Łódź - Arturówek 16.12.2018

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 10km - edycja 2

Wyniki Open Mężczyzn

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
1267OWCZAREK TomaszBełchatówbrakM 30 – 100:38:3415,600:00:00
2220KUNIKOWSKI TomaszPlacencjaAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 30 – 200:38:3715,500:00:03
3161ADAMKIEWICZ MichałŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 300:38:3915,500:00:05
4241PIETRZYK KrzysztofKoluszkiPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 100:38:4415,500:00:09
56BŁASZCZYK BartłomiejŁódźbrakM 30 – 400:40:3314,800:01:59
675FRANKOWSKI MaciejKonstantynów ŁódzkiBeauty Sport TeamM 40 – 200:40:4014,800:02:06
7137LEMAŃSKI DamianRąbieńbrakM 20 – 100:40:5614,700:02:22
8178NADRATOWSKI MarcinŁódźAZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team)M 20 – 200:41:1814,500:02:44
915WITKOWSKI MichałŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 30 – 500:42:2414,100:03:50
10158WÓJCIK RobertZgierzRazem Trenujemy SportM 40 – 300:42:3114,100:03:57
1192KASZUBSKI RafałŁódźŁódź Kocha SportM 30 – 600:42:481400:04:14
12192LEWICKI PiotrŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 700:43:4713,700:05:12
13159FLORCZAK AdamŁódźbrakM 40 – 400:44:4313,400:06:09
14221LOTKA MichałŁódźKITA TEAMM 40 – 500:44:5313,400:06:19
1597SZCZEPAŃSKI MarcinŁódźEVErRUNM 40 – 600:45:3513,200:07:01
1666LIPIŃSKI MariuszKwidzynAntylopy CataniM 20 – 300:45:5313,100:07:19
17117BUDNER RobertŁódźGFT Running TeamM 40 – 700:45:5313,100:07:19
1883KORZENIOWSKI AleksanderŁódźŁódź tuning team / Team Nabiegowkach.plM 40 – 800:45:581300:07:24
19122MAJ DariuszŁódźbrakM 50 – 100:46:021300:07:28
20270KUBIAK DominikŁódźVERA RUNNINGM 30 – 800:46:2312,900:07:49
21199KIMMER JakubZelówBieging Team ZelówM 30 – 900:46:2612,900:07:52
2285PODLASIAK RobertŁódźRYSIOTEAMM 40 – 900:46:3112,900:07:57
2357ZALEWSKI MichałŁódźbrakM 40 – 1000:46:3812,900:08:04
24111CHMIEL JacekŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 200:46:4712,800:08:13
25202KOKOTEK MaciejłódźKITA TEAMM 40 – 1100:46:4712,800:08:13
26227GAJEWSKI SebastianTartak BrzózkiTrinergyM 30 – 1000:46:5512,800:08:21
27102ADAMIAK MarcinŁódźEVErRUNM 40 – 1200:46:5912,800:08:25
28112LACHOWSKI RobertŁódźRossmannM 30 – 1100:47:0912,700:08:35
29236KRÓL DarekŚwiątnikiHernik TeamM 50 – 300:47:1112,700:08:37
30135GRZYB KonradŁódźRYSIOTEAMM 20 – 400:47:1112,700:08:37
3122WEDER PiotrŁódźFOREVER YOUNG ŁÓDŹM 40 – 1300:47:1912,700:08:45
32196RUTA MaciejŁódźbrakM 40 – 1400:47:2212,700:08:48
3311RADCZYC MaciejŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 1500:47:2612,600:08:52
34136WOŁYŃSKI KacperŁódźGFT Running TeamM 30 – 1200:47:2912,600:08:55
3580DROBNY BartoszŁódźMorena CzołowaM 30 – 1300:47:3612,600:09:02
36115SZMERKA MariuszŁódźOrange PolskaM 40 – 1600:47:4212,600:09:08
3782ŻURANSKI RobertStrykówGentlemen's Rugby Club ŁódźM 30 – 1400:47:4712,600:09:13
38201SOŚNIERZ TomaszŁódźbrakM 30 – 1500:47:5412,500:09:20
39234BANASIAK MarcinŁÓDŹbrakM 40 – 1700:47:5512,500:09:21
4088LESZCZYŃSKI MateuszŁódźEVErRUNM 30 – 1600:48:1312,400:09:39
4176ZALASA WojciechŁódźŁódź Kocha SportM 50 – 400:48:1412,400:09:40
4246GRZEJDZIAK PrzemekŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – 1700:48:2512,400:09:50
4328GAJEWSKI PawełŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 500:48:3412,400:10:00
44170STAŃCZYK DominikŁódźEVErRUNM 30 – 1800:48:3612,300:10:02
4559PIETRZAK PiotrŁódźbrakM 50 – 600:48:4112,300:10:07
46110WLAZEŁ KonradŁódźbrakM 40 – 1800:48:5612,300:10:22
4748KRUK JarosławŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 1900:49:1512,200:10:41
48144CZYŻNIELEWSKI ArkadiuszŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 1900:49:1612,200:10:42
4967NOWAKOWSKI BartoszŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 2000:49:4012,100:11:06
50237WALUK PiotrPaprotniaEVErRUNM 40 – 2100:50:021200:11:28
513FIGWER AdamŁódźbrakM 40 – 2200:50:101200:11:36
5286BIAŁEK AdamŁódźbrakM 40 – 2300:50:1311,900:11:39
53214KOPROWSKI ŁukaszŁódźOlimpijska Akademia Biegania PIOTR KĘDZIAM 40 – 2400:50:2011,900:11:46
54177GŁUCHOWSKI RobertRąbieńbrakM 20 – 500:50:3211,900:11:58
5595ZGANIACZ PrzemysławŁódźGFT Running TeamM 40 – 2500:50:5811,800:12:24
56242KOZŁÓW WojciechGdańskLKS Zantyr SztumM 50 – 700:51:0011,800:12:25
5761WALASIK MichałŁódźbrakM 40 – 2600:51:0611,700:12:31
5850UBYCH MariuszŁódźbrakM 30 – 2000:51:0611,700:12:32
5954ZAGÓRSKI KrzysztofŁódźbrakM 30 – 2100:51:1311,700:12:39
60228CZERNECKI MarekŁukówbrakM 60 – 100:51:1911,700:12:45
6114CZUBAK DariuszŁódźRYSIOTEAMM 50 – 800:51:2611,700:12:52
6231KOLASA PiotrŁódźbrakM 30 – 2200:51:2711,700:12:53
63249KUCZKOWSKI AleksanderŁÓDŹbrakM 40 – 2700:51:3311,600:12:59
6419BEDNARSKI TomaszŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 2800:51:3611,600:13:02
65253GÓRSKI SzymonŁódźbrakM 40 – 2900:51:3811,600:13:03
66230PRZEDPEŁSKI RadosławŁódźbrakM 30 – 2300:51:3911,600:13:05
67174STAWSKI DariuszŁódźBiegiem Po PiwoM 60 – 200:51:4511,600:13:10
6899KOSIELSKI RobertŁódźbrakM 30 – 2400:51:5411,600:13:20
6998FELIŃSKI JarosławŁódźbrakM 50 – 900:52:0111,500:13:27
70250PIELUŻEK PiotrŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 3000:52:1411,500:13:39
7179JURA MariuszŁódźbrakM 30 – 2500:52:4311,400:14:09
7268KABAŁA KonradŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 1000:52:4811,400:14:14
7363WILGOCKI TomaszŁódźbrakM 50 – 1100:52:5511,300:14:21
74226KULETA MikołajŻyrardówbrakM 20 – 600:53:0011,300:14:26
75243GÓRECKI MarcinŁódźWiRM 40 – 3100:53:0111,300:14:27
7632FILIPKOWSKI KrzysztofŁódźbrakM 30 – 2600:53:0411,300:14:30
77272WOLNY MaciejŁódźbrakM 40 – 3200:53:1411,300:14:40
78100WALKOWIAK JacekŁódźbrakM 30 – 2700:53:1611,300:14:42
79223KORCZYŃSKI StanisławStary RedzeńRYSIOTEAMM 60 – 300:53:2811,200:14:54
8020MIZERSKI RafałŁódźbrakM 50 – 1200:53:4011,200:15:06
81190ADAMSKI RadekŁódźbrakM 40 – 3300:53:4711,200:15:12
82184PECYNA DariuszŁódźbrakM 50 – 1300:54:0711,100:15:33
8317JANICKI MariuszłódźVERA RUNNINGM 30 – 2800:54:1011,100:15:36
841ŁASKI RadosławŁódźPGFM 30 – 2900:54:1711,100:15:42
8551ŁOŚ MichałŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – 3000:54:211100:15:47
86109BALCERZAK MariuszŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 3400:54:271100:15:53
8716PIETRASIAK JacekStare SkoszewybrakM 50 – 1400:54:5110,900:16:17
8827WŁODARCZYK MariuszŁódźbrakM 30 – 3100:54:5310,900:16:19
8943BARTOSIK MarekŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 3500:55:0010,900:16:26
9096URBANOWICZ ArkadiuszŁódźbrakM 40 – 3600:55:0110,900:16:27
91185WIERUSZEWSKI AdamŁódźEVErRUNM 40 – 3700:55:1810,800:16:44
92276REDZYNIA JanuszŁódźRYSIOTEAMM 60 – 400:55:3610,800:17:02
93248GROCHOWSKI JacekŁódźSOSW NR 1M 40 – 3800:55:4010,800:17:06
94145KMIEĆ GerardŁódźGFT Running TeamM 30 – 3200:55:5210,700:17:18
95130PIECZYKOLAN KamilŁódźbrakM 30 – 3300:55:5610,700:17:22
96116PIECZARA ŁukaszŁódźTME RunnersM 40 – 3900:55:5710,700:17:23
97123SZYMALA PawełŁódźbrakM 40 – 4000:56:0010,700:17:26
98107WEJDMAN DariuszŁÓDŹEVErRUNM 40 – 4100:56:2010,700:17:46
999SZOSTAK PrzemysławŁódźEVErRUNM 30 – 3400:56:2710,600:17:53
100274ZIÓŁKOWSKI MarekŁódźEVErRUNM 30 – 3500:56:3410,600:18:00
101256WŁODARCZYK TomaszPabianicebrakM 30 – 3600:56:4610,600:18:12
102252KRUK KamilŁódźBeauty Sport TeamM 20 – 700:57:0310,500:18:29
10341KOZIELSKI VEL KOZIAK RyszardŁÓDŹETERNE JUNAM 60 – 500:57:1410,500:18:40
10462CIEŚLIK JacekŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 4200:57:1510,500:18:41
105153SIEWIERA ŁukaszŁódźGentlemen's Rugby Club ŁódźM 30 – 3700:57:1610,500:18:42
106200WALCZAK KrzysztofZgierzbrakM 30 – 3800:57:2810,400:18:54
10764FRONCZEK JakubŁódźbrakM 30 – 3900:57:3810,400:19:03
108101DAUENHAUER JacekŁódźbrakM 50 – 1500:58:0010,300:19:25
10944WOSIK JakubŁódźbrakM 30 – 4000:58:2110,300:19:47
11053PRASAL ArturŁódź ReebokRunCrew LDZM 40 – 4300:58:3510,200:20:01
111129KACPRZAK TadeuszKonstantynów ŁódzkibrakM 60 – 600:58:3810,200:20:04
112171STROŻEK SebastianŁódźbrakM 30 – 4100:58:5610,200:20:22
113239KUBIAK DariuszŁódźbrakM 30 – 4200:58:5610,200:20:22
11413BARANOWSKI BogumiłŁódźbrakM 50 – 1600:59:2510,100:20:51
115104STANISZEWSKI MarcinŁódźGFT Running TeamM 30 – 4301:00:001000:21:26
116128JENDRYS RafałŁódźMorena CzołowaM 30 – 4401:00:051000:21:31
117179SZUMIŃSKI PawełRuda BugajbrakM 40 – 4401:00:489,900:22:14
11856WIĘCKOWSKI KamilŁódźbrakM 30 – 4501:00:579,800:22:23
11947CIEŚLA DawidRąbieńAGB TorfyM 40 – 4501:01:149,800:22:40
120119URBANOWICZ JakubŁódźKlub StonogaM 40 – 4601:01:549,700:23:20
121118SPRUCH AndrzejŁódźbrakM 60 – 701:02:169,600:23:42
122103BEK MichałŁódźDRUŻYNA BSSM 30 – 4601:02:429,600:24:08
123218PIWOWARCZYK MarcinRadombrakM 40 – 4701:02:559,500:24:21
1248SZYMCZAK HubertDomaniewicebrakM 20 – 801:03:059,500:24:31
125127OWCZAREK JacekPiątkowiskobrakM 40 – 4801:03:239,500:24:49
126269CIUPIŃSKI TomaszŁódźbrakM 50 – 1701:03:399,400:25:05
12742LESZKO TomaszŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 40 – 4901:04:279,300:25:52
128233KUJAWA TomaszŁódźbrakM 20 – 901:05:279,200:26:53
12978OSTRUSZKA DariuszZgerzbrakM 50 – 1801:07:418,900:29:06
130281RASZYK PiotrŁódźbrakM 60 – 801:08:128,800:29:38
13169DUDKIEWICZ SylwesterŁódźbrakM 30 – 4701:10:368,500:32:02
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*149KUJAWSKI ArkadiuszłódżRYSIOTEAMM 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*106DUBIECKI JaremaŁódźAZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team)M 50 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 155 uczestników
DNS*387ADAMSKI MarcinZgierzbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*194AUGUSTYNIAK RafałŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*84BADOWSKI AdamŁódźFitness FunM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*346BANDEL AdamŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*335BIENIEK AndrzejBiestrzykówbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*327BLIŹNIEWSKI MarekGłownoKS GŁOWNO W BIEGUM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*261BORKOWSKI ŁukaszStarowa GóraCyBorkiM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126BRUDEL AdamZgierzbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*198BRZEZIŃSKI AleksanderŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*352BUDA WaldemarŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*383BURSKI PawełŁódźbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*351CEBULA PawełŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*369CHOIŃSKI KzrysztofŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219CHOMIK MarcinWłodawaReebokRunCrew LDZM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146CHRUSCIELEWSKI RafałBrzezinybrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81CHUDZIK RadosławŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*266CIECHAŃSKI AdamBukowiecPIETRZYK RUNNING TEAMM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*268CIĘŻKI KonradŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*399DAJCZ MichałPIOTRKÓW TRYB.TRIAKTYWNI PIOTRKÓWM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*375DRAB SzymonŁÓDŹSzakaleM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5DRATWA ŁukaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*240DUDEK KamilWarszawabrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*285DZIEKOŃSKI KrzysztofŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*297DZIOMDZIORA JacekŁódźBeauty Sport TeamM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*355FALINSKI GrzegorzRadomEwa biega wolniej odemnie M 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132FISZER WojtekŁódźBK Jánošík TerchováM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*287FRĄK WojciechŁódź brakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*328GARNYS RadekŁódźVERA RUNNINGM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*376GIEROWSKI MateuszŁódźAmaratończycyM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*325GORZEŃ MariuszŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*191GÓŻAŃSKI JarosławŁÓDŹŁódź Kocha SportM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*259GRUDZIEN DominikŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*381JABŁOŃSKI PrzemysławŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*370JAGODA ŁukaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*306JANUS MichałDąbrowa GórniczabrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229JAROSIŃSKI MarekŁódźŁódzkie Hospicjum dla DzieciM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*385JAWORSKI KrzysztofŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341JAWORSKI KrzysztofŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*280JESION RobertŁódźOnly YouM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167JONKO RafałŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*204JÓZWIAK PiotrŁódźKITA TEAMM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*60JÓŹWIAK MarcinŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*378JÓŹWIAK PiotrŁódźKITA TEAMM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125KACPRZAK PrzemysławKonstantynów ŁódzkibrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182KAMIŃSKI PiotrInowrocławŁódź Kocha SportM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*332KASZUBA ArkadiuszAleksandrów ŁódzkibrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*380KLATKA PiotrŁÓDŹBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*77KLINIEWSKI TomaszŁódź brakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73KOBALCZYK MarcinŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*18KOBALCZYK MaciejŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*24KOCIK ArkadiuszLODZbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*349KONIECZNY ŁukaszPabianiceCinemaVisionM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*401KONIECZNY TomaszKsawerówTakeda Running TeamM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*308KOPKA PiotrŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*394KOTYNIA KrzysztofBRZEZINYPIETRZYK RUNNING TEAMM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*215KOWALCZYK MarcinŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*386KOWALCZYK ArkadiuszŁódźMocarne DzikiM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*393KOZŁOWSKI PrzemekŁÓDŹbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*275KRÓL JacekŁódźBAX-TIMEM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21KRUSZYŃSKI AndrzejŁódźTRIAKTYWNI PIOTRKÓWM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*163KRYDA PawełŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*263KRYDA JacekJANÓWKAŁódź Kocha SportM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*331KRZEMIŃSKI MichałKolonia BrużycabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*224KRZYŻANOWSKI TomaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*303KSIĘŻAK BartoszŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*176KWIATKOWSKI SzymonŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*65KWINTKIEWICZ MarcinŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*282LACHMAN MichałŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10LAUDAN RobertŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*294LESIEŃ AdamŁódźMorena CzołowaM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*286LESZCZEWICZ DanielŁódźBeauty Sport TeamM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*365LEWANDOWICZ ŁukaszGostyninbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*49LEWICKI TomaszŁódźReebokRunCrew LDZM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*362LEWICKI MarcinWódkabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*400LIGENZA KamilZGIERZbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*350LISIECKI DominikStarowa GórabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23ŁASKI KrzysztofŁódź Biegiem Po PiwoM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*317ŁUKASIK ŁukaszŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*273ŁUKOŚ StanisławŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*320MAJCZRZAK ŁukaszSwędówRadek Kłęczek TeamM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*148MAKSYMOWICZ PiotrŁódżbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143MARCINIAK MariuszSieradzbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*391MARCINKIEWICZ MariuszŁódźSportera M 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*206MARCZAK JarosławNowe ChrustybrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*307MATACHOWSKI DanielŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*359MĘDRZYCKI PiotrłódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*183MICHALSKI TomaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*217MILLER BartoszPoznańbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*371MŁYNARCZYK ErnestŁódźRainbow RunnerM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*207MOKRACKI AdamŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*310MORAWIEC DanielŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*232MROCZKOWSKI JanuszŁódźEpoka Nordica ŁódźM 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*324NARAZIŃSKI MarekŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*120NIEWITECKI TomaszŁódźKlub StonogaM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*358NIŻEWSKI JarosławLeśmierzbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*388NOWAKOWSKI KrzysztofŁÓDŹbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*300NOWICKI SebastianŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*244OCHOCKI MarcinŁódźWiRM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*398OLEJNICZAK MichałŁÓDŹbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*211OWCZAREK PawełPabianice brakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*384PAJĄK RafałSkierniewicebrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89PALENIK WojciechŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*265PĘKALA JarosławZgierz 91 batalion lekkiej piechoty Zgierz M 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*333PIASKOWSKI AndrzejŁÓDŹbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*299PIETRASIAK JanuszŁódźPGE Obrót RunM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397PILICHOWSKI MarcinKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIRUN KONSTANTYNÓWM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*390PIOTROWSKI RadekŁÓDŹBiegacz NowosolnaM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*278POLIT SebastianDomaniewicebrakM 16 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*94POLIT ErnestDomaniewiceR-TEAM ŁowiczM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*245POŁOŃSKI JanŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*74POPŁAWSKI KarolŁÓDŹbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*373PRZEGALIŃSKI MaciejŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*377PTAK MarcinŁÓDŹbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*316RACZ MariuszRogówPIETRZYK RUNNING TEAMM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*363RELUGA GrzegorzWarszawabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7ROJEWSKI PawełŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*389ROKICKI PrzemysławŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*382ROSIAK PiotrŁÓDŹRYSIOTEAMM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*313ROSIAK MariuszŁódźSzakaleM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*216RZEŹNICKI KarolŁódźUKS Po NoweM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*152RŻANEK RyszardŁódźbrakM 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*366SIENKIEWICZ WojciechŁódźOrange PolskaM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*166SKOWRON AndrzejAleksandrów ŁódzkibrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*151SKRZYPEK BartoszKonstantynów ŁódzkiŁódź Kocha SportM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188SKUDLARSKI MichałZgierzbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40SKUPIEŃ KonradŁódźkonradskupien.plM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*238SMIT MaciekKonstantynówbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*322SOKIRKO VonodimirLwówbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*284SOKÓŁ MichałGłownobrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*361SOLAREK MariuszłódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141STĘPNIAK WojciechZgierzbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91STUPNOWICZ PrzemekŁódźEpoka Nordica ŁódźM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*343SUSKI JózefŁódźAGB TorfyM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*293SUT RafałStróżabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*209SZATANIAK JarekŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337SZCZAWIŃSKI RobertŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2SZCZERBIAK MarcinŁódźDRUŻYNA BSSM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*302SZRAJNERT JacekŁódźbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*301SZRAJNERT SebastianŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*348SZYMCZAK DominikŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*379SZYMCZAK ŁukaszŁódźŁódź Kocha SportM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*357ŚWIĄTCZAK AdamŁódźbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*342TRZCINKA MichałŁódźSuperTeamM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33WASILEWSKI GabrielŁódźWGD RUNM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*368WEINBERG KamilŁódźBiegiem Po Piwo / Droga Do UltraM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*372WIERCIOCH RafałłódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298WIERZCHOŃ MichałŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*213WLAZŁO PawełŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*264WŁODARCZYK PiotrŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105WŁODARCZYK MichałŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*353WOŁOWSKI LechWarszawabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*172WOŹNICKI MaciekŁódźRunning Sucks / parkrun ŁódźM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334WÓJCIK ŁukaszPabianiceOlej Running TeamM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*330ZIELIŃSKI MarcinGlownoKS GŁOWNO W BIEGUM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*339ZIĘBA KrzysztofPabianiceBeast&BeautyM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował