Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Otwock, Stadion Miejski START 07.01.2018

Mała Liga CX - Przełajowy Wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Otwocka

Wyniki Start 6 Elita Mężczyzn, Masters I, Junior

MscNr sztycaNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.VśrRóżnica
1152BOGUSŁAWSKIMarceliSŁAWNOVolkswagen samochody użytkowe MTB TEAM Elita mężczyzn – 100:06:19 / 1 00:06:32 / 1 00:06:33 / 1 00:06:36 / 1 00:06:30 / 1 00:06:37 / 1 00:06:41 / 1 00:45:5024,700:00:00
2154BALATomaszLublinMayday TeamElita mężczyzn – 200:06:34 / 2 00:06:38 / 2 00:06:42 / 2 00:06:41 / 2 00:06:43 / 2 00:06:43 / 2 00:06:37 / 2 00:46:4224,300:00:52
3122KRÓLPawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiElita mężczyzn – 300:06:40 / 3 00:06:43 / 3 00:06:35 / 3 00:06:37 / 3 00:06:47 / 3 00:06:43 / 3 00:06:54 / 3 00:47:0324,100:01:13
4130RĘKAWEKRadosławGarwolinośka warszawaElita mężczyzn – 400:06:54 / 7 00:06:50 / 6 00:06:49 / 6 00:06:50 / 5 00:06:43 / 5 00:06:48 / 4 00:06:45 / 4 00:47:4223,800:01:52
5315JUSIŃSKI Arkadiusz Jasienica Renault TeamElita mężczyzn – 500:06:45 / 4 00:06:50 / 4 00:06:51 / 4 00:06:54 / 4 00:06:45 / 4 00:06:49 / 5 00:06:51 / 5 00:47:4923,700:01:59
6320WOLCENDORF Jaroslaw Brwinów Jakoobcycles@jakoobcycles.com Masters I – 100:06:49 / 6 00:06:54 / 5 00:06:48 / 5 00:06:56 / 6 00:06:47 / 6 00:06:55 / 6 00:07:04 / 6 00:48:1723,500:02:26
7140BUDZIŃSKITomaszSławnoHurom LKK LUKS Sławno AccentElita mężczyzn – 600:07:03 / 9 00:06:59 / 10 00:07:00 / 9 00:06:57 / 8 00:06:55 / 8 00:06:58 / 7 00:07:02 / 7 00:48:5723,200:03:07
8134BUDZIŃSKIMarcinSławnoHurom LKK LUKS Sławno AccentElita mężczyzn – 700:07:04 / 11 00:06:46 / 7 00:06:53 / 7 00:06:57 / 7 00:07:09 / 7 00:07:04 / 8 00:07:07 / 8 00:49:0423,100:03:14
9131WACHArkadiuszSławnoHurom LKK LUKS Sławno AccentJunior – 100:07:05 / 12 00:06:58 / 11 00:06:57 / 8 00:07:00 / 9 00:06:59 / 9 00:07:04 / 9 00:07:08 / 9 00:49:142300:03:24
103KRYSIEWICZPiotrBiałystokUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Elita mężczyzn – 800:07:03 / 10 00:07:09 / 12 00:07:17 / 11 00:07:03 / 11 00:07:04 / 10 00:07:09 / 10 00:07:09 / 10 00:49:5922,700:04:08
11119ŻUREKSebastianŁęcznaMayday Team LublinJunior – 200:06:57 / 8 00:07:03 / 9 00:07:07 / 10 00:07:18 / 10 00:07:25 / 11 00:07:11 / 11 00:07:12 / 11 00:50:1822,500:04:28
1273SAPIEJAMichałSławnoLKK LUKS SławnoJunior – 300:07:23 / 17 00:07:09 / 14 00:07:12 / 12 00:07:14 / 12 00:07:07 / 12 00:07:15 / 12 00:07:26 / 12 00:50:5022,300:05:00
13266STUDZIŃSKIAdamŻYCHLINSKINLINE SPORTWEAR TEAMMasters I – 200:07:21 / 15 00:07:24 / 16 00:07:19 / 16 00:07:29 / 16 00:07:19 / 13 00:07:19 / 13 00:07:32 / 13 00:51:4521,900:05:55
14206KOSTRZEWAMichałRadomPRB KombudMasters I – 300:07:24 / 18 00:07:23 / 17 00:07:16 / 15 00:07:32 / 17 00:07:37 / 17 00:07:28 / 15 00:07:20 / 14 00:52:0221,800:06:12
15265SAMBORSKIMaciejBIAŁYSTOKbrakElita mężczyzn – 900:07:06 / 13 00:07:25 / 13 00:07:27 / 14 00:07:29 / 13 00:07:38 / 14 00:07:33 / 14 00:07:37 / 15 00:52:1921,700:06:28
16360BARANOWSKIPrzemysławWarszawaRamę na RamięMasters I – 400:06:46 / 5 00:07:13 / 8 00:08:08 / 17 00:07:26 / 14 00:07:34 / 15 00:07:36 / 16 00:07:36 / 16 00:52:2221,700:06:32
17136STANIECArturWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters I – 500:07:34 / 23 00:07:31 / 22 00:07:23 / 18 00:07:32 / 18 00:07:37 / 18 00:07:29 / 17 00:07:24 / 17 00:52:3321,600:06:43
18149BOJARCZAKDawidŁapyniezrzeszonyJunior – 400:07:18 / 14 00:07:15 / 15 00:07:24 / 13 00:07:35 / 15 00:07:39 / 16 00:08:07 / 19 00:07:23 / 18 00:52:4321,500:06:53
19269CHMIELEWSKIMaciejJózefówWarszawski Klub KolarskiElita mężczyzn – 1000:07:26 / 20 00:07:22 / 18 00:08:44 / 23 00:07:17 / 23 00:07:21 / 20 00:07:15 / 20 00:07:29 / 19 00:52:5821,400:07:08
208PASZKOPiotrBIAŁYSTOKUKS ''WYGODA'' BIAŁYSTOK Junior – 500:07:25 / 19 00:07:33 / 21 00:07:38 / 20 00:07:33 / 19 00:07:35 / 19 00:07:33 / 18 00:07:43 / 20 00:53:0321,400:07:13
21198NOWACKIPiotrPiasecznoośka warszawaMasters I – 600:07:30 / 22 00:07:24 / 19 00:07:44 / 21 00:07:58 / 21 00:08:12 / 23 00:08:22 / 22 00:08:51 / 21 00:56:0520,200:10:15
22299LACHOWICZMichałWARSZAWAWarszawski Klub KolarskiJunior – 600:07:28 / 21 00:07:38 / 23 00:07:40 / 22 00:07:50 / 22 00:07:50 / 22 00:07:54 / 21 00:46:2321-1 okr.
23157KAZANOWSKIPawełLUBLININŻYNIERIA ROWEROWAElita mężczyzn – 1100:07:22 / 16 00:07:32 / 20 00:07:38 / 19 00:07:48 / 20 00:08:04 / 21 00:09:00 / 23 00:47:2720,5-1 okr.
24118TANIKOWSKIKamilBYCHAWAbrakMasters I – 700:08:01 / 24 00:08:20 / 24 00:08:23 / 24 00:08:30 / 24 00:08:32 / 24 00:08:34 / 24 00:50:2219,3-1 okr.
25108TUREKPawełWarszawaAbsolute Bike TeamElita mężczyzn – 1200:08:03 / 25 00:08:22 / 25 00:08:41 / 25 00:08:34 / 25 00:08:08 / 25 00:08:53 / 25 00:50:4419,2-1 okr.
26210HELMANTomaszCzęstochowaJKS Helman SportMasters I – 800:08:31 / 28 00:08:30 / 27 00:08:25 / 26 00:08:20 / 26 00:08:39 / 26 00:08:53 / 26 00:51:2018,9-1 okr.
27333BARANOWSKIMichałdziekanów leśnyADIOSTRY TEAMMasters I – 900:08:30 / 27 00:08:34 / 28 00:08:24 / 27 00:08:50 / 27 00:08:36 / 27 00:09:00 / 27 00:51:5618,7-1 okr.
28117BARANJanZwoleńFundacja Kolarska Baran CyclingElita mężczyzn – 1300:08:10 / 26 00:08:45 / 26 00:08:43 / 28 00:09:15 / 28 00:09:14 / 28 00:09:21 / 28 00:53:3218,2-1 okr.
29169SMYCZYŃSKIKrzysztofWarszawaośka warszawaMasters I – 1000:08:44 / 29 00:09:34 / 29 00:09:22 / 29 00:09:53 / 29 00:09:33 / 29 00:10:07 / 29 00:57:1617-1 okr.