Bakałarzewo 01.05.2019

Bieg Bakałarza 12km

Wyniki Open

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
1106DRAŻBA DominikEłkTeam KopećM 30-39 – Open00:41:0017,600:00:00
2108KALINOWSKI KrystianBiałystok AGR PodlasieM 18-29 – Open00:45:1815,900:04:17
353CISZEWSKI KamilSuwałkiSuwałki NanuQ TeamM 18-29 – Open00:45:3115,800:04:31
448WIELGUS KrystianGołdapŁowcy Przygód GołdapM 40-49 – Open00:48:031500:07:02
562ANDREJCZUK JózekPOROSŁYBBL BiałystokM 40-49 – Open00:49:0614,700:08:06
630SIĘKOWSKI MarcinKoniecbór Calypso Team Suwałki M 18-29 – 100:49:4514,500:08:44
716PONIATOWSKI MarekBełdabrakM 40-49 – 100:49:5014,400:08:49
8112PERKOWSKI JarosławSuwałkibrakM 40-49 – 200:51:0714,100:10:06
9105SLEKYS GiedriusLitwa, MarijampolebrakM 30-39 – 100:51:241400:10:23
1017SMUGA ŁukaszWarszawaCSWLąd PoznańM 30-39 – 200:51:351400:10:34
11 / 182KARCZEWSKA JoannaSuwałkibrakK 40-49 – Open00:51:5913,800:10:59
12 / 263DERENCZ JoannaGołdap15pplotK 18-29 – Open00:52:0013,800:11:00
1381KARCZEWSKI SławomirSuwałkibrakM 40-49 – 300:52:3813,700:11:38
1468ROŻEK GerardOleckoOlecko BiegaM 40-49 – 400:52:5213,600:11:51
15103DAWIDEJT PawełAugustówAGR PodlasieM 30-39 – 300:53:4313,400:12:42
1698JANIUK JarosławBiałystokbrakM 50-59 – 100:53:4313,400:12:43
1778BAŁULIS RajmundSejnybrakM 18-29 – 200:54:2213,200:13:21
1835CHMIEL RemigiuszGołdapŁowcy Przygód GołdapM 40-49 – 500:54:3013,200:13:30
1951KOCISZ KamilGiżycko 15 BZM 40-49 – 600:54:3313,200:13:33
2051KOCISZ KamilGiżycko 15 BZM 40-49 – 700:54:3313,200:13:33
2179KWIATKOWSKI KarolSuwałkibrakM 40-49 – 800:54:5813,100:13:57
22104SOKOŁOWSKI Rafałsuwałkiteam czesiooM 30-39 – 400:55:0313,100:14:02
2333JURKIUN KonstantySuwałkibrakM 50-59 – 200:55:241300:14:23
2487SYSUŁA JanuszBiałystokPĘDZIWIATRM 60-69 – 100:55:3812,900:14:37
251GROMADA MarcinBiałystokbrakM 40-49 – 900:55:5512,900:14:55
2680BEKULARD DamianEłkbrakM 30-39 – 500:56:0512,800:15:04
27 / 328STASIEWICZ MagdalenaBiałystokbrakK 18-29 – Open00:56:0912,800:15:08
28 / 441SOKOŁOWSKA MartaAugustówATP AugustówK 40-49 – Open00:56:3912,700:15:38
29117WALAS KarolEłk41 batalion lekiej piechoty giżyckoM 30-39 – 600:56:4812,700:15:47
3056MICHAŁOWSKI TomaszJasieniecInov-8 TeamM 40-49 – 1000:57:2612,500:16:25
3184DZIEKOŃSKI TadeuszBiałystokJuvenia BiałystokM 60-69 – 200:58:0212,400:17:01
3296OSMÓLSKI RobertBiałystokNadaktywniM 40-49 – 1100:58:0512,400:17:04
3322KOPICZKO ZbigniewSuwałkibrakM 40-49 – 1200:58:4412,300:17:44
3442KOSCIUCZYK KrzysztokAugustówMKSiKM 30-39 – 700:59:0012,200:17:59
35 / 52WIŚNIEWSKA JoannaBiałystokBiałystok Biega TEAM K 40-49 – Open00:59:0412,200:18:03
3654MILANOWSKI GrzegorzAugustówbrakM 40-49 – 1300:59:0812,200:18:07
37 / 673BIESTEK BarbaraTychybrakK 40-49 – 100:59:0812,200:18:07
38 / 764GINSZT RenataAugustówATP AugustówK 50-59 – 100:59:1612,100:18:15
39 / 834CZAPLEJEWICZ MartaEłkOlecko BiegaK 30-39 – 100:59:3612,100:18:35
4071CWALIŃSKI MarcinEłkSuperDrużynaEłkM 40-49 – 1400:59:3612,100:18:35
41 / 9115SOBOLEWSKA ElżbietaSucha Wieś15 BZK 30-39 – 200:59:4212,100:18:42
4229CHALECKI GrzegorzSuwałkibrakM 50-59 – 301:00:2011,900:19:19
4338LESZCZYŃSKI KrzysztofBiałystokBo żona kazała...M 30-39 – 801:01:0411,800:20:04
44107PIOTR RoszkoTychybrakM 40-49 – 1501:01:0611,800:20:05
45 / 1047WIELGUS AgnieszkaGołdapŁowcy Przygód GołdapK 40-49 – 201:01:2011,700:20:20
46 / 11119KOZIELSKA MartaFILIPÓWbrakK 30-39 – 301:01:3211,700:20:31
4745CIMOCHOWSKI DamianWarszawa brakM 18-29 – 301:01:4611,700:20:45
48 / 1218LEONARSKA MałgorzataWarszawabrakK 30-39 – 401:01:5411,600:20:53
49 / 1393WINCKIEWICZ MajaSuwałkibrakK 30-39 – 501:02:2811,500:21:27
5014JAKUBOWSKI WiesławPijawne PolskiebrakM 50-59 – 401:02:5111,500:21:51
5157NOWICKI ZbigniewSuwałkibrakM 40-49 – 1601:02:5711,400:21:56
5288STRZEŚNIEWSKI MarekPiasecznoPGR SkajzgiryM 60-69 – 301:03:1211,400:22:11
53114KUSKOWSKI MarekDobre MiastobrakM 30-39 – 901:03:1211,400:22:11
54 / 144SOWA IwonaGołdapPepperteamK 30-39 – 601:03:3911,300:22:39
5539SURMACZ MiroslawBakałarzewobrakM 40-49 – 1701:03:4811,300:22:47
5615PONIATOWSKI AdamBełdabrakM 30-39 – 1001:03:5511,300:22:55
5749KORDOWSKI LeszekGiżycko15 BZM 18-29 – 401:04:1011,200:23:10
58 / 1594LEWINSKA LuizaWarszawabrakK 30-39 – 701:04:1311,200:23:13
59 / 1621PRZEMIELEWSKA EwaStożneOlecko BiegaK 30-39 – 801:04:2611,200:23:25
6020PRZEMIELEWSKI KamilStożnieOlecko BiegaM 30-39 – 1101:04:2611,200:23:25
6189TRUCHAN WiesławŻYTKIEJMYPŁOMYK-ŻYTKIEJMYM 60-69 – 401:04:2911,200:23:28
62 / 1752PASZKOWSKA SabinaSuwałkibrakK 18-29 – 101:04:4411,100:23:43
6325STRĘKOWSKI ArkadiuszOlszankaPOWM 18-29 – 501:04:5611,100:23:55
6436OSYDA MaciejŁódźbrakM 30-39 – 1201:05:0611,100:24:05
6567KURZAWA AndrzejRadombrakM 40-49 – 1801:05:231100:24:22
66 / 18116JEGLIŃSKA-KRUPA MałgorzataBiałystokBiałystok Biega TEAM K 40-49 – 301:05:361100:24:35
67110SZNEJDER AnitaSuwałkiLA OSiR Gołdap M 30-39 – 1301:05:421100:24:41
68 / 1913JAKUBOWSKA AnnaPijawne PolskiebrakK 40-49 – 401:06:0310,900:25:02
69 / 2040SURMACZ AlicjaBakałarzewobrakK 40-49 – 501:06:1110,900:25:10
70 / 21109KRUTUL SUCHOCKA AgataBialystokAGR PodlasieK 30-39 – 901:06:3610,800:25:35
7192LUMA TomaszKętrzynBiegam bo muszę inaczej się uduszęM 30-39 – 1401:06:4810,800:25:47
72 / 2210KRZEWSKA EdytaDębe WielkiebrakK 40-49 – 601:06:5910,700:25:58
73 / 23118SIEŃKO KatarzynaBIAŁYSTOKAGR PodlasieK 40-49 – 701:07:1010,700:26:10
74 / 24113SZULIŃSKA KingaFilipówbrakK 30-39 – 1001:08:2610,500:27:25
7576STASIAK ŁukaszSzydłowiecPOWM 30-39 – 1501:08:5310,500:27:52
76 / 2531KWATERSKA AngelikaSuwałkibrakK 30-39 – 1101:08:5510,400:27:54
77 / 2699ŁACHACZ MartaWyszkówbrakK 30-39 – 1201:09:1010,400:28:09
78 / 2727STASIEWICZ EmiliaBiałystokbrakK 18-29 – 201:09:4110,300:28:41
7923SZEWCZAK AndrzejBiałystokMasters BiałystokM 60-69 – 501:09:4310,300:28:42
80 / 2844DOBACZEWSKA KarolinaPłockbrakK 40-49 – 801:10:5910,100:29:58
81 / 2955KRYSIAK SabinaGiżyckobrakK 40-49 – 901:11:3110,100:30:30
8212WOŁODKO SzymonSuwałkiTottenham F.C.M 30-39 – 1601:12:181000:31:17
83 / 3026RUTKOWSKA MartaSobolewoTottenham F.C.K 40-49 – 1001:12:181000:31:17
8470JEGLIŃSKI WojciechOleckoOlecko BiegaM 40-49 – 1901:12:599,900:31:58
85 / 3169MUSTER-DRAŻBA EwaOleckoOlecko BiegaK 40-49 – 1101:12:599,900:31:58
86 / 3237OSYDA SylwiaŁódźbrakK 30-39 – 1301:13:319,800:32:30
87 / 3350PUCHALSKA-KOCISZ GabrielaGiżycko BBL Giżycko K 40-49 – 1201:14:349,700:33:33
88 / 3446PAWŁOWSKĄ-LIS MariaJANOWIECbrakK 40-49 – 1301:14:349,700:33:34
89 / 3572PRAWDZIK RenataEłkSuperDrużynaEłkK 40-49 – 1401:15:549,500:34:53
9061KONDRACKI WiesławZielone KamedulskiebrakM 30-39 – 1701:16:099,500:35:08
9124SZWARC MichałBiałystokbrakM 30-39 – 1801:16:319,400:35:30
9297SADOWSKI MiłoszSuwałkibrakM 40-49 – 2001:16:539,400:35:52
93 / 3665JAŚKIEWICZ EwelinaSuwałkibrakK 30-39 – 1401:17:389,300:36:38
94 / 3758MIĄSKO RenataWarszawa12tri.plK 50-59 – 201:18:369,200:37:35
953PÓŁKOŚNIK LeszekBiałystokTVK DIPOL M 30-39 – 1901:19:57900:38:57
96 / 3874KORENKIEWICZ AnnaZąbkibrakK 30-39 – 1501:21:068,900:40:05
97 / 3911RAU MartaBiałystokBiałystok Biega TEAM K 50-59 – 301:21:218,800:40:20
98 / 406MÓWIŃSKA AnnaJabłonnaRunners Team JabłonnaK 40-49 – 1501:21:328,800:40:31
99 / 41100PÓŁTORAK MałgorzataBiałystokbrakK 30-39 – 1601:21:488,800:40:47
10077DŹWIGAJ JarosławBiałystokBo żona kazała...M 50-59 – 501:22:048,800:41:03
101 / 4295ADAMOWSKA AnnaLegionowobrakK 40-49 – 1601:24:218,500:43:21
102111KRZYWICKI LeszekSuwałkiPĘDZIWIATRM 30-39 – 2001:26:088,400:45:07
103 / 43101DZUGANOWSKA AgnieszkaPiastówbrakK 40-49 – 1701:26:088,400:45:08
104 / 44102SAS AldonaPiastów-PoznańbrakK 50-59 – 401:26:088,400:45:08
105 / 4585KOLASA BarbaraWarszawa-WesołaKlub J.SłowackiegoK 60+ – 101:26:388,300:45:37
10643WRÓBEL LeszekWólka LesiowskabrakM 40-49 – 2101:27:408,200:46:40
107 / 467JASIUL MariolaLegionowobrakK 40-49 – 1801:28:078,200:47:06
108 / 478JAWORSKA JustynaPuławy brakK 40-49 – 1901:28:078,200:47:06
109 / 4891BAGIŃSKA BożenaOleckoOlecko BiegaK 60+ – 201:29:208,100:48:19
110 / 4975KLYTA BeataTychybrakK 30-39 – 1701:32:277,800:51:26
111 / 509DŁUGOSZ LucynakętrzynDRUŻYNA MLK 50-59 – 501:39:597,200:58:58
112 / 5119SABA MałgorzataLublin Największa Armia Świata K 18-29 – 301:42:32701:01:31
Nie wystartowało 15 uczestników
DNS*83BAGINSKI JanOleckoOlecko BiegaM 70+ – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*90FALKOWSKI CezaryBielsk PodlaskiKTS Bielsk PodlaskiM 60-69 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125FAMULSKI MariuszGołdap Łowcy Przygód GołdapM 40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123GAŁĄŻKA SławomirOstrów MazowieckabrakM 50-59 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124JAKIMIUK MarekMaleszePLAN PerfectoM 40-49 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126KLEKOTKO WojtekBakalarzewoRun4youM 50-59 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*86LASKOWSKI LeszekGIŻYCKOSZARY WILK GIŻYCKOM 60-69 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*32MRÓZ MarekWARSZAWAbrakM 30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*120PRZEKLASA WojciechKleosinbrakM 50-59 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5ROLA IwonaWierzbica brakK 30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59SZULC WojciechSuwałkiSzulc-TradingM 50-59 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*60SZULC JakubSuwałki Szulc-TradingM 18-29 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*122TALIPSKA AgnieszkaGołdapbrakK 30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*121TEKIEŃ EdytagrabówkabrakK 30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*66TYLENDA MichałSuwałkiIAKMV KRAV MAGA SUWAŁKIM 30-39 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował