Kościelisko 17.09.2017

PERŁY MAŁOPOLSKI 2017 KOŚCIELISKO

Open Średni

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
11002FALKOWSKI KrzysztofKRAKÓWM-30 – 100:48:251300:00:00
21137WOWER BartłomiejCHORZÓWM-30 – 200:49:0212,800:00:36
31906NYCZ MarekKRAKÓWM-30 – 300:49:1312,800:00:47
41092BORSZOWSKI ZbigniewŁAZYM-30 – 400:49:3012,700:01:04
51995MARECIK GrzegorzLIPNICA MUROWANAM-30 – 500:50:0612,600:01:41
61153WERNER LukaszKROŚCIENKO N.DM-40 – 100:51:0612,300:02:40
71084ADAMCZYK MirosławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-40 – 200:51:3112,200:03:05
81522CZARNY TomaszPRZEWORSKM-20 – 100:51:5812,100:03:33
91984LAMPART MarcinRYBNIKM-40 – 300:53:2311,800:04:57
101970WRONA DanielKRAKÓWM-30 – 600:53:4411,700:05:18
11 / 11001SITKO KrystynaKRAKÓWK-40 – 100:53:4711,700:05:22
12 / 21057GALEWICZ KatarzynaLIBERTÓWK-40 – 200:54:0211,700:05:36
131912ŁUCZYŃSKI MichałKRAKÓWM-40 – 400:54:2211,600:05:57
141148BEDNARZ KubaKRAKÓWM-30 – 700:54:5311,500:06:28
15 / 31599ŁYJAK OLGAKOŚCIELISKOK-30 – 100:55:0311,400:06:37
16 / 41150BAGIŃSKA WeronikaKATOWICEK-J – 100:55:2411,400:06:59
171042GAMROT FilipNOWY SĄCZM-20 – 200:55:4411,300:07:18
181978KRAJEWSKI MaciejKIELCEM-20 – 300:55:5411,300:07:28
191177ROJEK MaciejKRAKÓWM-20 – 400:56:0511,200:07:40
201054KUŁACH MaciejZAKOPANEM-50 – 100:56:5411,100:08:29
211969MIKOŁAJCZYK MirosławŚWIĘTOCHŁOWICEM-30 – 800:57:041100:08:39
221030PAWĘZKA MirosławLUBLINM-30 – 900:57:291100:09:04
231133RYSZKA WiktorZALASM-20 – 500:57:4610,900:09:21
241128KUCWAJ MichałKRAKÓWM-30 – 1000:58:0710,800:09:41
251081ŁASKOWSKI PiotrKRAKÓWM-30 – 1100:58:1210,800:09:47
261062JOB MateuszKRAKÓWM-30 – 1200:58:1310,800:09:47
271513FALANDYSZ PiotrKrakówM-20 – 600:58:2710,800:10:02
281090KUFLIK MirosławNAWOJOWA GÓRAM-50 – 200:58:3610,700:10:11
29 / 51519MAJBAUM AnnaZakopaneK-30 – 200:58:3810,700:10:13
30 / 61155MAŁKOWSKA KatarzynaKRAKÓWK-20 – 100:58:4210,700:10:16
31 / 71096KASPRZYK JolantaBACHOWICEK-40 – 300:58:4310,700:10:18
321009CZYŻEWSKI MarcinSŁOMNIKIM-30 – 1300:59:0410,700:10:38
331131POKORSKI PawełSCHODNIAM-40 – 500:59:1010,600:10:45
34 / 81180KUCHARSKA MonikaKRAKÓWK-20 – 200:59:1610,600:10:50
351191MOCZURAD PiotrKRAKÓWM-20 – 700:59:2010,600:10:55
361036KARPIEL ŁukaszKRAKÓWM-30 – 1400:59:2410,600:10:59
37 / 91066SMOROŃ BarbaraWIELICZKAK-40 – 400:59:3010,600:11:05
381072RYRAK MichałKRAKÓWM-30 – 1500:59:5410,500:11:29
391097SOWA KrzysztofMICHAŁOWICEM-30 – 1600:59:5810,500:11:33
401707KOPEC MiroslawKRAKOWM-40 – 601:00:0110,500:11:36
411508CABAŁA TomaszPrzyszowaM-30 – 1701:00:2410,400:11:58
421093AMANOWICZ MarekPOŁANIECM-30 – 1801:00:4010,400:12:14
431146SZEWCZYK KrzysztofWODZISŁAW ŚLĄSKIM-30 – 1901:00:4310,400:12:18
441902MIŚKIEWICZ PawełŁÓDŹM-40 – 701:00:5410,300:12:28
451122MIŚKOWIEC JanuszDOBRAM-40 – 801:00:5610,300:12:31
461143ORŁOWSKI ŁukaszGOŁCZAM-40 – 901:01:3110,200:13:06
471710KUBAT MichałGDÓWM-30 – 2001:01:5010,200:13:25
481020FRANKIEWICZ JakubKRAKÓWM-40 – 1001:02:2810,100:14:02
49 / 101019TOPORKIEWICZ AnnaKRAKÓWK-30 – 301:02:481000:14:22
501704ILAVSKY IgorPOPRADM-40 – 1101:02:561000:14:30
511033TYNUS GrzegorzFRYDMANM-30 – 2101:02:581000:14:33
521154BALICKI MarcinWIELICZKAM-30 – 2201:03:001000:14:35
53 / 111904MACHALICA AgnieszkaRADZIONKÓWK-30 – 401:03:031000:14:38
541024JOŃCZYK MarcinKRAKÓWM-40 – 1201:03:101000:14:44
551055JOŃCZYK BartłomiejOŚWIĘCIMM-30 – 2301:03:269,900:15:01
561138FALISZEWSKI SebastianŁÓDŹM-40 – 1301:03:329,900:15:06
571007LEŚNIK TomaszNOWY SĄCZM-30 – 2401:04:089,800:15:42
58 / 121048NAWARA KatarzynaWEGRZCEK-20 – 301:04:129,800:15:47
591167KAWA JarosławKRAKÓWM-30 – 2501:04:499,700:16:24
601052BILCZEWSKI MichałKĘTYM-30 – 2601:05:069,700:16:40
611032KOWALCZYK TomaszKRAKÓWM-30 – 2701:05:229,600:16:56
621597TRELA BARTŁOMIEJZGŁOBICEM-30 – 2801:05:349,600:17:09
631114KARWAN ZbigniewLUBLINM-50 – 301:05:509,600:17:25
64 / 131100SMOLARCZYK AgnieszkaGLIWICEK-30 – 501:05:509,600:17:25
65 / 141083KOŁOCZEK AgataCZECHOWICE-DZIEDZICEK-30 – 601:05:509,600:17:25
661012ŻELAZKO RafałKRAKÓWM-30 – 2901:05:539,600:17:28
67 / 151152MOCZURAD MałgorzataKRAKÓWK-50 – 101:05:539,600:17:28
681107RANDAK MarekBĘDZINM-40 – 1401:06:099,500:17:43
691115WRÓBEL DanielZABRZEM-30 – 3001:06:189,500:17:52
701709MYNARSKI DamianJANOWICEM-20 – 801:06:259,500:17:59
711067SURLAS SzymonZAKOPANEM-20 – 901:06:309,500:18:05
721189ŚWIDER AndrzejRABKAM-40 – 1501:06:359,500:18:09
731021PITUCH PrzemysławTENCZYNEKM-40 – 1601:06:389,500:18:12
741130WOWKONOWICZ WojciechWROCŁAWM-40 – 1701:06:439,400:18:17
751702KONDRACIUK ŁukaszDOŁHAM-30 – 3101:06:539,400:18:27
761502MŁOTEK ARTURKRAKÓWM-40 – 1801:06:589,400:18:32
771145BOHM JacekMIKOŁÓWM-50 – 401:07:009,400:18:35
781040KUDŁA GrzegorzWIELICZKAM-40 – 1901:07:029,400:18:37
79 / 161112ZAJĄC AgnieszkaKRZESZOWICEK-40 – 501:07:049,400:18:38
80 / 171151BOCHEŃSKA KatarzynaKRAKÓWK-30 – 701:07:049,400:18:38
811175MAJCHRZYK ŁukaszZABRZEM-30 – 3201:07:099,400:18:44
82 / 181161DĘBSKA IzabelaLIMANOWAK-J – 201:07:139,400:18:47
83 / 191094WYPYCH AgnieszkaKRAKÓWK-40 – 601:07:209,400:18:55
841110CORREIA AndreKRAKÓWM-20 – 1001:07:239,300:18:57
851070LASOTA TomaszKIELCEM-30 – 3301:07:239,300:18:58
861006KOZERA KamilDĄBROWA GÓRNICZAM-30 – 3401:07:269,300:19:00
871077IDZIOR TomaszM-20 – 1101:07:329,300:19:07
88 / 201999WALERJAN-RUSEK AgnieszkaKRAKÓWK-30 – 801:07:409,300:19:14
891975TRZCIONKA MirosławKATOWICEM-30 – 3501:07:429,300:19:16
901123CIELEŃ ŁukaszKRAKÓWM-30 – 3601:07:489,300:19:22
911078TOMANA MichałKRAKÓWM-30 – 3701:07:489,300:19:22
921025WILK MaciejKRAKÓWM-30 – 3801:07:489,300:19:23
931706KONDRACIUK KarolKRAKÓWM-30 – 3901:07:569,300:19:31
941043GOŁĘBIOWSKI JacekMICHAŁOWICEM-40 – 2001:08:029,300:19:37
95 / 211102MASZCZYK DorotaKRAKÓWK-40 – 701:08:079,200:19:42
961982KARCZYŃSKI MarcinOPOLEM-30 – 4001:08:249,200:19:59
971080CZYŻEWICZ PawełKRAKÓWM-40 – 2101:08:489,200:20:22
981135KOŚCIEŃ JerzyTARNÓWM-30 – 4101:09:129,100:20:46
991905FILIPEK PrzemysławJAWORZNOM-30 – 4201:09:189,100:20:52
100 / 221171PIASKOWY KamilaLIMANOWAK-30 – 901:09:219,100:20:56
1011147KMIOTEK ArkadiuszDUBIECKOM-20 – 1201:09:279,100:21:02
102 / 231521JABŁOŃSKA IzaKatowiceK-30 – 1001:09:319,100:21:06
1031711KONIK JarosławKRAKÓWM-40 – 2201:09:349,100:21:09
104 / 241587ZOŃ-WĄTROBA MałgorzataK-40 – 801:09:369,100:21:10
105 / 251149JACH-BALICKA AleksanraK-30 – 1101:09:51900:21:25
106 / 261987ZARĘBSKA EwaKRAKÓWK-20 – 401:09:57900:21:31
107 / 271164MALCZEWSKA MagdalenaKRAKÓWK-30 – 1201:10:00900:21:34
108 / 281113KAMIŃSKA KamilaKRAKÓWK-30 – 1301:10:268,900:22:00
1091086BEZKOROWAJNY MateuszSIEPRAWM-20 – 1301:10:268,900:22:01
1101998GRZEGOREK ŁukaszTENCZYNEKM-20 – 1401:10:298,900:22:03
111 / 291170MONASTERSKA MałgorzataLIMANOWAK-40 – 901:10:468,900:22:21
112 / 301063SMUŁA EwaKRAKÓWK-30 – 1401:10:478,900:22:22
1131140SITKO KrzysztofCHARSZNICAM-50 – 501:11:068,900:22:41
1141108MIKETA MarekRYBNIKM-40 – 2301:11:078,900:22:42
115 / 311127SZYMAŃSKA AnnaWARSZAWAK-30 – 1501:11:198,800:22:53
1161027PIETRUSZKA DariuszWARSZAWAM-30 – 4301:11:228,800:22:56
1171074GÓRKA BogumiłSZAFLARYM-40 – 2401:11:298,800:23:03
118 / 321176ZIELIŃSKA UrszulaZGORZELECK-20 – 501:12:008,700:23:34
1191512KRAJEWSKI PrzemysławWARSZAWAM-40 – 2501:12:108,700:23:45
120 / 331049TRELA AnielaLESZCZYNYK-40 – 1001:12:148,700:23:49
1211085BUJAK DariuszNOWY TARGM-50 – 601:12:198,700:23:54
122 / 341160TRZEBUNIA AlicjaZAKOPANEK-30 – 1601:12:218,700:23:55
1231051KONIK MarekSZCZEJKOWICEM-50 – 701:12:218,700:23:56
124 / 351518BOŻEK KatarzynasosnowiecK-30 – 1701:12:328,700:24:07
1251058BOGDAŁ SebastianKRAKÓWM-40 – 2601:12:358,700:24:10
126 / 361022SIKORA BożenaDĄBROWA GÓRNICZAK-30 – 1801:12:508,600:24:25
1271510SIKORA TomaszDąbrowa górniczaM-40 – 2701:12:508,600:24:25
1281098KREKORA ŁukaszKRAKÓWM-30 – 4401:12:588,600:24:32
1291103MASZCZYK AndrzejKRAKÓWM-40 – 2801:13:008,600:24:35
1301506DAJKA SebastianPSZCZYNAM-30 – 4501:13:038,600:24:37
131 / 371516SKRZYPCZYK-SIELAŃCZYK AnnaKrakówK-40 – 1101:13:038,600:24:38
132 / 381061KOSSAK MagdaKRAKÓWK-30 – 1901:13:138,600:24:47
133 / 391060POGORZELSKA AlinaLESZCZYNYK-40 – 1201:13:308,600:25:04
1341909ŁYSEK AndrzejKATOWICEM-20 – 1501:13:468,500:25:20
135 / 401162BOBER DariaKRAKOWK-30 – 2001:13:518,500:25:25
136 / 411053ŻELICHOWSKA IzabelaKĘTYK-40 – 1301:13:528,500:25:26
137 / 421118WIŚNIOWSKA DorotaKRAKÓWK-30 – 2101:13:528,500:25:26
1381511MISZTAL RafałCHRZANÓWM-40 – 2901:13:538,500:25:27
139 / 431091BEZKOROWAJNY JoannaSIEPRAWK-20 – 601:13:598,500:25:34
1401165ADAMEK KamilBATORZM-20 – 1601:14:028,500:25:36
1411050TRELA MirosławLESZCZYNYM-40 – 3001:14:048,500:25:38
1421079ŁUSZCZEK MichałKRAKÓWM-30 – 4601:14:228,500:25:56
143 / 441136SZCZEPANIK MartaKRAKÓWK-40 – 1401:14:288,500:26:03
1441117KOCOŃ PiotrZIELONKIM-40 – 3101:14:358,400:26:10
1451186GRUCHAŁA ŁukaszŁÓDŹM-20 – 1701:14:528,400:26:26
146 / 451037BOCHENEK MałgorzataJAWORZNOK-20 – 701:14:598,400:26:33
1471014JANIAK MariuszKRAKÓWM-30 – 4701:15:068,400:26:41
1481082PENA AleksanderWRZĄSOWICEM-40 – 3201:15:098,400:26:43
1491124WERETA RobertKRAKÓWM-40 – 3301:15:288,300:27:02
1501073DUBIŃSKI PrzemysławCZĘSTOCHOWAM-40 – 3401:15:598,300:27:33
1511187SZCZEPANIAK RafałWARSZAWAM-20 – 1801:15:598,300:27:34
152 / 461515ROZUM AlicjaSkłokowiceK-30 – 2201:16:188,300:27:53
1531509KANIA RobertSosnowiecM-50 – 801:16:208,300:27:54
154 / 471076SZOSTAK AgnieszkaKRAKÓWK-30 – 2301:16:208,300:27:54
1551172HABOWSKI MarcinKRAKÓWM-30 – 4801:16:288,200:28:02
1561038OSTROWSKI PawełŁĄKAM-30 – 4901:16:308,200:28:04
1571182KOMOROWSKI TomaszRZESZÓWM-30 – 5001:16:458,200:28:19
1581104HULL SlawomirDABROWAM-30 – 5101:17:148,200:28:49
159 / 481087TOKARSKA BożenaKRAKÓWK-30 – 2401:17:188,100:28:53
160 / 491981WRÓBLEWSKA-GAWEŁ AgnieszkaKRAKÓWK-40 – 1501:17:238,100:28:58
161 / 501192ORLIK KOLODZIEJCZYK MonikaKRAKÓWK-40 – 1601:17:268,100:29:00
162 / 511980KIELUR SylwiaKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMK-40 – 1701:17:398,100:29:13
1631088MICEK KamilKRAKÓWM-20 – 1901:17:408,100:29:15
1641016KĘPKA JacekSANKAM-40 – 3501:18:098,100:29:43
1651056SZCZAPA KarolWARSZAWAM-20 – 2001:18:108,100:29:45
1661185CICHY JacekPOZNAŃM-50 – 901:18:138,100:29:47
167 / 521089MATOGA LucynaSIEPRAWK-50 – 201:18:32800:30:07
168 / 531596BARAN BEATAK-50 – 301:18:44800:30:18
1691129TEIXEIRA JoséKRAKOWM-20 – 2101:18:48800:30:23
1701168WITKOWICZ ZenonKRAKÓWM-50 – 1001:18:54800:30:28
171 / 541125GARWACKA BeataNIEPORĘTK-40 – 1801:19:10800:30:44
1721169MONASTERSKI DariuszLIMANOWAM-40 – 3601:19:347,900:31:08
1731071BORAS JanPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-30 – 5201:19:357,900:31:09
174 / 551017OLESZAK MałgorzataKRAKÓWK-40 – 1901:19:377,900:31:11
175 / 561046BILCZEWSKA MonikaKĘTYK-40 – 2001:19:427,900:31:17
1761501SEREDA OLEGKRAKOWM-30 – 5301:19:467,900:31:21
177 / 571068WOJDYŁ AnnaLUBLINK-30 – 2501:20:017,900:31:36
1781801RYMON-LIPIŃSKI RobertPIŁAM-30 – 5401:20:047,900:31:39
179 / 581703MICHAŁKOWSKA MagdalenaCHRZANÓWK-30 – 2601:20:057,900:31:39
1801158JANECKI AdamKRAKÓWM-30 – 5501:20:077,900:31:41
181 / 591992ZADROŻNA AniaOTRĘBUSYK-30 – 2701:20:117,900:31:46
1821099WALCZAK GrzegorzSUCHY LASM-40 – 3701:20:247,800:31:59
183 / 601184WINCENTY-CICHA GrażynaPOZNAŃK-50 – 401:20:377,800:32:11
184 / 611126GARWACKA ZuzannaNIEPORĘTK-20 – 801:20:457,800:32:19
185 / 621120POTĘPA EdytaK-40 – 2101:20:507,800:32:24
186 / 631065LARWA KatarzynaZĄBKIK-20 – 901:21:007,800:32:34
187 / 641119PĘKAŁA JustynaLIPLASK-40 – 2201:21:027,800:32:37
188 / 651178WÓJCIK-PYRĆ KatarzynaKRAKOWK-30 – 2801:21:317,700:33:05
189 / 661181GOLA KarolinaZABIERZÓWK-30 – 2901:21:407,700:33:14
190 / 671116FRAŚ AgnieszkaKRAKÓWK-20 – 1001:22:137,700:33:48
191 / 681507RYMANIUK BarbaraTarnówK-60 – 101:22:287,600:34:02
192 / 691705MAZUR JoannaKRAKÓWK-30 – 3001:22:407,600:34:14
193 / 701915WIŚNIEWSKA BeataWARSZAWAK-40 – 2301:22:537,600:34:28
194 / 711011KADŁUBOWSKA MonikaWADOWICEK-40 – 2401:23:187,600:34:52
1951523RYZAROWICZ RobertWarszawaM-40 – 3801:23:207,600:34:54
196 / 721035FIGUŁA JoannaKRAKÓWK-30 – 3101:23:287,500:35:02
197 / 731514PIGOŃ KatarzynaŻywiecK-20 – 1101:23:327,500:35:06
198 / 741974JANUSZ AnnaKRAKÓWK-20 – 1201:23:377,500:35:12
199 / 751159JANECKA AgnieszkaKRAKÓWK-30 – 3201:24:127,500:35:46
2001069TOTH GergelyBUDAPESZTM-30 – 5601:24:527,400:36:27
201 / 761173PĘKALSKA AnnaNIEPORĘTK-40 – 2501:24:587,400:36:32
2021142TATARA KarolKRAKÓWM-30 – 5701:25:027,400:36:37
203 / 771156WYSOCKA MartaKRAKOWK-30 – 3301:25:077,400:36:42
2041003MICHALIK ZygmuntPODŁĘŻEM-40 – 3901:25:307,400:37:05
205 / 781505GOJCZYK KorneliaBYTOMK-20 – 1301:25:587,300:37:32
2061109URBAŃSKI GrzegorzŻYWIECM-30 – 5801:26:427,300:38:16
207 / 791139SITKO MałgorzataCHARSZNICAK-50 – 501:26:457,300:38:19
208 / 801075LEWICKA BożenaKĘTYK-50 – 601:26:597,200:38:34
2091503KUĆMA PiotrKrakówM-30 – 5901:27:107,200:38:45
210 / 811504LAMBRECHT AnnaKrakówK-30 – 3401:27:107,200:38:45
211 / 821991LITWIN AgnieszkaKRAKÓWK-40 – 2601:27:187,200:38:52
2121045KOPTA JerzyKRAKÓWM-60 – 101:27:357,200:39:09
213 / 831183KOMOROWSKA SylwiaRZESZÓWK-30 – 3501:27:567,200:39:30
2141029WEKSEJ MaciejKRAKÓWM-20 – 2201:28:087,100:39:42
215 / 841028WEKSEJ AleksandraKRAKÓWK-20 – 1401:28:087,100:39:42
216 / 851911PARUCH PaulinaKRAKÓWK-20 – 1501:28:237,100:39:58
217 / 861059GOJCZYK BarbaraBYTOMK-30 – 3601:28:377,100:40:11
2181031BUJAK OlafKRAKÓWM-30 – 6001:29:147,100:40:49
2191901MAJOR ZbyKRAKÓWM-40 – 4001:30:09700:41:44
220 / 871134GRZESIAK AgnieszkaWARSZAWAK-30 – 3701:30:17700:41:51
2211064GAWRYSZEWSKI JarosławWARSZAWAM-40 – 4101:30:22700:41:56
222 / 881594LEPICH KATARZYNABYTOMK-30 – 3801:31:376,900:43:11
223 / 891193MAJ MartynaWARSZAWAK-20 – 1601:33:226,700:44:57
2241106NUNES DOS SANTOS DavidKRAKOWM-30 – 6101:33:366,700:45:10
225 / 901708STANISZEWSKA EwaKRAKÓWK-50 – 701:33:596,700:45:33
2261990SKRZYPCZAK MirosławKNURÓWM-40 – 4201:34:036,700:45:37
2271015JAWORSKI AndrzejKRAKÓWM-30 – 6201:35:196,600:46:54
2281967CZUPTA HirekWARSZAWAM-40 – 4301:38:176,400:49:51
229 / 911157HILDEBRANDT KatarzynaWROCŁAWK-50 – 801:39:476,300:51:22
230 / 921994ŚWIERCZEWSKA MalgorzataSOSNOWIECK-40 – 2701:45:34600:57:08
2311993ŚWIERCZEWSKI JanSOSNOWIECM-J – 101:45:50600:57:25
232 / 931190ZALEŃSKA KatarzynaWIELICZKAK-30 – 3901:46:455,900:58:19
233 / 941179KURASZYŃSKA AgnieszkaKRAKÓWK-40 – 2801:48:465,801:00:20
234 / 951996WADAS KatarzynaKRAKÓWK-40 – 2901:50:015,701:01:36
2351034CZARNIAK AndrzejZAKOPANEM-60 – 201:57:525,301:09:27
236 / 961598TRELA MAGDALENATARNÓWK-30 – 4002:03:025,101:14:37
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*1520KONIOR KrzysztofZakopaneM-40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 4 uczestników
DNS*1595BARAN JANM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1044GOŁĘBIOWSKI JanMICHAŁOWICEM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1132SEBASTIAN MatullaKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1010SZĘSZOŁ MarcinKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował