Olszewo-Borki 16.09.2018

V 3P Przełajem Przez Przystań

Wyniki 10km Bieg Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnica
1104DĄBROWSKI PrzemysławRzekuńAGRO-METAL OstrołękaBrak – 00:19:35 / 2 00:18:54 / 1 00:38:3015,600:00:00
244WIŚNIEWSKI PiotrOstrołękaAmator_Sportu OstrołękaBrak – 00:19:34 / 1 00:19:05 / 2 00:38:3915,500:00:09
394KULAWIK BartłomiejOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaBrak – 00:20:31 / 5 00:19:53 / 3 00:40:2414,800:01:54
453MĄKA SławomirOstrołękaSTARGLASS-TEAMM50 – 100:20:14 / 3 00:20:11 / 4 00:40:2514,800:01:55
532WILKOWSKI MirosławOstrołękaAGRO-METAL OstrołękaM50 – 200:20:22 / 4 00:22:02 / 5 00:42:2514,100:03:55
675PĘDZICH WaldemarSzafarczyskaTEAM Olszewo-Borki BBL OstrołękaM50 – 300:21:40 / 7 00:21:46 / 6 00:43:2613,800:04:56
7134PUCHAŁA WłodzimierzSierakowobrakM50 – 400:21:28 / 6 00:22:21 / 7 00:43:5013,700:05:20
8116RZEWNICKI MarekCzerwinbrakBrak – 00:22:12 / 8 00:22:30 / 8 00:44:4213,400:06:12
928TWORKOWSKI MariuszOstrołękaBBL Ostrołęka/Reebok Run CrewBrak – 00:23:05 / 10 00:22:39 / 9 00:45:4513,100:07:15
1041WIŚNIEWSKI KrzysztofOstrołękaAmator_SportuM40 – 100:23:04 / 9 00:22:53 / 10 00:45:5813,100:07:28
1121GOLASZEWSKI LukaszZabrodzieBiegam Bo Lubię OstrołękaBrak – 00:23:19 / 11 00:23:33 / 11 00:46:5212,800:08:22
12108WIŚNIEWSKI MichałOstrołękaAmator_Sportu OstrołękaBrak – 00:24:10 / 15 00:23:31 / 12 00:47:4112,600:09:11
1390ZALEWSKI MichałOstrołeka/ŁawySTARGLASS-TEAMM40 – 200:23:44 / 13 00:24:08 / 13 00:47:5212,500:09:22
1480BIAŁCZAK MichałOstrołękabrakBrak – 00:23:54 / 14 00:24:27 / 14 00:48:2112,400:09:51
15 / 112WOJNAR BarbaraKrukiTEAM Olszewo-Borki BBL OstrołękaBrak – 00:23:35 / 12 00:25:39 / 15 00:49:1412,200:10:44
1610SZURNICKI RobertOstrołękaSZURA TEAMM40 – 300:24:47 / 17 00:24:58 / 16 00:49:4612,100:11:16
172RYKOWSKI GrzegorzDrężewoReebok Run Crew OstrołękaM40 – 400:24:45 / 16 00:25:36 / 17 00:50:2111,900:11:51
18 / 264NIEDŹWIECKA PatrycjaChojnikiTEAM Olszewo-Borki BBL OstrołękaBrak – 00:24:50 / 18 00:25:47 / 18 00:50:3711,900:12:07
1922KWIATKOWSKI KrzysztofOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaBrak – 00:25:11 / 20 00:25:26 / 19 00:50:3811,800:12:08
2048STOLARCZYK TomaszOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaM40 – 500:25:07 / 19 00:25:32 / 20 00:50:4011,800:12:10
21 / 311SZURNICKA GosiaDrężewoSZURA TEAMK40 – 100:26:04 / 26 00:24:47 / 21 00:50:5111,800:12:21
22 / 450MŁYNARCZYK MonikaNakły TEAM Olszewo-Borki BBL OstrołękaBrak – 00:25:45 / 22 00:25:22 / 22 00:51:0711,700:12:37
23132CZEKALSKI MariuszBialobielBiegam Bo Lubię OstrołękaM40 – 600:25:58 / 23 00:25:09 / 23 00:51:0811,700:12:38
248KONOWALSKI BartoszOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaM40 – 700:26:01 / 25 00:25:07 / 24 00:51:0811,700:12:38
2535ROMEJKO DariuszKOMOROWOOSTRÓW BIEGAM40 – 800:25:58 / 24 00:26:04 / 25 00:52:0211,500:13:32
2699MRÓWKA AndrzejAntonieBiegam Bo Lubię OstrołękaBrak – 00:25:29 / 21 00:26:53 / 26 00:52:2211,500:13:52
274ŁADA DariuszKrukiBiegam Bo Lubię OstrołękaM40 – 900:26:47 / 28 00:26:09 / 27 00:52:5711,300:14:27
2862NOWACZYK WłodzimierzOstrołękabrakBrak – 00:27:21 / 33 00:25:55 / 28 00:53:1611,300:14:46
29 / 5106RYPINA-GAŁĄZKA DorotaOstrołęka Biegam Bo Lubię OstrołękaK50 – 100:26:55 / 29 00:26:36 / 29 00:53:3211,200:15:02
30 / 647STOLARCZYK JoannaOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaK40 – 200:26:56 / 30 00:26:41 / 30 00:53:3811,200:15:08
31 / 752GRALA-MĄKA WiesławaOstrołękaSTARGLASS-TEAMK40 – 300:26:31 / 27 00:27:59 / 31 00:54:301100:16:00
3233SZAFARYN MariuszOstrołękaReebok Run Crew OstrołękaM40 – 1000:27:45 / 35 00:27:11 / 32 00:54:5610,900:16:26
3381DŁUGOŁĘCKI SławomirZaręby KościelneMKB TEAM MAŁKINIAM50 – 500:27:05 / 32 00:27:51 / 33 00:54:5610,900:16:26
3423CHALAMOŃSKI TomaszOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaM40 – 1100:27:37 / 34 00:27:49 / 34 00:55:2610,800:16:56
35 / 877SAMSEL BeatkaMałkiniaTeam MałkiniaBrak – 00:27:05 / 31 00:29:08 / 35 00:56:1410,700:17:44
3686SZEWCZYK KrzysztofDrężewoTEAM Olszewo-Borki BBL OstrołękaM50 – 600:28:49 / 39 00:28:40 / 36 00:57:2910,400:18:59
3796GAWEK MichałOstrołękaDąbrowski TEAMM40 – 1200:28:27 / 37 00:29:03 / 37 00:57:3010,400:19:00
38 / 9102DOMURAD MagdaOstrołękaReebok Run Crew OstrołękaBrak – 00:28:09 / 36 00:29:20 / 38 00:57:3010,400:19:00
3927JARZĄBEK WojciechOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaM50 – 700:29:04 / 40 00:29:08 / 39 00:58:1210,300:19:42
40136TABAKA MarekKadzidło5MBOTM40 – 1300:29:52 / 43 00:28:55 / 40 00:58:4810,200:20:18
4114STOLARCZYK LeszekAleksandrowoBiegam Bo Lubię OstrołękaM40 – 1400:28:28 / 38 00:30:43 / 41 00:59:1210,100:20:42
42 / 1036OPĘCHOWSKA AldonaAntonieReebok Run Crew OstrołękaBrak – 00:29:51 / 42 00:30:06 / 42 00:59:571000:21:27
4339NOSEK WojciechOstrołękaXtremeSport OstrołękaM40 – 1500:32:06 / 51 00:27:53 / 43 00:59:591000:21:29
44101WIELK AndrzejAntoniewbrakBrak – 00:30:10 / 45 00:30:20 / 44 01:00:309,900:22:00
4513WOJNAR DariuszKrukiTEAM Olszewo-Borki BBL OstrołękaM40 – 1600:29:35 / 41 00:30:59 / 45 01:00:359,900:22:05
4654KUPIS ArkadiuszOstrołękaBiegam Bo Lubię OstrołękaM50 – 800:30:40 / 50 00:30:30 / 46 01:01:109,800:22:40
47 / 1183MIERZEJEWSKA TeresaOlszewo-BorkiTEAM Olszewo-Borki BBL OstrołękaK50 – 200:30:08 / 44 00:31:18 / 47 01:01:269,800:22:56
48 / 1289GRABOWSKA-SAFANDOWSKA ElżbietaOstrów MazowieckabrakK40 – 400:30:17 / 47 00:31:28 / 48 01:01:459,700:23:15
4988SAFANDOWSKI TomaszOstrów MazowieckabrakM40 – 1700:30:16 / 46 00:31:29 / 49 01:01:459,700:23:15
50 / 13105KUCISZ MartynaOstrołękaReebok Run Crew OstrołękaBrak – 00:30:35 / 49 00:31:29 / 50 01:02:059,700:23:35
51120ZAURSKI MarcinOstrołękabrakM60 – 100:30:24 / 48 00:31:50 / 51 01:02:149,600:23:44
52 / 14178DĄBKOWSKA WioletaOlszewo-BorkiSZURA TEAMBrak – 00:32:19 / 52 00:33:29 / 52 01:05:489,100:27:18
Nie wystartował 1 uczestnik
DNS*34DOMIAN BartłomiejOstrołękabrakBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował