Kościelisko 17.09.2017

PERŁY MAŁOPOLSKI 2017 KOŚCIELISKO

Open Krótki

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
12001TROJANOWSKI KrzysztofLIMANOWAM-20 – 100:33:5111,200:00:00
22515NEUMANN MICHAŁM-16 – 100:35:3310,600:01:42
32509DYLĄG WOJTEKTYMBARKM-16 – 200:36:0610,500:02:15
42514TWARÓG KAMILTOPORZYSKOM-16 – 300:36:1510,400:02:24
52903CZUPKIEWICZ MichałOPOLEM-30 – 100:37:2510,100:03:34
62019BARWA WojciechSPYTKOWICEM-16 – 400:39:089,700:05:16
72512ROGOWIEC ŁUKASZJORDANÓWM-16 – 500:39:479,500:05:55
82517RADOMSKI ZbigniewBielsko-białaM-20 – 200:40:039,400:06:11
9 / 12002SZKLANA AnitaWIEPRZECK-20 – 100:40:299,300:06:37
102994LAMPART FranciszekRYBNIKM-J – 100:40:539,200:07:02
112052PŁOSKONKA AndrzejKRAKÓWM-40 – 100:41:029,200:07:10
122519FARON PiotrekZalesieM-60 – 100:41:139,200:07:21
132073SZYMALAK MichałŁÓDŹM-40 – 200:41:289,100:07:37
142047STADNICKI PiotrZAKOPANEM-16 – 600:41:369,100:07:44
152510DYLĄG ANDRZEJTYMBARKM-40 – 300:41:409,100:07:49
16 / 22065GACEK AlicjaNOWY TARGK-30 – 100:42:308,900:08:39
172048STADNICKI BartłomiejZAKOPANEM-40 – 400:43:348,700:09:42
182085PAŁKA ŁukaszLIMANOWAM-30 – 200:43:388,700:09:47
19 / 32511NOWAK JUSTYNAJORDANÓWK-16 – 100:44:088,600:10:17
202597BARAN JÓZEFM-50 – 100:44:098,600:10:18
21 / 42093ZELAZKO KasiaNOWY TARGK-30 – 200:44:268,500:10:35
222995LAMPART AntoniRYBNIKM-J – 200:44:328,500:10:40
232056NAWORYTA MichałKRAKÓWM-J – 300:44:398,500:10:48
242037MADEJ TomaszKRAKÓWM-30 – 300:44:518,400:10:59
252017MAC BartłomiejRABKA-ZDRÓJM-40 – 500:45:268,300:11:34
262504KAŹMIERCZAK MICHAŁŁÓDŹM-40 – 600:46:548,100:13:03
27 / 52513KOLANIAK JOLASIDZINAK-16 – 200:47:08800:13:17
282018DUDEK PiotrMIECHÓWM-30 – 400:47:12800:13:21
292053KRUPA DawidOPATOWIECM-20 – 300:47:19800:13:28
302010PIERZCHAŁA RomanMIERZYNM-60 – 200:47:337,900:13:41
312091CHYLIŃSKI TomaszKRAKÓWM-40 – 700:47:467,900:13:55
32 / 62043KORYCIŃSKA IzabelaKRAKÓWK-30 – 300:48:017,900:14:10
33 / 72023KINGA WystubKRAKÓWK-30 – 400:48:037,900:14:12
342066JAREK TomaszCHORZÓWM-40 – 800:48:067,900:14:15
352040TYLIBA IreneuszPRZEGINIAM-40 – 900:48:147,800:14:23
36 / 82050TRZCIŃSKA AgnieszkaZABIERZOWK-30 – 500:49:447,600:15:53
37 / 92901WDOWIAK SylwiaBOSUTÓWK-20 – 200:49:527,600:16:01
382088KUŚ MarekSKAWINAM-30 – 500:50:437,500:16:51
39 / 102991BEDNAREK SylwiaKRAKÓWK-30 – 600:50:437,500:16:52
40 / 112525WĘGRZYNEK AnetaKrakówK-40 – 100:50:447,400:16:52
41 / 122036WYPYCH UrszulaKRAKÓWK-J – 100:50:527,400:17:01
42 / 132502URBANIAK ANIAKRZYWACZKAK-30 – 700:51:067,400:17:15
43 / 144008KUCWAJ KamilaK-30 – 800:52:317,200:18:40
44 / 152078DUKAT MarcelinaKONIUSZAK-16 – 300:53:147,100:19:23
45 / 162024STARZYK EwaTARNÓWK-30 – 900:53:177,100:19:26
46 / 172049MIŚKOWIEC BożenaDOBRAK-40 – 200:53:337,100:19:41
47 / 182051KOZAK KamilaKATOWICEK-30 – 1000:53:59700:20:08
482507SERAFIN PIOTRM-J – 400:54:12700:20:21
49 / 192046GUCWA EwaNIEPOLOMICEK-20 – 300:54:296,900:20:38
502020ROIK TomaszSZCZUCINM-50 – 200:54:346,900:20:43
512095HUBICKI PiotrCHRZANÓWM-30 – 600:54:546,900:21:03
522016SŁONINA KrzysztofKRAKÓWM-40 – 1000:54:566,900:21:05
53 / 202044PLUTA JoannaBIELSKO-BIAŁAK-20 – 400:55:146,800:21:22
54 / 212702GORZAŁEK JoannaKRAKÓWK-20 – 500:55:226,800:21:31
55 / 222035PIECHA AlicjaKATOWICEK-30 – 1100:56:126,700:22:21
56 / 232055NAWORYTA AgnieszkaKRAKÓWK-40 – 300:56:306,700:22:39
57 / 244045UCHACZ AnnaKRAKOWK-30 – 1200:56:336,700:22:41
58 / 252094HUBICKA IrminaCHRZANÓWK-30 – 1300:57:076,600:23:16
592096ŚWIDER NorbertRABKAM-J – 500:57:186,600:23:27
60 / 262074PĘGIEL AnnaPRZEGINIAK-30 – 1400:57:196,600:23:27
612080LESZCZYŃSKI MariuszDOBCZYCEM-30 – 700:58:016,500:24:10
622028MORDARSKI JerzyNOWY SĄCZM-60 – 300:58:066,500:24:15
632045BIEGAJ JacekLUBLINM-40 – 1100:58:176,500:24:26
64 / 272026KURTYKA JoannaRADWANOWICEK-J – 200:58:446,400:24:53
652007SUŁEK RyszardKRAKÓWM-60 – 400:58:536,400:25:02
662505REJMAK MARCINM-16 – 700:59:146,400:25:22
672701DZIWOKI JacekWIELICZKAM-30 – 800:59:146,400:25:23
68 / 282068GNAT BarbaraKRAKÓWK-J – 300:59:366,300:25:44
692084ZAJĄC SylwesterKRAKÓWM-30 – 900:59:436,300:25:51
70 / 292038GIEDWIŁŁO MartaTYCHYK-30 – 1500:59:516,300:26:00
71 / 302097SWIERCZYNSKA MariaKRAKÓWK-J – 401:00:156,300:26:24
72 / 312520LESIK EwelinaKRAKÓWK-20 – 601:00:246,300:26:33
732034TOKARSKI TomaszKRAKÓWM-J – 601:00:286,300:26:37
742032TOKARSKI RafałKRAKÓWM-40 – 1201:00:336,200:26:42
75 / 322063PABIANCZYK MalgorzataKRAKÓWK-30 – 1601:01:186,200:27:27
762508WĄTOR PIOTRM-16 – 801:01:406,100:27:49
77 / 332025JAGIEŁA-KURTYKA RenataRADWANOWICEK-40 – 401:02:106,100:28:19
78 / 342033SARNECKA MałgorzataLISZKIK-40 – 501:02:126,100:28:21
79 / 352009KULISA DagmaraRADZIEMICEK-J – 501:03:365,900:29:44
80 / 362054PAWEŁEK BarbaraŚWIĘTOCHŁOWICEK-40 – 601:04:025,900:30:10
81 / 372090DZIADOSZ AnetaMIŁOCINK-30 – 1701:04:115,900:30:20
82 / 382081BARANOWSKA ZuzannaRZESZÓWK-20 – 701:04:125,900:30:20
83 / 392801PUTIATYCKA OlgaKRAKÓWK-30 – 1801:04:255,900:30:33
84 / 402006ZACHARA EwaKRAKÓWK-30 – 1901:04:255,900:30:34
852005TOBOROWICZ PrzemysławKRAKÓWM-30 – 1001:04:255,900:30:34
86 / 412803JASTRZĘBSKA KarolinaOWCZARYK-30 – 2001:04:555,800:31:04
87 / 422057DURBACZ MagdalenaGOŁCZAK-30 – 2101:05:105,800:31:19
88 / 432075KOWALSKA KarolinaKRAKÓWK-30 – 2201:05:125,800:31:20
89 / 442077DUKAT WiktoriaKONIUSZAK-16 – 401:05:345,800:31:43
90 / 452030LASOTA OlaKIELCEK-20 – 801:05:375,800:31:45
91 / 462062KATARZYŃSKA AgaDOBCZYCEK-20 – 901:05:405,800:31:48
92 / 472070SEWIŁO ElżbietaMOGILANYK-40 – 701:05:525,700:32:01
93 / 482089ORŁOWSKI IzabelaKRAKÓWK-40 – 801:05:525,700:32:01
94 / 492516KOPANIARZ ANNACHORZÓWK-30 – 2301:06:135,700:32:21
95 / 502069TREBEL-BEDNARZ BeataKRAKÓWK-50 – 101:06:175,700:32:26
96 / 512039RUSIN-ŚLUSARCZYK HelenaSZARÓWK-30 – 2401:07:185,600:33:27
97 / 522087KUŚ KatarzynaSKAWINAK-30 – 2501:07:205,600:33:29
98 / 532058HADRO LiliannaNIENADOWAK-40 – 901:08:105,500:34:19
992072BOGUSZ MarcinKRAKÓWM-J – 701:08:235,500:34:31
1002071BOGUSZ BartoszKRAKÓWM-40 – 1301:08:255,500:34:34
101 / 542086WYROBA BarbaraKRAKÓWK-30 – 2601:09:045,500:35:13
102 / 552092ZAJĄC DorotaLISZKIK-30 – 2701:09:055,500:35:14
103 / 562802TURKAWSKA MagdalenaWOLA BATORSKAK-30 – 2801:09:185,500:35:27
104 / 572021SZCZUPACKA MonikaNIEPOŁOMICEK-30 – 2901:09:185,500:35:27
105 / 582083DUKAT JustynaKONIUSZAK-40 – 1001:09:325,400:35:40
106 / 592598PIWOWARCZYK JUSTYNAKRAKÓWK-40 – 1101:09:435,400:35:51
1072079BICZ PiotrKRAKÓWM-30 – 1101:13:125,200:39:21
1082518TOKCZYK ZiemowitWilkowiceM-20 – 401:13:165,200:39:24
1092599PIWOWARCZYK FILIPKRAKÓWM-J – 801:13:175,200:39:26
110 / 602098WALKOWSKA EwaK-20 – 1001:15:00500:41:09
111 / 612076ŁABĘDŹ KatarzynaSKAWINAK-30 – 3001:19:224,800:45:30
112 / 622042SZYSZKA UrszulaWARSZAWAK-50 – 201:22:204,600:48:29
113 / 632031JUNGOWSKA MariaCZĘSTOCHOWAK-J – 601:45:453,601:11:54
Nie wystartowało 9 uczestników
DNS*2059GRZEGORZAK JacekDUBIECKOM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2067PĘDRAK DagmaraSKAŁAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2004SZASTAK RenataPROSZOWICEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2041TYLIBA MagdalenaPRZEGINIAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2011TYNUS KatarzynaFRYDMANK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2012TYNUS WiktorFRYDMANM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2013TYNUS MarcinFRYDMANM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2014TYNUS RadosławFRYDMANM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2003WRONA WojciechSKAWINAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował