Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Sulejów 14.01.2018r.

III Bieg Morsa w Sulejowie

Wyniki Open Kobiet

MscNrNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1 / 1144PIECZORAMonikaŁódźŁódź Running Team00:11:5013,900:00:00
2 / 2148ULASZEWSKAAgnieszkaTomaszów Maz.00:12:1613,400:00:26
3 / 339BŁASZCZYKAnnaRadomBiegiem Radom! / Radomskie Morsy00:12:3013,200:00:40
4 / 4205MILEWSKAElizaDobrońbrak00:12:3313,100:00:43
5 / 559PLICHAgnieszkaTomaszów Maz.KS Amber00:12:421300:00:51
6 / 6133PEŁKAAnetaTomaszów Maz.KS Amber00:13:441200:01:53
7 / 7219MATYJAEwelinaRaków Dużybrak00:14:2611,400:02:35
8 / 8200KLUSKAEdytaRadom00:14:4211,200:02:51
9 / 954JAROSZEKAgnieszkaIłża00:14:591100:03:08
10 / 1010PAWLINAKarolinaKonstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy00:15:1110,900:03:21
11 / 11199EDYKAnnaŁaziskoKS Amber00:15:3510,600:03:45
12 / 1255GORZEŃMagdalenaSulejów00:15:4510,500:03:54
13 / 13163JASNOSKatarzynaPiotrków Tryb.00:15:5210,400:04:02
14 / 141LASTIMOSAKatarzynaPabianice00:15:5510,400:04:05
15 / 1565DZIUPIŃSKADorotaJedlinia-Letnisko00:16:0410,300:04:13
16 / 16191KARCZEMSKAKatarzynaNowy GlinnikKS Amber00:16:0410,300:04:14
17 / 1757SĘKIlonaWolbórzKS Amber00:16:0510,300:04:14
18 / 1866PILCEwelinaWolanów00:16:0710,200:04:16
19 / 1949PAWLIKEmiliaPiotrków Tryb.00:16:301000:04:40
20 / 20186JADCZAKKatarzynaRadom00:16:579,700:05:07
21 / 21202EJSMONTMonikaTomaszów Maz.KS Amber00:16:599,700:05:09
22 / 22120BIBERJustynaSkarżysko-KamiennaMorsy z Madagaskaru Skarżysko-Kamienna00:17:029,700:05:12
23 / 23114OLSZEWSKAAnnaSulejów00:17:049,700:05:14
24 / 24125GWARDECKAEwelinaOpocznoOpoczyński Klub Morsów00:17:119,600:05:21
25 / 2540WOICKAEwaTomaszów Maz.KS Amber00:17:129,600:05:21
26 / 2678OLSZAKAgnieszkaTomaszów Maz.KS Amber00:17:129,600:05:22
27 / 27213SOKOŁOWSKAAgnieszkaOpocznobrak00:18:388,900:06:47
28 / 2891KURPIOSSylwiaGrójecCzysta i Bezpieczna Pilica od Źródeł do Ujścia00:18:568,700:07:05
29 / 2970PAJĄKAnnaTomaszów Maz.KS Amber00:18:588,700:07:08
30 / 30195TALAROWSKABeataŁódźŁódzkie Morsy00:19:208,500:07:30
31 / 31172KULESZAAleksandraŁódź00:19:298,500:07:39
32 / 32166ZDUŃCZYKSylwiaŁódźBiosfera00:19:368,400:07:45
33 / 33201GŁOGOWSKAKarolinaRadombrak00:19:428,400:07:51
34 / 34192NAJMAJER-WOŹNIAKIlonaBrzezinyBatorówka00:20:058,200:08:15
35 / 3526KARAZIMMalgorzataUjazd00:20:118,200:08:21
36 / 3646JAKUBIAKAleksandraŁódź00:20:168,100:08:26
37 / 37109LEŚNIAKKrystynaPiotrków Tryb.Piotrkowska Grupa Rowerowa00:20:178,100:08:26
38 / 38111ADAMCZYK-MAJDAAnnaPiotrków Tryb.00:20:188,100:08:27
39 / 39156GRAJPERRóżaWrocławWKW Wiadrus00:20:38800:08:48
40 / 4086DUKLASKarolinaKonstantynów ŁódzkiŁódzkie Morsy00:20:45800:08:54
41 / 4199ADAMCZYKMagdalenaŁódźŁódzkie Morsy00:20:477,900:08:57
42 / 42115KRAWCZYKMonikaKońskieMorsy z Madagaskaru Skarżysko-Kamienna00:21:237,700:09:32
43 / 43117BIBERKatarzynaSkarżysko-KamiennaMorsy z Madagaskaru Skarżysko-Kamienna00:21:287,700:09:37
44 / 44173MADAJEWSKAMagdalenaJagodneMorsy z Madagaskaru Skarżysko-Kamienna00:23:526,900:12:01
45 / 45210SIECZKAJoannabrak00:26:146,300:14:24
46 / 46105KAŚKIEWICZ- BORKOWSKAMałgorzataKońskieMorsy z Madagaskaru Skarżysko-Kamienna00:26:156,300:14:25