Golejów - Rybnik 2018-05-03

IX BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA - 5 km

Wyniki Open 5km

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1114GEMBALA SzymonBełkINŻYNIERIA BIEGANIA 00:19:591500:00:00
2154PIECHACZEK JacekJastrzębie-Zdrójbrak00:20:2414,700:00:24
3147SZKLARCZYK JakubRybnikZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku00:20:3414,600:00:34
4120SZYMURA WojciechRybnikbrak00:20:5314,400:00:54
5108KOWAL ŁukaszRybnikbrak00:21:1514,100:01:15
6148STUDNIK GrzegorzRybnikGlobal Run00:21:1814,100:01:18
7141MURAŃSKI DariuszRybnikbrak00:22:0613,600:02:07
8 / 1118KŁODA DominikaPoznańASICS FrontRunner Poland00:22:2513,400:02:25
9105GITNER PiotrRybnikbrak00:23:1212,900:03:12
10 / 2139PAWTEL AgataRybnikbrak00:23:1512,900:03:16
11152BUGDOL ZbigniewRybnikbrak00:23:1712,900:03:17
12111DOBOSZ AndrzejLeszczynybrak00:23:3112,800:03:31
13151ORDOŃ ŁukaszWrocławbrak00:24:0912,400:04:09
14145BOROŃ TomekTychyRUNHOGS Tychy00:24:4312,100:04:43
15116MAROSZEK SzymonRybnikbrak00:24:561200:04:56
16142MACHURA LeszekCzuchówbrak00:25:0611,900:05:06
17122RECLIK JacekRybnikDecathlon Rybnik00:25:0611,900:05:07
1838STELMACH KamilRybnikZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku00:25:5611,600:05:57
19102PIEKARSKI ArturRybnikbrak00:26:3011,300:06:31
20124WEGNER JacekRybnikbrak00:26:3911,300:06:39
21126LEWICKI PawełKnurówbrak00:27:101100:07:10
22106WUWER AdrianRybnikKlub Biegacza RTV EURO AGD00:27:161100:07:16
23150WROŻYNA AdamRybnikbrak00:27:191100:07:20
24100SKIBA MaciejRybnikbrak00:27:211100:07:21
25110GAŁĄZKA PawełRybnikbrak00:27:4510,800:07:45
26153NIESZPOREK JarosławKnurówbrak00:27:5410,800:07:54
27101MALGRAB ŁukaszRYDUŁTOWYbrak00:28:0010,700:08:01
28119KALISZUK BartoszSwarzędzbrak00:28:2410,600:08:24
29149NOWAK CzesławKnurówbrak00:28:3610,500:08:37
30104GÓRZYŃSKI MariuszRybnikbrak00:28:5110,400:08:51
31 / 3112PRZEMYŚLAK WiktoriaOpawaMUKN "Pod Stróżą" Miszkowice00:28:5410,400:08:54
32 / 4113PRZEMYŚLAK WeronikaOpawaMUKN "Pod Stróżą" Miszkowice00:29:521000:09:53
33 / 5123SIWANOWICZ JustynaRybnikbrak00:29:531000:09:54
34146GRABOWSKI PawełRybnikZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku00:31:179,600:11:18
35140WIECZOREK MarekRybnikbrak00:31:209,600:11:21
36 / 6121SZYMURA IzabelaRybnikbrak00:32:189,300:12:18
37 / 7143WADOWSKA JustynaKĘDZIERZYN-KOŹLEbrak00:34:168,800:14:17
38 / 8144KOŁDYKA-GAWRON MarzenaKĘDZIERZYN-KOŹLEbrak00:34:178,700:14:17
39115MATUŁA SylwesterZwonowicebrak00:34:298,700:14:30
40 / 9125GRZYWACZ DariaKnurówbrak00:34:298,700:14:30
41117WACŁAWEK TomekGliwice brak00:36:398,200:16:39
42 / 10107KAJTOCH EwaŚwierklany Akademia Biegania w Swierklanach 00:38:097,900:18:09
Nie wystartowało 2 uczestników
DNS*109CIEŚLIK RafałWodzisław ŚląskibrakDNS*DNS*DNS*
DNS*103PIEKARSKI SebastianRybnikbrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował