Raciborów k. Kutna 2018-03-04

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Kutnie

Wyniki M2 35 - 49 lat

NrNazwisko / ImięKlub/DrużynaMiejscowośćMiejsceCzas sum.Różnica
7BOHDANOWICZ KrystianRazem Trenujemy SportKutno 100:24:1700:00:00
20MAJDA MichałKutno BiegaKutno 200:24:2600:00:08
1WASIELEWSKI MichałKutno BiegaKutno 300:25:0700:00:49
77KUNKA AndrzejPietrzyk Runing Team/LZS JustynówKoluszki 400:25:1600:00:58
82MICHALAK WaldemarKutno BiegaKutno 500:25:1600:00:59
10MATUSIAK ArturbrakKutno 600:25:3000:01:12
75SZCZEPANIAK MichałRazem Trenujemy SportRąbień 700:26:0500:01:47
38KACPRZAK SławekPietrzyk Runing Team/LZS JustynówJustynów 800:26:2200:02:04
73URBAŃSKI ŁukaszbrakKutno 900:26:2200:02:04
66WEJDMAN DariuszEVErRUNŁódź 1000:26:3900:02:21
15AMBROZIAK RafałKutno BiegaKutno 1100:26:4700:02:29
97KARCZEWSKI TomaszbrakWarszawa 1200:26:5200:02:35
24SZYMAŃSKI ArkadiuszKutno BiegaKutno 1300:27:5000:03:33
35KRÓLIKOWSKI RomekKutno BiegaKUTNO 1400:28:0100:03:44
27KUSIAK WojciechFundacja Byłych Żołnierzy Sił Specjalnych SZTURMANKutno 1500:28:2800:04:10
94KAZIMIERSKI MaciejKutno BiegaKutno 1600:28:4000:04:22
101NOWACKI Romanbrak 1700:28:5600:04:38
50PAWLAK PrzemysławbrakMiłonice 1800:28:5800:04:40
44WÓJKOWSKI KamilPro-Run WrocławŁódź 1900:29:1000:04:52
9AUGUSTYNOWICZ MarcinKutno BiegaKUTNO 2000:30:1800:06:00
92KWIATKOWSKI ŁukaszbrakKutno 2100:30:3000:06:12
58WINNICKI PiotrbrakKrośniewice 2200:30:4200:06:24
34SŁODECKI RafałTF 69Oleśnica 2300:31:0800:06:50
79GALANT Waldemar1dlotŁęczyca 2400:31:2300:07:05
5STODULSKI ŁukaszbrakOzorków 2500:31:3500:07:17
43WAWRZENIAK RobertRazem Trenujemy SportŁódź 2600:31:5000:07:32
36WÓJCIK MarcinRazem Trenujemy SportŁódź 2700:31:5000:07:33
81WIKIŃSKI DanielbrakKutno 2800:31:5400:07:36
95SOBIERAŃSKI KrzysztofKutno BiegaKutno 2900:31:5900:07:41
22GRABOWSKI TomaszbrakKutno 3000:32:1000:07:52
3TWARDOWSKI PiotrKutno BiegaKutno 3100:32:1900:08:01
2STODULSKI KrzysztofKutno BiegaMieczysławów 3200:32:4900:08:32
72OLCZAK TomaszbrakKutno 3300:32:5300:08:36
100KUKUŁA MaciejbrakŁódź 3400:32:5700:08:39
48OLSZEWSKI TomaszbrakŁódź 3500:33:1700:09:00
64ŁABĘCKI TomaszRazem Trenujemy SportŁódz 3600:33:3200:09:14
53ŁUKASIK ŁukaszRazem Trenujemy SportŁódz 3700:33:3400:09:17
21TALAGA PawełbrakKutno 3800:33:4700:09:29
31CIEŚLAK Krzysztofbrak 3900:34:0700:09:49
57FAJKOWSKI KonradbrakZgierz 4000:34:5900:10:42
86TOMASIK AndrzejI LO PUL KUTNOKutno 4100:35:1100:10:53
41KLUDZINSKI AdamKutno BiegaKutno 4200:35:3500:11:17
67KRAWCZYK PiotrRazem Trenujemy SportPabianice 4300:36:4300:12:25
56BŁASZCZYK MikołajRazem Trenujemy SportŁódź 4400:38:1200:13:54
4STRĘBSKI RobertULK'97Kutno 4500:38:2500:14:07
8PIASECKI DominikbrakKutno 4600:43:5700:19:39
Nie wystartowało 2 uczestników
71PAWLUŚ MichałRazem Trenujemy SportOzorków DNS*DNS*DNS*
63WACHOWICZ SławomirRazem Trenujemy SportAleksandrów Łódzki DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował