Zawoja - Babiogórski Park Narodowy 26-08-2018r.

Perły Małopolski 2018 Zawoja

Wyniki Open Bieg Długi

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
11STYCZEŃ PiotrCHĘCINYCKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAMM-30 – 101:40:3712,400:00:00
2176STOPA MichałTYCHYMARCINŚWIERCTEAMM-30 – 201:42:0512,200:01:28
3522TWARDOCZ PawełLanckoronabrakM-20 – 101:45:0811,900:04:30
4132GRZEGORCZYK PawelKRAKOWNOKIA KRAKÓWM-30 – 301:45:1311,900:04:36
5912MORAWA MateuszGOŁUCHOWICELACHO TEAMM-30 – 401:46:1411,700:05:36
6901KOSTELA PiotrNOWY TARGWATAHAM-30 – 501:47:1711,600:06:39
7517GAWLAS DominikCieszynbrakM-30 – 601:47:3211,600:06:55
89RAJSKI MirosławEKIPA Z TARNOWAM-30 – 701:47:3911,600:07:01
9118SZAPORÓW ŁukaszPROSZOWICEINFINITY GYMM-30 – 801:49:1011,400:08:33
10138PRUCNAL ZbigniewJASŁOELKO24.PLM-40 – 101:49:2011,400:08:42
11136SZYRMER SławekKRAKÓWM-30 – 901:49:4111,400:09:03
12127ZAJĄC SławomirKRAKÓWM-30 – 1001:51:1011,200:10:33
13123BIEGUN DariuszSUŁKOWICEANDRYCHÓW RUNNINGM-40 – 201:52:0011,100:11:23
14907MIGACZ JacekZIELONKITRAIL RUN KRAKÓWM-40 – 301:52:0711,100:11:30
15185JAKUBCZYK DariuszKIELCECKBABCIE / WOŹNIAK RUNING TEAMM-40 – 401:53:211100:12:43
16924CZUPKIEWICZ MichałOPOLERAJSPORT ACTIVEM-30 – 1101:53:371100:13:00
17913GRYGIEL MarekKRAKÓWJACEKBIEGA RUNNING TEAMM-40 – 501:53:491100:13:12
1885BUCZYŃSKI AdamKRAKÓWNOKIA KRAKÓWM-40 – 601:54:2410,900:13:47
19 / 198WILK KatarzynaPLEŚNAK-30 – 101:55:1710,800:14:39
207GLEISNER TomaszEKIPA Z TARNOWAM-40 – 701:55:1710,800:14:40
21174BUKOWSKI MarekBYTOMM-40 – 801:55:5210,800:15:15
22180SOLECKI KrzysztofKOCMYRZÓWNHRK KRAKÓWM-30 – 1201:56:5310,700:16:15
2346GRODZKI SebastianKRAKÓWPEGA RUNNERSM-40 – 901:57:0910,700:16:32
2449SIKORA ZbigniewJAWORZNOSTOWARZYSZENIE POGORIA BIEGAM-40 – 1001:57:1610,600:16:38
2537ZIUZIAŃSKI RomanDĄBROWA GÓRNICZAM-30 – 1301:58:0710,600:17:29
263SARNA KrzysztofBIEŃKÓWKAMOCNI POMOCNIM-30 – 1401:58:3510,500:17:57
27701WADAS GrzegorzKRAKÓWM-40 – 1101:59:3310,400:18:56
28101OKRUTNIAK SławomirNIEGOSZOWICEZABIERZÓW BIEGAM-30 – 1501:59:5410,400:19:16
29170KASPRZYK KrzysztofTARNÓWEKIPA Z TARNOWAM-40 – 1202:00:4410,300:20:07
3026KOPIEĆ KamilKRAKÓWITMBW KRAKÓWM-20 – 202:00:4910,300:20:11
31184REICHERT ŁukaszKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMM-30 – 1602:01:5610,200:21:19
328MRÓZ RafałEKIPA Z TARNOWAM-40 – 1302:02:3010,200:21:53
33155CIEPAK AdamPORĘBAM-40 – 1402:03:4710,100:23:09
344KUPISZ RobertEKIPA Z TARNOWAM-40 – 1502:04:431000:24:05
3552KOCOŃ PawełNOWY SĄCZHOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEIM-30 – 1702:05:001000:24:22
36923ZAJĄC PiotrKRAKÓWM-30 – 1802:05:309,900:24:52
37108MAŁCZAK MarcinCIASNAMAFIA TEAM LUBLINIECM-40 – 1602:06:099,900:25:31
3847BANASIAK MarcinŁÓDŹM-40 – 1702:06:519,800:26:13
3945NEMŚ ArkadiuszSTASZÓWBBL STASZÓWM-40 – 1802:07:479,800:27:10
40178ONUSZKO JanPRADNIKM-40 – 1902:08:139,700:27:36
41922SZCZYGIEŁ KrzysztofBIELSKO-BIAŁABENERUNNERM-40 – 2002:08:179,700:27:40
4291SOSNOWSKI IreneuszM-40 – 2102:08:579,600:28:19
43515KAŁUZIŃSKI BogdanMuszynabrakM-40 – 2202:09:289,600:28:50
44514RIABKOW PavloKrakówbrakM-30 – 1902:09:349,600:28:56
45512JAKUBOWSKI MarcinM-30 – 2002:10:259,500:29:48
46 / 22KORNOBIS MonikaMIECHÓWAZS POLITECHNIKA KRAKOWSKAK-20 – 102:10:409,500:30:02
47144ZEMAN SylwesterPILA KOSCIELECKABRAKM-30 – 2102:10:579,500:30:20
48149ZDUNEK MichałWARSZAWAEUROSOFT TEAMM-30 – 2202:10:589,500:30:21
4983GURGUL MateuszKRAKÓWAROMAT NÓGM-30 – 2302:11:369,500:30:58
50511NOWAK MariuszM-30 – 2402:11:499,500:31:11
51 / 3166MACZKA MartynaKRAKOWK-30 – 202:12:239,400:31:45
52173PIECZARA BłażejJAWORZNOM-30 – 2502:12:329,400:31:55
53141OLIWA EdwardKRAKÓWITMBW KRAKÓWM-50 – 102:12:489,400:32:11
54147CABAŁA TomaszPRZYSZOWAM-30 – 2602:12:569,400:32:18
55 / 459OGIERMAN-DYKAS MarzenaORZESZEORZESZE TEŻ BIEGAK-30 – 302:13:079,400:32:30
5632KSIĄŻCZYK PatrykTARNÓWZDROWY PROJEKTM-30 – 2702:13:199,300:32:41
5753MROZIK DariuszBOJSZOWYM-30 – 2802:14:289,300:33:50
5886WOŹNIAK GrzegorzCHEŁMM-30 – 2902:14:369,300:33:58
59 / 5168MARCHEWKA JoannaCZERNICHÓWK-40 – 102:15:039,200:34:25
60513WALITZA AndrzejM-30 – 3002:15:089,200:34:31
61504KRÓLAK SebastianbrakM-30 – 3102:16:079,100:35:29
6235GRADEK DariuszKRAKÓWM-40 – 2302:16:209,100:35:42
63114PRZYBYŁA MateuszCZERWIONKA-LESZCZYNYLUXTORPEDA CZERWIONKAM-20 – 302:16:209,100:35:43
64 / 6503KSYTA MartynaK-20 – 202:16:229,100:35:44
655KIEŁBASA MirosławEKIPA Z TARNOWAM-40 – 2402:16:339,100:35:55
66116MUCHA AdamBYTOMPORUNNE FURGANIEM-40 – 2502:16:439,100:36:06
6728KULINSKI MaciejZAWIERCIERODZINAM-40 – 2602:17:179,100:36:39
6815KRAJEWSKI BartekKATOWICEM-40 – 2702:17:209,100:36:42
6999BŁACHNO MarcinKRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOM-40 – 2802:17:20900:36:43
70182PYRCZAK PawełKRAKÓWM-50 – 202:17:239,100:36:46
7169TOKARCZYK WłodzimierzMUSZYNAM-50 – 302:18:14900:37:36
7242MULTAN MichałRZEZAWASALT RUNNERS BOCHNIAM-30 – 3202:18:23900:37:45
73 / 720KALIŃSKA SylwiaKRAKÓWGOLDEN TEAM BIEGAJMY RAZEMK-30 – 402:18:46900:38:08
74179BROŻEK ŁukaszGORENICELILA TEAMM-30 – 3302:19:02900:38:24
75917DULĘBA TomaszRZESZÓWM-40 – 2902:19:10900:38:32
7641SZATKO MariuszLISIA GÓRAEKIPA Z TARNOWAM-50 – 402:19:268,900:38:49
77165WŁODARCZYK MariuszRYBNIKRADLINIOKI W BIEGUM-30 – 3402:19:388,900:39:00
78 / 873WÓJCIK JustynaBRZESZCZEK-20 – 302:19:558,900:39:17
7939FARON MarcinBOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAM-30 – 3502:20:008,900:39:22
806KOSMAN PiotrEKIPA Z TARNOWAM-40 – 3002:20:038,900:39:25
81124BOCHEŃSKI RafałKRAKÓWKKM KALORYFERM-30 – 3602:20:308,900:39:53
82905ZAJĄC PawełKRAKÓWM-30 – 3702:20:498,900:40:11
8379MATUSZCZAK WitoldKRAKÓWM-30 – 3802:20:528,800:40:14
84146SEWERYN GrzegorzKATOWICEM-30 – 3902:20:528,800:40:14
8588NOWAK JordanALIOR RUNNING TEAMM-30 – 4002:21:028,800:40:24
86134PAWŁOWSKI RadekKATOWICEMURCKI TEAMM-30 – 4102:21:108,800:40:33
8750BEDNAREK MarcinKRAKÓWM-40 – 3102:21:128,800:40:34
88928TARNAWSKI JakubKKB DYSTANSM-50 – 502:21:138,800:40:35
89931CHROMNIAK MarcinLUSINALUSINA PROJEKTM-40 – 3202:21:218,800:40:44
9031FURMAŃSKI PiotrKOSZYCE WIELKIEZDROWY PROJEKTM-30 – 4202:21:228,800:40:44
91909GOŁĘBIOWSKI MaciejWIELICZKAM-30 – 4302:21:368,800:40:59
9268RZEMIŃSKI JacekSTRÓŻEM-40 – 3302:21:438,800:41:06
93 / 9177WRÓBEL JustynaBOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAK-30 – 502:21:508,800:41:12
9481ZAKRZYŃSKI PawełNOWY TARGM-30 – 4402:21:528,800:41:15
95 / 10708BEDNARZ MartaK-30 – 602:22:018,800:41:23
9621SZYMAŃSKI Jacek w.WARSZAWAM-40 – 3402:22:158,800:41:37
97926NOWAK DominikZIELONKIM-30 – 4502:22:288,700:41:50
98910FILIPEK PrzemysławJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOM-30 – 4602:22:498,700:42:11
9922WAGNER KarolKOŚCIELISKOM-40 – 3502:22:508,700:42:13
10063KOMODZIŃSKI SzymonKRAKÓWM-30 – 4702:23:248,700:42:47
101 / 1172NIZAR ViolettaTARNOWSKIE GÓRYCSC ADVENTURE ACADEMYK-40 – 202:23:348,700:42:56
102151KACZMARCZYK KrzysztofBOCHNIAŻUBRY BOCHNIAM-40 – 3602:23:538,700:43:16
103126FALISZEWSKI SebastianŁÓDŹM-40 – 3702:24:128,600:43:34
104 / 12103SKOTNICKA MagdalenaTRZEBINIAK-30 – 702:24:228,600:43:45
105139FRANKIEWICZ JakubKRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOM-40 – 3802:24:508,600:44:13
106 / 13153GRALA MariaRZOZÓWK-30 – 802:24:578,600:44:19
10760ŚLEDZIOWSKI AndrzejM-40 – 3902:25:338,600:44:56
108183PAŁAC MarcelJAWORZNOM-30 – 4802:25:368,600:44:58
109519POLACZEK TomaszBojszowybrakM-30 – 4902:25:408,600:45:02
110159MIGDAŁ AdrianKRAKÓWM-40 – 4002:26:388,500:46:01
111 / 14112ŁĄCZ MałgorzataMIELECRUN FOR FUNK-30 – 902:26:558,500:46:18
112 / 15505GUT MarzenaK-40 – 302:27:118,500:46:33
113109BĄK ArturKRAKÓWFC PO 40TCEM-40 – 4102:27:218,500:46:43
11414SMUDA RyszardTYCHYM-60 – 102:27:328,400:46:55
11597BIŃCZYCKI JarekOWCZARYLEŚNY TIMM-40 – 4202:28:048,400:47:26
116520ŁOJEWSKI MichałŁazybrakM-20 – 402:28:058,400:47:27
117158MICHNIEWSKI PiotrZAWIERCIEGIT EKIPA !M-30 – 5002:28:298,400:47:52
118175STEFANCZYK PiotrKLIMONTOWINFINITY GYMM-40 – 4302:29:168,300:48:39
119906CYGAN ŁukaszKRAKÓWKLUB SPORTOWY HAJIMEM-30 – 5102:29:208,300:48:43
120916KAWIORSKI BartoszKRAKÓWM-30 – 5202:29:268,300:48:48
12194WCISŁO WojciechKATOWICEM-40 – 4402:29:338,300:48:56
12295NALEPA MaciejNOWY SACZDEXTERS TEAMM-30 – 5302:29:498,300:49:11
123 / 16509KORZENIOWSKA MałgorzataK-30 – 1002:30:128,300:49:34
12467MACIOŁ SebastianBIERUŃTTA BIERUŃM-40 – 4502:31:078,200:50:30
125 / 1777ZAJĄC AgnieszkaKRZESZOWICEK-40 – 402:31:118,200:50:34
126 / 1875KAWIK AnnaKRAKÓWK-20 – 402:31:268,200:50:48
127143KUCHARSKI KamilKRAKÓWKUCHARSKI TEAMM-20 – 502:31:358,200:50:58
128111KARPIŁOWSKI BartoszWARSZAWAVICIOUS CIRCLEM-40 – 4602:31:508,200:51:12
129 / 1911LIPIŃSKA MartaEKIPA Z TARNOWAK-40 – 502:32:168,200:51:38
130521BEDYCHAJ AndrzejKrakówbrakM-20 – 602:32:428,100:52:04
131 / 20104SKOTNICKA JoannaKRAKÓWK-30 – 1102:32:488,100:52:10
132113SROKA MarcinKRAKÓWM-40 – 4702:32:518,100:52:13
133936RUFFENACH JeremyKRAKÓWGNIJĘ W ŁÓŻKUM-30 – 5402:33:168,100:52:39
134506BOŁOZ DariuszM-40 – 4802:33:508,100:53:12
135925SMARDUCH MateuszNOWY TARGWATAHAM-30 – 5502:33:568,100:53:18
136501BOCHENEK JacekM-50 – 602:34:148,100:53:37
13738DROZD PrzemysławOPOLERAJSPORT ACTIVEM-40 – 4902:35:27800:54:49
138105PAWŁOWSKI PawełKRAKÓWPODHALAŃSKI VERSACE TEAMM-30 – 5602:35:41800:55:04
139914PIETRZOK WojciechZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEM-30 – 5702:35:52800:55:15
140102MAJOWSKI MarcinBYTOMM-40 – 5002:36:00800:55:23
141915KNAPIŃSKI MichałM-30 – 5802:36:517,900:56:13
14271RYBKA JakubJAWORZNOAQUARIUM TEAMM-30 – 5902:37:217,900:56:43
14365KRÓL WłodzimierzPROSZOWICESRTG PROSZOWICEM-40 – 5102:37:237,900:56:45
14425KOPIEĆ RafałKRAKÓWM-30 – 6002:37:517,900:57:13
14527PIĄTEK RafałKRAKÓWBEFIT24TEAMM-30 – 6102:38:447,900:58:06
146703DUBINIEWICZ AndrzejKRAKÓWM-20 – 702:38:497,800:58:11
147 / 2110NOWAK NataliaEKIPA Z TARNOWAK-30 – 1202:40:447,701:00:06
148162NOWAKOWSKI DariuszJODŁÓWKAM-30 – 6202:40:467,701:00:08
149920KOWAL DariuszOLKUSZSAINT-GOBAIN SQUADM-40 – 5202:41:247,701:00:47
150 / 2255SZYGULSKA RomualdaMIEDARYK-30 – 1302:41:357,701:00:57
151 / 23502BOCHENEK MariaK-50 – 102:41:487,701:01:10
152937JERMAK MaciejKOSZYCE WIELKIEZDROWY PROJEKTM-30 – 6302:41:537,701:01:16
15393STOPA GrzegorzKRAKÓWAPTIV RUNNING TEAMM-30 – 6402:42:017,701:01:23
154128MATYSZKOWICZ JanuszKĘTYGONIMYM-60 – 202:42:217,701:01:43
15570DOMIŃCZYK RafałDĄBROWA GÓRNICZAZAWIERCIE BIEGAM-40 – 5302:43:297,601:02:52
15674ZDUNEK WaldemarWOŁOMINBÓBR TŁUSZCZM-50 – 702:43:577,601:03:19
15790TOKARSKI RafałKRAKÓWM-40 – 5402:44:187,601:03:40
158508PILZAK ArturM-30 – 6502:44:217,601:03:44
159125KOZIK LeszekKRAKOWNIEZRZESZONYM-60 – 302:45:287,501:04:50
160 / 2496KMIECIK MariaCHORZÓWK-20 – 502:45:407,501:05:03
16180SZCZUREK AndrzejKRAKÓWM-60 – 402:45:577,501:05:20
162161SKRZYŃSKI WojciechKRAKÓWM-30 – 6602:46:087,501:05:30
163 / 25164WZOREK EwaWILKÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆK-20 – 602:46:167,501:05:38
164131KOSMALA PrzemekKRAKOWCROSSFIT 72DM-30 – 6702:46:177,501:05:40
165919MIŚTALSKI DamianBYTOMBTM RUNNERSM-30 – 6802:46:387,501:06:01
166 / 26918PARSZEWSKA AleksandraBYTOMBTM RUNNERSK-20 – 702:46:397,501:06:01
167510CYBUCH ArkadiuszM-50 – 802:47:177,401:06:39
168 / 27135GRZYWA KingaGROJECPORUNNE FURGANIEK-30 – 1402:47:307,401:06:53
169705KONIK JarosławKRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWM-40 – 5502:47:417,401:07:04
170156CIEPAK KrystianPORĘBAM-J – 102:47:467,401:07:08
171940LECH WojciechWIELICZKAM-40 – 5602:48:027,401:07:24
172120BOCHENEK MichałPROSZOWICEINFINITY GYMM-30 – 6902:48:077,401:07:30
173 / 28122MILIK DagmaraCHORZÓWK-30 – 1502:48:257,401:07:48
174167MARCHEWKA AndrzejCZERNICHÓWM-40 – 5702:48:507,401:08:12
175152SKÓRA WojciechGAŁKÓW MAŁYM-40 – 5802:49:077,401:08:29
176181WINOGRODZKI MaciejKRAKÓWM-20 – 802:49:107,401:08:33
17716PAJĄK WojciechBIEŃKÓWKAMOCNI POMOCNIM-30 – 7002:50:467,301:10:09
178 / 29110PASEK MagdalenaWIELICZKASRTG NIEPOŁOMICEK-20 – 802:50:477,301:10:09
179 / 30702ŻĘDZIAN OlgaKRAKÓWDRUŻYNA SZPIKUK-20 – 902:51:147,301:10:36
180106BUJAKOWSKI PatrykPROSZOWICESRTG PROSZOWICEM-30 – 7102:52:287,201:11:51
181904KWIECIEŃ TomekKRAKÓWESKADRA KRAKÓWM-40 – 5902:53:097,201:12:31
182188MICHAŁ MężyńskiWARSZAWAŻIMBAKIM-40 – 6002:53:357,201:12:58
18384WĘGRZYNEK TomaszDĘBLINFUNDACJA NA RATUNEKM-40 – 6102:53:547,201:13:16
184191KLIŚ WojciechCHEŁMIECDEXTERS TEAMM-40 – 6202:54:007,201:13:22
185 / 3130PANEK AgataZAWIERCIEGRUPA JURA.PLK-40 – 602:54:207,101:13:42
186707TRZOS RobertKTPU KRAKÓWM-40 – 6302:54:507,101:14:13
187 / 3257SZOSTAK AgnieszkaKRAKÓWWYBIERZK-30 – 1602:55:137,101:14:35
188154WÓJCIK AndrzejKATOWICEM-30 – 7202:55:177,101:14:39
189929KOSMALA PiotrCZECHOWICE DZIEDZICEGÓRSKA GRUPA BIEGOWA/ QUADYBIELSKO.PLM-40 – 6402:55:297,101:14:51
190160GRABARA KrzysztofBYTOMM-30 – 7302:55:397,101:15:01
191150SOBIERAJ WojciechIMIELINM-30 – 7402:55:407,101:15:02
192121BERNAS ArkadiuszCZARNOCINM-30 – 7502:55:427,101:15:04
193 / 3343PABIAN ElżbietaNIEDOMICEEKIPA Z TARNOWAK-50 – 202:56:087,101:15:30
194 / 34518STABCA KatarzynaStanowicebrakK-40 – 702:56:197,101:15:42
195163WAWER MateuszCZERWIONKA-LESZCZYNYLUXTORPEDA CZERWIONKAM-20 – 902:56:207,101:15:42
196 / 3582TRAFISZ KatarzynaLUBLINK-30 – 1702:56:237,101:15:45
197516JAKUBIEC MariuszKrakówbrakM-J – 202:56:26701:15:49
19844RADWAŃSKI Jerzy michałŁAPSZE NIŻNEGRUPA SPOD BRANISKAM-30 – 7602:58:03701:17:26
199 / 36908WAŁĘGA MonikaDĘBICAK-30 – 1802:58:24701:17:46
200927KOBIAŁKA IrekM-40 – 6502:58:24701:17:46
20133PIOTROWSKI MariuszCHORZÓWSTG KATOWICEM-40 – 6602:58:30701:17:53
202115JARACZEWSKI PiotrPROSZOWICESRTG PROSZOWICEM-40 – 6702:59:166,901:18:39
203 / 3789GRODZKA AgnieszkaSKAWINAK-30 – 1903:01:136,901:20:36
204 / 38157WRÓBLEWSKA KatarzynaZAWIERCIEBRAKK-30 – 2003:02:126,801:21:34
205 / 39137KACZMAREK AgataZAWIERCIEGRUPA JURA.PLK-40 – 803:02:156,801:21:37
20664CHAJA AndrzejSUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONYM-60 – 503:03:076,801:22:29
20718MIĘTKA KrzysztofKRAKÓWM-40 – 6803:05:516,701:25:14
20858SIĘKA JakubNOWY TARGM-60 – 603:05:516,701:25:14
209 / 40117ŁÓJ-KONIECZNA EdytaPROSZOWICEINFINITY GYMK-30 – 2103:08:016,601:27:23
210704KLIPP PaulM-40 – 6903:11:416,501:31:03
211192BARAN StefanNOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROM-40 – 7003:15:566,401:35:18
212 / 4156SERWICKA EmiliaZAWIERCIEK-50 – 303:18:266,301:37:48
21354MACIĄG GrzegorzZAWIERCIEM-30 – 7703:18:266,301:37:49
21436GODOS MarcinKRAKÓWPRZEMYŚLM-30 – 7803:18:336,301:37:56
215 / 42140DOMAGAŁA AgnieszkaZAWIERCIEGRUPA JURA.PL - ZAWIERCIE BIEGAK-30 – 2203:22:336,101:41:55
216 / 4313BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA AnetaEKIPA Z TARNOWAK-40 – 903:24:406,101:44:03
217 / 44189JOLANTA WitkowskaWARSZAWAŻIMBAKIK-40 – 1003:26:34601:45:56
218 / 4548SŁABOŃ-SIKORA AnetaSOSNOWIECSTOWARZYSZENIE POGORIA BIEGAK-40 – 1103:45:535,502:05:15
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*61GRZESIK MichałRZESZÓWM-30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 38 uczestników
DNS*145BEDYCHAJ AndrzejKRAKOWX-MANM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40BIELAWSKI PawełTARNÓWEKIPA Z TARNOWAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12BIENIEK ŁukaszKRAKÓWDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190BRZESKI SzczepanKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187CAŁKA GrzegorzRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*186CAŁKA AgnieszkaRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*935FALANDYSZ PiotrM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*92FEDORCZAK JacekKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*78GIBAŁA MarcinBOCHNIAFUNDACJA AUXILIUMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*142GIERULA RobertKRAKOWUBS KRAKOW RUNNING TEAMM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*148GOŁASZCZYK KrzysztofKATOWICEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23JABŁOŃSKI KazimierzPRĄDYM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*62JAKUBOWSKI JacekKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*66JAWOREK GrzegorzWĘGRZCEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107KLEKOWSKI BartoszMAKOWISKAKLUB BIEGACZA WARTAM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*17KŁYK DominikZABRZENOPEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*507KREKORA ŁukaszM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*911KUDŁA GrzegorzWIELICZKAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129KUPCZAK BernadetaGLIWICEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*133LEGUTKO PiotrBOCHNIAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*706LIZOŃ AnnaKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51MARKIEWICZ JakubPRUSZKÓWNEVER GIVE UPM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*19MAZIARZ ArturMIELECM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100MUŁKA TadeuszKRAKÓWBODY MAX TRAININGM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*87NOWACKI PawełKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*938PARUCH PaulinaK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76PIASECZNY MarcinKRAKÓWRUN-GM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*169REICHEL MarcinKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*903SOWA KrzysztofMICHAŁOWICE#SPORTOWASOWAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*24STANISŁAWSKI PiotrPABIANICEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*130STOKŁOSA MonikaBIELSKO-BIAŁABRAKK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*172SZPAK SlawomirKRAKOWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*933TORÓJ PawełWĘGRZCE WIELKIEKW KOTŁOWNIAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*930WALERJAN-RUSEK AgnieszkaKRAKÓWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*934WAŁEK PiotrWARSZAWARUNNERS TEAM QUIBLM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*171WIĘCEK ArturBOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34ZYCH KatarzynaTARNÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*119ŻOŁNIERCZYK StanKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował