Rabka - Zdrój 22.10.2017

PERŁY MAŁOPOLSKI 2017  RABKA-ZDRÓJ

Open Średni

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
18079PIECH KacperRUNONLINE.PLM-20 – 100:56:3614,800:00:00
21001FALKOWSKI KrzysztofKRAKÓWWOODWARD RUNNERSM-30 – 101:02:1413,500:05:38
38074BUKSA TomaszRABA WYŻNA8.BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOM-30 – 201:05:5612,700:09:20
41970WRONA DanielKRAKÓWbrakM-30 – 301:06:2612,600:09:49
51906NYCZ MarekKRAKÓWM-30 – 401:06:3712,600:10:01
61088BORSZOWSKI ZbigniewŁAZYM-30 – 501:06:3712,600:10:01
71199MORAWA MateuszGOŁUCHOWICELACHO TEAMM-30 – 601:07:5512,400:11:19
81177RANOSZ PiotrLIMANOWAM-30 – 701:08:2812,300:11:52
91140WOWER BartłomiejCHORZÓWCSC ADVENTURE ACADEMYM-30 – 801:08:4112,200:12:05
101808KRAJEWSKI MaciejKIELCEM-20 – 201:09:0112,200:12:25
111984LAMPART MarcinRYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM-40 – 101:09:3012,100:12:54
121995MARECIK GrzegorzLIPNICA MUROWANAM-30 – 901:10:011200:13:24
134538CZARNY TomaszPRZEWORSKBIEGAM BO BIEGAMM-20 – 301:10:5111,900:14:15
141128ADAMCZYK MirosławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECSC ADVENTURE ACADEMYM-40 – 201:10:5911,800:14:22
151912ŁUCZYŃSKI MichałKRAKÓWM-40 – 301:12:2911,600:15:53
16 / 11012FRANCUZ AnnaKORZKIEWITMBW KRAKÓWK-20 – 101:12:4611,500:16:10
171110SWOBODA SebastianKRAKÓWREHAORTOPEDICAM-30 – 1001:13:4311,400:17:07
181969MIKOŁAJCZYK MirosławŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAMM-30 – 1101:13:5011,400:17:14
191090WÓJCIK GrzegorzKRAKÓWWKS WAWELM-40 – 401:13:5211,400:17:16
201901MAJOR ZbyKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-40 – 501:14:5711,200:18:21
21 / 21002SITKO KrystynaKRAKÓWESKADRA KRAKÓWK-40 – 101:15:3811,100:19:02
22 / 31023KASPRZYK JolantaBACHOWICEK-40 – 201:15:4611,100:19:10
23 / 41522DAVIDUK AnastasiaBELARUSbrakK-20 – 201:16:031100:19:27
241079JOB MateuszKRAKÓWGASTROMEDICAM-30 – 1201:16:071100:19:31
251138ROJEK MaciejKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMM-20 – 401:16:171100:19:41
26 / 51116BAGIŃSKA WeronikaKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYK-J – 101:16:231100:19:47
27 / 61064GALEWICZ KatarzynaK-40 – 301:16:301100:19:54
281029KUŁACH MaciejZAKOPANEM-50 – 101:16:5210,900:20:16
29 / 71115MAŁKOWSKA KatarzynaKRAKÓWPORANNY PATROLK-20 – 301:17:0110,900:20:25
301075FALANDYSZ PiotrKRAKÓWM-20 – 501:17:3510,800:20:59
311707KOPEC MiroslawKRAKOWMIRMARKM-40 – 601:18:1110,700:21:35
321107SADOWSKI MieczysławZAWIERCIEM-40 – 701:18:3110,700:21:55
331052KUFLIK MirosławNAWOJOWA GÓRAMIROSŁAW KUFLIK KUFELM-50 – 201:18:4010,700:22:04
341109ŁASKOWSKI PiotrKRAKÓWBEFIT24TEAMM-30 – 1301:18:5910,600:22:23
351151CABAŁA TomaszPRZYSZOWAKROKUS PRZYSZOWAM-30 – 1401:19:1710,600:22:41
361902MIŚKIEWICZ PawełŁÓDŹM-40 – 801:19:5810,500:23:22
371046RYRAK MichałKRAKÓWCRAZBUD TEAMM-30 – 1501:20:0110,500:23:25
381020SKOCZYLAS JerzyKRAKÓWWKURW_TEAMM-40 – 901:20:0610,500:23:30
391914ILAVSKY IgorPOPRADM-40 – 1001:21:1910,300:24:43
401036TYNUS GrzegorzFRYDMANELTYNM-30 – 1601:21:2910,300:24:53
411093BILCZEWSKI MichałKĘTYM-30 – 1701:21:5010,300:25:14
42 / 81072SMOROŃ BarbaraWIELICZKAPARKRUNK-40 – 401:21:5010,300:25:14
431030MIŚKOWIEC JanuszDOBRAKLI FORNIA TRIM-40 – 1101:22:2110,200:25:45
448077ZIELIŃSKI PawełKRAKÓWM-40 – 1201:22:3010,200:25:54
45960REICHEL MarcinKRAKÓWITMBW KRAKÓWM-20 – 601:22:5410,100:26:18
461051SOWA KrzysztofMICHAŁOWICE#SPORTOWASOWAM-30 – 1801:23:1910,100:26:43
471007LEŚNIK TomaszNOWY SĄCZM-30 – 1901:23:431000:27:07
481041KUDŁA GrzegorzWIELICZKAM-40 – 1301:23:491000:27:13
491170GĄTKIEWICZ PawełKRAKÓWESKADRA KRAKÓWM-30 – 2001:23:541000:27:18
501203CIELEŃ ŁukaszPKP S.A.M-30 – 2101:24:041000:27:28
511083SMOLARCZYK MichałSMOLARCZYK TEAMM-30 – 2201:24:071000:27:31
521983KUBAT MichałGDÓWGDÓW PROUD RUNNERSM-30 – 2301:24:121000:27:35
53 / 91044NAWARA KatarzynaWEGRZCEK-20 – 401:24:201000:27:43
541042JOŃCZYK BartłomiejOŚWIĘCIMM-30 – 2401:24:519,900:28:15
551096FALISZEWSKI SebastianŁÓDŹM-40 – 1401:24:539,900:28:17
561913MYNARSKI DamianJANOWICEM-20 – 701:25:059,900:28:29
571182KAWA JarosławKRAKÓWCOFFEE TEAMM-30 – 2501:25:149,900:28:38
58 / 101529BRZESKA ElżbietaKRAKÓWbrakK-30 – 101:25:179,800:28:40
591077KNAPIK PrzemyslawKRAKOWM-30 – 2601:25:189,800:28:42
60 / 111186SMOLARCZYK AgnieszkaGLIWICESMOLARCZYK TEAMK-30 – 201:25:309,800:28:54
611162TOMANA MichałKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-30 – 2701:25:579,800:29:21
62 / 121018TOPORKIEWICZ AnnaKRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMK-30 – 301:26:069,800:29:30
638076LIPIŃSKI TomaszM-40 – 1501:26:459,700:30:09
641910LACHOWICZ KubaLIBERTÓWM-J – 101:27:139,600:30:37
651022MIŚKIEWICZ JakubKRAKÓWDELPHI RUNNING TEAMM-40 – 1601:27:189,600:30:42
661150CHROMNIAK MarcinLUSINALUSINA PROJEKTM-40 – 1701:27:319,600:30:55
671172ŚWIDER AndrzejRABKAAN-REN TEAMM-40 – 1801:27:409,600:31:04
68 / 131124TRZEBUNIA AlicjaZAKOPANET.G. SOKÓŁ ZAKOPANEK-30 – 401:27:419,600:31:05
691905FILIPEK PrzemysławJAWORZNOPARKRUNM-30 – 2801:27:569,600:31:20
70 / 141999WALERJAN-RUSEK AgnieszkaKRAKÓWK-30 – 501:27:589,500:31:22
711008KOZERA KamilDĄBROWA GÓRNICZAHARPAGAN SOSNOWIECM-30 – 2901:28:099,500:31:32
721043PITUCH PrzemysławTENCZYNEKBIEGAM DLA FRAJDYM-40 – 1901:28:139,500:31:37
731165NAGACZ KrzysztofNIEPOŁOMICEM-30 – 3001:28:349,500:31:58
741985NAMYŚLAK RafałKĘDZIERZYN-KOŹLEM-40 – 2001:28:479,500:32:11
751156JANUSZEWSKI PiotrKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMM-20 – 801:29:089,400:32:31
76 / 151904MACHALICA AgnieszkaRADZIONKÓWK-30 – 601:29:169,400:32:40
77 / 161135WALKOWIAK IwonaKRAKÓWTDKK-30 – 701:29:279,400:32:51
781185RUMIŃSKI PiotrWIELICZKAM-20 – 901:29:459,400:33:08
791076SZEWCZYK KrzysztofWODZISŁAW ŚLĄSKIM-30 – 3101:29:529,300:33:16
801069SZAJEWSKI ArkadiuszKRAKÓWO TAK ŁOM-30 – 3201:29:569,300:33:20
811810RYCZKO AdamCZERWIONKA-LESZCZYNYM-20 – 1001:29:589,300:33:22
821129CZAJA DanielWARSZAWAM-40 – 2101:30:199,300:33:43
83 / 171131MASZCZYK DorotaKRAKÓWK-40 – 501:30:239,300:33:47
84 / 181058ZAJĄC AgnieszkaKRZESZOWICEK-40 – 601:30:279,300:33:51
851025JOŃCZYK MarcinKRAKÓWKLUB SPORTOWY HAJIMEM-40 – 2201:30:319,300:33:55
86 / 191094WYPYCH AgnieszkaKRAKÓWK-40 – 701:30:359,300:33:59
87 / 201134ZOŃ-WĄTROBA MałgorzataK-40 – 801:30:399,300:34:03
881108GOŁĘBIOWSKI JacekMICHAŁOWICEGOŁĘBIEM-40 – 2301:30:439,300:34:07
89 / 211803MOCZURAD MałgorzataKRAKÓWTHE MOCZURADSK-50 – 101:31:149,200:34:37
90 / 221192FOLTYN AgnieszkaKRAKÓWK-40 – 901:31:169,200:34:40
911028FRANKIEWICZ JakubKRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOM-40 – 2401:31:239,200:34:47
921034ŻELAZKO RafałKRAKÓWM-30 – 3301:31:249,200:34:48
931982KARCZYŃSKI MarcinOPOLERAJSPORT ACTIVEM-30 – 3401:31:429,200:35:06
941132KOŚCIEŃ JerzyTARNÓWSHRIMPFAN.PLM-30 – 3501:31:499,100:35:13
951703KONDRACIUK ŁukaszDOŁHAM-30 – 3601:32:019,100:35:25
961529SEROCIŃSKI DominikKRAKÓWbrakM-40 – 2501:32:169,100:35:40
971105KONIK MarekSZCZEJKOWICEDB LESZCZYNYM-50 – 301:32:179,100:35:41
981027PAWĘZKA MirosławLUBLINSTAY INSANE / BANDA GRUDNIAM-30 – 3701:32:289,100:35:52
991184KREKORA ŁukaszKRAKÓWM-30 – 3801:32:319,100:35:55
1001082GŁOWACKI RobertWARSZAWAM-30 – 3901:32:419,100:36:05
101 / 231145PIOTROWICZ MałgorzataPROSZOWICESRTG PROSZOWICEK-30 – 801:32:439,100:36:07
1021811ZAPIÓR MaciejBYTOMZETM-20 – 1101:32:51900:36:15
1031013JANIAK MariuszKRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMM-30 – 4001:33:34900:36:58
1041975TRZCIONKA MirosławKATOWICEPROFI AUTO TEAMM-30 – 4101:33:40900:37:04
1051201GŁADECKI PiotrGÓRA KALWARIAGOTB RUNNING TEAMM-30 – 4201:33:41900:37:05
1061113KARWAN ZbigniewLUBLINSAMM-50 – 401:33:48900:37:12
1071153OKARMUS RadosławKRAKÓWM-30 – 4301:33:518,900:37:15
1081191BRÓZDA MarekBRODYM-40 – 2601:33:568,900:37:20
1091526BLAUT MarcinKRAKÓWbrakM-40 – 2701:34:218,900:37:45
110 / 241040DZIEDZIC JoannaKRAKÓWK-30 – 901:34:438,900:38:06
1111117RANDAK MarekBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMM-40 – 2801:35:288,800:38:52
1121176RACUŁT PawełKRAKÓWHTC HUSARIAM-30 – 4401:35:308,800:38:54
1131133WERETA RobertKRAKÓWM-40 – 2901:35:478,800:39:11
1141173KOŁODZIEJCZYK PawełKRAKÓWULTRA PERŁYM-40 – 3001:35:548,800:39:18
1151198SITKO KrzysztofCHARSZNICAM-50 – 501:36:008,700:39:24
116 / 251807ZARĘBSKA EwaKRAKÓWK-20 – 501:36:098,700:39:33
1171149PENA AleksanderWRZĄSOWICERODZINA BIEGAM-40 – 3101:36:248,700:39:48
118 / 261056POGORZELSKA AlinaLESZCZYNYDB LESZCZYNYK-40 – 1001:36:368,700:40:00
119 / 271097BOBER DariaKRAKOWK-30 – 1001:36:438,700:40:07
1201175GRUCHAŁA ŁukaszŁÓDŹM-20 – 1201:36:458,700:40:09
1211032ŁUSZCZEK MichałKRAKÓWGASTROMEDICAM-30 – 4501:36:488,700:40:12
1221099KOCOŃ PiotrZIELONKIM-40 – 3201:36:508,700:40:14
123 / 281127KANIA WiolettaTRZEBINIAK-40 – 1101:37:038,700:40:27
1241114WĘGRZYNOWSKI MarcinJEDLNIA-LETNISKOM-30 – 4601:37:288,600:40:52
125 / 291103TRELA AnielaLESZCZYNYDB LESZCZYNYK-40 – 1201:37:318,600:40:55
126 / 301019SIKORA BożenaDĄBROWA GÓRNICZASGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEK-30 – 1101:37:408,600:41:04
1271118SIKORA TomaszDĄBROWA GÓRNICZASGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEM-30 – 4701:37:408,600:41:04
128 / 311164KMIECIK MariaCHORZÓWK-20 – 601:37:408,600:41:04
129 / 321141BOŻEK KatarzynaSOSNOWIECK-30 – 1201:37:458,600:41:09
130 / 331122HENDEL MagdaSZCZAWNICAK-J – 201:38:198,500:41:43
1311130MASZCZYK AndrzejKRAKÓWM-40 – 3301:38:258,500:41:49
1321155ADAMEK KamilBATORZEUROCLEAR RUNNING TEAMM-20 – 1301:38:398,500:42:03
133 / 341166KOPRIANIUK AnnaBIAŁA PODLASKAGOTB RUNNING TEAMK-20 – 701:38:498,500:42:13
1341200PIWOŃSKI AdamGÓRA KALWARIAGOTB RUNNING TEAMM-30 – 4801:38:498,500:42:13
1351104TRELA MirosławLESZCZYNYDB LESZCZYNYM-40 – 3401:39:008,500:42:24
136 / 351095BILCZEWSKA MonikaKĘTYK-40 – 1301:39:068,500:42:30
137 / 361183DOMARECKA WioletaNOWE MIASTO NAD PILICĄGORĄCY POTOK TEAMK-20 – 801:39:068,500:42:30
138 / 371148STELMACH MagdalenaKRAKÓWK-20 – 901:39:248,500:42:48
1398073GÓRKA BogumiłM-40 – 3501:39:398,400:43:03
1401084WASILEWSKI PiotrWARSZAWAPUMP GIRLSM-20 – 1401:39:418,400:43:04
1411972MIRECKI AdamKRAKÓWM-20 – 1501:39:458,400:43:09
142 / 381973MISIOŁEK SylwiaKRAKÓWK-20 – 1001:39:458,400:43:09
143 / 391152SMUŁA EwaKRAKÓWJA ZE SZWAGREMK-30 – 1301:39:458,400:43:09
144 / 401174ORLIK KOLODZIEJCZYK MonikaK-40 – 1401:39:468,400:43:10
145 / 411048ŁÓJ-KONIECZNA EdytaPROSZOWICESRTG PROSZOWICEK-30 – 1401:40:058,400:43:28
1461169ROSA BartłomiejMYŚLENICEBARTKO BIEGA!M-20 – 1601:40:078,400:43:30
1471074SZULEWSKI PawełKRAKÓWM-20 – 1701:40:248,400:43:48
1481045RADWAŃSKI Jerzy michałŁAPSZE NIŻNEGRUPA SPOD BRANISKAM-30 – 4901:40:298,400:43:53
1491180KOMOROWSKI TomaszRZESZÓWM-30 – 5001:40:518,300:44:15
1501142DUBIŃSKI PrzemysławCZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMM-40 – 3601:41:498,200:45:13
151 / 421054MICHAŁKOWSKA MagdalenaCHRZANÓWK-30 – 1501:42:038,200:45:27
1521053HULL SlawomirDABROWAM-30 – 5101:42:098,200:45:33
153 / 431915WIŚNIEWSKA BeataWARSZAWAMAMBAK-40 – 1501:42:158,200:45:39
154 / 441144MICHALEC AleksandraKRAKOWSRTG PROSZOWICEK-20 – 1101:42:218,200:45:45
155 / 451159POTĘPA EdytaKRAKÓWK-40 – 1601:42:568,200:46:20
1561997RYMON-LIPIŃSKI RobertPIŁALUBIĘ CHRUŚCIKIM-30 – 5201:43:078,100:46:31
1571080KOWALIK AndrzejKROCZYCEGUPOTA NA ŚWIECIEM-40 – 3701:43:178,100:46:41
158 / 461146SŁODOWSKA PaulinaWAWRZEŃCZYCESRTG PROSZOWICEK-20 – 1201:43:188,100:46:42
159 / 471705KOLASA DagmaraKRAKÓWK-20 – 1301:43:198,100:46:43
160 / 481092KRUSZYŃSKA AgnieszkaWARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAK-30 – 1601:43:528,100:47:16
161 / 491049PIWKO AnnaMIRAZ RACE TEAMK-30 – 1701:44:138,100:47:37
1621038KOPTA JerzyKRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIM-60 – 101:44:46800:48:10
163 / 501060GARWACKA BeataNIEPORĘTK-40 – 1701:44:50800:48:14
1641194WITKOWICZ ZenonKRAKÓWM-50 – 601:45:32800:48:56
165 / 511120ZIELIŃSKA UrszulaK-20 – 1401:45:447,900:49:08
1661004MICHALIK ZygmuntPODŁĘŻEM-40 – 3801:45:477,900:49:11
167 / 521125SULISZ MagdalenaKRAKÓWBRAKK-20 – 1501:46:047,900:49:28
168 / 531981WRÓBLEWSKA-GAWEŁ AgnieszkaKRAKÓWK-40 – 1801:46:357,900:49:59
169 / 541123SZCZEPANIK MartaKRAKÓWK-40 – 1901:46:437,900:50:07
170 / 551071MAZUR JoannaKRAKÓWK-30 – 1801:47:017,800:50:25
171 / 561708BRAUNOHLER LorenKRAKOWTEAM BRAUNOHLERK-30 – 1901:47:057,800:50:29
172 / 571057MOLONG UrszulaKRAKÓWNIGHT RUNNERSK-30 – 2001:47:107,800:50:34
173 / 581011KADŁUBOWSKA MonikaWADOWICEK-40 – 2001:48:067,800:51:29
174 / 591065BUGAJSKA KatarzynaKRAKOWK-30 – 2101:48:137,800:51:37
175 / 601163PĘKALSKA AnnaNIEPORĘTSGS POLSKA TEAMK-40 – 2101:48:207,800:51:44
176 / 611801JEŻEWSKA AngelikaWARSZAWAPUMP GIRLSK-30 – 2201:48:257,700:51:49
177 / 621085WASILEWSKA MałgorzataWARSZAWAPUMP GIRLSK-20 – 1601:48:257,700:51:49
178 / 631161BARAŃSKA MonikaKRAKÓWK-40 – 2201:48:307,700:51:54
179 / 641190WILK-OLSZYCKA MagdalenaPROSZOWICESRTG PROSZOWICEK-30 – 2301:48:337,700:51:57
180 / 651189KOZERSKA-STANEK AnnaPROSZOWICESRTGK-40 – 2301:48:337,700:51:57
181 / 661068GARWACKA ZuzannaNIEPORĘTK-20 – 1701:48:387,700:52:02
1821805SULISZ BogusławKRAKÓWM-50 – 701:48:457,700:52:09
183 / 671168JANECKA AgnieszkaKRAKÓWKRAKOWSKI KLUB MORSÓW KALORYFERK-30 – 2401:48:547,700:52:17
184 / 681806LITWIN AgnieszkaKRAKÓWNOWA HUTA TEAMK-40 – 2401:48:597,700:52:22
185 / 691136RYNKOWSKA KatarzynaWARSZAWAK-40 – 2501:49:007,700:52:24
1861167JANECKI AdamKRAKÓWABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWM-30 – 5301:49:097,700:52:33
187 / 701047MARSZAŁEK-KŁODA GrażynaJORDANÓWK-30 – 2501:49:177,700:52:41
1881073OTRĘBSKI TomaszZABORZEM-40 – 3901:49:327,700:52:56
189 / 711121DULJAN ElżbietaZAKOPANEK-20 – 1801:50:507,600:54:14
190 / 721067PIEPRZYCA MonikaKŁAJBIEGAM BO LUBIĘ JEŚĆK-20 – 1901:50:577,600:54:21
191 / 731980KIELUR SylwiaKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMK-40 – 2601:51:037,600:54:27
192 / 741986NAMYŚLAK-KRAJEWSKA KatarzynaKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40 – 2701:51:087,600:54:32
193 / 751974JANUSZ AnnaKRAKÓWK-20 – 2001:51:327,500:54:56
194 / 761061SZYMAŃSKA AnnaWARSZAWA12TRI.PLK-30 – 2601:52:247,500:55:48
1951100SZCZAPA KarolWARSZAWAM-20 – 1801:52:257,500:55:49
1961009SZĘSZOŁ MarcinKRAKÓWM-30 – 5401:52:347,500:55:58
1971158WALCZAK GrzegorzSUCHY LASOCTOPUS TEAMM-40 – 4001:52:387,500:56:02
1981010MIĘTKA KrzysztofKRAKÓWDRUŻYNA MM-40 – 4101:53:177,400:56:41
199 / 771081PŁUCIENNIK KatarzynaPABIANICEK-40 – 2801:54:237,300:57:47
200 / 781066LEWICKA BożenaKĘTYGONIMYK-50 – 201:55:117,300:58:35
2011147BIEGAJ JacekLUBLINBIEGAM Z ABSM-40 – 4201:55:127,300:58:36
202 / 791181KOMOROWSKA SylwiaRZESZÓWK-30 – 2701:55:157,300:58:39
203 / 801911PARUCH PaulinaKRAKÓWK-20 – 2101:55:207,300:58:44
204 / 811089RYLEWICZ AleksandraMYŚLENICEK-20 – 2201:55:287,300:58:52
2051033BUJAK OlafKRAKÓWM-30 – 5501:56:467,201:00:10
206 / 821126FIGUŁA JoannaKRAKÓWGASTROMEDICAK-30 – 2801:57:297,101:00:53
207 / 831055PISULIŃSKA EwaKRAKÓWK-20 – 2301:58:337,101:01:57
208 / 841706KAWOŃ MagdalenaKRAKÓWK-20 – 2401:58:507,101:02:13
2091179KAWECKI MarekWOLBROMWOLBROM TEAMM-30 – 5602:01:036,901:04:27
210 / 851178ŚCIAŃSKA OlaWOLBROMWOLBROM TEAMK-30 – 2902:01:046,901:04:28
211 / 861704STANISZEWSKA EwaKRAKÓWBIEGAM BO LUBIE KRAKÓWK-50 – 302:01:366,901:05:00
2121098MARZEC MichałJÓZEFOSŁAWAKS POLONIA WARSZAWAM-30 – 5702:02:126,901:05:36
2131202ŁĘŻNIAK ArkadiuszPKP S.A.M-40 – 4302:03:296,801:06:52
214 / 871070KOŹBIAŁ MałgorzataKRAKÓWK-40 – 2902:04:146,801:07:38
215 / 881160KUKLIŃSKA JoannaLUBINK-50 – 402:04:336,701:07:56
216 / 891187KOCLĘGA AnnaKROCZYCEGUPOTA NA ŚWIECIEK-20 – 2502:05:576,701:09:21
217 / 901139RYNKOWSKA MagdalenaWARSZAWAK-40 – 3002:06:276,601:09:51
218 / 911196DROZDOWICZ LucynaKRAKÓWK-50 – 502:07:206,601:10:44
219 / 921195RADWAŃSKA KrystynaGŁOGOCZÓWPOLAR SPORTK-60 – 102:07:236,601:10:47
2201005JAMKA WiesławSKAWINAOPTIMA SKAWINAM-50 – 802:11:356,401:14:59
2211993ŚWIERCZEWSKI JanSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMM-J – 202:12:366,301:16:00
222 / 931994ŚWIERCZEWSKA MalgorzataSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMK-40 – 3102:14:236,301:17:46
2231702CZUPTA HirekWARSZAWACRE SZ RPM-40 – 4402:17:056,101:20:29
224 / 941996WADAS KatarzynaKRAKÓWNOWA HUTA TEAMK-40 – 3202:17:076,101:20:31
225 / 951804MYSZKOWSKA JuliaCZERWIONKA-LESZCZYNYLUXTORPEDA CZERWIONKAK-J – 302:27:515,701:31:14
2261035CZARNIAK AndrzejZAKOPANEM-60 – 202:45:545,101:49:18
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*1086CZYŻEWICZ PawełKRAKÓWRUDM-40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 45 uczestników
DNS*1026ADAMIEC AgnieszkaNIEPOŁOMICEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1039ADAMSKI MarcinNOWY SĄCZM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8072BARAN BeataK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1809BIERNAT JakubKRAKÓWWISEŁKAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1037BOCHENEK MałgorzataJAWORZNODESPERATE BOCHENKIK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1112BOCHEŃSKA KatarzynaKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1119BUCZEK KamilaKRAKOWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1050BUJAK DariuszNOWY TARGM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1003EICHLER MichalSZCZECINM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1091GARBACIK MichałKRAKÓWWKS WAWELM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1998GRZEGOREK ŁukaszTENCZYNEKM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1006HELMAN JaroslawWARSZAWAJHM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1908JANICZKO MaciekKRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1014JAWORSKI AndrzejKRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1234KACZKOWSKA KarolinaMYŚLENICEFRAJDAK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1015KĘPKA JacekSANKACISCO KRAKOW RUNNING TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1157KOCHAN AgnieszkaKRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1078KOSSAK MagdaKRAKÓWGASTROMEDICAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1059KOZIOŁ PiotrKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1062KRZYSTEK JarosławGLIWICEM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1063KRZYSTEK GrzegorzMIEDARYAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1909ŁYSEK AndrzejKATOWICEWHISKYM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1154MALCZEWSKA MagdalenaKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1106MŁOTEK ArturKRAKÓWHAMMER TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1971MŁYNARCZYK MarzenaBIBICEK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1802MOCZURAD PiotrKRAKÓWTHE MOCZURADSM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1979NAŁĘCZ JanuszSZCZECINAKTYWNA STRONA ŻYCIAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1111OBAJTEK MagdalenaMYŚLENICEFRAJDAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1016OLESZAK MałgorzataOLKUSZCISCO KRAKOW RUNNING TEAMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1903PAPIERZ MartaMYŚLENICEK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1024PIETRUSZKA DariuszWARSZAWAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1977RZEMEK BartoszKRAKÓWAKTYWNA STRONA ŻYCIAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1197SITKO MałgorzataCHARSZNICAK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1990SKRZYPCZAK MirosławKNURÓWDZIKIE KNURYM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1976SŁAWIŃSKA-RZEMEK MagdalenaKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1017STANGENBERG AgnieszkaKRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1137STASIK BeataKRAKÓWBEFIT24TEAMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1102TRELA BartłomiejZGŁOBICEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1101TRELA MagdalenaTARNÓWPOKONAJASTME.PLK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1143WERNER LukaszKROŚCIENKO N.DKOCHANE N/DM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1021WILK MaciejKRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1087WRÓBEL DanielZABRZEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1701YUSIFOV FaridKRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1992ZADROŻNA AniaOTRĘBUSYK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1193ZAGASKA KatarzynaDĄBROWA GÓRNICZADABROWA NORDIC TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował