Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Kobyłka 2017-11-19

Mała Liga CX - Mistrzostwa Mazowsza

Wyniki Start 2 Młodzik, Młodziczka, Juniorka Młodsza, Młodzież C i D

MscNr sztycaNr start. bocznyNazwiskoImięKod UCI licencji jeśli posiadaszMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.Różnica
17272KAPELAMarekWARSZAWASWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 100:07:01 / 1 00:07:13 / 1 00:07:16 / 1 00:21:3000:00:00
2278278POMORSKIMichałŁódźWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 100:07:22 / 2 00:07:32 / 2 00:07:42 / 2 00:22:3700:01:06
3285285RZEPECKIPatrykOtwockWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 200:07:33 / 5 00:07:42 / 4 00:07:25 / 3 00:22:4100:01:10
4281281SZYSZKOMateuszOtwockWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 200:07:23 / 3 00:07:48 / 3 00:08:01 / 4 00:23:1200:01:42
56262CIECHOMSKIKarolPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOMłodzik – 300:07:36 / 6 00:07:50 / 6 00:07:46 / 5 00:23:1300:01:43
6323323OWCZAREKJanWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 300:07:27 / 4 00:07:49 / 5 00:08:07 / 6 00:23:2300:01:53
72424KONCEWICZOlafOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodzik – 400:07:52 / 7 00:07:55 / 7 00:08:17 / 7 00:24:0500:02:35
82323BERNACKIKacperOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodzik – 500:07:57 / 8 00:08:19 / 8 00:08:31 / 8 00:24:4700:03:17
9329329DUDMANMateuszWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 400:08:16 / 12 00:08:18 / 9 00:08:23 / 9 00:24:5700:03:27
10262262PACAŁOWSKIIwoWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 600:08:14 / 10 00:08:20 / 10 00:08:43 / 10 00:25:1800:03:48
11286286TRUBISZMateuszWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 500:08:15 / 11 00:08:20 / 11 00:08:42 / 11 00:25:1800:03:48
12188188PETRYSZYNMaciejWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINMłodzik – 700:08:03 / 9 00:08:42 / 12 00:08:42 / 12 00:25:2800:03:58
133737SURDYKFilipRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamMłodzież C - chłopcy – 600:09:21 / 18 00:08:37 / 15 00:08:36 / 13 00:26:3500:05:05
14159159KACPRZAKKonradWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINMłodzież C - chłopcy – 700:09:18 / 15 00:08:36 / 14 00:08:42 / 14 00:26:3700:05:07
15274274GOSZCZYŃSKIKamilKobyłkaUKK HURAGAN WOŁOMINMłodzież C - chłopcy – 800:08:45 / 13 00:09:09 / 13 00:09:22 / 15 00:27:1700:05:46
165656FALKOWSKIKrystianKobyłkabrakMłodzież C - chłopcy – 900:09:20 / 17 00:08:53 / 16 00:09:23 / 16 00:27:3700:06:07
17301301LACHOWICZSzymonWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 800:09:13 / 14 00:09:19 / 17 00:09:35 / 17 00:28:0800:06:38
18 / 1271271CIEŚLAMaja10063941067ZgorzałaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 100:09:31 / 19 00:09:38 / 19 00:09:23 / 18 00:28:3300:07:03
19 / 2155155KRZYCZKOWSKAMalwina10065495390WARSZAWAAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodziczka – 200:09:49 / 24 00:09:21 / 20 00:09:30 / 19 00:28:4100:07:10
207777KIDAAntoniBRZEŚCEBDC NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKIMłodzik – 900:09:19 / 16 00:09:37 / 18 00:09:54 / 20 00:28:5100:07:21
216464GAWLIKBartłomiejPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOMłodzik – 1000:09:41 / 20 00:09:48 / 21 00:09:41 / 21 00:29:1100:07:41
22175175KORNACKIErykRADZYMINAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodzik – 1100:09:41 / 21 00:09:48 / 22 00:09:50 / 22 00:29:2000:07:50
23 / 3192192WIŚNIEWSKADominikaWOŁOMINUKK HURAGAN WOŁOMINJuniorka młodsza – 100:09:48 / 23 00:10:03 / 24 00:09:54 / 23 00:29:4700:08:16
24 / 44141WIELGOKamila100 640 598 91BIAŁKIRKS FAMILY ACTIVEJuniorka młodsza – 200:09:52 / 25 00:09:57 / 23 00:09:58 / 24 00:29:4800:08:18
25289289WOŹNIAKTadeuszWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 1000:10:17 / 27 00:10:18 / 26 00:09:42 / 25 00:30:1800:08:48
26291291WITECKIJonatanWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 1100:10:02 / 26 00:10:21 / 25 00:10:31 / 26 00:30:5500:09:25
27314314OLSZEWSKIGracjanWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 1200:10:19 / 28 00:10:34 / 28 00:10:24 / 27 00:31:1800:09:47
284747MATEJEKMichałWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 1300:10:23 / 29 00:10:15 / 27 00:10:40 / 28 00:31:1900:09:49
29 / 5295295BAZANIgaWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież D – dziewczynki – 100:10:25 / 30 00:10:33 / 29 00:11:00 / 29 00:32:0000:10:30
30273273ZOZULIŃSKIJakubWarszawabrakMłodzież C - chłopcy – 1400:09:48 / 22 00:11:28 / 30 00:12:22 / 30 00:33:3900:12:09
3155TESLAGrzegorzWarszawabrakMłodzież C - chłopcy – 1500:11:05 / 31 00:13:35 / 31 00:24:41-1 okr.
32 / 6355355JANKOWSKAAleksandraRUDAAMP.UKS.VICTORIA RADZYMINMłodzież D – dziewczynki – 200:12:33 / 33 00:13:13 / 32 00:25:47-1 okr.
33288288KRAWCZYKJanWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 1600:12:30 / 32 00:13:48 / 33 00:26:18-1 okr.
34 / 72525FILIPCZUKJuliaOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodziczka – 300:13:45 / 36 00:13:07 / 34 00:26:53-1 okr.
3599TRĘTOWSKIMaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 1700:13:39 / 35 00:17:14 / 35 00:30:53-1 okr.
361010WAWROWSKIKacperWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież C - chłopcy – 1800:13:36 / 34 00:17:42 / 36 00:31:19-1 okr.
37 / 82626SOKÓLSKADominikaOGRODNICZKIUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Młodziczka – 400:14:34 / 37 00:14:34-2 okr.
38 / 9191191KAMIŃSKAZuzannaWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzież D – dziewczynki – 300:15:48 / 38 00:15:48-2 okr.