Komorowo k. Ostrowi Mazowieckiej 02.06.2018

2 Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty 10 km

Wyniki M30-39

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1186JUNIEWICZ Danielostrów mazowieckaLKS OSTROWIANKA00:39:2815,200:00:00
242KOTLENGA PrzemysławOstrów Mazowieckabrak00:39:4015,100:00:11
374SKOLIMOWSKI PiotrWęgrówAktywni Węgrów00:40:1814,900:00:49
4108CHOJNOWSKI SebastianKomorowoLKS OSTROWIANKA00:40:5214,700:01:23
54SKOWROŃSKI MichałOstrołękanastepnykrok.pl00:41:0614,600:01:37
6146GOŁASZEWSKI SebastianOstrów MazowieckaOstrów Biega00:42:1314,200:02:44
7149RZEWNICKI MarekCzerwinNadleśnictwo Ostrołęka00:42:451400:03:16
814?? ??brak00:43:2113,800:03:52
985BIELSKI AndrzejWarszawabrak00:44:1013,600:04:41
1070RELUGA ArkadiuszNagoszewkaOstrów Biega00:44:4013,400:05:11
1165OLESIŃSKI PiotrŻyrardówBelvedere Żyrardów00:44:4313,400:05:14
1220KĘPIŃSKI RafałOstrów MazowieckaKlub Biegaczy JYSK00:45:1913,200:05:50
1391SIKORA PawełOstrów MazowieckaBikeholic00:45:3513,200:06:06
1473CICH MariuszKOMOROWObrak00:45:4013,100:06:11
15107PISIŃSKI ŁukaszOstrów Mazowieckabrak00:46:031300:06:34
16102JOACHIMCZYK PatrykOstrów Mazowieckabrak00:46:101300:06:41
17197TURSKI DamianWarszawaOstrów Biega00:46:4412,800:07:15
18192PYSZAK SylwesterWarszawaDebedełki00:46:5112,800:07:22
1963JASTRZĘBSKI MarcinOstrów Mazowieckabrak00:47:1812,700:07:49
2032WARSZAWIK TomaszOstrołękaAmator_Sportu00:48:2412,400:08:55
2143BARCA MichałBarcelonaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:49:2212,200:09:53
22172KUCISZ PiotrOstrołękaReebok Run Crew Ostrołęka00:49:2412,100:09:55
2337PECURA PawełOstrów MazowieckaOstrów Biega00:50:061200:10:37
24106WOŻBIŃSKI ŁukaszOstrów Mazowieckabrak00:51:0911,700:11:40
2530ROMEJKO PiotrKomorowobrak00:51:4311,600:12:14
266KĘPIŃSKI TomaszNieporętbrak00:52:1911,500:12:50
2738KACZMARCZYK TomaszMagdalenkabrak00:52:3011,400:13:01
2887OWCZAREK CezaryOstrów Mazowieckabrak00:52:3411,400:13:05
29181AUGUSTYNIAK BartoszWarszawabrak00:52:3611,400:13:08
30140BOCIAN MichałKomorowobrak00:52:4411,400:13:15
31141SAMSEL MichalPrzyborowieAmator_Sportu00:53:1311,300:13:44
3241FALTYN PawełKomorowoOstrów Biega00:53:1811,300:13:49
33153GROCHOWSKI MichałKomorowobrak00:54:0111,100:14:32
3489WIAZEK RomanKielcebrak00:54:4910,900:15:20
3555STĘPNIEWSKI RafałBrokbrak00:57:1110,500:17:42
36152DUZDOWSKI MarcinOSTRÓW MAZOWIECKAOstrów Biega00:57:4810,400:18:19
37111WILK AdamWarszawaPODWODNIK00:58:0510,300:18:36
3892SAPRYK PiotrWęgrówAktywni Węgrów00:58:2810,300:18:59
3929LEGACKI SebastianOstrów MazowieckaOstrów Biega00:59:2310,100:19:54
40187GOŁASZEWSKI BartoszOstrów mazowieckabrak01:06:39900:27:10
4134STACHACZ AdamKomorowobrak01:08:298,800:29:00
42160DOMAŃSKI MichałWarszawabrak01:13:188,200:33:49
Nie wystartowało 10 uczestników
DNS*97KIERNOZEK TomaszSzczytnobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*105KULESZA MichałKOMOROWOACADEMIA GORILA DNS*DNS*DNS*
DNS*144MAKOWSKI MichałCIECHANÓWMazovia ProActiv CIECHANÓW, 2.ORel PRZASNYSZDNS*DNS*DNS*
DNS*118MARCINIAK TomaszKomorowoKomorowoDNS*DNS*DNS*
DNS*72MATUSIAK NorbertOstrów MazowieckabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*39SAMSEL MichałPrzyborowieAmator_SportuDNS*DNS*DNS*
DNS*112SZWAJKOWSKI MateuszKomorowo brakDNS*DNS*DNS*
DNS*40SZYDŁO GrzegorzOstrów Mazowiecka Ostrów BiegaDNS*DNS*DNS*
DNS*22ŚCISŁOWSKI NorbertWarkaKS Start Pułaski WarkaDNS*DNS*DNS*
DNS*158WASZKIEWICZ KamilKomorowoLiverCrossFatDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował