Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Łódź - Arturówek 16.12.2018

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 10km - edycja 2

Wyniki Open Mężczyzn

MscNrImięNazwiskoMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
1267TomaszOWCZAREKBełchatówbrakM 30 – 100:38:3415,600:00:00
2220TomaszKUNIKOWSKIPlacencjaAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 30 – 200:38:3715,500:00:03
3161MichałADAMKIEWICZŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 300:38:3915,500:00:05
4241KrzysztofPIETRZYKKoluszkiPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 100:38:4415,500:00:09
56BartłomiejBŁASZCZYKŁódźbrakM 30 – 400:40:3314,800:01:59
675MaciejFRANKOWSKIKonstantynów ŁódzkiBeauty Sport TeamM 40 – 200:40:4014,800:02:06
7137DamianLEMAŃSKIRąbieńbrakM 20 – 100:40:5614,700:02:22
8178MarcinNADRATOWSKIŁódźAZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team)M 20 – 200:41:1814,500:02:44
915MichałWITKOWSKIŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 30 – 500:42:2414,100:03:50
10158RobertWÓJCIKZgierzRazem Trenujemy SportM 40 – 300:42:3114,100:03:57
1192RafałKASZUBSKIŁódźŁódź Kocha SportM 30 – 600:42:481400:04:14
12192PiotrLEWICKIŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 700:43:4713,700:05:12
13159AdamFLORCZAKŁódźbrakM 40 – 400:44:4313,400:06:09
14221MichałLOTKAŁódźKITA TEAMM 40 – 500:44:5313,400:06:19
1597MarcinSZCZEPAŃSKIŁódźEVErRUNM 40 – 600:45:3513,200:07:01
1666MariuszLIPIŃSKIKwidzynAntylopy CataniM 20 – 300:45:5313,100:07:19
17117RobertBUDNERŁódźGFT Running TeamM 40 – 700:45:5313,100:07:19
1883AleksanderKORZENIOWSKIŁódźŁódź tuning team / Team Nabiegowkach.plM 40 – 800:45:581300:07:24
19122DariuszMAJŁódźbrakM 50 – 100:46:021300:07:28
20270DominikKUBIAKŁódźVERA RUNNINGM 30 – 800:46:2312,900:07:49
21199JakubKIMMERZelówBieging Team ZelówM 30 – 900:46:2612,900:07:52
2285RobertPODLASIAKŁódźRYSIOTEAMM 40 – 900:46:3112,900:07:57
2357MichałZALEWSKIŁódźbrakM 40 – 1000:46:3812,900:08:04
24111JacekCHMIELŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 200:46:4712,800:08:13
25202MaciejKOKOTEKłódźKITA TEAMM 40 – 1100:46:4712,800:08:13
26227SebastianGAJEWSKITartak BrzózkiTrinergyM 30 – 1000:46:5512,800:08:21
27102MarcinADAMIAKŁódźEVErRUNM 40 – 1200:46:5912,800:08:25
28112RobertLACHOWSKIŁódźRossmannM 30 – 1100:47:0912,700:08:35
29236DarekKRÓLŚwiątnikiHernik TeamM 50 – 300:47:1112,700:08:37
30135KonradGRZYBŁódźRYSIOTEAMM 20 – 400:47:1112,700:08:37
3122PiotrWEDERŁódźFOREVER YOUNG ŁÓDŹM 40 – 1300:47:1912,700:08:45
32196MaciejRUTAŁódźbrakM 40 – 1400:47:2212,700:08:48
3311MaciejRADCZYCŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 1500:47:2612,600:08:52
34136KacperWOŁYŃSKIŁódźGFT Running TeamM 30 – 1200:47:2912,600:08:55
3580BartoszDROBNYŁódźMorena CzołowaM 30 – 1300:47:3612,600:09:02
36115MariuszSZMERKAŁódźOrange PolskaM 40 – 1600:47:4212,600:09:08
3782RobertŻURANSKIStrykówGentlemen's Rugby Club ŁódźM 30 – 1400:47:4712,600:09:13
38201TomaszSOŚNIERZŁódźbrakM 30 – 1500:47:5412,500:09:20
39234MarcinBANASIAKŁÓDŹbrakM 40 – 1700:47:5512,500:09:21
4088MateuszLESZCZYŃSKIŁódźEVErRUNM 30 – 1600:48:1312,400:09:39
4176WojciechZALASAŁódźŁódź Kocha SportM 50 – 400:48:1412,400:09:40
4246PrzemekGRZEJDZIAKŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – 1700:48:2512,400:09:50
4328PawełGAJEWSKIŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 500:48:3412,400:10:00
44170DominikSTAŃCZYKŁódźEVErRUNM 30 – 1800:48:3612,300:10:02
4559PiotrPIETRZAKŁódźbrakM 50 – 600:48:4112,300:10:07
46110KonradWLAZEŁŁódźbrakM 40 – 1800:48:5612,300:10:22
4748JarosławKRUKŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 1900:49:1512,200:10:41
48144ArkadiuszCZYŻNIELEWSKIŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 1900:49:1612,200:10:42
4967BartoszNOWAKOWSKIŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 2000:49:4012,100:11:06
50237PiotrWALUKPaprotniaEVErRUNM 40 – 2100:50:021200:11:28
513AdamFIGWERŁódźbrakM 40 – 2200:50:101200:11:36
5286AdamBIAŁEKŁódźbrakM 40 – 2300:50:1311,900:11:39
53214ŁukaszKOPROWSKIŁódźOlimpijska Akademia Biegania PIOTR KĘDZIAM 40 – 2400:50:2011,900:11:46
54177RobertGŁUCHOWSKIRąbieńbrakM 20 – 500:50:3211,900:11:58
5595PrzemysławZGANIACZŁódźGFT Running TeamM 40 – 2500:50:5811,800:12:24
56242WojciechKOZŁÓWGdańskLKS Zantyr SztumM 50 – 700:51:0011,800:12:25
5761MichałWALASIKŁódźbrakM 40 – 2600:51:0611,700:12:31
5850MariuszUBYCHŁódźbrakM 30 – 2000:51:0611,700:12:32
5954KrzysztofZAGÓRSKIŁódźbrakM 30 – 2100:51:1311,700:12:39
60228MarekCZERNECKIŁukówbrakM 60 – 100:51:1911,700:12:45
6114DariuszCZUBAKŁódźRYSIOTEAMM 50 – 800:51:2611,700:12:52
6231PiotrKOLASAŁódźbrakM 30 – 2200:51:2711,700:12:53
63249AleksanderKUCZKOWSKIŁÓDŹbrakM 40 – 2700:51:3311,600:12:59
6419TomaszBEDNARSKIŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 2800:51:3611,600:13:02
65253SzymonGÓRSKIŁódźbrakM 40 – 2900:51:3811,600:13:03
66230RadosławPRZEDPEŁSKIŁódźbrakM 30 – 2300:51:3911,600:13:05
67174DariuszSTAWSKIŁódźBiegiem Po PiwoM 60 – 200:51:4511,600:13:10
6899RobertKOSIELSKIŁódźbrakM 30 – 2400:51:5411,600:13:20
6998JarosławFELIŃSKIŁódźbrakM 50 – 900:52:0111,500:13:27
70250PiotrPIELUŻEKŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 3000:52:1411,500:13:39
7179MariuszJURAŁódźbrakM 30 – 2500:52:4311,400:14:09
7268KonradKABAŁAŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 1000:52:4811,400:14:14
7363TomaszWILGOCKIŁódźbrakM 50 – 1100:52:5511,300:14:21
74226MikołajKULETAŻyrardówbrakM 20 – 600:53:0011,300:14:26
75243MarcinGÓRECKIŁódźWiRM 40 – 3100:53:0111,300:14:27
7632KrzysztofFILIPKOWSKIŁódźbrakM 30 – 2600:53:0411,300:14:30
77272MaciejWOLNYŁódźbrakM 40 – 3200:53:1411,300:14:40
78100JacekWALKOWIAKŁódźbrakM 30 – 2700:53:1611,300:14:42
79223StanisławKORCZYŃSKIStary RedzeńRYSIOTEAMM 60 – 300:53:2811,200:14:54
8020RafałMIZERSKIŁódźbrakM 50 – 1200:53:4011,200:15:06
81190RadekADAMSKIŁódźbrakM 40 – 3300:53:4711,200:15:12
82184DariuszPECYNAŁódźbrakM 50 – 1300:54:0711,100:15:33
8317MariuszJANICKIłódźVERA RUNNINGM 30 – 2800:54:1011,100:15:36
841RadosławŁASKIŁódźPGFM 30 – 2900:54:1711,100:15:42
8551MichałŁOŚŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – 3000:54:211100:15:47
86109MariuszBALCERZAKŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 3400:54:271100:15:53
8716JacekPIETRASIAKStare SkoszewybrakM 50 – 1400:54:5110,900:16:17
8827MariuszWŁODARCZYKŁódźbrakM 30 – 3100:54:5310,900:16:19
8943MarekBARTOSIKŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 3500:55:0010,900:16:26
9096ArkadiuszURBANOWICZŁódźbrakM 40 – 3600:55:0110,900:16:27
91185AdamWIERUSZEWSKIŁódźEVErRUNM 40 – 3700:55:1810,800:16:44
92276JanuszREDZYNIAŁódźRYSIOTEAMM 60 – 400:55:3610,800:17:02
93248JacekGROCHOWSKIŁódźSOSW NR 1M 40 – 3800:55:4010,800:17:06
94145GerardKMIEĆŁódźGFT Running TeamM 30 – 3200:55:5210,700:17:18
95130KamilPIECZYKOLANŁódźbrakM 30 – 3300:55:5610,700:17:22
96116ŁukaszPIECZARAŁódźTME RunnersM 40 – 3900:55:5710,700:17:23
97123PawełSZYMALAŁódźbrakM 40 – 4000:56:0010,700:17:26
98107DariuszWEJDMANŁÓDŹEVErRUNM 40 – 4100:56:2010,700:17:46
999PrzemysławSZOSTAKŁódźEVErRUNM 30 – 3400:56:2710,600:17:53
100274MarekZIÓŁKOWSKIŁódźEVErRUNM 30 – 3500:56:3410,600:18:00
101256TomaszWŁODARCZYKPabianicebrakM 30 – 3600:56:4610,600:18:12
102252KamilKRUKŁódźBeauty Sport TeamM 20 – 700:57:0310,500:18:29
10341RyszardKOZIELSKI VEL KOZIAKŁÓDŹETERNE JUNAM 60 – 500:57:1410,500:18:40
10462JacekCIEŚLIKŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 4200:57:1510,500:18:41
105153ŁukaszSIEWIERAŁódźGentlemen's Rugby Club ŁódźM 30 – 3700:57:1610,500:18:42
106200KrzysztofWALCZAKZgierzbrakM 30 – 3800:57:2810,400:18:54
10764JakubFRONCZEKŁódźbrakM 30 – 3900:57:3810,400:19:03
108101JacekDAUENHAUERŁódźbrakM 50 – 1500:58:0010,300:19:25
10944JakubWOSIKŁódźbrakM 30 – 4000:58:2110,300:19:47
11053ArturPRASALŁódź ReebokRunCrew LDZM 40 – 4300:58:3510,200:20:01
111129TadeuszKACPRZAKKonstantynów ŁódzkibrakM 60 – 600:58:3810,200:20:04
112171Sebastian STROŻEKŁódźbrakM 30 – 4100:58:5610,200:20:22
113239DariuszKUBIAKŁódźbrakM 30 – 4200:58:5610,200:20:22
11413BogumiłBARANOWSKIŁódźbrakM 50 – 1600:59:2510,100:20:51
115104MarcinSTANISZEWSKIŁódźGFT Running TeamM 30 – 4301:00:001000:21:26
116128RafałJENDRYSŁódźMorena CzołowaM 30 – 4401:00:051000:21:31
117179PawełSZUMIŃSKIRuda BugajbrakM 40 – 4401:00:489,900:22:14
11856KamilWIĘCKOWSKIŁódźbrakM 30 – 4501:00:579,800:22:23
11947DawidCIEŚLARąbieńAGB TorfyM 40 – 4501:01:149,800:22:40
120119JakubURBANOWICZŁódźKlub StonogaM 40 – 4601:01:549,700:23:20
121118AndrzejSPRUCHŁódźbrakM 60 – 701:02:169,600:23:42
122103MichałBEKŁódźDRUŻYNA BSSM 30 – 4601:02:429,600:24:08
123218MarcinPIWOWARCZYKRadombrakM 40 – 4701:02:559,500:24:21
1248HubertSZYMCZAKDomaniewicebrakM 20 – 801:03:059,500:24:31
125127JacekOWCZAREKPiątkowiskobrakM 40 – 4801:03:239,500:24:49
126269TomaszCIUPIŃSKIŁódźbrakM 50 – 1701:03:399,400:25:05
12742TomaszLESZKOŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 40 – 4901:04:279,300:25:52
128233TomaszKUJAWAŁódźbrakM 20 – 901:05:279,200:26:53
12978DariuszOSTRUSZKAZgerzbrakM 50 – 1801:07:418,900:29:06
130281PiotrRASZYKŁódźbrakM 60 – 801:08:128,800:29:38
13169SylwesterDUDKIEWICZŁódźbrakM 30 – 4701:10:368,500:32:02
DNF*149ArkadiuszKUJAWSKIłódżRYSIOTEAMM 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył