Łódź - Arturówek 16.12.2018

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 10km - edycja 2

Wyniki M 40

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
1241PIETRZYK KrzysztofKoluszkiPIETRZYK RUNNING TEAM00:38:4400:00:00100
275FRANKOWSKI MaciejKonstantynów ŁódzkiBeauty Sport Team00:40:4000:01:5680
3158WÓJCIK RobertZgierzRazem Trenujemy Sport00:42:3100:03:4760
4159FLORCZAK AdamŁódźbrak00:44:4300:05:5950
5221LOTKA MichałŁódźKITA TEAM00:44:5300:06:0945
697SZCZEPAŃSKI MarcinŁódźEVErRUN00:45:3500:06:5140
7117BUDNER RobertŁódźGFT Running Team00:45:5300:07:0936
883KORZENIOWSKI AleksanderŁódźŁódź tuning team / Team Nabiegowkach.pl00:45:5800:07:1432
985PODLASIAK RobertŁódźRYSIOTEAM00:46:3100:07:4730
1057ZALEWSKI MichałŁódźbrak00:46:3800:07:5428
11202KOKOTEK MaciejłódźKITA TEAM00:46:4700:08:0326
12102ADAMIAK MarcinŁódźEVErRUN00:46:5900:08:1524
1322WEDER PiotrŁódźFOREVER YOUNG ŁÓDŹ00:47:1900:08:3522
14196RUTA MaciejŁódźbrak00:47:2200:08:3820
1511RADCZYC MaciejŁódźPIETRZYK RUNNING TEAM00:47:2600:08:4218
16115SZMERKA MariuszŁódźOrange Polska00:47:4200:08:5816
17234BANASIAK MarcinŁÓDŹbrak00:47:5500:09:1115
18110WLAZEŁ KonradŁódźbrak00:48:5600:10:1214
1948KRUK JarosławŁódźBeauty Sport Team00:49:1500:10:3113
2067NOWAKOWSKI BartoszŁódźBeauty Sport Team00:49:4000:10:5612
21237WALUK PiotrPaprotniaEVErRUN00:50:0200:11:1811
223FIGWER AdamŁódźbrak00:50:1000:11:2610
2386BIAŁEK AdamŁódźbrak00:50:1300:11:299
24214KOPROWSKI ŁukaszŁódźOlimpijska Akademia Biegania PIOTR KĘDZIA00:50:2000:11:368
2595ZGANIACZ PrzemysławŁódźGFT Running Team00:50:5800:12:147
2661WALASIK MichałŁódźbrak00:51:0600:12:226
27249KUCZKOWSKI AleksanderŁÓDŹbrak00:51:3300:12:495
2819BEDNARSKI TomaszŁódźBeauty Sport Team00:51:3600:12:523
29253GÓRSKI SzymonŁódźbrak00:51:3800:12:532
30250PIELUŻEK PiotrŁódźBeauty Sport Team00:52:1400:13:291
31243GÓRECKI MarcinŁódźWiR00:53:0100:14:171
32272WOLNY MaciejŁódźbrak00:53:1400:14:301
33190ADAMSKI RadekŁódźbrak00:53:4700:15:031
34109BALCERZAK MariuszŁódźReebokRunCrew LDZ00:54:2700:15:431
3543BARTOSIK MarekŁódźBeauty Sport Team00:55:0000:16:161
3696URBANOWICZ ArkadiuszŁódźbrak00:55:0100:16:171
37185WIERUSZEWSKI AdamŁódźEVErRUN00:55:1800:16:341
38248GROCHOWSKI JacekŁódźSOSW NR 100:55:4000:16:561
39116PIECZARA ŁukaszŁódźTME Runners00:55:5700:17:131
40123SZYMALA PawełŁódźbrak00:56:0000:17:161
41107WEJDMAN DariuszŁÓDŹEVErRUN00:56:2000:17:361
4262CIEŚLIK JacekŁódźReebokRunCrew LDZ00:57:1500:18:311
4353PRASAL ArturŁódź ReebokRunCrew LDZ00:58:3500:19:511
44179SZUMIŃSKI PawełRuda Bugajbrak01:00:4800:22:041
4547CIEŚLA DawidRąbieńAGB Torfy01:01:1400:22:301
46119URBANOWICZ JakubŁódźKlub Stonoga01:01:5400:23:101
47218PIWOWARCZYK MarcinRadombrak01:02:5500:24:111
48127OWCZAREK JacekPiątkowiskobrak01:03:2300:24:391
4942LESZKO TomaszŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź01:04:2700:25:421
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*149KUJAWSKI ArkadiuszłódżRYSIOTEAMDNF*DNF*
Nie wystartowało 62 uczestników
DNS*327BLIŹNIEWSKI MarekGłownoKS GŁOWNO W BIEGUDNS*DNS*
DNS*261BORKOWSKI ŁukaszStarowa GóraCyBorkiDNS*DNS*
DNS*126BRUDEL AdamZgierzbrakDNS*DNS*
DNS*351CEBULA PawełŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*81CHUDZIK RadosławŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*285DZIEKOŃSKI KrzysztofŁódźReebokRunCrew LDZDNS*DNS*
DNS*355FALINSKI GrzegorzRadomEwa biega wolniej odemnie DNS*DNS*
DNS*328GARNYS RadekŁódźVERA RUNNINGDNS*DNS*
DNS*325GORZEŃ MariuszŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*229JAROSIŃSKI MarekŁódźŁódzkie Hospicjum dla DzieciDNS*DNS*
DNS*60JÓŹWIAK MarcinŁódźBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*332KASZUBA ArkadiuszAleksandrów ŁódzkibrakDNS*DNS*
DNS*380KLATKA PiotrŁÓDŹBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*73KOBALCZYK MarcinŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*308KOPKA PiotrŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*215KOWALCZYK MarcinŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*275KRÓL JacekŁódźBAX-TIMEDNS*DNS*
DNS*21KRUSZYŃSKI AndrzejŁódźTRIAKTYWNI PIOTRKÓWDNS*DNS*
DNS*331KRZEMIŃSKI MichałKolonia BrużycabrakDNS*DNS*
DNS*303KSIĘŻAK BartoszŁódźBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*65KWINTKIEWICZ MarcinŁódźReebokRunCrew LDZDNS*DNS*
DNS*282LACHMAN MichałŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*10LAUDAN RobertŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*294LESIEŃ AdamŁódźMorena CzołowaDNS*DNS*
DNS*362LEWICKI MarcinWódkabrakDNS*DNS*
DNS*350LISIECKI DominikStarowa GórabrakDNS*DNS*
DNS*317ŁUKASIK ŁukaszŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMDNS*DNS*
DNS*273ŁUKOŚ StanisławŁódźBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*391MARCINKIEWICZ MariuszŁódźSportera DNS*DNS*
DNS*371MŁYNARCZYK ErnestŁódźRainbow RunnerDNS*DNS*
DNS*207MOKRACKI AdamŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*310MORAWIEC DanielŁódźBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*324NARAZIŃSKI MarekŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*120NIEWITECKI TomaszŁódźKlub StonogaDNS*DNS*
DNS*388NOWAKOWSKI KrzysztofŁÓDŹbrakDNS*DNS*
DNS*300NOWICKI SebastianŁódźBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*244OCHOCKI MarcinŁódźWiRDNS*DNS*
DNS*211OWCZAREK PawełPabianice brakDNS*DNS*
DNS*265PĘKALA JarosławZgierz 91 batalion lekkiej piechoty Zgierz DNS*DNS*
DNS*333PIASKOWSKI AndrzejŁÓDŹbrakDNS*DNS*
DNS*94POLIT ErnestDomaniewiceR-TEAM ŁowiczDNS*DNS*
DNS*373PRZEGALIŃSKI MaciejŁódźBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*363RELUGA GrzegorzWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*313ROSIAK MariuszŁódźSzakaleDNS*DNS*
DNS*382ROSIAK PiotrŁÓDŹRYSIOTEAMDNS*DNS*
DNS*366SIENKIEWICZ WojciechŁódźOrange PolskaDNS*DNS*
DNS*166SKOWRON AndrzejAleksandrów ŁódzkibrakDNS*DNS*
DNS*40SKUPIEŃ KonradŁódźkonradskupien.plDNS*DNS*
DNS*238SMIT MaciekKonstantynówbrakDNS*DNS*
DNS*141STĘPNIAK WojciechZgierzbrakDNS*DNS*
DNS*343SUSKI JózefŁódźAGB TorfyDNS*DNS*
DNS*293SUT RafałStróżabrakDNS*DNS*
DNS*209SZATANIAK JarekŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*337SZCZAWIŃSKI RobertŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*2SZCZERBIAK MarcinŁódźDRUŻYNA BSSDNS*DNS*
DNS*33WASILEWSKI GabrielŁódźWGD RUNDNS*DNS*
DNS*368WEINBERG KamilŁódźBiegiem Po Piwo / Droga Do UltraDNS*DNS*
DNS*372WIERCIOCH RafałłódźbrakDNS*DNS*
DNS*298WIERZCHOŃ MichałŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*213WLAZŁO PawełŁódźBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*264WŁODARCZYK PiotrŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMDNS*DNS*
DNS*353WOŁOWSKI LechWarszawabrakDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował