Rabka - Zdrój 22.10.2017

PERŁY MAŁOPOLSKI 2017  RABKA-ZDRÓJ

Open Długi

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
1221RĄCZKA JanuszSKOMIELNA BIALAM-20 – 101:26:1213,900:00:00
22BORYCKI MirosławM-40 – 101:28:5113,500:02:39
3513KOŚCIELNIAK KacperRABA NIŻNAM-20 – 201:28:5913,500:02:46
4515VOLKOW NikolaiBELARUSM-20 – 301:32:4612,900:06:34
5167FLISIŃSKI ŁukaszSOSNOWIECM-30 – 101:34:2412,700:08:12
6203BODURKA AdamZAKOPANEM-20 – 401:35:1412,600:09:02
7508KAWIK TomaszKRAKÓWM-20 – 501:36:5312,400:10:41
839DUDZIK RobertMSZANA DOLNAM-30 – 201:37:0212,400:10:50
9912WADAS GrzegorzKRAKÓWM-30 – 301:37:2212,300:11:10
1026SKRZYNIARZ MarekKIELCEM-40 – 201:37:4212,300:11:30
11913DEJAS TomaszMYSŁOWICEM-30 – 401:38:2112,200:12:09
12188ADAMCZYK PrzemysławWARSZAWAM-40 – 301:38:5512,100:12:43
1375ŚCIBOR ŁukaszWOJNICZM-40 – 401:38:5812,100:12:46
14107WITKOWSKI DariuszDĄBROWA GÓRNICZAM-50 – 101:39:371200:13:25
15157RUSIN KrzysztofSZARÓWM-30 – 501:40:151200:14:03
1667KOSTELA PiotrNOWY TARGM-30 – 601:40:2611,900:14:13
17168WYŻGA MariuszKRAKÓWM-20 – 601:40:3711,900:14:24
1860GRYGIEL MarekKRAKÓWM-40 – 501:40:5411,900:14:42
19120CZERNECKI AdamMYŚLENICEM-40 – 601:41:2111,800:15:09
20193STEFAŃSKI KamilWODZISŁAW ŚLĄSKIM-30 – 701:42:0311,800:15:51
21904KOZIEŁ JanKRAKÓWM-20 – 701:42:2111,700:16:09
22185BANIAK MarcinMICHAŁOWICEM-30 – 801:42:3811,700:16:26
23191PRUCNAL ZbigniewJASŁOM-40 – 701:43:2011,600:17:08
24959FIJAŁKOWSKI ArturRADZYMINM-30 – 901:44:0111,500:17:49
2536KOWALCZYK AleksanderSKALBMIERZM-30 – 1001:44:2511,500:18:13
26132SZAPORÓW ŁukaszPROSZOWICEM-30 – 1101:44:3411,500:18:21
2762GRODZKI SebastianKRAKÓWM-30 – 1201:45:4911,300:19:37
28709WOJTASIAK ŁukaszSKAŁAM-20 – 801:46:4111,200:20:29
29177MAJEWSKI ArkadiuszWODZISŁAW ŚLĄSKIM-40 – 801:46:4211,200:20:29
30216DUSZA KamilPASZYNM-20 – 901:47:3111,200:21:19
31119KOPIEĆ KamilKRAKÓWM-20 – 1001:48:2011,100:22:08
32192KOCOŃ PawełNOWY SĄCZM-20 – 1101:48:431100:22:30
33122KAŁWA LeszekMIECHÓWM-30 – 1301:48:531100:22:40
34225FREJEK MariuszRACIECHOWICEM-30 – 1401:49:011100:22:49
3585BEDNARZ KubaZAKOPANEM-30 – 1501:49:061100:22:54
36 / 1514RAHAUTSOVA VolhaBELARUSK-30 – 101:49:061100:22:54
37118WOŹNIAK GrzegorzCHEŁMM-30 – 1601:49:251100:23:13
38206BIZIAK RajmundKROŚCIENKOM-40 – 901:49:331100:23:21
3990GNAT SławomirKRAKÓWM-40 – 1001:49:4410,900:23:32
4094KIEC MateuszBIERUŃM-20 – 1201:50:3810,800:24:26
41915WOJCIECHOWSKI KrzysztofRADLINM-40 – 1101:50:4810,800:24:36
42187NOWAK PrzemysławZAKRZOWIECM-30 – 1701:50:4810,800:24:36
43996ZAJĄC SławomirKRAKÓWM-30 – 1801:51:1910,800:25:07
4432HARĘŻLAK KrzysztofŁÓDŹM-40 – 1201:51:2110,800:25:09
4513ŁUKASIK MichałBUSKO-ZDRÓJM-30 – 1901:51:2210,800:25:10
46134PAWLICA PawełLIBIĄŻM-20 – 1301:51:3910,700:25:27
47201FITT KonradKRAKÓWM-30 – 2001:51:4510,700:25:33
48809ŚWIĘCH SzczepanDĘBICAM-20 – 1401:51:5310,700:25:40
4930CZYŻEWSKI MarcinSŁOMNIKIM-30 – 2101:52:0310,700:25:51
50811SZPAK SlawomirKRAKOWM-40 – 1301:52:1210,700:26:00
51144SARKA BartłomiejRABKA-ZDRÓJM-20 – 1501:53:0010,600:26:48
52139GŁÓWCZYK PiotrGRYBÓWM-30 – 2201:53:1410,600:27:01
5378PIKUL MichałKRAKÓWM-30 – 2301:53:2610,600:27:14
543DZIEDZIC KrzysztofKRAKÓWM-30 – 2401:53:3610,600:27:24
5566KOWALCZE MichałJORDANÓWM-30 – 2501:53:4410,500:27:32
56175LATOS MarcinWĘGRZCE WIELKIEM-20 – 1601:53:4510,500:27:33
5755JASTRZĘBSKI PawełBOCHNIAM-20 – 1701:53:5010,500:27:38
5892PIASECZNY MarcinKRAKÓWM-30 – 2601:53:5510,500:27:43
59229PAWLISZKO KamilM-20 – 1801:53:5810,500:27:46
60 / 21LAZAR GrażynaSIEMIANOWICEK-40 – 101:54:0410,500:27:52
6133SANKOWSKI SzymonMIELECM-30 – 2701:54:2010,500:28:08
62919CHOPIN-STEFAŃCZYK ArturKRAKÓWM-40 – 1401:54:2410,500:28:12
63190KRETEK MarcinTYCHYM-30 – 2801:54:3910,500:28:27
64975GURGUL MateuszKRAKÓWM-30 – 2901:55:2910,400:29:17
65991KĄDZIELAWA MarcinTARNÓWM-20 – 1901:56:0410,300:29:52
6669PIECZARA MarcinJAWORZNOM-40 – 1501:56:2210,300:30:10
67523WCIEKLAK DominikSKAWINAM-40 – 1601:56:2210,300:30:10
68995KOZIK BartłomiejGLIWICEM-40 – 1701:56:3310,300:30:21
69982ŻĄDŁO DariuszMYŚLENICEM-30 – 3001:57:0010,300:30:48
70 / 3154PRZEBINDA AnnaKRAKÓWK-20 – 101:57:0510,200:30:53
7146GRANDA PawełZARZECZEM-30 – 3101:57:3710,200:31:25
7274FILIPCZAK ŁukaszKRAKÓWM-30 – 3201:58:1510,100:32:03
7377HEJDUK TomaszTYCHYM-40 – 1801:58:1810,100:32:06
74171ODROBIŃSKI RobertJERZMANOWICEM-40 – 1901:58:2510,100:32:13
75512KOŚCIELNIAK JakubRABA NIŻNAM-J – 101:58:5610,100:32:44
76706PASŁAWSKI MaciejKRAKÓWM-50 – 201:59:1210,100:33:00
77113ZAJĄC PiotrKRAKÓWM-30 – 3301:59:1710,100:33:05
78117SZELA TomaszKRAKÓWM-30 – 3401:59:331000:33:21
79801BONOWICZ JakubPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-30 – 3501:59:371000:33:25
80707STARZYŃSKI TomaszKRAKÓWM-40 – 2001:59:511000:33:39
8147GACEK GrzegorzJORDANÓWM-40 – 2101:59:571000:33:45
8250JANICKI TomaszJAROSŁAWM-20 – 2001:59:571000:33:45
83228PIWOWARCZYK PiotrKRAKÓWM-30 – 3602:00:011000:33:49
84108SUROWIEC PawełZAWIERCIEM-40 – 2202:00:101000:33:58
85209WITAS JacekBIELSKO-BIAŁAM-40 – 2302:00:141000:34:02
86968BOCHENEK KrzysztofJAWORZNOM-20 – 2102:00:241000:34:12
87104KOWALEWSKI BartoszKRAKÓWM-30 – 3702:00:331000:34:21
88918RZEPECKI KrzysztofKRAKÓWM-50 – 302:00:389,900:34:26
8984WYROBA WojciechKRAKÓWM-30 – 3802:00:419,900:34:29
90176REICHERT ŁukaszKRAKÓWM-30 – 3902:00:529,900:34:40
911522DUKIELSKI GrzegorzWIELICZKAM-40 – 2402:01:149,900:35:02
92164KULMA DanielGDÓWM-30 – 4002:02:229,800:36:10
93987WĘGRZYŃSKI PawełKRAKOWM-30 – 4102:02:269,800:36:14
9410GOLA RadoslawZABIERZÓWM-30 – 4202:02:599,800:36:47
9516PAŃTAK SławomirBIAŁOBRZEGIM-40 – 2502:03:089,700:36:56
96110ZAJĄC PawełKRAKÓWM-30 – 4302:03:129,700:37:00
97 / 4992WIATER KatarzynaTRZEBINIAK-40 – 202:04:079,700:37:55
98 / 5159GÓRNIAK MagdaK-30 – 202:04:129,700:38:00
99957SADY TomaszTARNÓWM-40 – 2602:04:239,600:38:11
100220KULIŃSKI MaciejZAWIERCIEM-40 – 2702:04:279,600:38:14
101 / 6170MACIEJCZAK EwaSOKOLNIKI MOKREK-20 – 202:04:339,600:38:21
102 / 7180LEŚNIAK AnnaBOCHNIAK-30 – 302:04:439,600:38:31
103148GRACZYK ZbigniewCZĘSTOCHOWAM-40 – 2802:04:519,600:38:39
10472MACIOŁEK PawełKRAKÓWM-20 – 2202:04:589,600:38:46
105 / 861PANKALLA JudytaMYŚLENICEK-20 – 302:05:029,600:38:49
106160MIGDAŁ AdrianKRAKÓWM-40 – 2902:05:249,600:39:12
107147NAWORYTA WojciechKRAKÓWM-40 – 3002:05:279,600:39:15
108128STRÓŻYK PiotrBIECZM-40 – 3102:05:459,500:39:33
109522DYDUŁA ŁukaszKRAKÓWM-40 – 3202:05:499,500:39:37
110 / 945GOŁASZEWSKA KarolinaTYCHYK-30 – 402:05:519,500:39:39
111989STROCZYŃSKI PawełTYCHYM-30 – 4402:06:099,500:39:57
11224GORZAŁKA MateuszCZESTOCHOWAM-30 – 4502:06:159,500:40:03
11357ORZECHOWSKI DariuszBUKOWNOM-20 – 2302:06:229,500:40:10
11420PELCZYK GrzegorzCIANOWICEM-40 – 3302:06:559,500:40:43
115231TUCHOWSKI JanuszM-40 – 3402:07:519,400:41:39
116173ŚWISTUŃ EugeniuszKRAPKOWICEM-J – 202:07:529,400:41:39
117140PINGIELSKI SławomirRADLINM-40 – 3502:08:079,400:41:55
118169GRABARCZYK MateuszRYBNIKM-30 – 4602:08:089,400:41:56
119905SAMSON OktawiuszMODLNICAM-40 – 3602:08:089,400:41:56
120163SZAŁAŚ MaciejWIELKIE DROGIM-30 – 4702:08:419,300:42:29
12152ZWOLIŃSKI PiotrZABIERZÓWM-20 – 2402:08:429,300:42:30
122511KOCZOT BartłomiejLESZCZYNYM-20 – 2502:08:479,300:42:35
123906KWIATKOWSKI JakubKRAKÓWM-30 – 4802:08:489,300:42:36
124 / 1025PAGACZ JoannaKRAKÓWK-30 – 502:09:039,300:42:51
125211MACIEJOWSKI KonradPODŁĘŻEM-20 – 2602:09:109,300:42:58
126146NOWAK JordanKRAKÓWM-30 – 4902:09:129,300:43:00
127973SZCZĘSNY KonradWARSZAWAM-40 – 3702:09:199,300:43:07
128194STEFANCZYK PiotrKLIMONTOWM-40 – 3802:09:389,300:43:26
129 / 11702POPEK BarbaraJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-40 – 302:09:539,200:43:41
130 / 1222BRZOZOWSKA PatrycjaCZĘSTOCHOWAK-20 – 402:09:599,200:43:47
131 / 1370PIECZARA EwaJAWORZNOK-40 – 402:10:149,200:44:02
132172NALEPA MaciejNOWY SACZM-30 – 5002:10:209,200:44:08
13365SZEWCZYK MichałZDUŃSKA WOLAM-30 – 5102:10:299,200:44:17
134907ICIAK KrystianKRAKÓWM-40 – 3902:10:319,200:44:19
135524JAKUBIŃSKI JakubKRAKÓWM-30 – 5202:10:339,200:44:21
136196KMIEĆ WojciechKRAKÓWM-30 – 5302:10:529,200:44:39
137130KNAPIŃSKI MichałKRAKÓWM-30 – 5402:10:559,200:44:43
138141KĘDZIORA MariuszWOLA BATORSKAM-20 – 2702:11:029,200:44:50
139218STACHURA MaciejBURÓWM-40 – 4002:11:349,100:45:22
140138BLICHARZ ArturOŁPINYM-30 – 5502:11:409,100:45:28
141179LEŚNIAK MarcinBOCHNIAM-40 – 4102:11:439,100:45:31
142137DYLĄG ZbigniewKRAKÓWM-50 – 402:12:069,100:45:54
14389PARWA MichałDZIEKANOWICEM-30 – 5602:12:109,100:45:58
144 / 1427JAMRÓZ MariolaKIELCEK-40 – 502:12:219,100:46:09
145 / 15136DUDZIAK DorotaKRAKÓWK-30 – 602:12:299,100:46:17
146 / 16967KONDRACIUK KatarzynaPIASECZNOK-40 – 602:12:40900:46:28
147156CAŁKA GrzegorzRADZYMINM-40 – 4202:12:47900:46:35
148 / 17158CAŁKA AgnieszkaRADZYMINK-40 – 702:12:48900:46:36
149198SZCZEPANEK SylwesterSIEDLISKAM-30 – 5702:13:08900:46:56
150962MATYSZKIEWICZ KrzysztofCZELADŹM-20 – 2802:13:11900:46:59
151 / 18212SZCZEPAŃSKA EdytaKOCMYRZÓWK-20 – 502:13:19900:47:07
152106MAŁECKI MarekKRAKÓWM-20 – 2902:13:22900:47:10
153 / 1996PIOTROWSKA GrażynaLISZKIK-40 – 802:13:33900:47:21
154901SMARDUCH MateuszNOWY TARGM-20 – 3002:13:40900:47:28
155207KUBATY BartoszKRAKÓWM-30 – 5802:13:56900:47:44
156 / 20166NIZAR WiolettaTARNOWSKIE GÓRYK-40 – 902:13:58900:47:46
157 / 21165PIASECKA-WSZOŁA AnnaDABROWA GÓRNICZAK-30 – 702:13:59900:47:47
158909DZIEDZINA DanielRABKA-ZDRÓJM-30 – 5902:14:088,900:47:56
159184POTEPA MariuszKRAKOWM-40 – 4302:14:108,900:47:58
160 / 22142KĘDZIORA MartaWOLA BATORSKAK-30 – 802:14:238,900:48:11
161224CYGAN ŁukaszKRAKOWM-30 – 6002:14:288,900:48:16
162115SKIBA ZbigniewKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-50 – 502:14:538,900:48:41
163 / 23507JAROMIRSKA ElzbietaRZESZOWK-30 – 902:15:028,900:48:49
164951WŁOCH JarosławKRAKÓWM-30 – 6102:15:128,900:49:00
165 / 24802CHODACKA RenataALWERNIAK-30 – 1002:15:158,900:49:03
166705KONIK JarosławKRAKÓWM-40 – 4402:15:268,900:49:14
167189PAŁAC MarcelJAWORZNOM-30 – 6202:15:398,800:49:27
168 / 25808WOJEWÓDZKA AnnaWARSZAWAK-20 – 602:15:498,800:49:37
16956FLORKIEWICZ SławomirSOSNOWIECM-50 – 602:16:038,800:49:51
170199RYMANOWSKI ArkadiuszKRAKÓWM-30 – 6302:16:048,800:49:52
17138RADZIK RobertGRYBÓWM-20 – 3102:16:128,800:50:00
17293ŁĄCKI MaciejTARNÓWM-30 – 6402:16:158,800:50:03
173200ANDRZEJEWSKI DariuszWODZISŁAW ŚLĄSKIM-40 – 4502:16:228,800:50:10
174 / 26103KNAPCZYK-KANIA GabrielaBIEŃKÓWKAK-40 – 1002:16:238,800:50:11
175100JERMAK MaciejKOSZYCE WIELKIEM-30 – 6502:16:428,800:50:30
176807MYRCIK BernardTARNOWSKIE GÓRYM-40 – 4602:16:508,800:50:38
177601SÓWKA GrzegorzSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-60 – 102:17:018,800:50:49
178 / 27958OLEKSIAK BogumiłaNIEPOLOMICEK-30 – 1102:17:058,800:50:53
179 / 2895JANOTA-PALUSIŃSKA MałgorzataPIŁA KOŚCIELECKAK-40 – 1102:17:218,700:51:09
180 / 29208DYDUŁA RenataKRAKÓWK-40 – 1202:17:238,700:51:11
181603SZEWCZYK PawełWARSZAWAM-40 – 4702:17:248,700:51:12
182 / 30109MACIĄG MonikaZAWIERCIEK-30 – 1202:17:338,700:51:21
183102ŻÓŁTEK PiotrRABKA-ZDRÓJM-40 – 4802:17:338,700:51:21
18486BŁACHNO MarcinKRAKÓWM-30 – 6602:17:378,700:51:25
18542JAROSZ RafałKRAKÓWM-40 – 4902:17:448,700:51:32
186976PALA JerzyCZĘSTOCHOWAM-50 – 702:17:458,700:51:33
187 / 3176KAWIK AnnaKRAKÓWK-20 – 702:17:478,700:51:35
18815KOWALIK WojciechKROCZYCEM-40 – 5002:17:568,700:51:44
189 / 3229LABURDA KingaKRAKÓWK-30 – 1302:18:248,700:52:11
190202SIDOR JerzyRZESZÓWM-60 – 202:18:348,700:52:22
191 / 33805ŻOŃ-BIEDROŃ AngelikaŻARKIK-30 – 1402:18:448,600:52:31
192510DZIEŻOK BogusławM-60 – 302:19:038,600:52:51
193 / 34178MAJEWSKA RenataWODZISLAW SLK-40 – 1302:19:058,600:52:53
194 / 3591FRANEK AgataWODZISŁAW ŚLĄSKIK-30 – 1502:19:058,600:52:53
195161DEJA ArkadiuszKATOWICEM-30 – 6702:19:088,600:52:56
19664JAGIEŁŁO MariuszGRABINAM-40 – 5102:19:288,600:53:16
197226OCIEPKA MarcinM-30 – 6802:19:338,600:53:20
19848GINTER GrzegorzKRAKÓWM-30 – 6902:20:268,500:54:14
199205ZALEWSKI PiotrMAKÓW PODHALAŃSKIM-20 – 3202:20:408,500:54:28
200521NOWAK IreneuszDĘBICAM-50 – 802:20:578,500:54:45
201 / 3663LEDWOLORZ AnnaWARSZAWAK-30 – 1602:21:218,500:55:09
20241WIGLUSZ JacekKRAKÓWM-30 – 7002:21:378,500:55:25
203129WIŚNIEWSKI MateuszKRAKÓWM-30 – 7102:22:078,400:55:55
204151WRÓBLEWSKI ŁukaszKRAKÓWM-20 – 3302:22:198,400:56:07
20523MILEWSKI MichałCZĘSTOCHOWAM-20 – 3402:22:298,400:56:17
206950WALNIK RafałKRAKÓWM-40 – 5202:22:398,400:56:27
207 / 37902SADAKIERSKA-CHUDY AnnaBOLECHOWICEK-50 – 102:22:478,400:56:35
208 / 38952KOWALCZEWSKA KasiaKRAKÓWK-30 – 1702:22:488,400:56:36
209961MATYSZKIEWICZ PawełCZELADŹM-40 – 5302:22:548,400:56:42
21053JUSZCZYK AndrzejKRAKÓWM-60 – 402:22:548,400:56:42
21179MATYSZKOWICZ JanuszKĘTYM-50 – 902:23:088,400:56:56
212518SŁODNI GrzegorzKRAKÓWM-30 – 7202:23:548,300:57:42
213 / 39182RADWAŃSKA AleksandraKRAKÓWK-30 – 1802:23:578,300:57:45
214124TOKARSKI RafałKRAKÓWM-40 – 5402:24:098,300:57:57
215 / 40981SIWECKA WeronikaWĘGRZCEK-40 – 1402:24:158,300:58:03
216123SOŁGAŁA TomaszŚWIĄTNIKI GÓRNEM-30 – 7302:24:328,300:58:20
217 / 41111DĘBICKA JustynaKRAKÓWK-20 – 802:25:098,300:58:56
218222SAJNÓG Sebastian kamilKRAKÓWM-30 – 7402:25:128,300:59:00
21937SZMYD MaciejNOWY SĄCZM-40 – 5502:25:598,200:59:47
220101JARACZEWSKI PiotrPROSZOWICEM-40 – 5602:26:078,200:59:55
221704GOSIEWSKI RobertKRAKÓWM-40 – 5702:26:168,201:00:04
222145TWARDOWSKI MaciekKRAKÓWM-30 – 7502:26:268,201:00:14
223127DROZD PrzemysławOPOLEM-40 – 5802:26:458,201:00:33
224195ROGOZIŃSKI DariuszZAKRZOWIECM-50 – 1002:26:508,201:00:38
225183RYBIŃSKI GrzegorzPROSZOWICEM-40 – 5902:27:068,201:00:54
226 / 42974SZCZYGIEŁ AdrianaBIELSKO-BIAŁAK-30 – 1902:27:128,201:01:00
227116KOPACZ MichałKRAKÓWM-20 – 3502:27:208,101:01:08
228964KLIŚ WojciechCHEŁMIECM-40 – 6002:27:318,101:01:19
229227TERLECKI MarcinCZĘSTOCHOWAM-40 – 6102:28:128,101:02:00
2308WRONA TymoteuszKRAKOWM-40 – 6202:28:218,101:02:09
2315KRAJEWSKI PrzemysławWARSZAWAM-40 – 6302:28:258,101:02:13
232 / 434TURCZYŃSKA MonikaWARSZAWAK-40 – 1502:28:258,101:02:13
233 / 44152WAŁĘGA MonikaDĘBICAK-30 – 2002:28:418,101:02:29
234121KOBIAŁKA IrekDĘBICAM-40 – 6402:28:428,101:02:30
235903CHUDY JacekBOLECHOWICEM-50 – 1102:29:07801:02:55
236990KOZIOŁ PiotrKRAKÓWM-30 – 7602:29:09801:02:57
237105SYDA AndrzejPIEKARY ŚLĄSKIEM-40 – 6502:29:19801:03:07
238155WNĘTRZAK PiotrM-30 – 7702:29:28801:03:16
239 / 4558SKOTNICKA JoannaKRAKÓWK-30 – 2102:29:43801:03:31
240 / 469WÓJCIK MonikaKRAKÓWK-40 – 1602:29:51801:03:39
241 / 47210SKOTNICKA MagdalenaTRZEBINIAK-30 – 2202:30:18801:04:06
242993ŚWIERCZEWSKI KrzysztofSOSNOWIECM-40 – 6602:30:24801:04:12
243908WIŚNIEWSKI MarekWARSZAWAM-40 – 6702:31:037,901:04:50
244 / 4849CZERWONKA KatarzynaKRAKÓWK-30 – 2302:31:547,901:05:42
245 / 49186KOCERBA KatarzynaKRAKÓWK-20 – 902:32:477,901:06:35
246214BEDNARZ WacławKRAKÓWM-50 – 1202:34:037,801:07:51
247703TRZOS RobertKRAKÓWM-40 – 6802:34:407,801:08:28
248204MISZTAL RafałCHRZANÓWM-40 – 6902:34:477,801:08:35
249 / 50217WIŚNIOWSKA DorotaKRAKÓWK-30 – 2402:34:487,801:08:36
250 / 51131PANEK AgataZAWIERCIEK-30 – 2502:35:187,701:09:06
251 / 52213KACZMAREK AgataZAWIERCIEK-40 – 1702:35:187,701:09:06
252 / 53150TRAFISZ KatarzynaLUBLINK-30 – 2602:36:277,701:10:15
253 / 54509MONIKA KabałaŁĄCZNAK-30 – 2702:38:477,601:12:35
254197SZCZEPANIK MichałSOSNOWIECM-30 – 7802:40:087,501:13:56
255 / 55954CZYŻEWICZ MonikaSUŁKÓWK-30 – 2802:40:127,501:14:00
25688NOWAK JordanM-30 – 7902:40:477,501:14:35
257 / 5640DEMARCZYK AgnieszkaKROCZYCEK-20 – 1002:41:157,401:15:03
25835DEMARCZYK RadosławKROCZYCEM-30 – 8002:41:167,401:15:03
259 / 57149SERWICKA EmiliaZAWIERCIEK-50 – 202:41:167,401:15:03
26059MACIĄG GrzegorzM-30 – 8102:41:167,401:15:04
261602WIŚNIEWSKI PawełGLIWICEM-20 – 3602:41:177,401:15:05
262963ADAMCZYK ArturBIBICEM-20 – 3702:41:497,401:15:37
263 / 58980WIS ModestaBRZESKOK-20 – 1102:41:507,401:15:38
26428GRYCH AndrzejBOCHNIAM-30 – 8202:42:057,401:15:53
265162BUJAKOWSKI PatrykPROSZOWICEM-30 – 8302:43:017,401:16:49
266 / 5914LISOWSKA KamilaZABRZEK-30 – 2902:43:267,301:17:14
267126NALEPA PiotrKRAKÓWM-30 – 8402:44:067,301:17:54
268 / 60701POLIT AnetaKRAKÓWK-50 – 302:44:387,301:18:26
269 / 6181WÓJCIK KatarzynaKRAKÓWK-30 – 3002:44:487,301:18:36
270999KLIPP PaulKRAKÓWM-40 – 7002:45:257,301:19:13
271174DĄBROWSKI IreneuszOPOLEM-40 – 7102:45:507,201:19:38
272230DĄBROWSKI IreneuszM-50 – 1302:45:507,201:19:38
273133STACHURSKI MateuszBIELSKO-BIAŁAM-30 – 8502:46:187,201:20:05
274 / 62125GRODZKA AgnieszkaSKAWINAK-30 – 3102:46:577,201:20:45
2756ŚPIEWAKOWSKI ArkadiuszPOZNANM-50 – 1402:47:057,201:20:53
276955ŻEBRAKOWSKI ArturRZESZÓWM-30 – 8602:48:197,101:22:07
277997MICHALSKI HenrykTARNÓWM-40 – 7202:49:587,101:23:46
278 / 6334KIWIOR IzabelaGORLICEK-30 – 3202:50:47701:24:34
27997STANISŁAWSKI PiotrPABIANICEM-40 – 7302:52:526,901:26:39
280972BAJAK MirosławKRAKÓWM-40 – 7402:53:136,901:27:01
281 / 64911KASPERLIK KlaudynaBRENNAK-20 – 1202:53:466,901:27:34
282 / 6531SZAFRANIEC BeataŁĘKIK-30 – 3302:53:566,901:27:44
28344WITKOWSKI MarcinKRAKÓWM-30 – 8702:53:566,901:27:44
28468ŁACH MaciejM-40 – 7502:55:136,801:29:01
285978WOJEWÓDZKI KrzysztofWARSZAWAM-50 – 1502:55:436,801:29:31
286 / 66219RAŁ-KULIŃSKA DorotaZAWIERCIEK-40 – 1802:57:356,801:31:23
287520BĄCZEK KrzysztofZAWIERCIEM-30 – 8802:57:366,801:31:24
28880TATARA KarolKRAKÓWM-30 – 8903:00:026,701:33:50
28971BIRCZYŃSKI PawełKRAKÓWM-50 – 1603:00:406,601:34:28
290 / 67708JUSZCZAK KalinaGLIWICEK-20 – 1303:03:556,501:37:43
291803PIĄTEK WaldemarSIERADZM-40 – 7603:04:536,501:38:41
292 / 68143FABJANCZYK AgnieszkaZAWIERCIEK-30 – 3403:06:476,401:40:35
293135UCHACZ PawelKRAKOWM-30 – 9003:13:036,201:46:51
294 / 6998PARCZ KlaudiaKATOWICEK-30 – 3503:19:39601:53:27
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*519WRÓBLEWSKA KatarzynaZAWIERCIEK-30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 33 uczestników
DNS*82BANASIAK MarcinŁÓDŹM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114BEKAS MarcinKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11BIENIEK ŁukaszKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*153CELARY KrzysztofKRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*916CEREMUGA JanuszMAKÓW PODHALAŃSKIM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12GARBOLIŃSKI PiotrCIANOWICEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*910GURGUL SebastianKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*984JÓŹWIAK MaciejSZCZECINM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*985KAŁUŻA ArkadiuszBIERUŃM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*965KAMIŃSKI PawełWARSZAWAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*19KOWALSKI TomaszKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*83KOŹBIAŁ DankaKRAKÓWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*223KRASIŃSKI MarcinKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51LELEK MarcinKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*966LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*17ŁYSZCZEK DominikKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*998MAKOWSKI PawełKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*970MALISZEWSKA MartaWARSZAWAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*18MORAWSKI PrzemysławKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99NOWAK MariuszKARKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*953OLEKSIAK AnnaNIEPOŁOMICEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*956OSINSKI KonradGODZISZKAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73PAPIEŻ SzymonMAKÓW PODHALAŃSKIM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*917PRYGA TomaszTYCHYM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*215PYRĆ KrzysztofKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*181RADWAŃSKI AndrzejKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*969SZABELAK WitekWARSZAWAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21WIŚNIEWSKA PatrycjaWARSZAWAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*43WITKOWSKA AleksandraKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*87WOJDA KrzysztofKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112WOLNY KrzysztofKRAKOWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7WÓJCIAK DawidRABKA - ZDRÓJM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54ZGLICZYŃSKI PiotrKRAKÓWM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował