Rabka - Zdrój 22.10.2017

PERŁY MAŁOPOLSKI 2017  RABKA-ZDRÓJ

Open NW Średni

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
13001MICHALEC MarcinKROSNOKKB MOSIR KROSNOM-20 – 101:28:519,500:00:00
23022PILZAK ArturLIBIĄŻM-30 – 101:43:388,100:14:46
33801WRÓBEL PawełKATOWICEGRZMIĄCE KIJEM-30 – 201:45:407,900:16:48
4 / 13002MÓL WiolettaCZELADŻ#CZELADŹ BIEGAK-40 – 101:47:487,800:18:56
5 / 23503MIŚ LiliannaBYTOMCSC ADVENTURE ACADEMYK-40 – 201:49:017,700:20:09
63014JUNGOWSKI PiotrCZĘSTOCHOWAJUNGOWSCYM-40 – 101:49:427,700:20:51
7 / 33011FASUGA KatarzynaZAKOPANEK-30 – 101:49:567,600:21:04
83901ELŻBIECIAK ŁukaszLACHOWICEM-30 – 301:50:027,600:21:11
93902STĘPIEŃ MichałKRAKÓWUKS SIEDLESZCZANYM-30 – 401:50:357,600:21:43
10 / 43013ŁOPATKIEWICZ BeataKROSNONIEZRZESZONAK-50 – 101:52:307,500:23:38
11 / 53012CZAPECZKA BarbaraMUCHOWKAK-40 – 301:53:477,400:24:55
12 / 63026PUSKARZ AngelikaBALICEK-30 – 201:54:197,300:25:27
133028RYZIŃSKI JarekRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGM-40 – 201:54:237,300:25:32
14 / 73999SMARDUCH MałgorzataNOWY TARGWATAHAK-50 – 201:54:377,300:25:45
153016GOIK GrzegorzRUDZICZKARYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGM-50 – 101:59:49700:30:57
16 / 83006ŻACZEK AnnaSUCHA BESKIDZKABRAKK-50 – 302:03:146,800:34:22
173004PALUDKIEWICZ PiotrCZARNY LASM-40 – 302:03:296,800:34:38
183035KOT MarekBALICEBALICE TEAMM-50 – 202:04:226,800:35:30
19 / 93025KRUSZYNA DominikaKRAKÓWKIJOWE ŁAZIKIK-20 – 102:06:096,700:37:18
20 / 103021GOŁĘBIOWSKA AgataMICHAŁOWICEGOŁĘBIEK-40 – 402:07:196,600:38:27
21 / 113031MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ KatarzynaKRAKÓWK-30 – 302:11:556,400:43:03
22 / 123005MALCZYK AnnaSOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAMK-40 – 502:14:596,200:46:07
23 / 133030SZEWCZYK-GUZ IzabelaKRAKÓWK-40 – 602:16:116,200:47:19
243037MACINA DariuszPKP S.A.M-40 – 402:18:336,100:49:41
253032RUCHAŁA MarcinCHRZANÓWM-40 – 502:19:14600:50:22
26 / 143023MAREK AnnaKRAKÓWK-40 – 702:21:475,900:52:55
273024MAREK MarcinKRAKÓWM-40 – 602:23:075,900:54:15
28 / 153036ROGALSKA PAWLIK CelinaZAKOPANEK-50 – 402:24:515,800:56:00
29 / 163008GRZYWOCZ IrenaMOSINA1949K-60 – 102:27:515,700:58:59
30 / 173015KUCYPERA DagmaraBĘDZINDĄBROWA NORDIC TEAMK-40 – 802:29:095,601:00:17
313019SWOBODA FranekKRAKÓWZGREDEK TEAMM-J – 102:31:275,501:02:35
323018SWOBODA PiotrKRAKÓWZGREDEK TEAMM-30 – 502:31:285,501:02:36
33 / 183017SWOBODA KasiaKRAKÓWZGREDEK TEAMK-30 – 402:31:285,501:02:36
34 / 193802LIPIŃSKA UrszulaDĘBLINFACE NORDIC WALKING TEAMK-40 – 902:32:085,501:03:16
35 / 203020GRODZKA BarbaraSKAWINAK-60 – 202:35:205,401:06:28
36 / 213009WÓJCIK AnnaSZCZAWNICAK-60 – 302:37:035,301:08:11
37 / 223034KOT MariaBALICEBALICE TEAMK-50 – 502:40:525,201:12:00
383027DYLEWSKI AndrzejDABROWA GÓRNICZADABROWA NORDIC TEAMM-60 – 102:45:515,101:17:00
393701ZOBEK EdwardSOSNOWIECM-60 – 202:51:274,901:22:35
40 / 233029PRZYBYŁO MałgorzataKRAKÓWK-60 – 403:16:444,301:47:52
Nie wystartowało 3 uczestników
DNS*3007CAMPAGNA AngelaKRAKOWPARK NARODOWY 22-10-2017 7.5KK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3033DZIÓBEK SylwiaWIELICZKATEAM PRESTOK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3003KOŹBIAŁ JanuszLIBIĄŻM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował