Konstantynów Łódzki 10.11.2018

Trasy Biegowe w Woj Łódzkim- Konstantynów Łódzki 2018

Wyniki Open Nordic Walking

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1149OSIŃSKI MichałŁódźTervel Team00:18:4020,900:00:00
2121KACPRZAK SławekJUSTYNÓWRazem Trenujemy Sport 00:18:4720,700:00:07
3150STUPNOWICZ PrzemekŁódźEpoka Nordica Łódź00:19:0720,400:00:27
4 / 18JANCZYK MałgorzataŁódźEpoka Nordica Łódź00:20:341900:01:54
5 / 228BALCERAK-KOLASA JoannaŁódźbrak00:20:4018,900:01:59
6116PAWEŁCZYK GrzegorzŁódźbrak00:21:361800:02:56
7 / 3124CEBULSKA MagdalenaŁódźEpoka Nordica Łódź00:24:1116,100:05:30
8 / 4144BERGMAN MagdalenaKonstantynów ŁódzkiKlub Sportowy Alaska00:24:221600:05:42
961KACZMAREK WłodzimierzŁódźEpoka Nordica Łódź00:24:2715,900:05:47
10 / 5122PERUGA KatarzynaŁódźEpoka Nordica Łódź00:26:0614,900:07:25
11 / 6136SZEFER AlinaKonstantynów Łódzkibrak00:26:4814,500:08:08
12 / 76SWAT AnnaŁaskbrak00:26:4914,500:08:09
139ŚLASKO Konradbrak00:27:3414,100:08:53
14 / 8100SZCZEPOCKA JoannaŁódźbrak00:27:3614,100:08:56
15173RUBACHA MarekŁódźEpoka Nordica Łódź00:28:2613,700:09:46
16128CIESIELSKI JerzyŁódźEpoka Nordica Łódź00:29:2513,300:10:45
17 / 984PIOTROWICZ MałgorzataKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIŁÓDZKIE MORSY00:29:3213,200:10:52
18 / 10161ROGALA KatarzynaŁódźŁÓDZKIE MORSY00:29:3313,200:10:53
19 / 11105SZATKOWSKA AnnaŁódźŁÓDZKIE MORSY00:29:3413,200:10:53
207MOGIŃSKI JanŁódźbrak00:31:1312,500:12:33
21 / 125LEWANDOWSKA MałgorzataKonstantynów Łódzkibrak00:31:3212,400:12:51
22 / 13174ŁOPALIŃSKI ElżbietaKonstantynów Ł.brak00:31:3412,300:12:54
23168ŁOPALIŃSKI MarekKonstantynów Łódzkibrak00:31:3412,300:12:54
24 / 14152BEDNAREK-MOGIŃSKA KatarzynaWrzącabrak00:31:3812,300:12:58
25 / 151ŚLASKO Emilkabrak00:32:1012,100:13:30
262ŚLASKO WłodzimierzKonstantynów Łódzkibrak00:32:1012,100:13:30
2764BŁĄDEK WitoldŁódźbrak00:32:1212,100:13:31
28 / 16163TWARDOWSKA AleksandraŁódźVera Running Team00:33:4511,600:15:04
29162TWARDOWSKI PawełŁódźVera Running Team00:33:4511,600:15:05
30 / 1765BŁĄDEK JolantaŁódźbrak00:34:1311,400:15:33
31 / 1858OWCZAREK Aleksandra MariaŁaskPrzedszkole www.DzieciakPLUS.pl00:34:1311,400:15:33
32 / 19147BIŃCZYK AnetaKonstantynów Łódzkibrak00:34:2411,300:15:43
33 / 20148KRAKOWSKA HannaKonstantynów Łódzkibrak00:34:2511,300:15:45
34 / 214ŚLASKO Joannabrak00:34:2611,300:15:46
35187MŁYNARCZYK Bogdanbrak00:34:4211,200:16:02
36 / 22193MŁYNARCZYK Zofiabrak00:34:4311,200:16:03
37239IZYDORCZYK Piotrbrak00:37:0110,500:18:21
38 / 233SALUS Dorotabrak00:37:0210,500:18:21
39 / 24154MŁYNARCZYK EdytaKonstantynów łódzkiŁódź Kocha Sport 00:46:258,400:27:45
40 / 25186RADWAŃSKA Izabelabrak00:47:408,200:29:00
Nie wystartowało 6 uczestników
DNS*59KOLASA WojciechŁódźEpoka Nordica ŁódźDNS*DNS*DNS*
DNS*98KOŁODZIEJCZAK JoannaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*113KONDASZEWSKI JarosławOZORKÓWbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*114KONDASZEWSKI KarolOZORKÓWbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*83OSIEJA ElżbietaPabianiceForma na Piątkę NWDNS*DNS*DNS*
DNS*188RADWAŃSKI RadosłąwbrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował