Rabka-Zdrój - Gorczański Park Narodowy 21-10-2018r.

Perły Małopolski 2018 Rabka-Zdrój

Bieg Średni PUNKT

MiejsceNr. Start.Nazwisko / ImięMiejscowośćDystansKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
11002SKUPIEŃ TOMASZSKAWINKIBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 100:29:0529,100:00:00
21042WÓJCIK ADAMCHOCZNIABIEG ŚREDNI +10kmANDRYCHÓW RUNNINGM-20 – 100:30:4227,600:01:36
3516ZIOMEK TOMASZBIEG ŚREDNI +10kmKALENJI BY DECATHLONM-30 – 200:32:1526,200:03:10
41073SKOWRON MICHAŁKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmDO6CIU/POZYTYWNIE ZAKRĘCENIM-30 – 300:32:3825,900:03:33
51115JAKUBCZYK DARIUSZKIELCEBIEG ŚREDNI +10kmCKBABCIE / WOŹNIAK RUNNING TEAMM-40 – 100:33:3525,200:04:30
61078OPAŁA PRZEMYSŁAWSTRZESZEWOBIEG ŚREDNI +10kmAKS POLONIA WARSZAWAM-30 – 400:34:1124,700:05:06
71925KOZIEŁ JANBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 500:34:5924,200:05:54
81087STANISZEWSKI ARTURKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAM MATM-40 – 200:35:142400:06:09
91138PALUCH TOMASZBALICEBIEG ŚREDNI +10kmZABIERZÓW BIEGAM-30 – 600:35:2123,900:06:16
101139LISZKA ADAMLIMANOWABIEG ŚREDNI +10kmGOLISZKIM-40 – 300:35:2523,900:06:20
11 / 11001FRANCUZ ANNAKORZKIEWBIEG ŚREDNI +10kmITMBW KRAKÓWK-20 – 100:35:2823,900:06:22
121908MIKOŁAJCZYK MIROSŁAWZABRZEBIEG ŚREDNI +10kmMIRAZ RACE TEAMM-30 – 700:35:3923,700:06:34
131106GURGUL SEBASTIANKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmAROMAT NÓGM-30 – 800:36:3323,100:07:27
141145MIZERA KRZYSZTOFKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 900:37:0022,900:07:55
151155SKOTNICZNY MICHAŁKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmEUROCLEAR RUNNING TEAMM-20 – 200:37:0922,800:08:03
161914CZERNECKI ADAMMYŚLENICEBIEG ŚREDNI +10kmTKKF UKLEJNA MYŚLENICEM-40 – 400:37:0922,800:08:04
171906STAWINOGA KRZYSZTOFKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmLYNXM-40 – 500:37:0922,800:08:04
181135PODGÓRSKI KRZYSZTOFZEMBRZYCEBIEG ŚREDNI +10kmZEMBRZYCE TEAMM-20 – 300:37:1122,800:08:05
191023MATUSZCZYK MICHAŁKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmGO APTIV!M-20 – 400:37:2522,600:08:20
201037CHROBACZYŃSKI RAFAŁCHEŁMIECBIEG ŚREDNI +10kmM-20 – 500:37:2722,600:08:21
211108NADKAŃSKI MAREKMSZANA GÓRNABIEG ŚREDNI +10kmMOK MSZANA DOLNAM-50 – 100:37:3222,500:08:27
221100KOZIOŁ SYLWESTERKROSNOBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 600:37:3422,500:08:29
231910TYNUS GRZEGORZFRYDMANBIEG ŚREDNI +10kmELTYNM-40 – 700:38:0322,200:08:57
241152PŁAZA BARTŁOMIEJKORCZYNABIEG ŚREDNI +10kmM-20 – 600:38:1022,200:09:05
251126KRASIŃSKI MARCINKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmWOODWARD RUNNERSM-30 – 1000:38:282200:09:22
261039MADEJ TOMASZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmFIZJOTERAPIA - FIZJOPUNKTM-40 – 800:38:5721,700:09:51
27 / 21909SZKLANA ANITAWIEPRZECBIEG ŚREDNI +10kmK-20 – 200:38:5921,700:09:54
281022KAKOL PAWELWARSZAWABIEG ŚREDNI +10kmM-50 – 200:39:0021,700:09:55
291133KITA MARCINLIMANOWABIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 1100:39:0621,600:10:01
301074CZOSNYKA ADRIANTARNÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 1200:39:1821,500:10:13
31 / 3418BOLECHOWSKA DominikaRabkaBIEG ŚREDNI +10kmbrakK-40 – 100:39:2421,500:10:19
323410SMOLAREK ArturKrakówBIEG ŚREDNI +10kmbrakM-20 – 700:39:3221,400:10:27
331144PRZYGODA MARCINKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmKROSS TEAMM-30 – 1300:39:3621,400:10:31
341051BARTULA JANLIBIĄŻBIEG ŚREDNI +10kmPARKRUN CHRZANÓWM-30 – 1400:39:4521,300:10:40
351912ŁASKOWSKI PIOTRKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmBEFIT24TEAMM-30 – 1500:40:0321,100:10:58
36 / 41941LEŚKÓW JOANNACIESZYNBIEG ŚREDNI +10kmSCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIK-30 – 100:40:4420,800:11:39
371041WILK KRZYSZTOFKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmWILKI :)M-30 – 1600:40:5720,700:11:52
38 / 51045ŚMIGIELSKA-STASICKA MONIKAOŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKABIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 200:40:5920,600:11:54
391156PAŁKA ŁUKASZLIMANOWABIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 1700:41:0920,600:12:04
401034KNAPIK PRZEMYSLAWKRAKOW / MASZYCEBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 1800:41:3020,400:12:25
411134SARKA STANISŁAWRABKA-ZDRÓJBIEG ŚREDNI +10kmM-20 – 800:41:3720,300:12:32
421154NIEMCZYK DOMINIKKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmEUROCLEAR RUNNING TEAMM-30 – 1900:41:4020,300:12:34
43160ANTOSZ MichałBIERUŃBIEG ŚREDNI +10kmTTA BIERUŃM-30 – 2000:41:4420,300:12:38
441113NOWAK TOMASZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmDASSAULT SYSTEMESM-30 – 2100:41:5220,200:12:47
451153WOJTOŃ SŁAWOMIRWOŁOWICEBIEG ŚREDNI +10kmEUROCLEAR RUNNING TEAMM-30 – 2200:41:5320,200:12:47
461059ŻUKOW JAROSŁAWBYTOMBIEG ŚREDNI +10kmBTM RUNNERSM-40 – 900:41:5420,200:12:49
471085NALEPA PAWEŁBIAŁA NIŻNABIEG ŚREDNI +10kmCHILLOUT CREWM-20 – 900:41:5720,200:12:51
481068PAW MAREKBEŁCHATÓWBIEG ŚREDNI +10kmKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWM-40 – 1000:41:5820,200:12:52
49 / 61094KRUPA ANNAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 200:42:142000:13:09
501043KOZIOŁ PIOTRKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 2300:42:222000:13:17
511913ŻĄDŁO DARIUSZMYŚLENICEBIEG ŚREDNI +10kmTKKF UKLEJNA MYŚLENICEM-30 – 2400:42:3519,900:13:30
521098GOŁZA SEWERYNKRAKOWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 2500:42:3619,900:13:31
531075ZDZIEBŁO ADAMŻORYBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 1100:42:3719,800:13:31
541121KOKOSZKA TADEUSZTARNÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-60 – 100:43:0219,700:13:56
551924ILAVSKY IGORPOPRADBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 1200:43:1919,500:14:14
561013ŚWIDER ANDRZEJRABKA-ZDRÓJBIEG ŚREDNI +10kmAN-REN TEAMM-40 – 1300:43:3719,400:14:31
571049IDZIOR TOMASZBRZEZINYBIEG ŚREDNI +10kmM-20 – 1000:43:3919,400:14:34
581014AMANOWICZ MAREKPOŁANIECBIEG ŚREDNI +10kmRUNNING POŁANIECM-30 – 2600:43:4119,400:14:36
59522PODRAZA JanuszŻbilitowska GóraBIEG ŚREDNI +10kmbrakM-40 – 1400:43:4719,300:14:42
601904BARAN LUCJANDĘBNOBIEG ŚREDNI +10kmM-50 – 300:43:5719,200:14:52
611032SUCHANEK RADOSŁAWKŁOBUCKBIEG ŚREDNI +10kmM-50 – 400:44:0919,200:15:04
62 / 71080POTĘGA IZABELAZABIERZÓWBIEG ŚREDNI +10kmGO APTIVK-30 – 300:44:5818,800:15:53
631058SZYMANIAK EMILKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmKW LUBLINM-30 – 2700:45:0518,800:16:00
641053MIŚKIEWICZ JAKUBKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmGO APTIV!M-40 – 1500:45:0618,800:16:00
651922MICHALEWSKI MATEUSZOLSZOWICEBIEG ŚREDNI +10kmDRUŻYNA GRUBEGO MISIAM-40 – 1600:45:0718,700:16:02
66 / 81164GACEK ALICJANOWY TARGBIEG ŚREDNI +10kmGŁUSZEC OBIDOWAK-30 – 400:45:1818,700:16:12
67 / 91016GUZIAK IRENANOWY TARGBIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 300:45:1818,700:16:13
681105JANIK BOGDANNOWY TARGBIEG ŚREDNI +10kmNOWY TARG RUNNERSM-50 – 500:45:1918,700:16:14
69 / 101131WILK WIKTORIAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmWILKIK-30 – 500:45:3018,600:16:25
701040CZYŻEWSKI MARCINSŁOMNIKIBIEG ŚREDNI +10kmREVENTONM-30 – 2800:45:3318,600:16:28
711168TWARDOCH MAREKZABRZEBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 1700:45:3518,600:16:30
721905OSTRĘGA ŁUKASZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmHOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEIM-30 – 2900:45:4218,500:16:37
73 / 111008WYPYCH AGNIESZKAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmZAJACTEAMK-40 – 400:45:4618,500:16:41
741036DUDEK PIOTRMIECHÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 3000:45:5118,400:16:46
75 / 121046SOBCZAK GABRIELAJEDLICZEBIEG ŚREDNI +10kmK-20 – 300:46:0018,400:16:55
76 / 131151BARAŃSKA MONIKAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-50 – 100:46:0218,400:16:56
77 / 141054PAWŁOWICZ ANNAWIELICZKABIEG ŚREDNI +10kmOKNOPLAST RUNNING TEAMK-30 – 600:46:0618,300:17:01
781076ZABRZAŃSKI ALFREDCHRZANÓWBIEG ŚREDNI +10kmPARKRUN CHRZANÓWM-60 – 200:46:1018,300:17:04
791112PAWŁOWSKI GRZEGORZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmDASSAULT SYSTEMESM-20 – 1100:46:2018,300:17:14
801939WRÓBEL DANIELZABRZEBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 3100:46:2118,200:17:16
81 / 151171SOBURA MAGDALENAKIELCEBIEG ŚREDNI +10kmWOŹNIAK RUNNING TEAMK-30 – 700:46:2318,200:17:18
821071LEDWOŃ JAKUBGLIWICEBIEG ŚREDNI +10kmWQRW TEAMM-40 – 1800:46:3218,200:17:27
831065KAWA JAROSŁAWKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmCOFFEE TEAMM-30 – 3200:46:3218,200:17:27
841069KAMYSZ ROBERTKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmBRAKM-40 – 1900:46:3318,200:17:28
851130RÓG KRZYSZTOFKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 3300:46:3618,100:17:31
86 / 161146LENART-CABAŁA SYLWIANOWY SĄCZBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 800:46:4418,100:17:38
87 / 171160MĄCZKA KRYSTYNAGLIWICEBIEG ŚREDNI +10kmOTK RZEŻNIKK-60 – 100:46:4718,100:17:41
88 / 181165ZELAZKO KASIANOWY TARGBIEG ŚREDNI +10kmKOMBINAT TRENINGUK-30 – 900:46:571800:17:52
891021LISZKOWSKI ARTURKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 2000:46:591800:17:54
901102PERCIK ARTURWIŚNIOWABIEG ŚREDNI +10kmMIRAZ RACE TEAMM-30 – 3400:47:001800:17:55
91 / 191006KOTAPKA CELINABIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 1000:47:031800:17:58
921044KLISZ MARIUSZMYSŁOWICEBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 3500:47:031800:17:58
931005SEREMET PIOTRBIEG ŚREDNI +10kmEKIPA Z TARNOWAM-40 – 2100:47:1117,900:18:06
941933GRZEGORZAK WOJCIECHNIEPOŁOMICEBIEG ŚREDNI +10kmGRUBSON BIEGAM-30 – 3600:47:2217,900:18:17
951928PALUCH DANIELDĄBROWA GÓRNICZABIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 2200:47:2817,800:18:22
961096FULTYN DAREKKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 2300:47:2817,800:18:23
971084DARŁAK ARTURMICHAŁOWICEBIEG ŚREDNI +10kmLEŚNY TIMM-40 – 2400:47:3117,800:18:26
98 / 201060KORBUT ANNALIBIĄŻBIEG ŚREDNI +10kmPARKRUN CHRZANÓWK-40 – 500:47:3317,800:18:28
991148JAREK TOMASZCHORZÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 2500:47:3717,800:18:31
1001903STRAŻ MACIEJKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmKRAKÓW AIRPORTM-30 – 3700:47:4017,700:18:35
1011122KAŹMIERCZAK MICHAŁŁÓDŹBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 2600:47:4017,700:18:35
1021029JANIAK MARIUSZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 3800:47:4017,700:18:35
103 / 211149SENDEK SYLWIAKOSZYCEBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 1100:47:4417,700:18:38
1041012TRELA BARTŁOMIEJZGŁOBICEBIEG ŚREDNI +10kmPOKONAJASTME.PLM-30 – 3900:47:4517,700:18:39
10538MROZIK DariuszBOJSZOWYBIEG ŚREDNI +10kmbrakM-30 – 4000:47:4617,700:18:41
1062420MĄSIOR WojciechZawadaBIEG ŚREDNI +10kmbrakM-40 – 2700:47:5017,700:18:45
1071017CHUDZIK PIOTRKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 2800:47:5317,700:18:48
1081169BOGUMIŁ GÓRKASZAFLARYBIEG ŚREDNI +10kmGÓRKA TEAMM-40 – 2900:47:5517,700:18:50
1091066KURKIEWICZ GRZEGORZBIEG ŚREDNI +10kmBEFIT24 TEAMM-40 – 3000:48:0917,600:19:04
1101038MARKIEWICZ ANDRZEJPRUSZKÓWBIEG ŚREDNI +10kmNEVER GIVE UPM-50 – 600:48:2017,500:19:15
1111162ADAMCZUK ARTURKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 4100:48:2317,500:19:18
1121018CZAJA DANIELWARSZAWABIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 3100:48:2817,500:19:23
1131159GARGAS PAWEŁNOWY SĄCZBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 4200:48:2917,400:19:24
1141048WERETA ROBERTKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 3200:48:3917,400:19:34
1151116FRĄCZEK MICHAŁKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmFRACZKIM-30 – 4300:48:4417,400:19:39
1161104SKONIECZNY MARIUSZGOSZCZABIEG ŚREDNI +10kmSKONIKIM-40 – 3300:48:4417,400:19:39
117 / 221099WILK KATARZYNAKRAKOWBIEG ŚREDNI +10kmBEFIT24TEAMK-30 – 1200:48:5417,300:19:49
118 / 231028STASIK BEATAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 600:48:5617,300:19:51
119 / 241923WYSOCKA MARTAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmDRUŻYNA GRUBEGO MISIAK-30 – 1300:49:0617,200:20:01
120 / 251129SYPEK BEATAPOLANDBIEG ŚREDNI +10kmK-20 – 400:49:1517,200:20:10
121 / 261089SOBCZAK DOROTAKLUCZEBIEG ŚREDNI +10kmOLKUSZBIEGA.PLK-30 – 1400:49:2017,100:20:15
1221916KRĘCZYŃSKI JACEKGLIWICEBIEG ŚREDNI +10kmM-60 – 300:49:441700:20:39
123 / 2753GÓRSKA TatianaŁÓDŹBIEG ŚREDNI +10kmAGB TORFYK-40 – 700:49:521700:20:46
1241915ROSA KAROLMYŚLENICEBIEG ŚREDNI +10kmTROLU BIEGA!M-20 – 1200:49:521700:20:47
125 / 281031ZAJĄC KATARZYNAKARNIOWICEBIEG ŚREDNI +10kmCF KRAKÓWK-20 – 500:49:531700:20:48
1261917ROSA BARTŁOMIEJMYŚLENICEBIEG ŚREDNI +10kmBARTKO BIEGA!M-30 – 4400:49:5516,900:20:49
1271030JOŃCZYK MARCINKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmKLUB SPORTOWY HAJIMEM-40 – 3400:49:5516,900:20:50
128 / 291095KMIECIK ANNASOSNOWIECBIEG ŚREDNI +10kmK-20 – 600:49:5816,900:20:53
129 / 301020SANOCKA DOROTAZABRZEBIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 800:50:0916,900:21:03
130 / 311007BALIŃSKA-SANOCKA ANETAZABRZEBIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 900:50:1016,900:21:05
1311091KOZACZKA MACIEJKATOWICEBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 3500:50:1216,900:21:07
132 / 321004WAŁĘGA-ROSTEK MAŁGORZATABIEG ŚREDNI +10kmEKIPA Z TARNOWAK-40 – 1000:50:1816,800:21:12
133 / 331027ŚWIDER RENATARABKA-ZDRÓJBIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 1100:50:2516,800:21:20
1341163WIECZOREK WOJCIECHKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 4500:50:3116,700:21:26
1351927SITKO SYLWESTERPRECZÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 3600:50:3216,700:21:26
1361158FALTUS MACIEJKATOWICEBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 4600:50:3316,700:21:28
1371093MARKOWSKI MATEUSZSOSNOWIECBIEG ŚREDNI +10kmM-20 – 1300:50:4416,700:21:39
1381128JUDASZ RAFAŁRUDNIKBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 4700:50:5216,600:21:47
139 / 341072MĄCZKA KATARZYNASTASZÓWBIEG ŚREDNI +10kmBBL STASZÓWK-40 – 1200:50:5516,600:21:50
140 / 351026JAGIEŁA-KURTYKA RENATARADWANOWICEBIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 1300:50:5916,600:21:54
1411019KUŚ TOMASZŚWIĘTOCHŁOWICEBIEG ŚREDNI +10kmMIRAZ RACE TEAMM-30 – 4800:51:2816,400:22:23
142 / 361127CEBO AGNIESZKABYTOMBIEG ŚREDNI +10kmMIRAZ RACE TEAMK-30 – 1500:51:2816,400:22:23
1431090RADOSZEK BARTOSZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 4900:51:3216,400:22:27
1441083CHMURA JACEKBUKOWNOBIEG ŚREDNI +10kmM-50 – 700:51:3416,400:22:29
145 / 371011TATARCZUK ALEKSANDRAGDANSKBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 1600:51:3516,400:22:30
146 / 381136ŁÓJ-KONIECZNA EDYTAPROSZOWICEBIEG ŚREDNI +10kmINFINITY-GYMK-30 – 1700:51:3716,400:22:32
147 / 391141MRÓZ IWONAKOCMYRZÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 1400:51:3816,400:22:33
1481092DZIOBOŃ MARCINNOWY TARGBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 5000:51:4116,400:22:35
149 / 401167STYCZEŃ EWELINACHĘCINYBIEG ŚREDNI +10kmCKBABCIE / WOŹNIAKRUNNINGTEAMK-30 – 1800:51:4216,400:22:37
150 / 41908WAŁĘGA MonikaDĘBICABIEG ŚREDNI +10kmbrakK-30 – 1900:52:2516,100:23:20
151927KOBIAŁKA IrekBIEG ŚREDNI +10kmbrakM-40 – 3700:52:2616,100:23:20
1521009GOLEC ŁUKASZRZESZÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 5100:52:2616,100:23:21
153 / 421157MARSZAŁEK-KŁODA GRAŻYNAJORDANÓWBIEG ŚREDNI +10kmRUN&FUNK-30 – 2000:52:2916,100:23:24
1541070SŁODKIEWICZ GRZEGORZGLIWICEBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 3800:52:3316,100:23:28
155 / 431935ZYCH WIOLETAPRECZÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 1500:52:3916,100:23:34
1561174MACINA DARIUSZPODŁĘŻEBIEG ŚREDNI +10kmPKP S.A.M-40 – 3900:52:4016,100:23:35
157 / 44517PIŃKOWSKA PATRYCJABIEG ŚREDNI +10kmULTRA BESKID SPORTK-30 – 2100:52:4116,100:23:36
1581934PIOTROWSKI PATRYKBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 5200:52:481600:23:43
1591067RABIEJ PIOTRRABKA-ZDRÓJBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 4000:52:521600:23:47
1601081MACHNIK GRZEGORZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 5300:52:541600:23:48
1611902BABIŃSKI TOMASZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 4100:53:0615,900:24:01
162 / 451107BURNUS BEATAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmNIGHT RUNNERSK-30 – 2200:53:1115,900:24:05
1631117ŁACH MACIEJKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmDRUŻYNA CYBORGAM-40 – 4200:53:1515,900:24:10
1641901SKOWRONEK MACIEJMYŚLENICEBIEG ŚREDNI +10kmRADIO KRAKÓWM-30 – 5400:53:1715,900:24:12
1651097SŁONINA KRZYSZTOFKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmLEŚNY TIMM-40 – 4300:53:2215,800:24:17
1662094OGÓRKA TomaszBRZEZIEBIEG ŚREDNI +10kmSRTG NIEPOŁOMICEM-40 – 4400:53:2515,800:24:20
1671109KACZOR ŁUKASZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 5500:53:2815,800:24:23
1681082GRZESINA ARKADIUSZOŚWIĘCIMBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 4500:53:3215,800:24:27
169 / 461137GŁOWACKA KAROLINAZADROŻEBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 2300:53:3315,800:24:28
170 / 471921JURKOWSKA ANNAOLSZOWICEBIEG ŚREDNI +10kmDRUŻYNA GRUBEGO MISIAK-40 – 1600:53:5215,700:24:47
171 / 481166PIWOWARCZYK JUSTYNAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmRODZINA BIEGAK-40 – 1700:53:5715,700:24:52
1721120NAWROT DAWIDNIEPOŁOMICEBIEG ŚREDNI +10kmSRTG NIEPOŁOMICEM-30 – 5600:54:0315,700:24:57
173 / 491025POLAK AGNIESZKAKRAKOWBIEG ŚREDNI +10kmK-20 – 700:54:2915,500:25:23
1741170KRUPA PAWEŁNIEPOŁOMICEBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 4600:54:3415,500:25:29
1751929KOMAROWSKI TomaszRzeszówBIEG ŚREDNI +10kmbrakM-30 – 5700:54:4015,500:25:35
176 / 501119SANECKA KATARZYNAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmBEFIT24TEAMK-50 – 200:54:4515,500:25:40
1771702SEREDA OLEGKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmSEREDAM-30 – 5800:54:4615,400:25:41
1781118BRODOWSKI JANKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 5900:55:0915,300:26:04
1791015MRUK PAWEŁKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 6000:55:2515,300:26:20
1801125JAWORSKI ANDRZEJKRAKOWBIEG ŚREDNI +10kmCISCOM-30 – 6100:55:4515,200:26:39
181 / 511124GARWACKA BEATANIEPORĘTBIEG ŚREDNI +10kmK-50 – 300:56:0215,100:26:56
182 / 521945KRAJEWSKA-PALUCH EWADĄBROWA GÓRNICZABIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 1800:56:321500:27:27
1831150SZCZUREK MICHALMOGILANYBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 6200:56:4214,900:27:37
184 / 531056TABIŚ MAGDALENAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-20 – 800:56:5714,900:27:52
185 / 541050JOP DOROTASKAWINABIEG ŚREDNI +10kmK-40 – 1900:57:0314,800:27:58
1861926OSTROWSKI PAWEŁBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 6300:57:1214,800:28:07
1871110BUJAK OLAFKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 6400:57:1614,800:28:10
188 / 551911WÓJCIK KAMILAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmLACHO TEAMK-40 – 2000:58:1014,500:29:05
1891047LESZCZYŃSKI ALEKSANDERKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 6500:58:4214,400:29:37
190 / 561103PĘKALSKA ANNANIEPORĘTBIEG ŚREDNI +10kmSGS POLSKA TEAMK-40 – 2100:58:5714,300:29:52
1911942STARZEC JANUSZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-60 – 400:59:1114,300:30:06
192 / 571172TYMBOROWSKA-WIEDRO MAŁGORZATAZAGNAŃSKBIEG ŚREDNI +10kmBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/ WOŻNIAK RUUNING TEAMK-40 – 2200:59:4814,100:30:43
193 / 581033KIWIOR IZABELAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 2400:59:5214,100:30:47
1941088BIGAJ IREKKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmBIGEYE TEAMM-40 – 4701:00:0614,100:31:01
195 / 591123GARWACKA ZUZANNANIEPORĘTBIEG ŚREDNI +10kmK-20 – 901:00:211400:31:15
196 / 601161PIASECZNA LILIANAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 2501:00:5213,900:31:46
197 / 611930KOMOROWSKA SYLWIARZESZÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 2601:01:0413,900:31:58
1981140KOŁATA JÓZEFZEMBRZYCEBIEG ŚREDNI +10kmZEMBRZYCE TEAMM-J – 101:01:1013,800:32:04
199 / 621142RUSIN-ŚLUSARCZYK HELENASZARÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 2701:01:3913,700:32:34
200 / 631943STARZEC JOANNAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-20 – 1001:03:5913,200:34:54
2011944NOWACKI BARTOSZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – 6601:04:0113,200:34:56
202919MIŚTALSKI DamianBYTOMBIEG ŚREDNI +10kmBTM RUNNERSM-30 – 6701:05:091300:36:03
2031704GRUSZKA OSKARKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – 4801:05:4512,900:36:40
204530WYWROT TomaszKrakówBIEG ŚREDNI +10kmbrakM-40 – 4901:09:0412,200:39:59
205 / 641703TYLISZCZAK BOŻENAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 2801:10:4911,900:41:44
206 / 651052POPIELSKA-NEMŚ DOROTASTASZÓWBIEG ŚREDNI +10kmSTARIS STASZÓWK-40 – 2301:15:0411,300:45:59
207 / 661035DE ANNAALWERNIABIEG ŚREDNI +10kmK-30 – 2901:21:4610,300:52:41
Nie wystartowało 31 uczestników
DNS*1055BĄCZEK KRZYSZTOFZAWIERCIEBIEG ŚREDNI +10kmGRUPA JURA`PLM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1701BULICZ-KASPRZAK KASIASULEJÓWEKBIEG ŚREDNI +10kmK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1946DORULA ŁUKASZZAKOPANEBIEG ŚREDNI +10kmEJANOSIK.PLM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1147FIREK PIOTRJORDANÓWBIEG ŚREDNI +10kmUKS DELTA JORDANÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1064GREGORCZYK ANNAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1114JAKUBCZYK ALDONAPODZAMCZEBIEG ŚREDNI +10kmCKBABCIE / WOŹNIAKRUNNINGTEAMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1057JAWOREK MONIKARYDUŁTOWYBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1063JAWOREK GRZEGORZWĘGRZCEBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1932JERMAK KAROLINAKOSZYCE WIELKIEBIEG ŚREDNI +10kmZDROWY PROJEKTK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1143JOŃCZYK BARTŁOMIEJOŚWIĘCIMBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1234KACZKOWSKA KACZUSIABIEG ŚREDNI +10kmK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1132KAMIŃSKA KAMILAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1929KOMOROWSKI TOMASZRZESZÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1173KUCIEL DAWIDTENCZYNEKBIEG ŚREDNI +10kmPKP S.A.M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1705MARTINI AGNIESZKABIEG ŚREDNI +10kmKTPU KRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1101MIODEK PIOTRKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1010MŁYNARSKI GRZEGORZWARSZAWABIEG ŚREDNI +10kmS360M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1111OBAJTEK MAGDALENABIEG ŚREDNI +10kmK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1079OBRUSIK EWAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1931PLOCH PAWEŁKATOWICEBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1003RODRIGUES MACHADO ADRIANAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmESKADRA KRAKÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1907RUMIŃSKI PIOTRWIELICZKABIEG ŚREDNI +10kmM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1920SKRZYPCZAK MIROSŁAWBIEG ŚREDNI +10kmM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1024SOBCZAK-KUPIEC AGNIESZKAMYŚLENICEBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1062TUREK TOMASZKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1936ULIŃSKA DOMINIKAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*519WĘGRZYNEK ANETABIEG ŚREDNI +10kmK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1937WILKOSZ AUGUSTYNKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmDRUŻYNA GRUBEGO MISIAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1061WIŚNIOWSKA DOROTAMASZKÓWBIEG ŚREDNI +10kmLOS PANTALONES ROJOSK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1077WOJTASZEK MALWINAKRAKÓWBIEG ŚREDNI +10kmK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1086ZDEB BARBARAZABRZEBIEG ŚREDNI +10kmNIGHT RUNNERS ZABRZEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował