Zawoja - Babiogórski Park Narodowy 26-08-2018r.

Perły Małopolski 2018 Zawoja

Wyniki Open NW Krótki

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
14002ORDZOWIAŁY PiotrOSIELECPODBABIOGÓRSKIE NORDIC WALKINGM-50 – 101:31:4019,600:00:00
24701KOPEĆ MirosławKRAKÓWMIRMARKM-40 – 101:00:2214,9-2 okr.
3 / 14001MAROŃSKA MonikaKRAKÓWK-30 – 101:04:277-3 okr.
44501TYCZEWSKI JacekM-30 – 101:07:096,7-3 okr.
54008SKOREK MirosławGOSTYŃM-30 – 201:08:006,6-3 okr.
64013MARCHEWKA KrzysztofCZERNICHÓWM-60 – 101:12:206,2-3 okr.
74025FARON AdamLIMANOWAM-60 – 201:12:216,2-3 okr.
8 / 24016PUSKARZ AngelikaBALICEKIJOWE ŁAZIKIK-30 – 201:13:036,2-3 okr.
9 / 34015KRUSZYNA DominikaKRAKÓWKIJOWE ŁAZIKIK-20 – 101:13:036,2-3 okr.
10 / 44011FENDRYK MagdalenaGORLICELEXUS TEAMK-30 – 301:14:236-3 okr.
11 / 54026BUKOWSKA DorotaNOWY TARGK-30 – 401:15:515,9-3 okr.
12 / 64017GUZ MajaKRAKÓWGUZIKIK-J – 101:15:575,9-3 okr.
13 / 74012MARCHEWKA MariaCZERNICHÓWK-60 – 101:15:585,9-3 okr.
144502DUSZA KrzysztofM-20 – 101:17:125,8-3 okr.
15 / 84020SZEWCZYK-GUZ IzabelaKRAKÓWGUZIKIK-40 – 101:21:105,5-3 okr.
164007RADWAŃSKI Jacek mścisławŁAPSZE NIŻNEGRUPA SPOD BRANISKAM-J – 101:23:035,4-3 okr.
174018GUZ HubertKRAKÓWGUZIKIM-40 – 201:27:475,1-3 okr.
18 / 94005JANICKA BarbaraKOCMYRZÓWPORANNY PATROLK-50 – 101:29:145-3 okr.
194004JANICKI RyszardKOCMYRZÓWPORANNY PATROLM-50 – 201:29:155-3 okr.
20 / 104014BŁACHNO BeataKRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOK-40 – 201:29:515-3 okr.
21 / 114003SZOSTAK JolantaKRAKÓWLEMON TEAMK-60 – 201:30:085-3 okr.
22 / 124029SURZYN MałgorzataMIECHÓWK-30 – 501:30:295-3 okr.
234901KULCZYCKI JanGDAŃSKM-60 – 301:31:244,9-3 okr.
24 / 134009SKARŻYŃSKA-SOŁTYSIAK GrażynaTYCHYTYCHYK-50 – 201:32:144,9-3 okr.
254010SOŁTYSIAK PiotrTYCHYTYCHYM-50 – 301:32:154,9-3 okr.
26 / 144027BARTOSIŃSKA IrenaCHEŁMNOCOFFEE TEAMK-60 – 301:32:354,9-3 okr.
274028BARTOSIŃSKI MariuszCHEŁMNOCOFFEE TEAMM-60 – 401:33:584,8-3 okr.
28 / 154024FARON KrystynaLIMANOWAK-50 – 301:33:594,8-3 okr.
294021SZYMAŃSKI MateuszWARSZAWAM-J – 201:41:584,4-3 okr.
30 / 164022SZYMAŃSKA MisiaWARSZAWAK-J – 201:41:584,4-3 okr.
Nie wystartowało 3 uczestników
DNS*4019GUZ JanKRAKÓWGUZIKIM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4006RADWAŃSKA Dominika joanaBIELAWAGRUPA SPOD BRANISKAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4023SZYMAŃSKA MarysiaWARSZAWAK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował