Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Otwock, Stadion Miejski START 07.01.2018

Mała Liga CX - Przełajowy Wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Otwocka

Wyniki Start 4 Amator I, Amator II, Amator III, Ladies I, Ladies II

MscNr sztycaNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Czas sum.VśrRóżnica
158KARWATKamilJÓZEFÓWROWERYLADY.PLAmator II M – 100:07:09 / 1 00:07:23 / 1 00:07:28 / 1 00:07:17 / 1 00:07:32 / 1 00:07:27 / 1 00:44:1821,900:00:00
2211SZEWCZYKMarcinWarszawaOśka CSSN WarszawaAmator II M – 200:07:12 / 2 00:07:21 / 2 00:07:32 / 2 00:07:31 / 2 00:07:34 / 2 00:07:42 / 2 00:44:5521,600:00:36
3220OKŁAJakubWarszawaMetroBikes.plAmator I M – 100:07:47 / 5 00:07:38 / 4 00:07:55 / 4 00:07:41 / 3 00:07:47 / 3 00:08:03 / 3 00:46:5420,700:02:35
4133BARABASZMichałJózefówGO SPORT AK SPED TEAMAmator I M – 200:07:27 / 3 00:07:40 / 3 00:07:55 / 3 00:08:00 / 4 00:08:09 / 4 00:07:57 / 4 00:47:1020,600:02:51
5109KOWALSKIAdamWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiAmator I M – 300:08:03 / 7 00:07:49 / 6 00:07:56 / 5 00:08:01 / 5 00:08:08 / 5 00:08:01 / 5 00:48:0120,200:03:42
6147RAFALSKIIgorWarszawaWarszawski Klub KolarskiAmator I M – 400:07:39 / 4 00:08:08 / 5 00:08:08 / 6 00:08:06 / 6 00:08:06 / 6 00:08:13 / 6 00:48:2220,100:04:03
7270KAMILMajLUBLINLKK LublinAmator II M – 300:08:01 / 6 00:08:17 / 7 00:08:11 / 7 00:08:15 / 7 00:08:24 / 7 00:08:02 / 7 00:49:1219,800:04:53
8121PRZYBYLSKIPiotrWiązownaGO SPORT AK SPED TEAMAmator II M – 400:08:06 / 10 00:08:29 / 9 00:08:27 / 8 00:08:32 / 8 00:08:15 / 8 00:08:23 / 8 00:50:1419,300:05:55
9164MORAWSKIPiotrWARSZAWAbrakAmator II M – 500:08:05 / 9 00:08:21 / 8 00:08:40 / 9 00:08:28 / 9 00:08:30 / 9 00:08:30 / 9 00:50:3719,200:06:18
10242KALUŻNYPiotrJózefówWarszawski Klub KolarskiAmator I M – 500:08:23 / 12 00:08:33 / 11 00:08:32 / 10 00:08:32 / 10 00:08:19 / 10 00:08:26 / 10 00:50:4619,100:06:27
1181CYBURTPawełWarszawaUKS Beniaminek WarszawaAmator II M – 600:08:36 / 16 00:08:41 / 15 00:08:30 / 14 00:08:36 / 13 00:08:27 / 12 00:08:02 / 11 00:50:5319,100:06:35
12144KULIKOWSKITadeuszLublinbrakAmator II M – 700:08:30 / 14 00:08:36 / 14 00:08:29 / 13 00:08:51 / 14 00:08:28 / 14 00:08:29 / 12 00:51:2518,900:07:06
13105DRZEWOSZEWSKIKrzysztofWarszawaRamę na RamięAmator II M – 800:08:25 / 13 00:08:30 / 12 00:08:34 / 11 00:08:43 / 11 00:08:32 / 11 00:08:42 / 13 00:51:3018,900:07:11
14247JEZIORSKIPiotrJÓZEFOSŁAWWarszawski Klub KolarskiAmator I M – 600:08:08 / 11 00:08:41 / 10 00:08:44 / 12 00:08:44 / 12 00:08:35 / 13 00:08:49 / 14 00:51:4418,800:07:25
15107PIEKARSKIMarcinSkarżysko KamiennaKamaro Sport LineAmator II M – 900:08:04 / 8 00:09:02 / 13 00:08:51 / 15 00:08:37 / 15 00:08:47 / 15 00:08:30 / 15 00:51:5318,700:07:35
16165BERNOLAKMaciejWarszawaOśka warszawaAmator II M – 1000:08:48 / 17 00:09:01 / 19 00:08:43 / 17 00:08:46 / 16 00:08:41 / 16 00:08:36 / 16 00:52:3818,500:08:19
1790ŁUKASIAKŁukaszJózefówAk-SpedAmator II M – 1100:08:54 / 21 00:08:56 / 20 00:08:58 / 20 00:08:44 / 19 00:08:39 / 17 00:08:43 / 17 00:52:5618,400:08:37
18268RACZKOWSKIFilipWarszawaOnBikes Sport TeamAmator II M – 1200:08:50 / 18 00:08:55 / 18 00:08:52 / 18 00:08:45 / 17 00:08:47 / 18 00:08:43 / 18 00:52:5618,400:08:38
191NICIŃSKISławomirOtwockTEAM LRP POLANDAmator II M – 1300:08:31 / 15 00:08:49 / 16 00:09:12 / 16 00:08:58 / 18 00:09:01 / 20 00:08:50 / 19 00:53:2318,200:09:04
20126GROCHOLAJakubWarszawabrakAmator II M – 1400:08:51 / 19 00:08:40 / 17 00:09:17 / 19 00:08:56 / 20 00:08:45 / 19 00:44:3018,2-1 okr.
21148CIEŚLAPawełZgorzałabrakAmator II M – 1500:09:08 / 23 00:09:19 / 21 00:09:29 / 21 00:09:23 / 21 00:09:21 / 21 00:46:4217,3-1 okr.
22161OLSZEWSKIKrzysztofOTWOCKGO SPORT AK SPED TEAMAmator I M – 700:09:27 / 26 00:09:19 / 22 00:09:31 / 22 00:09:19 / 22 00:09:20 / 22 00:46:5817,2-1 okr.
2375PRZESŁAWDamianWarszawa - WesołabrakAmator I M – 800:09:07 / 22 00:09:49 / 23 00:09:53 / 24 00:09:50 / 24 00:08:58 / 23 00:47:3917-1 okr.
24283JARZĘBOWSKISzymonWarszawaKiedyś, RAZ, razem pojechaliśmy treningAmator I M – 900:09:29 / 27 00:09:36 / 24 00:09:28 / 23 00:09:38 / 23 00:09:36 / 24 00:47:4816,9-1 okr.
25 / 1143CHMIELEWSKAMagdalenaJózefówWarszawski Klub KolarskiLadies II – 100:09:50 / 31 00:09:28 / 28 00:09:50 / 26 00:09:35 / 25 00:09:28 / 25 00:48:1216,8-1 okr.
2682KRÓLNorbertJÓZEFÓWbrakAmator II M – 1600:09:32 / 29 00:09:39 / 27 00:09:47 / 25 00:09:59 / 27 00:09:16 / 26 00:48:1716,8-1 okr.
2771SCHRÖDERSteffenPiasecznoRC03 IlbenstadtAmator II M – 1700:09:31 / 28 00:09:37 / 25 00:10:00 / 27 00:09:35 / 26 00:09:34 / 27 00:48:2016,8-1 okr.
28142CHMIELEWSKICezaryWARSZAWAGO SPORT AK SPED TEAMAmator II M – 1800:09:37 / 30 00:09:42 / 29 00:10:12 / 29 00:09:34 / 28 00:09:17 / 28 00:48:2416,7-1 okr.
29234KUFLIKOWSKIPawełWarszawaCrazy Racing TeamAmator II M – 1900:09:26 / 24 00:10:22 / 30 00:10:17 / 30 00:10:27 / 30 00:09:58 / 29 00:50:3116-1 okr.
30 / 2137BUCZEKNataliaSiedlceTriathlon Siedlce ClubLadies I – 100:10:09 / 32 00:10:09 / 31 00:10:37 / 31 00:10:13 / 31 00:09:58 / 30 00:51:0815,8-1 okr.
31156???brakAmator II M – 2000:09:26 / 25 00:09:44 / 26 00:10:02 / 28 00:10:04 / 29 00:12:17 / 31 00:51:3515,7-1 okr.
32 / 3168SOBCZUKJoannaWarszawaKlinika RowerówLadies II – 200:10:27 / 34 00:10:30 / 32 00:10:13 / 32 00:10:22 / 32 00:11:19 / 32 00:52:5315,3-1 okr.
3391KAWALECKrystianWarszawabrakAmator II M – 2100:10:57 / 36 00:10:57 / 35 00:11:01 / 34 00:11:04 / 33 00:44:0014,7-2 okr.
34209BAREJALeszekWarszawabrakAmator II M – 2200:10:37 / 35 00:10:55 / 33 00:11:03 / 33 00:11:39 / 34 00:44:1514,6-2 okr.
35 / 4163BIELECKASylwiaWarszawaEUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMLadies II – 300:10:25 / 33 00:11:13 / 34 00:11:31 / 35 00:12:16 / 35 00:45:2714,3-2 okr.
36 / 599KOSTACIŃSKAMariaWarszawaRóżowe Kotałki ZagładyLadies I – 200:11:08 / 37 00:11:34 / 36 00:12:11 / 36 00:12:31 / 36 00:47:2513,7-2 okr.
3714MITASJarosławWarszawaKlinika RowerówAmator III M – 100:08:53 / 20 00:08:5318,2-5 okr.