Zawoja - Babiogórski Park Narodowy 26-08-2018r.

Perły Małopolski 2018 Zawoja

Wyniki Open Bieg Średni

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
11001SKUPIEŃ TomaszSKAWINKIM-30 – 100:57:401400:00:00
21123WÓJCIK AdamCHOCZNIAANDRYCHÓW RUNNINGM-20 – 101:03:1912,800:05:39
31065JACHYMCZYK NorbertJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOM-40 – 101:07:141200:09:34
41104SKOWRON MichałKRAKÓWDO6CIU/POZYTYWNIE ZAKRĘCENIM-30 – 201:07:271200:09:46
51047OPAŁA PrzemysławSTRZESZEWOAKS POLONIA WARSZAWAM-30 – 301:10:1711,500:12:37
61147SOCKI PawełBYTOMKAUAM-30 – 401:11:2911,300:13:49
71027CZYŻEWSKI MarcinSŁOMNIKIREVENTONM-30 – 501:12:0411,200:14:24
81122SKOTNICZNY MichałKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMM-20 – 201:12:1711,200:14:37
91925KOZIEŁ JanM-30 – 601:12:2811,200:14:47
101914CZERNECKI AdamMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEM-40 – 201:12:3011,200:14:50
111103MIZERA KrzysztofKRAKÓWM-30 – 701:13:371100:15:57
12 / 11002FRANCUZ AnnaKORZKIEWITMBW KRAKÓWK-20 – 101:13:411100:16:00
131100KOZIOŁ SylwesterKROSNOM-40 – 301:13:541100:16:14
141148NADKAŃSKI MarekMSZANA GÓRNAMOK MSZANA DOLNAM-50 – 101:14:3010,900:16:50
151906STAWINOGA KrzysztofKRAKÓWLYNXM-40 – 401:14:5210,800:17:12
161099GAWIN KrzysztofKRAKÓWBEFIT24TEAMM-30 – 801:15:3410,700:17:54
171908MIKOŁAJCZYK MirosławZABRZEMIRAZ RACE TEAMM-30 – 901:15:3910,700:17:59
181076LISZKA AdamLIMANOWAGOLISZKIM-40 – 501:16:2210,600:18:42
19 / 21512SMYRAK JustynaK-20 – 201:16:4710,500:19:07
201910TYNUS GrzegorzFRYDMANELTYNM-40 – 601:16:5510,500:19:15
212922CZARNY TomaszPRZEWORSKBIEGAM BO BIEGAMM-30 – 1001:17:1810,500:19:38
221089WILK KrzysztofKRAKÓWWILKI :)M-30 – 1101:17:2210,500:19:42
231128PODGÓRSKI KrzysztofZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMM-20 – 301:17:3610,400:19:56
241112CZOSNYKA AdrianTARNÓWM-30 – 1201:17:5210,400:20:12
251029KIEŁT AndrzejKRAKÓWM-30 – 1301:17:5210,400:20:12
26 / 31909SZKLANA AnitaWIEPRZECK-20 – 301:17:5810,400:20:18
271150KRASIŃSKI MarcinKRAKÓWWOODWARD RUNNERSM-30 – 1401:18:5110,300:21:10
28 / 41520KRAJEWSKA KlaudiaLegionowobrakK-20 – 401:18:5610,300:21:15
291912ŁASKOWSKI PiotrKRAKÓWBEFIT24TEAMM-30 – 1501:19:2910,200:21:49
301061PŁAZA BartłomiejKROSNOM-20 – 401:19:3010,200:21:50
311913ŻĄDŁO DariuszMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEM-30 – 1601:19:2710,200:21:47
321037BARTULA JanLIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWM-30 – 1701:20:0510,100:22:24
33 / 51506PACHURA KingaK-40 – 101:20:2110,100:22:41
341130MADEJ TomaszKRAKÓWFIZJOTERAPIA - FIZJOPUNKTM-40 – 701:20:391000:22:58
351096MIŁKOWSKI JakubTARNÓWM-20 – 501:20:591000:23:19
36 / 61941LEŚKÓW JoannaCIESZYNK-30 – 101:21:181000:23:38
371031MATUSZCZYK MichałKRAKÓWAPTIV RUNNING TEAMM-20 – 601:21:289,900:23:48
381155SPOREK ŁukaszKRAKÓWHOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEIM-40 – 801:21:309,900:23:50
391046KNAPIK PrzemyslawKRAKOW / MASZYCEM-30 – 1801:21:379,900:23:56
401133NIEMCZYK DominikKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMM-30 – 1901:21:399,900:23:59
411515DYLĄG AndrzejPiekiełkobrakM-40 – 901:21:579,900:24:17
421045BILCZEWSKI MichałKĘTYM-30 – 2001:24:019,600:26:20
431905OSTRĘGA ŁukaszKRAKÓWHOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEIM-30 – 2101:25:129,500:27:32
44 / 71032BAGIŃSKA WeronikaKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYK-J – 101:25:519,400:28:10
451141PAW MarekBEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWM-40 – 1001:26:059,400:28:25
461157WOJTOŃ SławomirWOŁOWICEEUROCLEAR RUNNING TEAMM-30 – 2201:26:169,300:28:36
47 / 81033PAWŁOWICZ AnnaWIELICZKAOKNOPLAST RUNNING TEAMK-30 – 201:26:179,400:28:37
48 / 91507JAGLARZ KalinaK-20 – 501:26:239,400:28:43
491057NALEPA PawełBIAŁA NIŻNACHILLOUT CREWM-20 – 701:26:339,300:28:53
501051IDZIOR TomaszBRZEZINYM-20 – 801:26:379,300:28:57
511126ŻUKOW JarosławBYTOMBTM RUNNERSM-40 – 1101:27:019,300:29:21
52 / 101085WOJTASZEK MalwinaKRAKÓWK-30 – 301:27:239,200:29:43
531939WRÓBEL DanielZABRZEM-30 – 2301:27:489,200:30:08
541928PALUCH DanielDĄBROWA GÓRNICZAM-40 – 1201:27:529,200:30:12
551522ANTOCZ MichałBieruńbrakM-30 – 2401:28:079,200:30:26
561012ŚWIDER AndrzejRABKA-ZDRÓJAN-REN TEAMM-40 – 1301:28:139,200:30:33
571702ILAVSKY IgorPOPRADM-40 – 1401:28:169,200:30:36
581101SZYMANIAK EmilKRAKÓWKW LUBLINM-30 – 2501:28:179,100:30:37
591052SUCHANEK RadosławKŁOBUCKM-50 – 201:28:289,100:30:48
601139JAREK TomaszCHORZÓWM-40 – 1501:28:349,100:30:54
611151KOŁATA JózefZEMBRZYCEZEMBRZYCE-TEAMM-J – 101:28:369,100:30:55
62 / 111010GACEK AlicjaNOWY TARGKOMBINAT TRENINGUK-30 – 401:28:429,100:31:02
631503PRZYGODA MarcinM-30 – 2601:29:019,100:31:21
641505KAWA JarosławM-30 – 2701:29:29900:31:49
651146KOKOSZKA TadeuszTARNÓWM-60 – 101:29:33900:31:53
66 / 121519KRUPA AnnaWierzchowiebrakK-30 – 501:29:34900:31:54
671086ZAZIĄBŁ WojciechKRAKÓWM-40 – 1601:29:55900:32:15
68 / 131015GUZIAK IrenaNOWY TARGK-40 – 201:30:09900:32:29
69 / 141132SMOLARCZYK AgnieszkaGLIWICESMOLARCZYK TEAMK-30 – 601:30:108,900:32:29
701153PODRAZA JanuszZBYLITOWSKA GÓRAMARATOŃCZYCY DUNAJCOWIM-40 – 1701:30:288,900:32:47
711804SMOLARCZYK MichałGLIWICESMOLARCZYK TEAMM-40 – 1801:30:388,900:32:58
721805KAŹMIERCZAK MichałŁÓDŹM-40 – 1901:30:458,900:33:05
73 / 151058ŚMIGIELSKA-STASICKA MonikaOŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKAK-40 – 301:31:348,800:33:54
741922MICHALEWSKI MateuszOLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIAM-40 – 2001:31:458,800:34:05
75 / 161006WYPYCH AgnieszkaKRAKÓWZAJACTEAMK-40 – 401:31:578,800:34:17
76 / 171054LENART-CABAŁA SylwiaNOWY SĄCZK-30 – 701:32:118,800:34:31
771933GRZEGORZAK WojciechNIEPOŁOMICEGRUBSON BIEGAM-30 – 2801:32:358,700:34:54
781040ZABRZAŃSKI AlfredCHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWM-60 – 201:32:418,700:35:01
791048KAMYSZ RobertKRAKÓWBRAKM-40 – 2101:32:438,700:35:03
80 / 181140ZELAZKO KasiaNOWY TARGKOMBINAT TRENINGUK-30 – 801:32:548,700:35:14
81 / 191055ZARĘBSKA EwaKRAKÓWWEBCON RUNNERSK-30 – 901:33:158,700:35:35
82 / 201109SEREDYŃSKA AldonaKRAKÓWK-30 – 1001:33:168,600:35:36
831105WAWRZYNIUK MarcinKRAKÓWM-30 – 2901:33:408,600:36:00
84 / 211156PIERZCHAŁA AnnaJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO / JAWORZNO RUNNERSK-40 – 501:33:498,600:36:09
851038ZDZIEBŁO AdamŻORYM-40 – 2201:33:548,600:36:14
861020JOŃCZYK MarcinKRAKÓWKLUB SPORTOWY HAJIMEM-40 – 2301:34:008,600:36:20
87 / 221070WILK WiktoriaKRAKÓWWILKIK-30 – 1101:34:018,600:36:21
88 / 231129PALIWODA MagdalenaZAGÓRZEK-30 – 1201:34:048,600:36:23
891903STRAŻ MaciejKRAKÓWKRAKÓW AIRPORTM-30 – 3001:34:078,600:36:27
901511JOŃCZYK BartłomiejM-30 – 3101:34:458,500:37:04
911060SKONIECZNY MariuszGOSZCZASKONIKIM-40 – 2401:34:558,500:37:15
921041JANIAK MariuszKRAKÓWM-30 – 3201:34:568,500:37:16
931035LISZKOWSKI ArturKRAKÓWM-40 – 2501:35:118,500:37:31
94 / 241039KORBUT AnnaLIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWK-40 – 601:35:388,400:37:58
951025DUDEK PiotrMIECHÓWM-30 – 3301:35:568,400:38:16
961154ZYCH RafałWARSZAWAM-40 – 2601:35:578,400:38:16
97 / 251005KOTAPKA CelinaK-30 – 1301:36:178,400:38:37
981904BARAN LucjanDĘBNOM-50 – 301:36:248,400:38:43
99 / 261502SOBURA MagdalenaK-30 – 1401:36:278,400:38:47
100 / 271030ZAJĄC KatarzynaKARNIOWICECF KRAKÓWK-20 – 601:36:278,400:38:47
1011144FULTYN DarekKRAKÓWM-40 – 2701:36:348,300:38:53
1021021JAGLARZ JarosławBOBROWNIKIOSTRA GÓRA 351M-50 – 401:36:348,400:38:54
103 / 281008CEBO AgnieszkaBYTOMMIRAZ RACE TEAMK-30 – 1501:37:038,300:39:23
104 / 291036POLAK AgnieszkaKRAKOWK-20 – 701:37:218,300:39:40
1051049JAGLARZ DanielWIELICZKAWYBIEGI JAGLARZYM-40 – 2801:37:468,200:40:06
106 / 301079SOBCZAK GabrielaKRAKÓWK-20 – 801:37:528,200:40:12
1071016SYPNIOWSKI SzymonKRAKÓWSPINVEST NIERUCHOMOŚCIM-30 – 3401:38:288,200:40:48
108 / 311018STASIK BeataKRAKÓWBEFIT24TEAMK-40 – 701:38:448,200:41:04
1091142HORSZCZARUK JacekWARSZAWAJOŻIN Z BAŻINM-50 – 501:38:568,200:41:16
1101915ROSA KarolMYŚLENICETROLU BIEGA!M-20 – 901:39:178,100:41:36
1111134GÓRKA BogumiłSZAFLARYGÓRKA TEAMM-40 – 2901:39:258,100:41:45
1121917ROSA BartłomiejMYŚLENICEBARTKO BIEGA!M-30 – 3501:39:368,100:41:56
1131523ZIOMEK RafałSerockbrakM-30 – 3601:40:32800:42:52
114 / 321081KMIECIK AnnaSOSNOWIECK-20 – 901:40:46800:43:05
1151135ULMA DariuszKRAKÓWM-30 – 3701:40:50800:43:10
116 / 331911WÓJCIK KamilaKRAKÓWLACHO TEAMK-40 – 801:40:55800:43:15
117 / 341003WAŁĘGA-ROSTEK MałgorzataEKIPA Z TARNOWAK-40 – 901:41:547,900:44:13
1181082MARKOWSKI MateuszSOSNOWIECM-20 – 1001:42:127,900:44:32
1191014MRUK PawełKRAKÓWM-30 – 3801:42:317,900:44:50
1201937WILKOSZ AugustynKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIAM-40 – 3001:42:397,800:44:59
121 / 351516MIELCZAREK AnnaKrakówbrakK-30 – 1601:42:457,900:45:05
122 / 361923WYSOCKA MartaKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIAK-30 – 1701:42:467,800:45:06
1231091MARKIEWICZ AndrzejPRUSZKÓWNEVER GIVE UPM-50 – 601:42:477,800:45:07
1241092MARKIEWICZ FilipPRUSZKÓWNEVER GIVE UPM-20 – 1101:42:487,800:45:08
1251120ZEIDLER AleksanderZABRZEMIRAZ RACE TEAMM-40 – 3101:42:597,900:45:19
126 / 371088MRÓZ IwonaKOCMYRZÓWK-40 – 1001:42:597,800:45:19
1271004SEREMET PiotrEKIPA Z TARNOWAM-40 – 3201:43:007,900:45:20
1281075RADOSZEK BartoszKRAKÓWM-30 – 3901:43:497,800:46:09
1291043DARŁAK ArturMICHAŁOWICELEŚNY TIMM-40 – 3301:43:587,700:46:17
130 / 381152STYCZEŃ EwelinaCHĘCINYCKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAMK-30 – 1801:44:107,800:46:30
131 / 391095JAKUBCZYK AldonaPODZAMCZEWOŹNIAK RUNNING TEAM / CKBABCIEK-40 – 1101:44:107,800:46:30
132 / 401044BILCZEWSKA MonikaKĘTYK-40 – 1201:44:117,800:46:31
1331927SITKO SylwesterPRECZÓWM-40 – 3401:44:417,700:47:01
1341901SKOWRONEK MaciejMYŚLENICERADIO KRAKÓWM-30 – 4001:44:447,700:47:04
135 / 411080WIATROWSKA KingaSTASZÓWSTARIS STASZÓWK-30 – 1901:45:137,700:47:33
136 / 421706TATARCZUK AleksandraGDANSKK-30 – 2001:45:187,700:47:38
137 / 431518MICHALEC AleksandraKrakówbrakK-30 – 2101:45:237,700:47:43
1381704SEREDA OlegKRAKÓWSEREDAM-30 – 4101:45:487,600:48:08
1391916KRĘCZYŃSKI JacekGLIWICEM-60 – 301:45:487,600:48:08
1401028KUŚ TomaszŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAMM-30 – 4201:46:237,600:48:43
141 / 441072JAGIEŁA-KURTYKA RenataRADWANOWICEK-40 – 1301:46:387,600:48:58
1421071MACINA DariuszPODŁĘŻEM-40 – 3501:46:517,600:49:11
143 / 451078ŚWIERCZYŃSKA GabrielaKRAKÓWK-30 – 2201:46:527,500:49:12
144 / 461138ZOŃ OlgaWIELICZKAK-30 – 2301:46:557,500:49:15
1451115SŁONINA KrzysztofKRAKÓWM-40 – 3601:47:047,500:49:23
1461023KACZOR ŁukaszKRAKÓWM-30 – 4301:47:267,500:49:46
147 / 471084WILK KatarzynaKRAKOWBEFIT24TEAMK-30 – 2401:47:287,500:49:48
148 / 481068TYMBOROWSKA-WIEDRO MałgorzataZAGNAŃSKBRAKK-40 – 1401:47:517,500:50:11
1491143GRALA MarcinRZOZÓWM-30 – 4401:47:597,500:50:19
150 / 491056TOKARSKA BożenaKRAKÓWK-40 – 1501:48:197,500:50:39
1511114PIĘTA ŁukaszPROSZOWICESRTG PROSZOWICEM-40 – 3701:48:217,500:50:41
1521097ŁACH MaciejKRAKÓWDRUŻYNA CYBORGAM-40 – 3801:48:237,400:50:43
153 / 501102GARWACKA BeataNIEPORĘTK-50 – 101:48:247,400:50:43
1541073KUCZMA JarekGLIWICEM-40 – 3901:49:057,400:51:24
155 / 511074KUCZMA JoannaGLIWICEWK-40 – 1601:49:237,400:51:43
1561929KOMOROWSKI TomaszRZESZÓWM-30 – 4501:49:267,400:51:46
1571119TUREK TomaszKRAKÓWM-30 – 4601:49:507,300:52:09
1581926OSTROWSKI PawełM-30 – 4701:50:047,300:52:24
1591064BUJAK OlafKRAKÓWM-30 – 4801:50:057,300:52:25
160 / 521921JURKOWSKA AnnaOLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIAK-40 – 1701:50:167,300:52:36
1611007GOLEC ŁukaszRZESZÓWM-30 – 4901:51:197,200:53:39
162 / 531803JOP DorotaSKAWINAK-40 – 1801:51:347,200:53:54
163 / 541069MĄCZKA KatarzynaSTASZÓWBBL STASZÓWK-40 – 1901:51:577,200:54:17
164 / 551145MARSZAŁEK-KŁODA GrażynaJORDANÓWRUN&FUNK-30 – 2501:52:147,200:54:34
1651137DEMBICZ WojciechOLKUSZM-50 – 701:52:167,200:54:36
166 / 561019MAGNUSZEWSKA IzabelaKNURÓWMIRAZ RACE TEAMK-40 – 2001:52:347,200:54:53
167 / 571108PĘKALSKA AnnaNIEPORĘTSGS POLSKA TEAMK-40 – 2101:53:227,100:55:41
168 / 581517PRYMAKOWSKA BarbaraTarnówbrakK-60 – 101:53:397,100:55:59
169 / 591945KRAJEWSKA-PALUCH EwaDĄBROWA GÓRNICZAbrakK-40 – 2201:54:207,100:56:39
1701514SZCZUREK MichałMogilanybrakM-30 – 5001:55:06700:57:25
171 / 601504GŁOWACKA KarolinaK-30 – 2601:55:30700:57:50
1721113GRZESINA ArkadiuszOŚWIĘCIMM-40 – 4001:55:37700:57:57
1731501JUDASZ RafałM-30 – 5101:55:47700:58:07
1741050WERETA RobertKRAKÓWM-40 – 4101:56:276,900:58:47
175 / 611801KIWIOR IzabelaKRAKÓWK-30 – 2701:56:416,900:59:01
176 / 621011KOZERSKA-STANEK AnnaPROSZOWICEK-40 – 2301:56:596,900:59:19
177 / 631935ZYCH WioletaPRECZÓWK-40 – 2401:56:596,900:59:19
178 / 641087SANECKA KatarzynaKRAKÓWBEFIT24TEAMK-50 – 201:58:046,801:00:24
1791127BRODOWSKI JanKRAKÓWM-30 – 5201:58:136,801:00:33
180 / 651124SZCZEPANEK MałgorzataPROSZOWICEK-30 – 2801:58:386,801:00:58
181 / 661116LEWICKA BożenaKĘTYGONIMYK-60 – 201:58:536,801:01:13
1821934PIOTROWSKI PatrykKRAKÓWM-30 – 5301:59:296,801:01:49
1831707GRUSZKA OskarKRAKÓWM-40 – 4201:59:336,701:01:53
184 / 671930KOMOROWSKA SylwiaRZESZÓWK-30 – 2901:59:416,701:02:01
1851059LESZCZYŃSKI AleksanderKRAKÓWWKURW_TEAMM-30 – 5402:00:286,701:02:47
186 / 681131PACULA-LEŚNIAK BeataKRAKÓWK-30 – 3002:00:456,701:03:05
187 / 691022BURNUS BeataKRAKÓWNIGHT RUNNERSK-30 – 3102:00:556,701:03:15
188 / 701107RUSIN-ŚLUSARCZYK HelenaSZARÓWK-30 – 3202:02:136,601:04:32
1891125SZCZEPANEK MaciejPROSZOWICEM-30 – 5502:05:066,401:07:26
190 / 711024LATACZ KamilaKROCZYCEK-30 – 3302:05:136,401:07:32
1911942STARZEC JanuszKRAKÓWM-60 – 402:07:056,301:09:24
1921136MUSIL MarcinBYTOMM-40 – 4302:07:506,301:10:10
1931121BĄCZEK KrzysztofZAWIERCIEGRUPA JURA.PLM-40 – 4402:09:066,201:11:26
194 / 721110MOLONG UrszulaKRAKÓWNIGHT RUNNERSK-30 – 3402:09:346,201:11:54
195 / 731083NAWROT KatarzynaNIEPOŁOMICESRTG NIEPOŁOMICEK-30 – 3502:12:506,101:15:10
196 / 741802POGORZELSKA BogusiaWIECZFNIAK-40 – 2502:13:41601:16:01
1971067KLINIKOWSKI JacekŚWIEKATOWOKOCHAM ŻYCIE I...M-40 – 4502:13:41601:16:01
1981944NOWACKI BartoszKRAKÓWM-30 – 5602:14:21601:16:41
199 / 751943STARZEC JoannaKRAKÓWK-20 – 1002:14:22601:16:41
200 / 761042WYWROT TomaszSOSNOWIECK-40 – 2602:24:165,601:26:36
201 / 771932JERMAK KarolinaKOSZYCE WIELKIEZDROWY PROJEKTK-30 – 3602:28:065,501:30:26
202 / 781703TYLISZCZAK BożenaKRAKÓWK-30 – 3702:28:405,401:30:59
203 / 791026POPIELSKA-NEMŚ DorotaSTASZÓWSTARIS STASZÓWK-40 – 2702:35:015,201:37:21
204 / 801508MICHNO AnnaK-40 – 2802:35:085,201:37:28
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*1066WESOŁOWSKI ŁukaszCHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKM-30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 29 uczestników
DNS*1902BABIŃSKI TomaszKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1118BAJER GrzegorzOLEŚNICAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1053BIEGAJ JacekLUBLINBIEGAM Z ABSM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1701BULICZ-KASPRZAK KasiaSULEJÓWEKK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1149BUSZKA MateuszRYBNIKM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1946DORULA ŁukaszZAKOPANEEJANOSIK.PLM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1098DRĄG PiotrKONIUSZAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1017GOŁĘBIOWSKI JacekMICHAŁOWICEGOŁĘBIEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1234KACZUSIA KaczkowskaK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1077KAFKA JoannaBYTOMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1034KLISZ MariuszMYSŁOWICECSC ADVENTURE ACADEMYM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1090KOLEGOWICZ KlaudiaKLĘCZANYBEFIT24TEAMK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1093KOZUPA MichałKRAKOWBIEGAM BO BIEGAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1509KRONENBERGER-KRÓL KingaK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1510KRÓL MarcinM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1063KUNZ MarcinKRAKÓWLACHO TEAMM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1062KUNZ TomaszKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1705MŁYNARSKI GrzegorzWARSZAWAS360M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1111OBAJTEK MagdalenaK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1513OKARMUS RadosławM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1931PLOCH PawełKATOWICEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1013PŁUCIENNIK KatarzynaPABIANICEK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1907RUMIŃSKI PiotrWIELICZKAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1094SERWATKA GrzegorzKRAKÓWSERWATM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1920SKRZYPCZAK MirosławKNURÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1918SMEREKA KrzysztofM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1919SMEREKA MagdalenaK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1106STACHOWSKI DamianSTRYSZAWAMOCNI POMOCNIM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1936ULIŃSKA DominikaKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował