Rabka - Zdrój 22.10.2017

PERŁY MAŁOPOLSKI 2017  RABKA-ZDRÓJ

Open Krótki

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
12027PIECH JakubKRAKÓWM-30 – 100:29:0615,300:00:00
22002TROJANOWSKI KrzysztofLIMANOWAM-20 – 100:29:331500:00:26
32126WRONA DanielKRAKÓWM-20 – 200:29:5714,800:00:50
42007KOBRYŃ DominikKATOWICEM-40 – 100:30:5214,400:01:45
52903CZUPKIEWICZ MichałOPOLEM-30 – 200:31:1014,200:02:03
62045GAMROT FilipNOWY SĄCZM-20 – 300:31:1414,200:02:07
72064DYLĄG WojtekTYMBARKM-16 – 100:31:2714,100:02:20
82095KIDOŃ RobertLIPNICA MAŁAM-30 – 300:31:3114,100:02:25
92082RADOMSKI ZbigniewBIELSKO-BIALAM-60 – 100:33:2513,300:04:19
102137ROGOWIEC ŁukaszJORDANÓWM-16 – 200:34:031300:04:56
112803PŁOSKONKA AndrzejKRAKÓWM-40 – 200:34:151300:05:08
12 / 12001SZKLANA AnitaWIEPRZECK-20 – 100:34:2412,900:05:18
132125DESKA MichałCZĘSTOCHOWAM-20 – 400:34:4312,800:05:36
14 / 28078ROLKA GabrielaK-20 – 200:34:5412,700:05:47
152041SZYMALAK MichałŁÓDŹM-40 – 300:34:5912,700:05:52
162994LAMPART FranciszekRYBNIKM-J – 100:35:2612,500:06:20
172086PAŁKA ŁukaszLIMANOWAM-30 – 400:35:3312,500:06:27
181517FARON PiotrZALESIEM-60 – 200:35:3512,500:06:29
19 / 32068GACEK AlicjaNOWY TARGK-30 – 100:35:4612,400:06:40
202075STADNICKI PiotrZAKOPANEM-16 – 300:35:5812,300:06:51
212806DYLĄG AndrzejTYMBARKM-40 – 400:36:2312,200:07:17
22 / 42136NOWAK JustynaJORDANÓWK-16 – 100:36:3212,200:07:25
23 / 52084SZAŁAŚ AnnaWIELKIE DROGIK-30 – 200:36:3412,100:07:27
24 / 61518BOLECHOWSKA DominikaRABKAK-40 – 100:36:3812,100:07:31
25 / 72039KAMYKOWSKA EwaKRAKÓWK-30 – 300:36:551200:07:48
26 / 82048WÓJCIK NataliaKRAKÓWK-J – 100:36:571200:07:51
272015MAC BartłomiejRABKA-ZDRÓJM-40 – 500:37:021200:07:55
282132ŻMIJEWSKI MaciejZABRZEM-30 – 500:37:051200:07:58
292081KONDRACIUK KarolKRAKÓWM-30 – 600:37:2611,900:08:19
302076STADNICKI BartłomiejZAKOPANEM-40 – 600:37:4811,700:08:41
312047WÓJCIK PawełKRAKÓWM-J – 200:37:5111,700:08:44
328080BARAN JózefM-50 – 100:37:5611,700:08:50
334062CHYLIŃSKI TomaszKRAKÓWM-40 – 700:38:1211,600:09:05
341521ZOTSIKAW WladzislawBELARUSM-20 – 500:38:1811,600:09:11
35517POKORSKI PawełSCHODNIAM-40 – 800:38:3811,500:09:31
36 / 92067ZELAZKO KasiaNOWY TARGK-30 – 400:38:5311,400:09:46
372129WACHAŁOWICZ MarekRABKA-ZDRÓJM-30 – 700:38:5711,400:09:51
382096MADEJ TomaszKRAKÓWM-30 – 800:39:0111,400:09:54
392065TYLIBA IreneuszPRZEGINIAM-40 – 900:39:0811,300:10:01
40 / 102127SOBURA MagdalenaKIELCEK-30 – 500:39:1211,300:10:05
41 / 111510SIKORA AlicjaBIELSKO BIAŁAK-60 – 100:39:2111,300:10:14
422501KAŹMIERCZAK MichałŁÓDŹM-40 – 1000:39:4411,200:10:37
432062NALEPA PawełGRYBÓWM-20 – 600:39:4911,200:10:42
442995LAMPART AntoniRYBNIKM-J – 300:39:5911,100:10:53
452030KUŚ MarekSKAWINAM-30 – 900:40:0311,100:10:56
46 / 122134KOLANIAK JolaSIDZINAK-16 – 200:40:0911,100:11:02
47 / 132801KORYCIŃSKA IzabelaKRAKÓWK-30 – 600:40:281100:11:21
482052PRZEWOŹNIK AdamKOCMYRZÓWM-30 – 1000:40:3510,900:11:28
492025KRUPA DawidOPATOWIECM-20 – 700:40:4510,900:11:39
50 / 142058TRZCIŃSKA AgnieszkaZABIERZOWK-30 – 700:40:5010,900:11:44
512008PIERZCHAŁA RomanMIERZYNM-60 – 300:40:5410,900:11:47
52 / 152991BEDNAREK SylwiaKRAKÓWK-30 – 800:41:2310,700:12:17
532090KMIOTEK ArkadiuszDUBIECKOM-20 – 800:41:2410,700:12:17
542506REJMAK MarcinM-16 – 400:41:2410,700:12:18
55 / 162036WYPYCH UrszulaKRAKÓWK-J – 200:41:3110,700:12:24
562074NAWORYTA MichałKRAKÓWM-J – 400:41:4210,600:12:35
57 / 171516WĘGRZYNEK AnetaKRAKÓWK-40 – 200:41:4510,600:12:39
582116MAREK DukatKONIUSZAM-40 – 1100:41:4910,600:12:42
59 / 182050PIECHA AlicjaKATOWICEK-30 – 900:42:0710,500:13:00
602102LASKOWSKI DariuszKRAKÓWM-50 – 200:42:2910,400:13:22
61 / 192098DUKAT MarcelinaKONIUSZAK-16 – 300:43:0110,300:13:54
62 / 202010STARZYK EwaTARNÓWK-30 – 1000:43:1010,300:14:03
632024URGACZ PiotrKRAKÓWM-30 – 1100:43:1210,300:14:05
642071TOBICZYK ZiemowitWILKOWICEM-20 – 900:43:4110,200:14:34
65 / 212077PRZEBINDA RenataCZERNICHÓWK-40 – 300:43:4310,200:14:36
66 / 222802PLUTA JoannaBIELSKO-BIAŁAK-20 – 300:43:5710,100:14:51
67 / 232037SZASTAK RenataPROSZOWICEK-30 – 1100:44:0810,100:15:02
682114HUBICKI PiotrCHRZANÓWM-30 – 1200:44:181000:15:11
694024SŁONINA KrzysztofKRAKÓWM-40 – 1200:44:361000:15:29
702099ROSA KarolMYŚLENICEM-20 – 1000:44:549,900:15:47
712038ŁOPATOWSKI TomaszKRAKÓWM-30 – 1300:44:559,900:15:49
722701STORTSEVYI MykolaKRAKÓWM-30 – 1400:44:599,900:15:53
731528LASKOWSKI TomaszKRAKÓWM-20 – 1100:45:209,800:16:13
74 / 242113HUBICKA IrminaCHRZANÓWK-30 – 1200:45:339,700:16:27
752056TOKARSKI TomaszKRAKÓWM-J – 500:45:439,700:16:36
76 / 252055TOKARSKA BożenaKRAKÓWK-30 – 1300:45:489,700:16:41
77 / 262009MIŚKOWIEC BożenaDOBRAK-40 – 400:46:059,600:16:58
78 / 272131DRZEWICKA EwaCZECHOWICE-DZIEDZICEK-20 – 400:46:059,600:16:58
79 / 282110GUCWA EwaNIEPOLOMICEK-20 – 500:46:179,600:17:10
80 / 292017JAGIEŁA-KURTYKA RenataRADWANOWICEK-40 – 500:46:379,500:17:31
81 / 302085PIWOWARCZYK JustynaKRAKÓWK-40 – 600:46:429,500:17:35
822135HANUSIAK AnnaJORDANÓWM-J – 600:46:479,500:17:40
83 / 312138SKÓRA AnnaK-30 – 1400:46:519,500:17:44
84 / 322019ŻUREK UrszulaRABKAK-20 – 600:46:529,500:17:45
852020FICEK WojciechRYBNIKM-20 – 1200:46:539,500:17:46
862128SEREDA OlegKRAKÓWM-30 – 1500:46:599,400:17:53
87 / 332063WÓJCIK KamilaKRAKÓWK-40 – 700:47:059,400:17:58
882504KORAL PawełM-J – 700:47:099,400:18:02
89 / 342028GNAT BarbaraKRAKÓWK-J – 300:47:119,400:18:05
902022SUŁEK RyszardKRAKÓWM-60 – 400:47:219,400:18:14
91 / 352123GROCHOT EdytaWIELICZKAK-40 – 800:47:259,400:18:18
92 / 362021GIEDWIŁŁO MartaTYCHYK-30 – 1500:47:449,300:18:38
93 / 372031PĘGIEL AnnaPRZEGINIAK-30 – 1600:47:559,300:18:48
942111KARPIEL ŁukaszKRAKÓWM-30 – 1600:47:589,300:18:51
952108GOŁĘBIOWSKI JanMICHAŁOWICEM-J – 800:47:589,300:18:51
96 / 382066TYLIBA MagdalenaPRZEGINIAK-40 – 900:47:589,300:18:51
97 / 392033PABIANCZYK MalgorzataKRAKÓWK-30 – 1700:48:059,200:18:58
98 / 402061UCHACZ AnnaKRAKOWK-30 – 1800:48:089,200:19:02
99 / 412070BARANOWSKA ZuzannaRZESZÓWK-20 – 700:48:129,200:19:05
1002080STĘPSKI RobertKRAKÓWM-40 – 1300:48:429,100:19:35
101 / 422073NAWORYTA AgnieszkaKRAKÓWK-40 – 1000:48:509,100:19:43
1022034LESZCZYŃSKI MariuszDOBCZYCEM-30 – 1700:48:529,100:19:45
103 / 432133PROSZEK MartynaJORDANÓWK-J – 400:48:529,100:19:46
104 / 442100PLIŚ JoannaŁAŃCUTK-30 – 1900:49:24900:20:18
1052057MORDARSKI JerzyNOWY SĄCZM-60 – 500:49:28900:20:22
106 / 452054PAWEŁEK BarbaraŚWIĘTOCHŁOWICEK-40 – 1100:49:36900:20:29
107 / 462016KURTYKA JoannaRADWANOWICEK-J – 500:49:508,900:20:43
1082013TYNUS MarcinFRYDMANM-J – 900:49:508,900:20:43
1092018RADWAŃSKI Jacek mścisławŁAPSZE NIŻNEM-J – 1000:49:508,900:20:43
1102053ZAJĄC SylwesterKRAKÓWM-30 – 1800:50:238,800:21:16
1112112ŚWIDER NorbertRABKAM-J – 1100:50:318,800:21:24
1122804MIESZAŁA PiotrKRAKÓWM-50 – 300:50:318,800:21:25
113 / 472089WEKSEJ AleksandraKRAKÓWK-20 – 800:50:348,800:21:27
1142088WEKSEJ MaciejKRAKÓWM-20 – 1300:50:348,800:21:28
115 / 482109STRĄCZEK KarolinaKRAKÓWK-20 – 900:51:068,700:21:59
116 / 492026MIŚKOWIEC PatrycjaDOBRAK-J – 600:51:198,700:22:13
1172502SERAFIN PiotrM-J – 1200:51:528,600:22:46
118 / 502029KUŚ KatarzynaSKAWINAK-30 – 2000:51:548,600:22:47
119 / 512072WYROBA BarbaraKRAKÓWK-30 – 2100:52:138,500:23:06
120 / 522122TREBEL-BEDNARZ BeataKRAKÓWK-50 – 100:52:148,500:23:07
1212097DZIWOKI JacekWIELICZKAM-30 – 1900:52:208,500:23:14
1222014TYNUS RadosławFRYDMANM-J – 1300:52:248,500:23:17
123 / 532505PULCHNA EmiliaK-J – 700:52:428,400:23:35
124 / 542079DUKAT JustynaKONIUSZAK-40 – 1200:52:548,400:23:47
125 / 552059JASTRZĘBSKA KarolinaOWCZARYK-30 – 2200:53:028,400:23:55
126 / 562106DUKAT WiktoriaKONIUSZAK-16 – 400:53:078,400:24:00
127 / 572004KULISA DagmaraRADZIEMICEK-J – 800:53:078,400:24:00
128 / 582119DOŁASIŃSKA KatarzynaPODŁĘŻEK-30 – 2300:53:338,300:24:26
1292115KANIA BartłomiejILKOWICEM-20 – 1400:53:368,300:24:29
130 / 592049MALEC GabrielaKRAKÓWK-20 – 1000:53:368,300:24:30
131 / 602005ZACHARA EwaKRAKÓWK-30 – 2400:53:398,300:24:33
1322006TOBOROWICZ PrzemysławKRAKÓWM-30 – 2000:53:408,300:24:33
133 / 612083RUSIN-ŚLUSARCZYK HelenaSZARÓWK-30 – 2500:53:518,200:24:44
1342101BICZ PiotrKRAKÓWM-30 – 2100:53:558,200:24:48
135 / 622051PUTIATYCKA OlgaKRAKÓWK-30 – 2600:54:158,200:25:08
136 / 632060KOWALSKA KarolinaKRAKÓWK-30 – 2700:54:158,200:25:08
137 / 642092HADRO LiliannaDUBIECKOK-40 – 1300:54:218,200:25:14
138 / 652044TURKAWSKA MagdalenaWOLA BATORSKAK-30 – 2800:54:408,100:25:33
139 / 662042SZCZUPACKA MonikaNIEPOŁOMICEK-30 – 2900:54:418,100:25:34
140 / 672103SEWIŁO ElżbietaMOGILANYK-40 – 1400:55:058,100:25:59
141 / 682104ORŁOWSKI IzabelaKRAKÓWK-40 – 1500:55:068,100:25:59
142 / 692078MAZURENKO IrinaMOGILANYK-30 – 3000:55:31800:26:24
1432124GRZEGORZAK JacekDUBIECKOM-40 – 1400:55:32800:26:25
144 / 702139PUTO WeronikaK-20 – 1100:55:47800:26:40
1452140KUKLA KacperM-20 – 1500:55:47800:26:40
146 / 712130URBANIAK MajaKRZZYWACZKAK-J – 900:56:467,800:27:39
147 / 722032ZAJĄC DorotaLISZKIK-30 – 3100:57:097,800:28:03
148 / 732998NADKAŃSKA NataliaKRAKÓWK-20 – 1200:57:247,700:28:17
149 / 742999SZAFRANEK MałgorzataKRAKÓWK-20 – 1300:57:247,700:28:17
150 / 752120KATARZYŃSKA AgaDOBCZYCEK-20 – 1400:57:277,700:28:20
1512035PIWOWARCZYK FilipKRAKÓWM-J – 1400:57:377,700:28:30
152 / 762118ŁABĘDŹ KatarzynaSKAWINAK-30 – 3200:58:377,600:29:30
1532069WIĘCKOWSKI PiotrWARSZAWAM-30 – 2201:04:056,900:34:58
1542011TYNUS WiktorFRYDMANM-J – 1501:05:156,800:36:08
155 / 772012TYNUS KatarzynaFRYDMANK-30 – 3301:05:186,800:36:11
156 / 782105SZYSZKA UrszulaWARSZAWAK-50 – 201:05:516,700:36:44
157 / 792091KMIOTEK GrażynaDUBIECKOK-50 – 301:07:306,600:38:23
158 / 804540DIATE ElżbietaK-60 – 201:19:055,600:49:58
Nie wystartowało 17 uczestników
DNS*2117BOGUSZ BartoszKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2121BOGUSZ MarcinKRAKÓWM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2087DIETZE - URBAŃCZYK ElżbietaSKOMIELNA BIAŁAK-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2997FILIPEK MagdalenaZIELONKIK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2996FILIPEK AdamZIELONKIM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2093HADRO DariuszDUBIECKOM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2094HADRO SławomirDUBIECKOM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2040KUBICA IwonaKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2902KUNZ MarcinKRAKÓWM-16 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2023ŁAZARCZYK WojtekTYMBARKM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2503MAZUR TomaszM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2043SARNECKA MałgorzataLISZKIK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1519SILBERRING JerzyKRAKÓWM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2107SWIERCZYNSKA MariaKRAKÓWK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2805SWIERCZYNSKI TomaszKRAKOWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2901WDOWIAK SylwiaBOSUTÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2003WRONA WojciechSKAWINAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował