁYSZCZEK DominikKRAKÓWPYCHORUNM-30 – 4202:17:319,200:43:24
112 / 1081CHODACKA RenataALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAK-30 – 402:17:439,100:43:36
11320ŚWISTUŃ EugeniuszKRAPKOWICEM-J – 202:17:559,100:43:48
11479BABIŃSKI TomaszWIEPRZ-M-30 – 4302:17:579,100:43:50
115901SMARDUCH MateuszNOWY TARGWATAHAM-20 – 2302:18:139,100:44:06
116155STOJANOWSKI DawidTYCHYRUNHOGS TYCHYM-30 – 4402:18:299,100:44:22
117156KNAPIŃSKI MichałKRAKÓWM-30 – 4502:18:379,100:44:30
118906KWIATKOWSKI JakubKRAKÓWGT TEAMM-30 – 4602:18:429,100:44:35
119106NALEPA MaciejNOWY SACZM-30 – 4702:18:569,100:44:49
120149SŁODKI GrzegorzZAKRZOWIECZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEM-30 – 4802:19:109,100:45:04
121101KUCHARSKI KamilKRAKÓWKUCHARSKITEAMM-20 – 2402:19:52900:45:45
122100JERMAK MaciejKOSZYCE WIELKIEZDROWY PROJEKTM-30 – 4902:20:06900:46:00
123168ZAJĄC PawełKRAKÓWM-30 – 5002:20:30900:46:23
124 / 11967KONDRACIUK KatarzynaPIASECZNOGOSIR PIASECZNO, PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLOGICZNAK-40 – 502:20:34900:46:27
125 / 1239PAGACZ JoannaTBCK-30 – 502:20:38900:46:31
126 / 13528KANIA GabrielaBieńkówkabrakK-40 – 602:20:44900:46:37
127962MATYSZKIEWICZ KrzysztofCZELADŹ-M-20 – 2502:20:568,900:46:49
128 / 14107PIECZARA EwaJAWORZNOK-40 – 702:20:568,900:46:49
129172PYRĆ KrzysztofKRAKÓWM-30 – 5102:21:028,900:46:55
130706GOSIEWSKI RobertKRAKÓWM-40 – 3302:21:028,900:46:55
13185ZWOLIŃSKI PiotrZABIERZÓWM-20 – 2602:21:208,900:47:13
132142BŁACHNO MarcinKRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOM-30 – 5202:21:428,900:47:35
133163GRACZYK ZbigniewCZĘSTOCHOWARODZINKA GRACZYKM-40 – 3402:21:578,900:47:50
13434MAŁEK FilipKRAKÓWPRZETRENOWANY.PLM-20 – 2702:22:078,900:48:00
135139SKIBA ZbigniewKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-50 – 502:22:268,800:48:19
136117PAPIEŻ SzymonMAKÓW PODHALAŃSKIMOCNI POMOCNIM-30 – 5302:22:358,800:48:28
137 / 1536BRZOZOWSKA PatrycjaCZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMK-20 – 302:22:428,800:48:35
138 / 1625LABURDA KingaKRAKÓWESKADRA KRAKÓWK-30 – 602:22:518,800:48:44
139 / 17182HANDZEL WiolettaKRAKÓW2SLO WAWAK-30 – 702:22:578,800:48:50
140111SYDA AndrzejPIEKARY ŚLĄSKIEGÓRKI TEAMM-40 – 3502:22:598,800:48:53
14167BURDA MarekNIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄM-40 – 3602:23:108,800:49:03
14226KOPACZ MichałKRAKÓWM-20 – 2802:23:118,800:49:04
14391SURLAS PawełZAKOPANEM-J – 302:23:308,800:49:23
144976PALA JerzyCZĘSTOCHOWA-M-50 – 602:23:358,800:49:28
145 / 18702POPEK BarbaraJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-40 – 802:23:518,800:49:44
146 / 19504KĘDZIORA MARTAWOLA BATORSKAK-30 – 802:24:508,700:50:43
147 / 208TURCZYŃSKA MonikaWARSZAWALECZO TEAMK-40 – 902:25:038,700:50:56
148122POTĘPA MariuszM-40 – 3702:25:268,700:51:19
149 / 2147JAMRÓZ MariolaKIELCEFITNESS CLUB TAO KIELCEK-40 – 1002:25:518,600:51:44
150803MYRCIK BernardTARNOWSKIE GÓRYM-40 – 3802:26:018,600:51:54
151153FIDOR MichałTYCHYRUNHOGS TYCHYM-30 – 5402:26:398,600:52:32
15238MILEWSKI MichałCZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMM-20 – 2902:26:458,600:52:38
153103MAŁECKI MarekKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-20 – 3002:27:148,600:53:07
15473KAMIŃSKI KrzysztofKRAKÓWM-30 – 5502:27:338,500:53:26
15597MATYSZKOWICZ JanuszKĘTYGONIMYM-50 – 702:27:378,500:53:31
156961MATYSZKIEWICZ PawełCZELADŹW POGONI ZA DUCHEMM-40 – 3902:27:548,500:53:47
157909DZIEDZINA DanielRABKA-ZDRÓJEPIC TEAM™M-30 – 5602:28:338,500:54:26
158525CZAPSKI PiotrWarszawabrakM-50 – 802:28:398,500:54:32
159 / 22137FRANEK AgataWODZISŁAW ŚLĄSKIK-30 – 902:28:418,500:54:34
160 / 2317WALCZAK AgnieszkaBOLESŁAWPKO BANK POLSKIK-40 – 1102:28:438,500:54:36
16118WALCZAK DariuszBOLESŁAWOLKUSZBIEGAM-40 – 4002:28:448,500:54:37
162 / 24116MAJEWSKA RenataWODZISLAW SLK-40 – 1202:28:588,500:54:51
163 / 25169JANOTA-PALUSIŃSKA MałgorzataPIŁA KOŚCIELECKAK-40 – 1302:29:138,400:55:06
164 / 26134LEŚNIAK AnnaBOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAK-30 – 1002:29:328,400:55:25
165805SZEWCZYK PawełWARSZAWAM-40 – 4102:29:338,400:55:26
166984JÓŹWIAK MaciejSZCZECINORLĘTA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-40 – 4202:30:008,400:55:53
167133LEŚNIAK MarcinBOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAM-40 – 4302:30:318,400:56:24
16883DROZD PrzemysławOPOLEKOLKA TEAM OPOLEM-40 – 4402:30:348,400:56:27
169110SOŁGAŁA TomaszŚWIĄTNIKI GÓRNEM-30 – 5702:30:538,400:56:46
170 / 27979WOJEWÓDZKA AnnaWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMK-20 – 402:31:208,300:57:13
171131NOWAK JordanKRAKÓWALIOR RUNNING TEAMM-30 – 5802:31:418,300:57:34
172 / 28902SADAKIERSKA-CHUDY AnnaBOLECHOWICEK-50 – 102:31:418,300:57:34
173159TWARDOWSKI MaciekKRAKÓWABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWM-30 – 5902:31:528,300:57:45
174990KOZIOŁ PiotrKRAKÓWM-30 – 6002:31:548,300:57:47
175 / 29974SZCZYGIEŁ AdrianaBIELSKO-BIAŁAKNSK RUNNING TEAMK-30 – 1102:32:108,300:58:03
17651SZMYD MaciejNOWY SĄCZBRAKM-40 – 4502:32:298,300:58:22
177503OCIEPKA MARCINNOWY SĄCZM-30 – 6102:34:288,201:00:21
178152ŁĄCKI MaciejTARNÓWEKIPA Z TARNOWAM-30 – 6202:34:528,101:00:45
179177TRZOS RobertKTPU KRAKÓWM-40 – 4602:36:068,101:01:59
180 / 30173POLAK AgnieszkaBYTOMAGI-REHK-40 – 1402:36:34801:02:27
181964KLIŚ WojciechCHEŁMIECDEXTERS TEAMM-40 – 4702:36:34801:02:27
182 / 31952KOWALCZEWSKA KasiaKRAKÓWK-30 – 1202:36:47801:02:40
183180UCHACZ PawelKRAKOWUCHACZEM-30 – 6302:36:47801:02:40
184102KOBIAŁKA IreneuszDĘBICAM-40 – 4802:37:08801:03:01
185 / 3298WAŁĘGA MonikaDĘBICAK-30 – 1302:37:08801:03:01
186 / 33162WÓJCIK MonikaKRAKÓWK-40 – 1502:37:17801:03:10
187993ŚWIERCZEWSKI KrzysztofSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMM-40 – 4902:37:53801:03:46
188 / 3440PABIAN ElżbietaNIEDOMICE-K-40 – 1602:38:347,901:04:27
189903CHUDY JacekBOLECHOWICEM-50 – 902:39:087,901:05:01
190 / 35953OLEKSIAK AnnaNIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄK-30 – 1402:39:437,901:05:36
191 / 36958OLEKSIAK BogumiłaNIEPOLOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄK-30 – 1502:39:437,901:05:36
192166WNĘTRZAK PiotrABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWM-30 – 6402:40:357,801:06:28
193802GIEMZA DanielTARNÓWTTC MPEC TARNÓWM-40 – 5002:40:487,801:06:41
194 / 3789ŻOŃ-BIEDROŃ AngelikaŻARKIBIEGAJ Z ŻARKAMIK-30 – 1602:40:577,801:06:50
195 / 3857LISOWSKA KamilaZABRZESZPITAL MIEJSKI W ZABRZUK-30 – 1702:41:127,801:07:05
196 / 39801WIS ModestaBRZESKOHUSARIA RACE TEAMK-20 – 502:41:187,801:07:11
197951WŁOCH JarosławKRAKÓWM-30 – 6502:41:247,801:07:17
198 / 40520TRAFISZ KatarzynaLublinbrakK-30 – 1802:41:247,801:07:17
199908WIŚNIEWSKI MarekWARSZAWAMAMBAM-40 – 5102:42:087,801:08:01
200 / 41981SIWECKA WeronikaWĘGRZCEK-40 – 1702:42:177,801:08:10
201 / 423SULISZ MagdalenaKRAKÓWBRAKK-20 – 602:42:337,801:08:26
20280ORNACKI ŁukaszCHRZANÓWM-30 – 6602:42:347,801:08:27
203950WALNIK RafałKRAKÓWM-40 – 5202:43:207,701:09:13
204112BIRCZYŃSKI PawełKRAKÓWCZYŻYNYM-50 – 1002:43:447,701:09:37
205105PROMIRSKI JulianJELENIA GÓRAKARKONOSKI WETERANM-60 – 202:45:237,601:11:16
206 / 43954CZYŻEWICZ MonikaSUŁKÓWNIEPOŁOMICE BIEGAJĄK-30 – 1902:45:537,601:11:46
20756STACHURSKI MateuszBIELSKO-BIAŁABB RUNNERSM-30 – 6702:45:567,601:11:49
20841WIGLUSZ JacekKRAKÓWM-30 – 6802:46:417,601:12:34
20923WIŚNIEWSKI PawełGLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEM-20 – 3102:51:157,401:17:08
210997MICHALSKI HenrykTARNÓWEKIPA Z TARNOWAM-40 – 5302:51:197,401:17:12
211 / 4492SIKORSKA MariolaPIASTÓWLECZO TEAMK-40 – 1802:51:297,301:17:22
212955ŻEBRAKOWSKI ArturRZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWM-30 – 6902:54:167,201:20:09
213 / 45104GRODZKA AgnieszkaSKAWINAK-30 – 2002:54:237,201:20:16
214 / 46708ŻĘDZIAN OlgaKRAKÓWDRUŻYNA SZPIKUK-20 – 702:55:237,201:21:16
215 / 47130STALEŃCZYK EmiliaKRAKÓWK-20 – 802:55:237,201:21:16
216 / 48701POLIT AnetaKRAKÓWK-50 – 202:55:307,201:21:23
21711DĄBROWSKI IreneuszOPOLERAJSPORT ACTIVEM-40 – 5402:55:477,201:21:40
218709STORTSEVYI MykolaKRAKÓWHG TEAMM-30 – 7002:56:077,201:22:00
219972BAJAK MirosławKRAKÓWM-40 – 5502:56:097,201:22:02
220 / 49911KASPERLIK KlaudynaBRENNABIEGACTWO!K-20 – 902:57:037,101:22:56
221 / 5059OLEJNIK MarzenaSZCZECINNIEZRZESZONAK-40 – 1902:58:44701:24:37
22260OLEJNIK PrzemysławSZCZECINNIEZRZESZONYM-40 – 5602:58:44701:24:37
223 / 5122TOMASZEWSKA HannaBYTOMSPAGETTI MIKOŁOW MOKREK-40 – 2003:00:57701:26:50
22442TOMASZEWSKI RyszardMIKOŁÓWSPAGETTI MIKOŁOW MOKREM-50 – 1103:00:57701:26:50
225 / 5253KIWIOR IzabelaGORLICEKLUB KARATE KYOKUSHIN W GORLICACHK-30 – 2103:02:236,901:28:16
226135LEPICH JacekBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAM-30 – 7103:03:146,901:29:07
22762WOSIK MarekWARSZAWASZYBKA MAŁPAM-60 – 303:04:286,801:30:21
228154URA PrzemysławWIELICZKAM-30 – 7203:04:436,801:30:36
229978WOJEWÓDZKI KrzysztofWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMM-50 – 1203:05:076,801:31:00
230143BEDNARZ WacławKRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWM-50 – 1303:05:396,801:31:32
231 / 5390WÓJCIK KatarzynaKRAKÓWK-30 – 2203:06:036,801:31:56
23248GRYCH AndrzejBOCHNIAM-30 – 7303:06:066,801:31:59
233136NAKLICKI KrzysztofGŁUBCZYCERUN-LOG.COMM-30 – 7403:06:476,701:32:40
234 / 5449JUSZCZAK KalinaGLIWICEK-20 – 1003:11:326,601:37:25
235 / 55144PARCZ KlaudiaKATOWICEK-30 – 2303:16:396,401:42:32
236 / 56170FABJANCZYK AgnieszkaZAWIERCIEGRUPA JURA PLK-30 – 2403:18:566,301:44:49
Nie ukończyło 3 uczestników
DNF*175NALEPA PiotrKRAKÓWM-30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*44WOJCIESZEK AndrzejSOPOTAPTEKA GEMINI TEAMM-30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*65WRUK RemigiuszOPOLEBIEG OPOLSKIM-40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 6 uczestników
DNS*146GRANDA PawełZARZECZE21DAPLOT JAROSŁAWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*63JANICKI TomaszJAROSŁAW21DAPLOT JAROSŁAWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*985KAŁUŻA ArkadiuszBIERUŃSPORTRUN TYCHYM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*704KOZUB DorotaOPOLEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*956OSINSKI KonradGODZISZKAFC BOBOM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124PAWLISZKO KamilKRASNE21DAPLOT JAROSŁAWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował