Komorowo k. Ostrowi Mazowieckiej 02.06.2018

2 Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty 10 km

Wyniki M40-49

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1161WÓJTOWICZ RobertOstrołękaAmator_Sportu Ostrołęka00:39:5015,100:00:00
2137GŁOSEK RobertOstrołękaSZURA TEAM00:43:0213,900:03:11
3167WIŚNIEWSKI KrzysztofOstrołękaAmator_Sportu Ostrołęka00:43:1213,900:03:21
4200BUKOWSKI MichałOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:43:1913,800:03:28
5169KORKOSZ AndrzejBlizne Jasińskiegobrak00:43:3313,800:03:42
627SIELECKI MichałKomorowoOstrów Biega00:43:3913,700:03:48
746KMIECIK ArkadiuszWarszawabrak00:43:4713,700:03:56
881JAGODZIŃSKI PiotrWęgrówAktywni Węgrów00:44:2013,500:04:29
954DZIKOWSKI KrzysztofOstrów MazOstrów Biega00:45:0113,300:05:10
1056ZYSKOWSKI ArturOstrołękaCzterolistnaKoniczyna.pl00:45:0713,300:05:16
1149SITEK ArkadiuszWęgrówAktywni Węgrów00:46:3012,900:06:39
1252KRYSIAK JanOstrów Maz.Ostrów Biega00:46:5512,800:07:04
13194LENDZIOSZEK PawełKorytnicaAktywni Węgrów00:48:1212,400:08:22
14147BUTOR ArkadiuszMałkinia GórnaOstrów Biega00:50:2611,900:10:36
15175BIEŃKOWSKI KazimierzOstrołękabrak00:51:1711,700:11:26
1664RYKOWSKI GrzegorzOstrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka00:51:2711,700:11:36
17166GRZYMAŁA AndrzejWarszawaAmator00:51:3211,600:11:41
185KOCHANOWSKI Jerzyostrów mazowieckaOstrów Biega00:51:4411,600:11:53
1975ZAWADZKI MariuszWęgrówAktywni Węgrów00:52:1911,500:12:28
203PASIAK MarcinOstrów Mazowiecka Ostrów Biega00:52:4811,400:12:57
21119RADOMSKI PiotrMałkinia górnabrak00:53:0511,300:13:14
2235KONRAD MarekOstrów MazowieckaOstrów Biega00:54:0611,100:14:15
2378SENDROWSKI MariuszOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka00:54:451100:14:54
24145WODEJKO ArturWarszawabrak00:55:0810,900:15:17
25176SZAFARYN MariuszOstrołękaMorsy Ostrołęka/Biegam Bo Lubię Ostrołęka00:55:1310,900:15:22
26100ZACHEJA AdamMałkinia GórnaMKB Team Małkinia00:55:1910,800:15:28
27199AMBROZIAK RobertOstrów MazowieckaOstrów Biega00:55:4610,800:15:55
2833NOWICKI MichałOSTRÓW MAZOWIECKAbrak00:57:2610,400:17:35
2980WÓJTOWICZ PrzemysławWarszawaPodwodnik / Stratpoints00:58:0510,300:18:14
3058OGONOWSKI MariuszMałkinia Górnabrak00:58:1010,300:18:19
31173WIESIOŁEK GrzegorzWARSZAWAbrak01:02:009,700:22:09
32193NASKRĘT MariuszRACOTbrak01:02:459,600:22:54
33143KULESZA AdamWarszawabrak01:03:009,500:23:09
34125KOŁODZIEJCZYK MariuszOstrów Mazowiecka brak01:06:45900:26:54
35121BEDNARCZYK ZbigniewZąbkibrak01:08:398,700:28:48
36155ŚWIĄTKOWSKI SławomirKomorowoLKS OSTROWIANKA01:10:338,500:30:42
3786FIJAŁKOWSKI TomaszWarszawaLogistyka 6MBOT01:10:468,500:30:55
38154HUMENIUK AntoniZEGRZEbrak01:17:297,700:37:38
Nie wystartowało 5 uczestników
DNS*163JASIURSKI GrxegorzWęgrów ZHP SzDHiGZ w WęgrowieDNS*DNS*DNS*
DNS*110KACZYŃSKI GrzegorzWyszkówKB WyszkówDNS*DNS*DNS*
DNS*17MATYS MarekOstrów MazowieckabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*18OBUCHOWSKI PawełOstrów mazowieckaOstrów BiegaDNS*DNS*DNS*
DNS*44WOJTKOWSKI DariuszMałkinia GórnaMKB Team MałkiniaDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował