Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Kobyłka 2017-11-19

Mała Liga CX - Mistrzostwa Mazowsza

Wyniki Start 4 Masters I i II, Junior, Amator I i II

MscNr sztycaNr start. bocznyNazwiskoImięKod UCI licencji jeśli posiadaszMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.Różnica
1320320WOLCENDORF Jaroslaw 10059368529Brwinów Jakoobcycles@jakoobcycles.com Masters I – 100:06:35 / 3 00:06:26 / 1 00:06:52 / 2 00:06:33 / 1 00:06:32 / 1 00:06:38 / 1 00:06:44 / 1 00:46:2200:00:00
2315315JUSIŃSKI Arkadiusz 10057411250 Jasienica Renault TeamMasters II – 100:06:32 / 2 00:06:47 / 4 00:06:38 / 3 00:06:37 / 3 00:06:38 / 2 00:06:35 / 2 00:06:44 / 2 00:46:3500:00:13
33535ŻUREKSebastian10058838362ŁęcznaMayday Team LublinJunior – 100:06:37 / 5 00:06:38 / 3 00:06:45 / 4 00:06:52 / 4 00:06:46 / 4 00:06:42 / 3 00:06:51 / 3 00:47:1400:00:52
4365365GÓRAKDominikJÓZEFÓWWarszawski Klub KolarskiJunior – 200:06:30 / 1 00:06:36 / 2 00:06:46 / 1 00:06:40 / 2 00:06:57 / 3 00:06:58 / 4 00:06:52 / 4 00:47:2200:01:00
544BOJARCZYKDawidŁAPYUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior – 300:06:36 / 4 00:06:50 / 5 00:06:45 / 5 00:06:42 / 5 00:07:01 / 5 00:07:14 / 5 00:07:21 / 5 00:48:3100:02:09
6317317WOLCENDORFJakub100 112 781 51BRWINÓWJakoobcycles@jakoobcycles.com Masters II – 200:06:44 / 6 00:06:50 / 6 00:06:56 / 6 00:06:54 / 6 00:07:06 / 6 00:07:05 / 6 00:06:55 / 6 00:48:3400:02:11
7356356MICHALCZEWSKIMarcinMAZ/17/02789WarszawaLegion-serwisMasters II – 300:07:21 / 16 00:07:00 / 12 00:06:55 / 9 00:07:04 / 9 00:06:56 / 7 00:07:13 / 7 00:07:10 / 7 00:49:4300:03:20
8215215KARWATKamilJÓZEFÓWROWERYLADY.PLAmator II M – 100:07:15 / 13 00:06:59 / 9 00:06:59 / 8 00:07:04 / 8 00:07:09 / 9 00:07:22 / 9 00:06:53 / 8 00:49:4400:03:21
9100100DŁUGOŁĘCKIMarekKomotówKombike ScottAmator II M – 200:07:14 / 12 00:06:54 / 7 00:07:03 / 7 00:07:04 / 7 00:07:10 / 8 00:07:22 / 8 00:07:00 / 9 00:49:5000:03:27
10246246OLESZKIEWICZArkadiuszWARSZAWAKK ŻOLIBERMasters I – 200:07:19 / 15 00:07:11 / 15 00:07:12 / 12 00:07:20 / 13 00:07:08 / 10 00:07:15 / 10 00:07:22 / 10 00:50:5100:04:29
11147147RAFALSKIIgorWarszawaWarszawski Klub KolarskiAmator I M – 100:07:39 / 24 00:07:01 / 18 00:07:16 / 16 00:07:21 / 16 00:07:07 / 12 00:07:12 / 11 00:07:18 / 11 00:50:5700:04:35
12211211SZEWCZYKMarcinWarszawaOśka CSSN WarszawaAmator II M – 300:07:31 / 21 00:07:05 / 16 00:07:15 / 14 00:07:12 / 12 00:07:25 / 14 00:07:18 / 12 00:07:22 / 12 00:51:0900:04:47
13292292CZABOKKonradWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior – 400:06:58 / 9 00:07:21 / 11 00:07:19 / 11 00:07:21 / 11 00:07:24 / 11 00:07:40 / 14 00:07:12 / 13 00:51:1800:04:56
147979PIERZYNOWSKIŁukasz10060465437warszawaośka warszawaMasters II – 400:06:55 / 8 00:07:19 / 8 00:07:22 / 10 00:07:19 / 10 00:07:31 / 13 00:07:31 / 13 00:07:24 / 14 00:51:2400:05:01
15357357PRZEMYSŁAWBaranowski10001526116WarszawaRamę na RamięMasters I – 300:06:49 / 7 00:07:29 / 10 00:07:33 / 15 00:07:25 / 15 00:07:23 / 16 00:07:30 / 16 00:07:19 / 15 00:51:3100:05:08
16266266STUDZIŃSKIAdamŻYCHLINSKINLINE SPORTWEAR TEAMMasters I – 400:07:09 / 11 00:07:21 / 14 00:07:15 / 13 00:07:21 / 14 00:07:26 / 15 00:07:32 / 15 00:07:38 / 16 00:51:4500:05:23
17219219STRUZIKBartoszWola AleksandrabrakAmator II M – 400:07:47 / 28 00:07:08 / 23 00:07:22 / 19 00:07:24 / 18 00:07:26 / 18 00:07:29 / 17 00:07:23 / 17 00:52:0300:05:41
1888PASZKOPiotrBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior – 500:07:28 / 18 00:07:22 / 20 00:07:19 / 17 00:07:25 / 17 00:07:33 / 17 00:07:40 / 18 00:07:33 / 18 00:52:2400:06:01
19330330OSTROWSKIAdam100 040 175 01WarszawaADIOSTRY TEAMMasters II – 500:07:38 / 23 00:07:17 / 22 00:07:28 / 21 00:07:23 / 19 00:07:25 / 19 00:07:39 / 20 00:07:31 / 19 00:52:2500:06:02
203434BOJARCZAKMichałŁAPYAGR BLISKA TEAMMasters II – 600:07:25 / 17 00:07:27 / 21 00:07:28 / 20 00:07:27 / 20 00:07:27 / 20 00:07:36 / 19 00:07:34 / 20 00:52:2700:06:04
21316316ARCISZEWSKI Paweł 10068367503BiałystokRenault TeamMasters I – 500:07:18 / 14 00:07:31 / 19 00:07:28 / 18 00:07:35 / 21 00:07:40 / 21 00:07:38 / 21 00:07:32 / 21 00:52:4500:06:23
224040GRABARAAdam10069182606Piotrków TrybunalskiRossmann Bike TeamMasters II – 700:07:33 / 22 00:07:31 / 24 00:07:30 / 22 00:07:42 / 22 00:07:42 / 22 00:38:01-2 okr.
23309309SKALSKITomasz10057355474JasienicaRenault TeamMasters II – 800:07:41 / 25 00:07:30 / 25 00:07:32 / 23 00:07:38 / 23 00:07:44 / 23 00:38:08-2 okr.
24181181ZAKRZEWSKIJerzyWarszawabrakAmator II M – 500:07:59 / 32 00:07:24 / 28 00:07:29 / 24 00:07:40 / 24 00:07:36 / 24 00:38:11-2 okr.
25229229PYRKAStanisławKRAKÓWPYRKIEWICZAmator I M – 200:07:50 / 29 00:07:34 / 29 00:07:30 / 25 00:07:51 / 25 00:07:43 / 25 00:38:30-2 okr.
26176176JAKÓBOWSKIBłażejWGR TeamAmator I M – 300:08:14 / 40 00:07:50 / 36 00:07:42 / 34 00:07:50 / 33 00:08:22 / 26 00:40:00-2 okr.
27299299LACHOWICZMichałWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior – 600:07:30 / 19 00:07:49 / 26 00:07:46 / 26 00:07:59 / 26 00:31:06-3 okr.
282828MICHAŁSzadura100 573 849 78WarszawaKK Szybkie KopytoMasters I – 600:08:08 / 36 00:07:29 / 30 00:07:39 / 27 00:07:50 / 27 00:31:07-3 okr.
291515MAZURGrzegorzLublinMetroBikes.plAmator II M – 600:08:16 / 42 00:07:36 / 33 00:07:38 / 30 00:07:37 / 28 00:31:08-3 okr.
304343ONIŚKDamianŁochówbrakAmator I M – 400:08:06 / 35 00:07:46 / 34 00:07:47 / 32 00:07:36 / 29 00:31:17-3 okr.
313333SOCHOŃ Wojciech 10062161523SochonieCORRADOMasters II – 900:07:46 / 26 00:07:53 / 31 00:07:41 / 28 00:07:57 / 30 00:31:19-3 okr.
32360360ABRAMCZYKRoman100 552 350 16PłochocinTrezado BiketiresMasters II – 1000:08:14 / 39 00:07:43 / 35 00:07:44 / 33 00:07:40 / 31 00:31:22-3 okr.
33228228PRÓCHNICKIPiotrWarszawaRamę na RamięAmator II M – 700:07:31 / 20 00:07:50 / 27 00:08:07 / 29 00:07:57 / 32 00:31:27-3 okr.
34214214JAKUBOWSKIAdamWarszawaWarszawski Klub KolarskiAmator I M – 500:07:59 / 31 00:07:52 / 32 00:07:49 / 31 00:08:08 / 34 00:31:49-3 okr.
35242242KALUŻNYPiotrJózefówWarszawski Klub KolarskiAmator I M – 600:08:12 / 37 00:07:53 / 37 00:07:58 / 35 00:08:06 / 35 00:32:11-3 okr.
36213213GOSZCZYŃSKIMateuszWarszawaRaven WheelsAmator I M – 700:08:38 / 48 00:07:49 / 42 00:08:01 / 39 00:07:44 / 36 00:32:13-3 okr.
371212NIEWIAROWSKIJakubBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior – 700:07:58 / 30 00:08:15 / 38 00:08:13 / 37 00:08:07 / 37 00:32:35-3 okr.
389595ŁAZARSKIPrzemysławWARSZAWAMasters II – 1100:08:37 / 47 00:07:46 / 41 00:08:10 / 40 00:08:07 / 38 00:32:41-3 okr.
39311311FOLTYNJacekWarszawaRamę na RamięAmator II M – 800:08:16 / 41 00:08:00 / 39 00:08:12 / 38 00:08:23 / 39 00:32:51-3 okr.
40171171KAMELAJanWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiAmator I M – 800:08:38 / 49 00:07:43 / 40 00:08:03 / 36 00:08:33 / 40 00:32:58-3 okr.
411717STĘPIEŃBogdanNowy DwórLuxtorpedyAmator II M – 900:08:39 / 50 00:08:03 / 45 00:08:01 / 41 00:08:14 / 41 00:32:59-3 okr.
42244244PIEKARSKIMarcinSkarżysko KamiennabrakAmator II M – 1000:08:53 / 55 00:08:40 / 56 00:08:51 / 56 00:08:44 / 42 00:35:10-3 okr.
43245245ŻABIŃSKIMichałWARSZAWAośka warszawaAmator II M – 1100:08:26 / 44 00:08:17 / 46 00:08:25 / 42 00:25:09-4 okr.
443838ŻUREKKrzysztofŁĘCZNAMayday Team LublinMasters II – 1200:08:06 / 34 00:08:38 / 47 00:08:26 / 43 00:25:11-4 okr.
45275275POMORSKIMariuszŁódźbrakAmator II M – 1200:08:50 / 54 00:08:00 / 49 00:08:20 / 44 00:25:12-4 okr.
46223223ŻUBERPiotrWARSZAWAośka warszawaAmator II M – 1300:08:47 / 51 00:08:06 / 50 00:08:19 / 45 00:25:13-4 okr.
47103103CYBURTPawełWarszawaUKS Beniaminek WarszawaAmator II M – 1400:08:36 / 46 00:08:17 / 51 00:08:28 / 46 00:25:22-4 okr.
48333333BARANOWSKIMichał10068262621dziekanów leśnyADIOSTRY TEAMMasters I – 700:08:26 / 43 00:08:24 / 48 00:08:47 / 47 00:25:38-4 okr.
49247247JEZIORSKIPiotrJÓZEFOSŁAWWarszawski Klub KolarskiJunior – 800:08:13 / 38 00:08:19 / 43 00:09:06 / 48 00:25:39-4 okr.
50236236OLBRYŚJacekWarszawaGO SPORT AK SPED TEAMAmator I M – 900:08:57 / 57 00:08:21 / 54 00:08:25 / 49 00:25:44-4 okr.
516868PASIAKAndrzejPIASECZNODAZAR OLIMPIC PIASECZNOJunior – 900:08:04 / 33 00:08:35 / 44 00:09:21 / 50 00:26:01-4 okr.
52233233DRZEWOSZEWSKIKrzysztofWarszawaRamę na RamięAmator II M – 1500:08:50 / 53 00:08:27 / 53 00:08:50 / 51 00:26:07-4 okr.
53268268RACZKOWSKIFilipWarszawaOnBikes Sport TeamAmator II M – 1600:08:57 / 56 00:08:33 / 55 00:08:37 / 52 00:26:08-4 okr.
54321321GERULSKIDanielWarszawabrakAmator II M – 1700:09:12 / 60 00:08:23 / 58 00:08:33 / 53 00:26:10-4 okr.
55279279KALISZEWSKIKarol10060543643LublinBaran Cycling TeamMasters I – 800:09:13 / 61 00:08:22 / 57 00:08:38 / 54 00:26:15-4 okr.
5611NICIŃSKISławomirOtwockTEAM LRP POLANDAmator II M – 1800:08:35 / 45 00:08:37 / 52 00:09:09 / 55 00:26:22-4 okr.
57235235KAŁASKAMichałWarszawabrakAmator II M – 1900:08:48 / 52 00:09:21 / 60 00:08:42 / 57 00:26:52-4 okr.
585454LEMAŃSKIHubertGrądyKK24hAmator I M – 1000:09:00 / 58 00:08:42 / 59 00:09:21 / 58 00:27:04-4 okr.
59354354WIDZIEWICZAndrzejWARSZAWAKK ŻOLIBERMasters II – 1300:07:47 / 27 00:06:38 / 13 00:13:55 / 59 00:28:20-4 okr.
60263263CZORNIEJAdamWarszawabrakAmator II M – 2000:07:03 / 10 00:07:34 / 17 00:14:37-5 okr.
61361361DĄBROWSKIKamilWarszawaTragediaAmator II M – 2100:09:15 / 63 00:09:14 / 61 00:18:29-5 okr.
62283283JARZĘBOWSKISzymonWarszawaKiedyś, RAZ, razem pojechaliśmy treningAmator I M – 1100:09:22 / 64 00:09:11 / 62 00:18:33-5 okr.
63298298SMYCZYŃSKIKrzysztofWarszawaośka warszawaAmator II M – 2200:09:10 / 59 00:09:35 / 63 00:18:45-5 okr.
64113113MOSIEJGrzegorzWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiAmator I M – 1200:09:35 / 66 00:09:11 / 64 00:18:46-5 okr.
65238238BAŃKA Piotr Marki MCP Bike TeamAmator II M – 2300:09:38 / 68 00:09:10 / 65 00:18:48-5 okr.
66217217JANOTABłażejBelsk DużyWGR TeamAmator I M – 1300:09:15 / 62 00:09:37 / 66 00:18:52-5 okr.
67114114KLICKITomaszMarkiMCP Bike TeamAmator II M – 2400:09:37 / 67 00:09:22 / 67 00:18:59-5 okr.
68148148CIEŚLAPawełZgorzałabrakAmator II M – 2500:09:43 / 71 00:09:20 / 68 00:19:04-5 okr.
69267267JANKOWSKIDariuszWarszawabrakAmator II M – 2600:09:41 / 70 00:09:25 / 69 00:19:06-5 okr.
701919GAWEKMichałOstrołękaPie3cki TeamAmator II M – 2700:09:38 / 69 00:09:29 / 70 00:19:08-5 okr.
71231231ANDRYSBartoszWarszawaRamę na RamięAmator II M – 2800:10:00 / 75 00:09:12 / 71 00:19:12-5 okr.
722121KUCZEWSKIMateuszKruszyn KrajeńskiLuxtorpedyAmator II M – 2900:09:33 / 65 00:09:42 / 72 00:19:16-5 okr.
737878KELERArturLublinbrakAmator II M – 3000:09:49 / 73 00:09:28 / 73 00:19:18-5 okr.
74234234KUFLIKOWSKIPaweł10063390591WarszawaCrazy Racing TeamMasters II – 1400:09:49 / 72 00:10:16 / 74 00:20:06-5 okr.
752929ZĄBCZYŃSKIMichałWarszawabrakAmator II M – 3100:09:57 / 74 00:10:32 / 75 00:20:30-5 okr.
76272272CZARNECKIPaweł100 593 692 36WarszawaKK ŻOLIBERMasters I – 900:54:03 / 76 00:54:03-6 okr.