Kobyłka 2017-11-19

Mała Liga CX - Mistrzostwa Mazowsza

Wyniki Start 1 Kids D, Kids C, Żak, Żaczka

MscNr sztycaNr start. bocznyNazwiskoImięKod UCI licencji jeśli posiadaszMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.Różnica
1305305JAROSŁAWSKIMaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak – 100:08:16 / 2 00:07:56 / 1 00:16:1200:00:00
25151MICHALCZYKJanWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak – 200:08:15 / 1 00:08:11 / 2 00:16:2700:00:14
3204204STRUZIKMichałWola AleksandraWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy – 100:08:22 / 4 00:08:06 / 3 00:16:2900:00:16
45353LANGERMikołajStasi Las, gm. SerockWarszawski Klub KolarskiŻak – 300:08:22 / 3 00:08:17 / 4 00:16:3900:00:26
57070MANDESStefanLaskiWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy – 200:08:47 / 7 00:08:26 / 5 00:17:1400:01:01
63131ŁAZARCZYKAleksOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Żak – 400:08:42 / 6 00:08:40 / 6 00:17:2200:01:09
77474ŻESZCZYŃSKIMaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy – 300:08:41 / 5 00:08:42 / 7 00:17:2400:01:11
83939GRUCAMichałRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamKids C - chłopcy – 400:08:52 / 8 00:08:32 / 8 00:17:2400:01:11
9207207STRUZIKAleksanderWola AleksandraWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy – 500:09:08 / 9 00:09:05 / 9 00:18:1300:02:00
10 / 14545WIELGONataliaBIAŁKIRKS FAMILY ACTIVEŻaczka – 100:10:08 / 11 00:09:48 / 10 00:19:5700:03:44
11202202ŚWIDWAKarolWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINŻak – 500:09:46 / 10 00:10:24 / 11 00:20:1000:03:57
129898ZDUNIAKFranciszekWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy – 600:10:29 / 14 00:10:18 / 12 00:20:4700:04:34
13 / 23636SURDYKAlicjaRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamKids D - dziewczynki – 100:10:20 / 12 00:10:28 / 13 00:20:4900:04:36
14 / 35252MICHALCZYKLiwiaWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻaczka – 200:10:24 / 13 00:10:55 / 14 00:21:2000:05:07
15 / 42222WALĘCKAAnnaZąbkiWarszawski Klub KolarskiKids D - dziewczynki – 200:10:58 / 17 00:11:13 / 15 00:22:1200:05:59
165959TABORFilipDĘBEAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINŻak – 600:10:43 / 16 00:11:35 / 16 00:22:1800:06:06
173030OSTASZEWSKIAdamOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Żak – 700:10:43 / 15 00:11:50 / 17 00:22:3300:06:20
18 / 5172172KRZEMIŃSKAAlekandraWołominUKK HURAGAN WOŁOMINKids D - dziewczynki – 300:11:12 / 18 00:11:39 / 18 00:22:5200:06:39
19 / 66060TABORPatrycjaDĘBEAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINŻaczka – 300:11:29 / 19 00:12:16 / 19 00:23:4600:07:33
20145145ŚWIEJKOWSKIPiotrWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy – 700:12:30 / 21 00:11:49 / 20 00:24:2000:08:07
216161LEŚNIEWSKICyprianPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOŻak – 800:13:10 / 27 00:11:36 / 21 00:24:4700:08:34
22 / 75555KORNACKAAlicjaKOBYŁKAAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINŻaczka – 400:12:58 / 25 00:12:22 / 22 00:25:2000:09:07
23184184STEFANEKAdamZąbkiWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy – 800:12:13 / 20 00:13:18 / 23 00:25:3200:09:19
24 / 84949MIĄSKOWeronikaPAWŁÓWRKS FAMILY ACTIVEŻaczka – 500:12:36 / 24 00:13:05 / 24 00:25:4100:09:28
25 / 96969MANDESKlaraLaskiWarszawski Klub KolarskiKids D - dziewczynki – 400:12:35 / 22 00:13:14 / 25 00:25:4900:09:37
26 / 103232DORSZAleksandraWołominKamyk Radzymin MTB TeamKids D - dziewczynki – 500:12:36 / 23 00:13:16 / 26 00:25:5200:09:39
27 / 11185185WYSOCKAAmeliaPruszkówbrakKids D - dziewczynki – 600:13:06 / 26 00:14:03 / 27 00:27:1000:10:57
284646KAMIŃSKIFilipWarszawaWarszawski Klub KolarskiKids C - chłopcy – 900:13:31 / 28 00:14:59 / 28 00:28:3100:12:18
29158158GODLEWSKIKacperWołowinbrakKids C - chłopcy – 1000:15:50 / 29 00:15:50-1 okr.
304848SASINOskarPASEKRKS FAMILY ACTIVEŻak – 900:16:10 / 30 00:16:10-1 okr.
31194194DRUSZCZFilipŻychlinbrakKids C - chłopcy – 1100:22:21 / 31 00:22:21-1 okr.