Łódź - Arturówek 16.12.2018

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 10km - edycja 2

Wyniki Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Czas nettoVśrRóżnicaPunkty
1267OWCZAREK TomaszBełchatówbrakM 30 – 100:38:3400:38:3515,600:00:00100
2220KUNIKOWSKI TomaszPlacencjaAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 30 – 200:38:3700:38:3715,500:00:0380
3161ADAMKIEWICZ MichałŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 300:38:3900:38:4015,500:00:0560
4241PIETRZYK KrzysztofKoluszkiPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 100:38:4400:38:4515,500:00:0950
56BŁASZCZYK BartłomiejŁódźbrakM 30 – 400:40:3300:40:3414,800:01:5945
675FRANKOWSKI MaciejKonstantynów ŁódzkiBeauty Sport TeamM 40 – 200:40:4000:40:4114,800:02:0640
7137LEMAŃSKI DamianRąbieńbrakM 20 – 100:40:5600:40:5614,700:02:2236
8178NADRATOWSKI MarcinŁódźAZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team)M 20 – 200:41:1800:41:1914,500:02:4432
915WITKOWSKI MichałŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 30 – 500:42:2400:42:2514,100:03:5030
10158WÓJCIK RobertZgierzRazem Trenujemy SportM 40 – 300:42:3100:42:3014,100:03:5728
1192KASZUBSKI RafałŁódźŁódź Kocha SportM 30 – 600:42:4800:42:491400:04:1426
12 / 1247MOKROS ZuzannaPabianiceRKS ŁÓDŹK 20 – 100:43:2500:43:2513,800:04:5124
13192LEWICKI PiotrŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 700:43:4700:43:4613,700:05:1222
14159FLORCZAK AdamŁódźbrakM 40 – 400:44:4300:44:4313,400:06:0920
15221LOTKA MichałŁódźKITA TEAMM 40 – 500:44:5300:44:5213,400:06:1918
1697SZCZEPAŃSKI MarcinŁódźEVErRUNM 40 – 600:45:3500:45:3613,200:07:0116
1766LIPIŃSKI MariuszKwidzynAntylopy CataniM 20 – 300:45:5300:45:5213,100:07:1915
18117BUDNER RobertŁódźGFT Running TeamM 40 – 700:45:5300:45:5313,100:07:1914
1983KORZENIOWSKI AleksanderŁódźŁódź tuning team / Team Nabiegowkach.plM 40 – 800:45:58---1300:07:2413
20122MAJ DariuszŁódźbrakM 50 – 100:46:0200:46:011300:07:2812
21270KUBIAK DominikŁódźVERA RUNNINGM 30 – 800:46:2300:46:2112,900:07:4911
22199KIMMER JakubZelówBieging Team ZelówM 30 – 900:46:2600:46:2412,900:07:5210
2385PODLASIAK RobertŁódźRYSIOTEAMM 40 – 900:46:31---12,900:07:579
2457ZALEWSKI MichałŁódźbrakM 40 – 1000:46:3800:46:3712,900:08:048
25111CHMIEL JacekŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 200:46:4700:46:4612,800:08:137
26202KOKOTEK MaciejłódźKITA TEAMM 40 – 1100:46:4700:46:4312,800:08:136
27227GAJEWSKI SebastianTartak BrzózkiTrinergyM 30 – 1000:46:5500:46:5312,800:08:215
28102ADAMIAK MarcinŁódźEVErRUNM 40 – 1200:46:5900:46:5912,800:08:253
29112LACHOWSKI RobertŁódźRossmannM 30 – 1100:47:0900:47:1012,700:08:352
30236KRÓL DarekŚwiątnikiHernik TeamM 50 – 300:47:1100:47:0812,700:08:371
31135GRZYB KonradŁódźRYSIOTEAMM 20 – 400:47:1100:47:0812,700:08:371
3222WEDER PiotrŁódźFOREVER YOUNG ŁÓDŹM 40 – 1300:47:1900:47:1712,700:08:451
33196RUTA MaciejŁódźbrakM 40 – 1400:47:2200:47:1912,700:08:481
3411RADCZYC MaciejŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 1500:47:2600:47:1612,600:08:521
35136WOŁYŃSKI KacperŁódźGFT Running TeamM 30 – 1200:47:2900:47:2512,600:08:551
3680DROBNY BartoszŁódźMorena CzołowaM 30 – 1300:47:3600:47:3312,600:09:021
37115SZMERKA MariuszŁódźOrange PolskaM 40 – 1600:47:4200:47:4112,600:09:081
3882ŻURANSKI RobertStrykówGentlemen's Rugby Club ŁódźM 30 – 1400:47:4700:47:3912,600:09:131
39201SOŚNIERZ TomaszŁódźbrakM 30 – 1500:47:5400:47:5412,500:09:201
40234BANASIAK MarcinŁÓDŹbrakM 40 – 1700:47:5500:47:4912,500:09:211
4188LESZCZYŃSKI MateuszŁódźEVErRUNM 30 – 1600:48:1300:48:1112,400:09:391
4276ZALASA WojciechŁódźŁódź Kocha SportM 50 – 400:48:1400:48:1212,400:09:401
4346GRZEJDZIAK PrzemekŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – 1700:48:2500:48:1912,400:09:501
4428GAJEWSKI PawełŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 500:48:3400:48:3112,400:10:001
45170STAŃCZYK DominikŁódźEVErRUNM 30 – 1800:48:3600:48:3312,300:10:021
4659PIETRZAK PiotrŁódźbrakM 50 – 600:48:4100:48:3912,300:10:071
47110WLAZEŁ KonradŁódźbrakM 40 – 1800:48:5600:48:5012,300:10:221
4848KRUK JarosławŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 1900:49:1500:49:1412,200:10:411
49144CZYŻNIELEWSKI ArkadiuszŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 1900:49:1600:49:1412,200:10:421
50 / 290MATUSIAK AnnaŁódźReebokRunCrew LDZK 20 – 200:49:1600:49:1512,200:10:421
5167NOWAKOWSKI BartoszŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 2000:49:4000:49:3512,100:11:061
52237WALUK PiotrPaprotniaEVErRUNM 40 – 2100:50:0200:50:011200:11:281
53 / 3169ZDUŃCZYK PaulinaŁódź EVErRUNK 30 – 100:50:0200:49:591200:11:281
543FIGWER AdamŁódźbrakM 40 – 2200:50:1000:50:051200:11:361
5586BIAŁEK AdamŁódźbrakM 40 – 2300:50:1300:50:0911,900:11:391
56214KOPROWSKI ŁukaszŁódźOlimpijska Akademia Biegania PIOTR KĘDZIAM 40 – 2400:50:2000:50:1611,900:11:461
57177GŁUCHOWSKI RobertRąbieńbrakM 20 – 500:50:3200:50:2711,900:11:581
5895ZGANIACZ PrzemysławŁódźGFT Running TeamM 40 – 2500:50:5800:50:5411,800:12:241
59242KOZŁÓW WojciechGdańskLKS Zantyr SztumM 50 – 700:51:0000:50:5811,800:12:251
60 / 4108OKUŃSKA-WEJDMAN AnetaŁÓDŹEVErRUNK 40 – 100:51:0100:51:0011,800:12:271
6161WALASIK MichałŁódźbrakM 40 – 2600:51:0600:51:0111,700:12:311
6250UBYCH MariuszŁódźbrakM 30 – 2000:51:0600:51:0111,700:12:321
6354ZAGÓRSKI KrzysztofŁódźbrakM 30 – 2100:51:1300:51:0311,700:12:391
64228CZERNECKI MarekŁukówbrakM 60 – 100:51:19---11,700:12:451
6514CZUBAK DariuszŁódźRYSIOTEAMM 50 – 800:51:2600:51:2211,700:12:521
6631KOLASA PiotrŁódźbrakM 30 – 2200:51:2700:51:2711,700:12:531
67249KUCZKOWSKI AleksanderŁÓDŹbrakM 40 – 2700:51:3300:51:2711,600:12:591
6819BEDNARSKI TomaszŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 2800:51:3600:51:3411,600:13:021
69253GÓRSKI SzymonŁódźbrakM 40 – 2900:51:3800:51:3311,600:13:031
70230PRZEDPEŁSKI RadosławŁódźbrakM 30 – 2300:51:3900:51:2811,600:13:051
71174STAWSKI DariuszŁódźBiegiem Po PiwoM 60 – 200:51:4500:51:3611,600:13:101
7299KOSIELSKI RobertŁódźbrakM 30 – 2400:51:5400:51:4611,600:13:201
73 / 5133FISZER MagdaŁódźbrakK 50 – 100:51:5800:51:5711,500:13:241
7498FELIŃSKI JarosławŁódźbrakM 50 – 900:52:0100:51:5311,500:13:271
75 / 6235WIŚNIEWSKA AnnaPoznańHernik TeamK 30 – 200:52:0200:52:0211,500:13:281
76250PIELUŻEK PiotrŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 3000:52:1400:52:0611,500:13:391
7779JURA MariuszŁódźbrakM 30 – 2500:52:4300:52:3511,400:14:091
7868KABAŁA KonradŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 1000:52:4800:52:4111,400:14:141
7963WILGOCKI TomaszŁódźbrakM 50 – 1100:52:5500:52:4811,300:14:211
80226KULETA MikołajŻyrardówbrakM 20 – 600:53:0000:52:5611,300:14:261
81243GÓRECKI MarcinŁódźWiRM 40 – 3100:53:0100:52:5311,300:14:271
8232FILIPKOWSKI KrzysztofŁódźbrakM 30 – 2600:53:04---11,300:14:301
83272WOLNY MaciejŁódźbrakM 40 – 3200:53:1400:53:0911,300:14:401
84100WALKOWIAK JacekŁódźbrakM 30 – 2700:53:1600:53:1311,300:14:421
85 / 7164WINNICKA MonikaŁódźEVErRUNK 40 – 200:53:2000:53:1411,200:14:461
86223KORCZYŃSKI StanisławStary RedzeńRYSIOTEAMM 60 – 300:53:2800:53:2811,200:14:541
8720MIZERSKI RafałŁódźbrakM 50 – 1200:53:4000:53:3311,200:15:061
88190ADAMSKI RadekŁódźbrakM 40 – 3300:53:4700:53:4111,200:15:121
89 / 8131KADZIDŁOWSKA AleksandraŁódźEVErRUNK 40 – 300:53:5700:53:5611,100:15:231
90184PECYNA DariuszŁódźbrakM 50 – 1300:54:0700:53:5711,100:15:331
9117JANICKI MariuszłódźVERA RUNNINGM 30 – 2800:54:1000:54:0211,100:15:361
921ŁASKI RadosławŁódźPGFM 30 – 2900:54:1700:54:1411,100:15:421
9351ŁOŚ MichałŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – 3000:54:2100:54:121100:15:471
94109BALCERZAK MariuszŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 3400:54:2700:54:201100:15:531
9516PIETRASIAK JacekStare SkoszewybrakM 50 – 1400:54:5100:54:4510,900:16:171
9627WŁODARCZYK MariuszŁódźbrakM 30 – 3100:54:5300:54:4510,900:16:191
97 / 9195SIERADZKA MartaŁódźEVErRUNK 30 – 300:54:5900:54:5310,900:16:251
9843BARTOSIK MarekŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 3500:55:0000:54:5210,900:16:261
9996URBANOWICZ ArkadiuszŁódźbrakM 40 – 3600:55:0100:54:5110,900:16:271
100 / 10114ZAWIASA DorotaŁódź Only YouK 30 – 400:55:0400:55:0110,900:16:301
101185WIERUSZEWSKI AdamŁódźEVErRUNM 40 – 3700:55:1800:55:0810,800:16:441
102 / 11271STROBIN MonikaWarszawaBIEGAJ Z URSUSEMK 30 – 500:55:3000:55:2010,800:16:561
103276REDZYNIA JanuszŁódźRYSIOTEAMM 60 – 400:55:3600:55:3610,800:17:021
104248GROCHOWSKI JacekŁódźSOSW NR 1M 40 – 3800:55:4000:55:2810,800:17:061
105145KMIEĆ GerardŁódźGFT Running TeamM 30 – 3200:55:5200:55:4710,700:17:181
106130PIECZYKOLAN KamilŁódźbrakM 30 – 3300:55:5600:55:4810,700:17:221
107116PIECZARA ŁukaszŁódźTME RunnersM 40 – 3900:55:5700:55:4810,700:17:231
108123SZYMALA PawełŁódźbrakM 40 – 4000:56:0000:55:5310,700:17:261
109 / 1293GAWRYCH EmiliaZgierzReebokRunCrew LDZK 30 – 600:56:0000:55:5810,700:17:261
110107WEJDMAN DariuszŁÓDŹEVErRUNM 40 – 4100:56:2000:56:1310,700:17:461
1119SZOSTAK PrzemysławŁódźEVErRUNM 30 – 3400:56:27---10,600:17:531
112274ZIÓŁKOWSKI MarekŁódźEVErRUNM 30 – 3500:56:3400:56:2710,600:18:001
113256WŁODARCZYK TomaszPabianicebrakM 30 – 3600:56:46---10,600:18:121
114252KRUK KamilŁódźBeauty Sport TeamM 20 – 700:57:0300:56:5510,500:18:291
11541KOZIELSKI VEL KOZIAK RyszardŁÓDŹETERNE JUNAM 60 – 500:57:1400:57:1510,500:18:401
11662CIEŚLIK JacekŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 4200:57:15---10,500:18:411
117153SIEWIERA ŁukaszŁódźGentlemen's Rugby Club ŁódźM 30 – 3700:57:1600:57:0810,500:18:421
118200WALCZAK KrzysztofZgierzbrakM 30 – 3800:57:2800:57:2210,400:18:541
119 / 13134TOMCZYK KarolinaŁódźbrakK 30 – 700:57:3500:57:2910,400:19:011
12064FRONCZEK JakubŁódźbrakM 30 – 3900:57:3800:57:2810,400:19:031
121 / 14257SURMA DorotaWieluńBeauty Sport TeamK 40 – 400:57:4400:57:3510,400:19:101
122101DAUENHAUER JacekŁódźbrakM 50 – 1500:58:0000:57:5510,300:19:251
12344WOSIK JakubŁódźbrakM 30 – 4000:58:2100:58:1410,300:19:471
12453PRASAL ArturŁódź ReebokRunCrew LDZM 40 – 4300:58:3500:58:1910,200:20:011
125129KACPRZAK TadeuszKonstantynów ŁódzkibrakM 60 – 600:58:3800:58:3810,200:20:041
126171STROŻEK SebastianŁódźbrakM 30 – 4100:58:5600:58:4410,200:20:221
127239KUBIAK DariuszŁódźbrakM 30 – 4200:58:5600:58:4510,200:20:221
128 / 1558OLENDER-BARTOSIK RenataŁódźbrakK 30 – 800:59:1000:59:0210,100:20:361
12913BARANOWSKI BogumiłŁódźbrakM 50 – 1600:59:2500:59:2610,100:20:511
130104STANISZEWSKI MarcinŁódźGFT Running TeamM 30 – 4301:00:0000:59:571000:21:261
131128JENDRYS RafałŁódźMorena CzołowaM 30 – 4401:00:0500:59:511000:21:311
132179SZUMIŃSKI PawełRuda BugajbrakM 40 – 4401:00:4801:00:389,900:22:141
13356WIĘCKOWSKI KamilŁódźbrakM 30 – 4501:00:5701:00:439,800:22:231
134 / 1655KRUK OlaŁódźBeauty Sport TeamK 40 – 501:01:0401:00:569,800:22:301
13547CIEŚLA DawidRąbieńAGB TorfyM 40 – 4501:01:1401:01:049,800:22:401
136 / 17186KLIMASZEWSKA KatarzynaLodzBeauty Sport TeamK 40 – 601:01:3401:01:269,700:23:001
137 / 1845ZIĘBA MałgorzataŁódźbrakK 50 – 201:01:4601:01:349,700:23:121
138119URBANOWICZ JakubŁódźKlub StonogaM 40 – 4601:01:5401:01:409,700:23:201
139 / 19180BERNECKA BożenałódźbrakK 50 – 301:02:0001:01:519,700:23:261
140118SPRUCH AndrzejŁódźbrakM 60 – 701:02:1601:02:099,600:23:421
141 / 20142ZIĘBA MartaŁódźbrakK 30 – 901:02:3001:02:189,600:23:561
142103BEK MichałŁódźDRUŻYNA BSSM 30 – 4601:02:4201:02:329,600:24:081
143218PIWOWARCZYK MarcinRadombrakM 40 – 4701:02:5501:02:429,500:24:211
144 / 2171PILECKA-WILMANSKA SylwiaAleksandrów ŁódzkiK.S. Celironman S.A.K 40 – 701:02:5501:02:439,500:24:211
145 / 2270KRAJEWSKA-MATUSIAK NataliaAleksandrów ŁódzkiK.S. Celironman S.A.K 30 – 1001:02:5501:02:439,500:24:211
1468SZYMCZAK HubertDomaniewicebrakM 20 – 801:03:0501:03:009,500:24:311
147 / 2352GRZECHNIK MałgorzataAleksandrów ŁódzkibrakK 40 – 801:03:0501:02:539,500:24:311
148127OWCZAREK JacekPiątkowiskobrakM 40 – 4801:03:2301:03:109,500:24:491
149 / 24156FRANKENBERG MałgorzataŁódźBiegacz NowosolnaK 60 – 101:03:2501:03:139,500:24:511
150269CIUPIŃSKI TomaszŁódźbrakM 50 – 1701:03:3901:03:279,400:25:051
15142LESZKO TomaszŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 40 – 4901:04:2701:04:169,300:25:521
152 / 25147EDYK AnnaTomaszów Maz.ANTEK TEAMK 50 – 401:05:2601:05:169,200:26:521
153233KUJAWA TomaszŁódźbrakM 20 – 901:05:27---9,200:26:531
15478OSTRUSZKA DariuszZgerzbrakM 50 – 1801:07:4101:07:298,900:29:061
155281RASZYK PiotrŁódźbrakM 60 – 801:08:1201:07:278,800:29:381
15669DUDKIEWICZ SylwesterŁódźbrakM 30 – 4701:10:3601:10:228,500:32:021
157 / 26251GAGAS AleksandraŁódźCelironman/KITA TEAMK 40 – 901:11:2901:11:188,400:32:551
158 / 27212OWCZAREK BeataPabianice brakK 40 – 1001:12:0501:11:528,300:33:311
159 / 28258WIKTOREK JadwigaŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźK 60 – 201:12:3401:12:218,300:34:001
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*149KUJAWSKI ArkadiuszłódżRYSIOTEAMM 40 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
DNF*106DUBIECKI JaremaŁódźAZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team)M 50 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
Nie wystartowało 214 uczestników
DNS*288ADAMKIEWICZ NataliaŁódźReebokRunCrew LDZK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*387ADAMSKI MarcinZgierzbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*165ANDRZEJEWSKA AgataŁÓDŹTigers TeamK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*354ANTCZAK AgnieszkaŁódźBiegacz NowosolnaK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*194AUGUSTYNIAK RafałŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*84BADOWSKI AdamŁódźFitness FunM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*346BANDEL AdamŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*279BIEGAŃSKA RenataŁódźbrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*335BIENIEK AndrzejBiestrzykówbrakM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*344BLIŹNIEWSKA KatarzynaGłownoKS GŁOWNO W BIEGUK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*327BLIŹNIEWSKI MarekGłownoKS GŁOWNO W BIEGUM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*312BŁASZCZYK IwonaŁódźSuperTeamK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*338BŁAŻAŁEK AnnaŁódźSuperTeamK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*30BŁAŻEJCZYK AgnieszkaŁódźBeauty Sport TeamK 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*262BORKOWSKA MonikaStarowa GóraCyBorkiK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*261BORKOWSKI ŁukaszStarowa GóraCyBorkiM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*126BRUDEL AdamZgierzbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*198BRZEZIŃSKI AleksanderŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*352BUDA WaldemarŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*296BUKOWSKA MartaTomaszów MazowieckibrakK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*383BURSKI PawełŁódźbrakM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*351CEBULA PawełŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*208CHABIOR AnnaBedoń PrzykoscielnybrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*289CHEŁMICKA MagdalenaŁódźAlpin Sport TeamK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*369CHOIŃSKI KzrysztofŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*219CHOMIK MarcinWłodawaReebokRunCrew LDZM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*146CHRUSCIELEWSKI RafałBrzezinybrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*81CHUDZIK RadosławŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*187CHYLIŃSKA AgnieszkaŁódźChodziMisieK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*266CIECHAŃSKI AdamBukowiecPIETRZYK RUNNING TEAMM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*268CIĘŻKI KonradŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*399DAJCZ MichałPIOTRKÓW TRYB.TRIAKTYWNI PIOTRKÓWM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*162DEMBIŃSKA BeatałódźTigers TeamK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*375DRAB SzymonŁÓDŹSzakaleM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*5DRATWA ŁukaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*240DUDEK KamilWarszawabrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*285DZIEKOŃSKI KrzysztofŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*297DZIOMDZIORA JacekŁódźBeauty Sport TeamM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*355FALINSKI GrzegorzRadomEwa biega wolniej odemnie M 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*150FALKIEWICZ JustynaŁódźReebokRunCrew LDZK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*132FISZER WojtekŁódźBK Jánošík TerchováM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*287FRĄK WojciechŁódź brakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*210GARGÓL MariaŁódźbrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*328GARNYS RadekŁódźVERA RUNNINGM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*154GIERACH EwaŁódźTigers TeamK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*376GIEROWSKI MateuszŁódźAmaratończycyM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*225GORTAT AgnieszkaLodzbrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*325GORZEŃ MariuszŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*191GÓŻAŃSKI JarosławŁÓDŹŁódź Kocha SportM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*259GRUDZIEN DominikŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*121GRZELEWSKA JustynaKonstantynów ŁódzkiCoko WerkK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*340HAJZER EwaŁódźEVErRUNK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*381JABŁOŃSKI PrzemysławŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*113JACHÓŁKOWSKA MałgorzataStrykówbrakK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*370JAGODA ŁukaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*306JANUS MichałDąbrowa GórniczabrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*314JARECKA BeataZgierzbrakK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*229JAROSIŃSKI MarekŁódźŁódzkie Hospicjum dla DzieciM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*341JAWORSKI KrzysztofŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*385JAWORSKI KrzysztofŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*280JESION RobertŁódźOnly YouM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*167JONKO RafałŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*204JÓZWIAK PiotrŁódźKITA TEAMM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*378JÓŹWIAK PiotrŁódźKITA TEAMM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*60JÓŹWIAK MarcinŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*125KACPRZAK PrzemysławKonstantynów ŁódzkibrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4KALINOWSKA AnnaŁódźbrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*182KAMIŃSKI PiotrInowrocławŁódź Kocha SportM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*292KARWACKA MonikaKoluszkibrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*374KASIŃSKA AnnaŁódźbrakK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*332KASZUBA ArkadiuszAleksandrów ŁódzkibrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*203KICIŃSKA-KOKOTEK BeataŁódźKITA TEAMK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*124KIERZEK EwaŁódź#happyrunnersK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*380KLATKA PiotrŁÓDŹBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*77KLINIEWSKI TomaszŁódź brakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*73KOBALCZYK MarcinŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*18KOBALCZYK MaciejŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*24KOCIK ArkadiuszLODZbrakM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*349KONIECZNY ŁukaszPabianiceCinemaVisionM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*401KONIECZNY TomaszKsawerówTakeda Running TeamM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*308KOPKA PiotrŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*394KOTYNIA KrzysztofBRZEZINYPIETRZYK RUNNING TEAMM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*386KOWALCZYK ArkadiuszŁódźMocarne DzikiM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*215KOWALCZYK MarcinŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*168KOWALCZYK EwelinaWidoradzbrakK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*393KOZŁOWSKI PrzemekŁÓDŹbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*275KRÓL JacekŁódźBAX-TIMEM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*21KRUSZYŃSKI AndrzejŁódźTRIAKTYWNI PIOTRKÓWM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*263KRYDA JacekJANÓWKAŁódź Kocha SportM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*163KRYDA PawełŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*331KRZEMIŃSKI MichałKolonia BrużycabrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*39KRZYWDZIŃSKA MonikaŁódźAZS UMED LODZ RUNNING TEAMK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*224KRZYŻANOWSKI TomaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*303KSIĘŻAK BartoszŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*176KWIATKOWSKI SzymonŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*155KWIECIEŃ LIPIŃSKA KamilaŁódźTigers TeamK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*65KWINTKIEWICZ MarcinŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*282LACHMAN MichałŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*10LAUDAN RobertŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*294LESIEŃ AdamŁódźMorena CzołowaM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*286LESZCZEWICZ DanielŁódźBeauty Sport TeamM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*365LEWANDOWICZ ŁukaszGostyninbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*362LEWICKI MarcinWódkabrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*49LEWICKI TomaszŁódźReebokRunCrew LDZM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*400LIGENZA KamilZGIERZbrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*350LISIECKI DominikStarowa GórabrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*309LISKE DorotaŁódźbrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*23ŁASKI KrzysztofŁódź Biegiem Po PiwoM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*317ŁUKASIK ŁukaszŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*273ŁUKOŚ StanisławŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*336MADAJSKA AnnaŁódźBeast&BeautyK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*320MAJCZRZAK ŁukaszSwędówRadek Kłęczek TeamM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*148MAKSYMOWICZ PiotrŁódżbrakM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*347MARAJDA KarolinaOlkuszMaradiseK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*143MARCINIAK MariuszSieradzbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*391MARCINKIEWICZ MariuszŁódźSportera M 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*206MARCZAK JarosławNowe ChrustybrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*326MARIANEK AleksandraZalesie GórneCTSK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*307MATACHOWSKI DanielŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*260MEKSA PatrycjaŁódźbrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*359MĘDRZYCKI PiotrłódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*183MICHALSKI TomaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*291MICHNIEWSKA EdytaSzymanówPIETRZYK RUNNING TEAMK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*157MIKOŁAJCZYK AgnieszkaŁódźbrakK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*217MILLER BartoszPoznańbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*356MINDA EwaRadomEwa biega wolniej odemnie K 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*371MŁYNARCZYK ErnestŁódźRainbow RunnerM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*205MOKRACKA OliwiaŁódźLubię Powoli :)K 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*207MOKRACKI AdamŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*310MORAWIEC DanielŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*232MROCZKOWSKI JanuszŁódźEpoka Nordica ŁódźM 60 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*324NARAZIŃSKI MarekŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*120NIEWITECKI TomaszŁódźKlub StonogaM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*358NIŻEWSKI JarosławLeśmierzbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*388NOWAKOWSKI KrzysztofŁÓDŹbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*300NOWICKI SebastianŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*244OCHOCKI MarcinŁódźWiRM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*304OGÓREK JoannaBełchatówKB Spartakus BełchatówK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*398OLEJNICZAK MichałŁÓDŹbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*211OWCZAREK PawełPabianice brakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*384PAJĄK RafałSkierniewicebrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*89PALENIK WojciechŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*29PANIUTYCZ JuliaŁódź`brakK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*160PASTUSZKA SylwiaŁódźTigers TeamK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*265PĘKALA JarosławZgierz 91 batalion lekkiej piechoty Zgierz M 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*333PIASKOWSKI AndrzejŁÓDŹbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*299PIETRASIAK JanuszŁódźPGE Obrót RunM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*397PILICHOWSKI MarcinKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIRUN KONSTANTYNÓWM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*390PIOTROWSKI RadekŁÓDŹBiegacz NowosolnaM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*277PIWOŃSKA AgnieszkaŁódźbrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*12PŁUŻAŃSKA KasiaŁódź Beauty Sport TeamK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*94POLIT ErnestDomaniewiceR-TEAM ŁowiczM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*278POLIT SebastianDomaniewicebrakM 16 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*245POŁOŃSKI JanŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*74POPŁAWSKI KarolŁÓDŹbrakM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*373PRZEGALIŃSKI MaciejŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*377PTAK MarcinŁÓDŹbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*316RACZ MariuszRogówPIETRZYK RUNNING TEAMM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*290RAPACKA RenataGałków MałyPIETRZYK RUNNING TEAMK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*363RELUGA GrzegorzWarszawabrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*364RELUGA MałgorzataWarszawabrakK 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*7ROJEWSKI PawełŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*389ROKICKI PrzemysławŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*382ROSIAK PiotrŁÓDŹRYSIOTEAMM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*313ROSIAK MariuszŁódźSzakaleM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*175RYTYCH EwakiełczówkaReebokRunCrew LDZK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*216RZEŹNICKI KarolŁódźUKS Po NoweM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*152RŻANEK RyszardŁódźbrakM 60 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*345SADZAK KatarzynaŁódzBeauty Sport TeamK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*366SIENKIEWICZ WojciechŁódźOrange PolskaM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*166SKOWRON AndrzejAleksandrów ŁódzkibrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*151SKRZYPEK BartoszKonstantynów ŁódzkiŁódź Kocha SportM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*188SKUDLARSKI MichałZgierzbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*40SKUPIEŃ KonradŁódźkonradskupien.plM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*173SŁOMSKA AleksandraRuda BugajAGB TorfyK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*238SMIT MaciekKonstantynówbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*322SOKIRKO VonodimirLwówbrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*284SOKÓŁ MichałGłownobrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*361SOLAREK MariuszłódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*197STĘPNIAK PaulinaŁódźbrakK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*141STĘPNIAK WojciechZgierzbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*91STUPNOWICZ PrzemekŁódźEpoka Nordica ŁódźM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*360SURMA DorotaWIeluńBeauty Sport TeamK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*343SUSKI JózefŁódźAGB TorfyM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*329SUT IwonaGłownoKS GŁOWNO W BIEGUK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*293SUT RafałStróżabrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*305SZAŁWIŃSKA EwaBełchatówKB Spartakus BełchatówK 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*209SZATANIAK JarekŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*337SZCZAWIŃSKI RobertŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2SZCZERBIAK MarcinŁódźDRUŻYNA BSSM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*301SZRAJNERT SebastianŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*302SZRAJNERT JacekŁódźbrakM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*379SZYMCZAK ŁukaszŁódźŁódź Kocha SportM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*348SZYMCZAK DominikŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*357ŚWIĄTCZAK AdamŁódźbrakM 50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*315TRAWCZYŃSKA EwelinaŁódźbrakK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*367TRAWCZYŃSKA EwelinaŁódźBeauty Sport TeamK 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*342TRZCINKA MichałŁódźSuperTeamM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*33WASILEWSKI GabrielŁódźWGD RUNM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*368WEINBERG KamilŁódźBiegiem Po Piwo / Droga Do UltraM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*372WIERCIOCH RafałłódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*298WIERZCHOŃ MichałŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*295WITKOWSKA EwaŁódźbrakK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*213WLAZŁO PawełŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*264WŁODARCZYK PiotrŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*105WŁODARCZYK MichałŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*353WOŁOWSKI LechWarszawabrakM 40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*172WOŹNICKI MaciekŁódźRunning Sucks / parkrun ŁódźM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*334WÓJCIK ŁukaszPabianiceOlej Running TeamM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*311ZAPIERACZYŃSKA-RYBUS MartaŁódźbrakK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*330ZIELIŃSKI MarcinGlownoKS GŁOWNO W BIEGUM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*339ZIĘBA KrzysztofPabianiceBeast&BeautyM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*392ZIĘBA MartaŁÓDŹbrakK 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*193ZIMOŃ SandraŁódźTigers TeamK 20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował