Łódź - Łagiewniki, 2013-11-11

Wyścig Niepodległości

Elita i Orlik Mężczyzn

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
Nie wystartowało 68 uczestników
DNS*78Bartyzel RafałOpoczno(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*69Bedyński ArturŁódźMaxx Bike TeamM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*63Bernardziak KacperŁęczycaSWM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138Bernat MaciejŁódźKU AZS UMED ŁÓDŹM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*149Bogusiak MarekŁódźMC SportM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81Chomiankiewicz PiotrŁódźmtb.bieszczady.plM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2Chrobot ŁukaszŁódźPanda TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*43Chwałowski AdamPiotrków TrybunalskiEstile Racing TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*152Czapelski MariuszM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*42Dałek MichałŁódź(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73Fabijański DariuszŁÓDŹIDF INVENTEAMM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*39Gajewski PiotrŁódź(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8Gałczyński SzymonKielceKU AZS UMED ŁÓDŹM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143Grabowski GrzegorzŁódźerrore di comunicazioneM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99Grela WojciechŁódźKU AZS UŁM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76Gula TomekŁÓDŹNZOZ MultimedM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*65Helman TomaszCzęstochowaAgrochest TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34Janiak PrzemysławŁaskMaxx Bike TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*36Jesse JeremekMississauga(brak)M6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5Kamiński KrzysztofŁódź(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*13Kałuziński PiotrŁódźPanda TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*88Kmin PiotrŁódźSAWO recykling cycling teamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132Kosielski PiotrŁódźMedicyclingM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54Kosior KrzysztofŁódz(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70Kosior PiotrBedoń Przykościelny(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123Kostrzewa PrzemysławŁódź!!!M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134Kowalczyk MarcinWieluńWhirlpool TeamM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33Krupa BartłomiejŁÓDŹ19,90M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3Kryściak PrzemysławŁódźPanda TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*145Krzysztofik JakubM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111Kublin OskarŁódźKU AZS UMED ŁÓDŹM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*133Lesiak KamilŁódźMaxx Bike TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64Magnuski EmilKwiatkowice(brak)M6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144Marciniak AdamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*181Mariusz SawkoŁódź(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1Marszałek MariuszDomaniewiceSante BSA TourM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72Matusiak BartoszSIERADZRajsport SieradzM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*157Matyja PawełKlękM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15Michalak RadosławŁÓDŹ(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*161Mosiniak PiotrŁódź(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*154Mucha BartłomiejŁódź(brak)M6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*52Młynarczyk SebastianŁódźCykloManiak.plM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*155Nogalski KamilM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100Ozurkiewicz KrzysztofŁódźNutCrackersM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*148Pachuc GerardRuda MalenieckaWHISTLE M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57Paszkowski BartoszŁódź(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51Pawełczyk MarekWarszawaUKS Inter-Solar BrzezinyM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136Pawlak ŁukaszM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*151Pawłowski ŁukaszM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*49Piotrowicz JacekZgierzmtb.bieszczady.plM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*160Radwański KrzysztofM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*37Rojewski JacekŁódź19,90M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*153Rubin SebastianM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126Sobczak GrzegorzM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*98Sobon RadoslawWyszyna Rudzka(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*93Sompoliński ŁukaszŁódź(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12Sońta JanŁódźNutCrackersM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68Stępień RafałŁódź(brak)M6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*50Szafrański MateuszŁódź(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*16Szałapski JakubłódźSAWO recykling cycling teamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*56Szczepański KonradHuta(brak)M6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*150Szyktanc PawełM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*156Szymczak SzymonM6 19-23 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*9Tomaszkiewicz ŁukaszŁowiczBrubeck Kettler TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*24Tyburski DariuszZGIERZ(brak)M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89Wiśniewski TomaszŁódźMaxx Bike TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7Wojtowicz MarcinŁódź!!!M7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79Ziółkowski JarosławŁódzBrubeck Kettler TeamM7 24-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował