Komorowo k. Ostrowi Mazowieckiej 02.06.2018

2 Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty 10 km

Wyniki M18-29

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1130WIELGUS MateuszGołdap AWL WROCŁAW00:37:4615,900:00:00
2132SMOLIŃSKI RafałPrzasnyszPaństwowa Straż Pożarna Przasnysz00:37:5915,800:00:13
3136NOWAK MaciejJelenia GóraAWL WROCŁAW00:38:0915,700:00:23
4138LUBERECKI WojciechGołdapAWL WROCŁAW00:38:4615,500:01:00
596NOWAK PawełKalinowoRoch Jasienica00:38:5515,400:01:09
62SERAFIN PiotrSulejówek1 Brygada Pancerna00:39:0415,400:01:18
7127OŚLIZŁO MarekSkrzyszówAWL WROCŁAW00:39:4115,100:01:55
8168KACPRZYK DamianOstrów Mazowieckabrak00:41:1614,500:03:30
97GAWKOWSKI ArturOstrów MazowieckaOstrów Biega00:41:1914,500:03:33
10171MILEWSKI RafałORZYSZ15bsap/PODWODNIK00:41:2814,500:03:42
11123GODLEWSKI Paweł KamilSzulborze Wielkie brak00:42:0214,300:04:16
1213FORYŚ MichałOstrów Mazowiecka Ostrów Biega00:42:561400:05:10
1366KOKOSZKO RafałMałkinia GórnaMKB Team Małkinia00:43:3613,800:05:50
14133GOLEC KrzysztofBydgoszczAWL WROCŁAW00:43:4413,700:05:58
15124MOCZADŁO PiotrKomorowo Koperniczek00:43:4913,700:06:03
16182ZWIERZYŃSKI RafałLubiejewoZS CKR w Starym Lubiejewie00:44:2413,500:06:38
17183OLKOWSKI BartłomiejLubiejewoZS CKR w Starym Lubiejewie00:46:121300:08:26
18134GACH AndrzejSłupskAWL WROCŁAW00:46:2012,900:08:34
1969WILEŃSKI BartoszBłędnicabrak00:47:4212,600:09:56
2060KRYSIAK KonradOstrów Maz.brak00:48:0012,500:10:14
2124ROSTKOWSKI KarolMałkinia Górnabrak00:48:3312,400:10:47
2223ZIEMAK HubertOstrów mazowieckaOstrów Biega00:48:4912,300:11:03
23177GLINKA KamilOstrów Mazowiecka Ostrów Biega00:50:021200:12:16
24126KAMIŃSKI JacekMałkiniabrak00:50:1711,900:12:31
2521BLACHOWICZ JędrzejKOMOROWOOstrów Biega00:50:2311,900:12:37
2611JARY MaciejOstrów MazowieckaOstrów Biega00:50:3711,900:12:51
279WNOROWSKI TomaszMałkinia Górnabrak00:53:2511,200:15:39
28195JASTRZĘBSKI JacekKróle DużeRoch Jasienica00:53:4611,200:15:59
291BADUREK DawidNagoszewka Drugabrak00:54:0311,100:16:17
3028RUCIŃSKI MateuszKomorowobrak00:54:351100:16:49
31115ZEMFLER PrzemysławMałkinia GórnaMKB Team Małkinia00:57:2210,500:19:36
32188MOSZCZYŃSKI KamilGrodzisk Mazowieckibrak01:06:24900:28:38
Nie wystartowało 8 uczestników
DNS*198DĄBROWSKI PrzemysławRzekuńAGRO-METAL Ostrołęka/ Prefbet Śniadowo ŁomżaDNS*DNS*DNS*
DNS*10DERYŁO ŁukaszOstrów MazOstrów BiegaDNS*DNS*DNS*
DNS*139FILIPEK TomaszSiedlce AWL WROCŁAWDNS*DNS*DNS*
DNS*157KRUSZEWSKI WojciechMałkinia GórnaziomeczekDNS*DNS*DNS*
DNS*SERAFIN PiotrSulejówek brakDNS*DNS*DNS*
DNS*SMOLIŃSKI RafałPrzasnyszPaństwowa Straż Pożarna PrzasnyszDNS*DNS*DNS*
DNS*88SZYMAŃSKI JakubWarszawaLogistyka 6MBOTDNS*DNS*DNS*
DNS*135WOJTASZEK NorbertBusko-ZdrójAWL WROCŁAWDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował