Komorowo k. Ostrowi Mazowieckiej 02.06.2018

2 Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty 10 km

Wyniki Open

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
1130WIELGUS MateuszGołdap AWL WROCŁAWM16-29 – 100:37:4615,900:00:00
2132SMOLIŃSKI RafałPrzasnyszPaństwowa Straż Pożarna PrzasnyszM16-29 – 200:37:5915,800:00:13
3136NOWAK MaciejJelenia GóraAWL WROCŁAWM16-29 – 300:38:0915,700:00:23
4138LUBERECKI WojciechGołdapAWL WROCŁAWM16-29 – 400:38:4615,500:01:00
596NOWAK PawełKalinowoRoch JasienicaM16-29 – 500:38:5515,400:01:09
62SERAFIN PiotrSulejówek1 Brygada PancernaM16-29 – 600:39:0415,400:01:18
793KRÓL DariuszWołominAktywny RelaksM50-59 – 100:39:2015,300:01:34
8186JUNIEWICZ Danielostrów mazowieckaLKS OSTROWIANKAM30-39 – 100:39:2815,200:01:42
942KOTLENGA PrzemysławOstrów MazowieckabrakM30-39 – 200:39:4015,100:01:54
10127OŚLIZŁO MarekSkrzyszówAWL WROCŁAWM16-29 – 700:39:4115,100:01:55
11161WÓJTOWICZ RobertOstrołękaAmator_Sportu OstrołękaM40-49 – 100:39:5015,100:02:04
1274SKOLIMOWSKI PiotrWęgrówAktywni WęgrówM30-39 – 300:40:1814,900:02:32
13108CHOJNOWSKI SebastianKomorowoLKS OSTROWIANKAM30-39 – 400:40:5214,700:03:06
144SKOWROŃSKI MichałOstrołękanastepnykrok.plM30-39 – 500:41:0614,600:03:20
15168KACPRZYK DamianOstrów MazowieckabrakM16-29 – 800:41:1614,500:03:30
167GAWKOWSKI ArturOstrów MazowieckaOstrów BiegaM16-29 – 900:41:1914,500:03:33
17171MILEWSKI RafałORZYSZ15bsap/PODWODNIKM16-29 – 1000:41:2814,500:03:42
18123GODLEWSKI Paweł KamilSzulborze Wielkie brakM16-29 – 1100:42:0214,300:04:16
19146GOŁASZEWSKI SebastianOstrów MazowieckaOstrów BiegaM30-39 – 600:42:1314,200:04:27
20113PUCHAŁA WłodzimierzPrzasnyszbrakM50-59 – 200:42:2914,100:04:43
21149RZEWNICKI MarekCzerwinNadleśnictwo OstrołękaM30-39 – 700:42:451400:04:59
2213FORYŚ MichałOstrów Mazowiecka Ostrów BiegaM16-29 – 1200:42:561400:05:10
23137GŁOSEK RobertOstrołękaSZURA TEAMM40-49 – 200:43:0213,900:05:16
24167WIŚNIEWSKI KrzysztofOstrołękaAmator_Sportu OstrołękaM40-49 – 300:43:1213,900:05:26
25200BUKOWSKI MichałOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaM40-49 – 400:43:1913,800:05:33
2614?? ??brakM30-39 – 800:43:2113,800:05:35
27 / 1128WAŃCZYK ZuzannaOstrów Mazowiecka AWL WROCŁAWK16-29 – 100:43:3313,800:05:47
28169KORKOSZ AndrzejBlizne JasińskiegobrakM40-49 – 500:43:3313,800:05:47
2966KOKOSZKO RafałMałkinia GórnaMKB Team MałkiniaM16-29 – 1300:43:3613,800:05:50
3027SIELECKI MichałKomorowoOstrów BiegaM40-49 – 600:43:3913,700:05:53
31103SKŁODOWSKI HenrykDąbrowabrakM50-59 – 300:43:4313,700:05:57
32133GOLEC KrzysztofBydgoszczAWL WROCŁAWM16-29 – 1400:43:4413,700:05:58
3346KMIECIK ArkadiuszWarszawabrakM40-49 – 700:43:4713,700:06:01
34124MOCZADŁO PiotrKomorowo KoperniczekM16-29 – 1500:43:4913,700:06:03
3585BIELSKI AndrzejWarszawabrakM30-39 – 900:44:1013,600:06:23
3681JAGODZIŃSKI PiotrWęgrówAktywni WęgrówM40-49 – 800:44:2013,500:06:34
37182ZWIERZYŃSKI RafałLubiejewoZS CKR w Starym LubiejewieM16-29 – 1600:44:2413,500:06:38
3870RELUGA ArkadiuszNagoszewkaOstrów BiegaM30-39 – 1000:44:4013,400:06:54
3965OLESIŃSKI PiotrŻyrardówBelvedere ŻyrardówM30-39 – 1100:44:4313,400:06:57
40 / 226MALIK MagdalenaOstrów MazowieckaOstrów BiegaK16-29 – 200:44:5113,400:07:05
4154DZIKOWSKI KrzysztofOstrów MazOstrów BiegaM40-49 – 900:45:0113,300:07:15
4256ZYSKOWSKI ArturOstrołękaCzterolistnaKoniczyna.plM40-49 – 1000:45:0713,300:07:21
4320KĘPIŃSKI RafałOstrów MazowieckaKlub Biegaczy JYSKM30-39 – 1200:45:1913,200:07:33
4491SIKORA PawełOstrów MazowieckaBikeholicM30-39 – 1300:45:3513,200:07:49
4573CICH MariuszKOMOROWObrakM30-39 – 1400:45:4013,100:07:54
46107PISIŃSKI ŁukaszOstrów MazowieckabrakM30-39 – 1500:46:031300:08:17
47102JOACHIMCZYK PatrykOstrów MazowieckabrakM30-39 – 1600:46:101300:08:24
48183OLKOWSKI BartłomiejLubiejewoZS CKR w Starym LubiejewieM16-29 – 1700:46:121300:08:26
49134GACH AndrzejSłupskAWL WROCŁAWM16-29 – 1800:46:2012,900:08:34
50184KLEPACKI TomaszWarszawaBielański KB WarszawaM60+ – 100:46:2012,900:08:34
5149SITEK ArkadiuszWęgrówAktywni WęgrówM40-49 – 1100:46:3012,900:08:44
5294SZCZEŚNIAK TadeuszMAŁKINIAMKB Team MałkiniaM50-59 – 400:46:3812,900:08:52
53197TURSKI DamianWarszawaOstrów BiegaM30-39 – 1700:46:4412,800:08:58
54192PYSZAK SylwesterWarszawaDebedełkiM30-39 – 1800:46:5112,800:09:04
5552KRYSIAK JanOstrów Maz.Ostrów BiegaM40-49 – 1200:46:5512,800:09:09
5663JASTRZĘBSKI MarcinOstrów MazowieckabrakM30-39 – 1900:47:1812,700:09:32
57 / 325MALIK OlgaPodborzeOstrów BiegaK16-29 – 300:47:2412,700:09:38
5869WILEŃSKI BartoszBłędnicabrakM16-29 – 1900:47:4212,600:09:56
5960KRYSIAK KonradOstrów Maz.brakM16-29 – 2000:48:0012,500:10:14
60194LENDZIOSZEK PawełKorytnicaAktywni WęgrówM40-49 – 1300:48:1212,400:10:26
6132WARSZAWIK TomaszOstrołękaAmator_SportuM30-39 – 2000:48:2412,400:10:38
6224ROSTKOWSKI KarolMałkinia GórnabrakM16-29 – 2100:48:3312,400:10:47
63 / 4129BACZEWSKA KlaudiaOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaK16-29 – 400:48:3512,300:10:49
6423ZIEMAK HubertOstrów mazowieckaOstrów BiegaM16-29 – 2200:48:4912,300:11:03
65179WRZESIŃSKI ZdzisławBiałystok SzAŁM50-59 – 500:49:0612,200:11:20
66 / 5191PIETRZYKOWSKA KatarzynaWołomin1 Brygada PancernaK16-29 – 500:49:1312,200:11:27
678GUMKOWSKI AndrzejOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaM60+ – 200:49:1512,200:11:29
6843BARCA MichałBarcelonaBiegam Bo Lubię OstrołękaM30-39 – 2100:49:2212,200:11:36
69172KUCISZ PiotrOstrołękaReebok Run Crew OstrołękaM30-39 – 2200:49:2412,100:11:38
70174KAMIŃSKI StanisławNadarzynGOS NadarzynM60+ – 300:49:2612,100:11:40
71177GLINKA KamilOstrów Mazowiecka Ostrów BiegaM16-29 – 2300:50:021200:12:16
7237PECURA PawełOstrów MazowieckaOstrów BiegaM30-39 – 2300:50:061200:12:19
73126KAMIŃSKI JacekMałkiniabrakM16-29 – 2400:50:1711,900:12:31
7421BLACHOWICZ JędrzejKOMOROWOOstrów BiegaM16-29 – 2500:50:2311,900:12:37
75147BUTOR ArkadiuszMałkinia GórnaOstrów BiegaM40-49 – 1400:50:2611,900:12:40
7611JARY MaciejOstrów MazowieckaOstrów BiegaM16-29 – 2600:50:3711,900:12:51
77148WARDA RyszardSADOWNEWICHERM50-59 – 600:50:5511,800:13:09
78106WOŻBIŃSKI ŁukaszOstrów MazowieckabrakM30-39 – 2400:51:0911,700:13:23
79175BIEŃKOWSKI KazimierzOstrołękabrakM40-49 – 1500:51:1711,700:13:31
8064RYKOWSKI GrzegorzOstrołęka Biegam Bo Lubię OstrołękaM40-49 – 1600:51:2711,700:13:40
81166GRZYMAŁA AndrzejWarszawaAmatorM40-49 – 1700:51:3211,600:13:46
8236BLACHOWICZ WiesławKomorowoOstrów BiegaM50-59 – 700:51:4111,600:13:55
8330ROMEJKO PiotrKomorowobrakM30-39 – 2500:51:4311,600:13:57
845KOCHANOWSKI Jerzyostrów mazowieckaOstrów BiegaM40-49 – 1800:51:4411,600:13:58
8575ZAWADZKI MariuszWęgrówAktywni WęgrówM40-49 – 1900:52:1911,500:14:32
866KĘPIŃSKI TomaszNieporętbrakM30-39 – 2600:52:1911,500:14:33
8738KACZMARCZYK TomaszMagdalenkabrakM30-39 – 2700:52:3011,400:14:44
8887OWCZAREK CezaryOstrów MazowieckabrakM30-39 – 2800:52:3411,400:14:48
89181AUGUSTYNIAK BartoszWarszawabrakM30-39 – 2900:52:3611,400:14:50
90140BOCIAN MichałKomorowobrakM30-39 – 3000:52:4411,400:14:58
91 / 6164BIERNACKA AgnieszkaSiedlcebrakK30-39 – 100:52:4611,400:15:00
923PASIAK MarcinOstrów Mazowiecka Ostrów BiegaM40-49 – 2000:52:4811,400:15:02
93 / 757OGONOWSKA RenataMałkinia Górna brakK30-39 – 200:52:5511,300:15:09
94119RADOMSKI PiotrMałkinia górnabrakM40-49 – 2100:53:0511,300:15:19
95141SAMSEL MichalPrzyborowieAmator_SportuM30-39 – 3100:53:1311,300:15:27
9641FALTYN PawełKomorowoOstrów BiegaM30-39 – 3200:53:1811,300:15:31
979WNOROWSKI TomaszMałkinia GórnabrakM16-29 – 2700:53:2511,200:15:39
98117ROPIAK RyszardMyszyniecKURPIE MyszyniecM60+ – 400:53:3911,200:15:53
99195JASTRZĘBSKI JacekKróle DużeRoch JasienicaM16-29 – 2800:53:4611,200:15:59
100165WASILEWSKI LucjanOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaM50-59 – 800:53:5811,100:16:12
101153GROCHOWSKI MichałKomorowobrakM30-39 – 3300:54:0111,100:16:15
1021BADUREK DawidNagoszewka DrugabrakM16-29 – 2900:54:0311,100:16:17
103 / 8159NIEWIADOMSKA AleksandraJelenieACADEMIA GORILA K16-29 – 600:54:0411,100:16:18
10435KONRAD MarekOstrów MazowieckaOstrów BiegaM40-49 – 2200:54:0611,100:16:20
105 / 9114PUCHAŁA MartaPrzasnyszbrakK16-29 – 700:54:0911,100:16:23
106 / 1071ELIASZ-LASKOWSKA MagdalenaOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaK40-49 – 100:54:291100:16:43
10728RUCIŃSKI MateuszKomorowobrakM16-29 – 3000:54:351100:16:49
10878SENDROWSKI MariuszOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaM40-49 – 2300:54:451100:16:59
109 / 11116SPUTO JoannaSulęcin SzlacheckiOstrów BiegaK40-49 – 200:54:471100:17:01
11089WIAZEK RomanKielcebrakM30-39 – 3400:54:4910,900:17:03
111145WODEJKO ArturWarszawabrakM40-49 – 2400:55:0810,900:17:22
112176SZAFARYN MariuszOstrołękaMorsy Ostrołęka/Biegam Bo Lubię OstrołękaM40-49 – 2500:55:1310,900:17:27
113100ZACHEJA AdamMałkinia GórnaMKB Team MałkiniaM40-49 – 2600:55:1910,800:17:33
114 / 12196STANIASZEK KarolinaKańkowo brakK16-29 – 800:55:2610,800:17:40
115 / 1345PIEŃKOWSKA ElwiraZastawie Ostrów BiegaK30-39 – 300:55:3610,800:17:50
116199AMBROZIAK RobertOstrów MazowieckaOstrów BiegaM40-49 – 2700:55:4610,800:18:00
11790EWERTOWSKI PiotrMARKIMARKOWI BIEGACZEM50-59 – 900:56:1610,700:18:30
118 / 1459UŚCIŃSKA MartaOstrów MazowieckaOstrów BiegaK16-29 – 900:56:5010,600:19:04
119109SKOPIŃSKI ZbigniewStrzelnikiPODWODNIKM50-59 – 1000:57:0010,500:19:14
12055STĘPNIEWSKI RafałBrokbrakM30-39 – 3500:57:1110,500:19:25
12116KAMIONOWSKI Mariusz-jacekOstrołękaMorsy Ostrołęka/Biegam Bo Lubię OstrołękaM50-59 – 1100:57:2010,500:19:34
122 / 1582KWAPISZ-CICHOWSKA KatarzynaOstrołękabrakK40-49 – 300:57:2010,500:19:34
123115ZEMFLER PrzemysławMałkinia GórnaMKB Team MałkiniaM16-29 – 3100:57:2210,500:19:36
12433NOWICKI MichałOSTRÓW MAZOWIECKAbrakM40-49 – 2800:57:2610,400:19:40
125190ROSIŃSKI ArkadiuszOrłoWKB Meta LubliniecM50-59 – 1200:57:3410,400:19:48
126 / 1683ZABUDOWSKA JoannaCzyżewbrakK40-49 – 400:57:3610,400:19:50
127150LESZCZYŃSKI RomanOstrołękaso-biebie-gamM60+ – 500:57:4010,400:19:54
128 / 17151DUZDOWSKA MonikaOSTRÓW MAZOWIECKAOstrów BiegaK30-39 – 400:57:4810,400:20:02
129152DUZDOWSKI MarcinOSTRÓW MAZOWIECKAOstrów BiegaM30-39 – 3600:57:4810,400:20:02
13080WÓJTOWICZ PrzemysławWarszawaPodwodnik / StratpointsM40-49 – 2900:58:0510,300:20:19
131111WILK AdamWarszawaPODWODNIKM30-39 – 3700:58:0510,300:20:19
13258OGONOWSKI MariuszMałkinia GórnabrakM40-49 – 3000:58:1010,300:20:24
13392SAPRYK PiotrWęgrówAktywni WęgrówM30-39 – 3800:58:2810,300:20:42
134 / 1850RATYŃSKA OlgaWęgrówAktywni WęgrówK30-39 – 500:58:3910,200:20:53
135 / 1984JASZCZUK JagodaRadzyń PodlaskibrakK30-39 – 600:58:4710,200:21:01
13619GAŁĄZKA SławomirOstrów MazowieckaOstrów BiegaM50-59 – 1300:58:5010,200:21:04
137 / 2076SZUSTAK JustynaZĄBKI Biegam Bo Lubię Ząbki TeamK30-39 – 700:59:0710,100:21:21
13829LEGACKI SebastianOstrów MazowieckaOstrów BiegaM30-39 – 3900:59:2310,100:21:37
139122ŚWIERCZYŃSKI ZbigniewCzerskOKSWiM OlsztynM60+ – 600:59:2310,100:21:37
140 / 2199ŁUKASZEK JoannaKomorowobrakK40-49 – 501:00:101000:22:24
141 / 22162OBUCHOWSKA MarzenaOstrów MazowieckaOstrów BiegaK40-49 – 601:00:329,900:22:46
14298TROCHIMOWICZ ArturSZCZYTNOAKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAMM50-59 – 1401:00:369,900:22:50
143 / 2368KOWALCZYK GrażynaOstrów MazowieckaOstrów BiegaK40-49 – 701:00:479,900:23:01
144 / 24101ZACHEJA DorotaMałkinia GórnaMKB Team MałkiniaK30-39 – 801:01:159,800:23:29
145 / 2551POLKOWSKA OlgaWęgrówAktywni WęgrówK30-39 – 901:01:159,800:23:29
146173WIESIOŁEK GrzegorzWARSZAWAbrakM40-49 – 3101:02:009,700:24:14
14712ŻACH AndrzejMałkiniaMKB Team MałkiniaM60+ – 701:02:109,700:24:24
148 / 2677SENDROWSKA MonikaOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaK40-49 – 801:02:269,600:24:40
149 / 27142RAKOWSKA-MOCZADŁO EwaKomorowobrakK40-49 – 901:02:439,600:24:57
150193NASKRĘT MariuszRACOTbrakM40-49 – 3201:02:459,600:24:59
151143KULESZA AdamWarszawabrakM40-49 – 3301:03:009,500:25:13
15267KOWALCZYK SławomirOstrów MazowieckaOstrów BiegaM50-59 – 1501:03:359,400:25:49
153 / 2815SKOCINOWSKA EwaKomorowoOstrów BiegaK30-39 – 1001:04:339,300:26:46
154188MOSZCZYŃSKI KamilGrodzisk MazowieckibrakM16-29 – 3201:06:24900:28:38
155187GOŁASZEWSKI BartoszOstrów mazowieckabrakM30-39 – 4001:06:39900:28:53
156125KOŁODZIEJCZYK MariuszOstrów Mazowiecka brakM40-49 – 3401:06:45900:28:59
157 / 29104KOWALEWSKA KatarzynaUgniewobrakK30-39 – 1101:06:45900:28:59
15834STACHACZ AdamKomorowobrakM30-39 – 4101:08:298,800:30:43
159121BEDNARCZYK ZbigniewZąbkibrakM40-49 – 3501:08:398,700:30:53
160 / 30180PIOTROWSKA-KRZAK ElżbietaWarszawabrakK40-49 – 1001:09:558,600:32:09
161155ŚWIĄTKOWSKI SławomirKomorowoLKS OSTROWIANKAM40-49 – 3601:10:338,500:32:47
162 / 31185WÓJCIK JoannaOstrów MazowieckabrakK40-49 – 1101:10:338,500:32:47
16386FIJAŁKOWSKI TomaszWarszawaLogistyka 6MBOTM40-49 – 3701:10:468,500:33:00
16447WAŚKO MirosławŁapybrakM50-59 – 1601:11:318,400:33:45
165 / 3248WAŚKO BarbaraŁapybrakK50-59 – 101:11:318,400:33:45
166 / 3353KOŁODZIEJCZYK MartaOstrów Mazowiecka Ostrów BiegaK40-49 – 1201:13:028,200:35:16
167160DOMAŃSKI MichałWarszawabrakM30-39 – 4201:13:188,200:35:31
168154HUMENIUK AntoniZEGRZEbrakM40-49 – 3801:17:297,700:39:43
169156KORNESZCZUK WitoldSTASI LASbrakM60+ – 801:19:367,500:41:50
Nie wystartowało 34 uczestników
DNS*189CHMIELEWSKA EdytaBiałystokKS Zielono Czarni K30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*198DĄBROWSKI PrzemysławRzekuńAGRO-METAL Ostrołęka/ Prefbet Śniadowo ŁomżaM16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10DERYŁO ŁukaszOstrów MazOstrów BiegaM16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139FILIPEK TomaszSiedlce AWL WROCŁAWM16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*163JASIURSKI GrxegorzWęgrów ZHP SzDHiGZ w WęgrowieM40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*31KACPRZYK UrszulaKomorowobrakK16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*110KACZYŃSKI GrzegorzWyszkówKB WyszkówM40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*97KIERNOZEK TomaszSzczytnobrakM30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*KOPIENIAK AgnieszkaWarszawabrakK30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*157KRUSZEWSKI WojciechMałkinia GórnaziomeczekM16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105KULESZA MichałKOMOROWOACADEMIA GORILA M30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*120LEWANDOWSKA MarzannaKomorowo brakK50-59 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*131ŁUCZAK JustynaSieradzAWL WROCŁAWK16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144MAKOWSKI MichałCIECHANÓWMazovia ProActiv CIECHANÓW, 2.ORel PRZASNYSZM30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*118MARCINIAK TomaszKomorowoKomorowoM30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79MATUSIAK KarolinaKomorowoKomorowoK30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72MATUSIAK NorbertOstrów MazowieckabrakM30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*17MATYS MarekOstrów MazowieckabrakM40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*62MICHAŁOWSKA RenataOSTROŁEKABiegam Bo Lubię OstrołękaK40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*18OBUCHOWSKI PawełOstrów mazowieckaOstrów BiegaM40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*178PLĄCZKOWSKA JoannaWarszawabrakK16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*170SADŁOWSKA AgatOstroleka Amator_Sportu OstrołękaK40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*39SAMSEL MichałPrzyborowieAmator_SportuM30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*SERAFIN PiotrSulejówek brakM16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*SMOLIŃSKI RafałPrzasnyszPaństwowa Straż Pożarna PrzasnyszM16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*95SWATOWSKA MichalinaNagoszewkabrakK30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61SZCZEKOCKI PawelkrakowbrakM60+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112SZWAJKOWSKI MateuszKomorowo brakM30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40SZYDŁO GrzegorzOstrów Mazowiecka Ostrów BiegaM30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*88SZYMAŃSKI JakubWarszawaLogistyka 6MBOTM16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22ŚCISŁOWSKI NorbertWarkaKS Start Pułaski WarkaM30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*158WASZKIEWICZ KamilKomorowoLiverCrossFatM30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135WOJTASZEK NorbertBusko-ZdrójAWL WROCŁAWM16-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*44WOJTKOWSKI DariuszMałkinia GórnaMKB Team MałkiniaM40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował