Tomaszów Mazowiecki 26.03.2019

Bieg Siódmaka V Edycja Chwała Bohaterom

Klasyfikacja

MiejsceNrStopieńNazwisko / ImięDrużynaCzas sum.Czas nettoVśrRóżnica
1223SzeregowySTYPUŁKOWSKI PatrykBateria przeciwlotnicza00:27:5700:27:5716,700:00:00
211SzeregowyKUNIKOWSKI Tomasz1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:29:4400:29:4415,700:01:47
375st.szerARDZIEWICZ Andrzej18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY00:30:4500:30:4615,200:02:48
45SzeregowyOSTAPOWICZ Michał1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:30:4900:30:4915,200:02:52
5192SzeregowyBROŻYNA RafałK. Dow.00:31:0100:31:0215,100:03:04
674st.szerTROJAN Dawid18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY00:31:03---15,100:03:06
715ppor.KARWOWSKI Wojciech1 dywizjon lotniczy00:31:4000:31:3914,800:03:43
8193starszy szeregowyCHABROS Mariusz2 szdr00:31:4400:31:4314,700:03:46
9447mł. asp.JĘDRASIK KamilPaństwowa Straż Pożarna Tomaszów Maz00:31:4900:31:4814,700:03:52
10196SzeregowyRAFALSKI Szymon2 szdr00:32:2700:32:2714,400:04:30
1112SzeregowyBALCERZAK Przemysław1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:32:45---14,300:04:48
12395Szer.KACPRZYK DamianOSŻW Mińsk Mazowiecki00:32:55---14,200:04:58
1339st.szerSTANIEK Łukasz1 szwadron00:33:12---14,100:05:15
1452SzeregowyDRĄG Dariusz1 szwadron00:33:4600:33:4413,900:05:49
15431st.sierż.MOŁOJEC Artur25bdow00:34:12---13,700:06:14
16153Szer. ŁAGOWSKI Jacek3szdr00:34:3300:34:3113,500:06:35
17150SzeregowyKARWOWSKI Karol25bdow00:34:39---13,500:06:42
18189SzeregowyBERNACKI Szymon3szdr00:34:4300:34:4313,500:06:46
19442szeregowy elewPAPIEŻ JakubKompania szkolna00:34:4600:34:4013,500:06:49
20246Szer. BOJANOWSKI RafałK. Dow.00:34:5100:34:5013,400:06:54
21270SzeregowyWĘGRECKI PawełK. Dow.00:34:5600:34:5613,400:06:58
22190SzeregowyKOTUSIEWICZ Patryk3szdr00:35:00---13,400:07:03
23130szeregowyKOPEĆ Mateusz25 Batalion Logistyczny00:35:04---13,300:07:07
2455Szer.LEWANDOWSKI Łukasz1 szwadron00:35:1200:35:0213,300:07:15
25445SzeregowyCHRABĄSZCZ KarolKwsp00:35:2400:35:2313,200:07:27
2691szerMACHERZYŃSKI Piotr2 szdr00:35:2500:35:1113,200:07:28
277SzeregowyNOWAK Kevin1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:35:3500:35:3413,200:07:38
28241Szer. GUMIENNY OskarK. Dow.00:35:4000:35:3713,100:07:43
29125Szeregowy BOCHENEK Adam2 szdr00:35:5000:35:4813,100:07:52
30102SzeregowyPAWLARCZYK Marek2 szdr00:35:5100:35:4713,100:07:53
31301por.KAZUSEK NorbertKompania szkolna00:35:55---1300:07:57
32254SzerwgowyKOWALSKI HubertK. Dow.00:35:5800:35:531300:08:00
33426Szer. ElewPRZEORSKI Wiktorbrak00:35:5900:35:541300:08:02
34212SzeregowyKRÓL DariuszBateria przeciwlotnicza00:36:1700:36:0512,900:08:20
35327szeregowyKISIEL MateuszKompania szkolna00:36:18---12,900:08:21
36396St.szer.GARBARUK KrzysztofOSŻW Mińsk Mazowiecki00:36:19---12,900:08:22
37131SzeregowyDWORZYŃSKI Artur25 Batalion Logistyczny00:36:2400:36:1712,900:08:27
38186SzeregowyZIELIŃSKI Dawid3szdr00:36:29---12,800:08:32
39151SzerSKRZYPEK Sławomir3szdr00:36:2900:36:2312,800:08:32
40330Szeregowy elewCHOJNACKI ArturKompania szkolna00:36:3600:36:3212,800:08:39
41411uczeńMUCHLADA PatrykZSP nr 8/ III LO00:36:4800:36:4612,700:08:50
42388uczeń GLIŚCIŃSKI AdamMechanik C00:36:56---12,700:08:58
434SzeregowyBARTNIK Zygfryd1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:37:0000:36:5112,600:09:03
4435szeregowy PINTERA Łukasz1 szwadron00:37:0100:36:5912,600:09:04
45346SzeregowyWIJATA JacekKwsp00:37:0800:37:0612,600:09:11
4686SzeregowyCIACH Bartłomiej2 szdr00:37:12---12,600:09:15
47144st. szer.BORS Adam25bdow00:37:26---12,500:09:29
48340SzeregowyGULAS WojciechKwsp00:37:2900:37:2712,500:09:32
49164st. szer. JUREK Marcin3szdr00:37:46---12,400:09:49
50141szer.KACPERSKI Kamil25bdow00:37:4700:37:4212,400:09:50
51345st. szer.WASILEWSKI KrzysztofKwsp00:37:56---12,300:09:59
52280SzeregowySTAŃCZYK KarolKompania logistyczna00:37:59---12,300:10:02
53236St. Szer.CHYLIŃSKI DanielK. Dow.00:38:0200:37:5612,300:10:04
54407Porucznik MĄCZKA TomaszSztab00:38:10---12,300:10:13
55281szeregowyOBST MarekKompania logistyczna00:38:1300:38:0212,200:10:16
56203poucznikKALARUS Aleksander7dlot00:38:1900:38:1812,200:10:22
57408porucznikKOTAS MateuszSztab00:38:25---12,200:10:28
58439st.szerBĄKIEWICZ MariuszKompania logistyczna00:38:30---12,200:10:33
59103St.SzeregowyBUBA Sebastian2 szdr00:38:3300:38:3112,100:10:36
60118SzerBUDZYŃSKI Rafał2 szdr00:38:34---12,100:10:37
61233szeregowyPORCZYK TomaszK. Dow.00:38:3500:38:3012,100:10:38
62372Starszy szeregowyNOWAK TomaszKwsp00:38:43---12,100:10:46
63252St. Szer.SZEFER PiotrK. Dow.00:38:4400:38:3812,100:10:47
64288SzersgowySTASIOŁEK KarolKompania szkolna00:38:4400:38:3212,100:10:47
65240St. Szer.IWANOWSKI AdamK. Dow.00:38:5200:38:461200:10:55
66242Szer. OŻAREK TomaszK. Dow.00:38:56---1200:10:59
67250St. Szer. BARYŁA AdamK. Dow.00:39:0800:39:001200:11:11
68121SzeregowyCZARNECKI Przemysław2 szdr00:39:13---11,900:11:16
69199st.szeregowyGRZYB Dorian7dlot00:39:1700:39:0311,900:11:20
70 / 1394Szer.SZLĄZAK BeataOSŻW Mińsk Mazowiecki00:39:25---11,900:11:28
71398Szeregowy DUDEK KarolOSŻW Mińsk Mazowiecki00:39:28---11,900:11:31
7263SzerKRUPA Artur1 szwadron00:39:3800:39:2711,800:11:41
73105Starszy szeregowy DOBRZYŃSKI Adrian2 szdr00:39:4300:39:3711,800:11:45
74159Starszy szeregowyTOKARSKI Tomasz3szdr00:39:4500:39:4111,800:11:48
75405kpt.KUCHTA AdamSztab00:39:54---11,700:11:57
76152szeregowyKROL Michal3szdr00:39:55---11,700:11:58
77127SzeregowyMAJEWSKI Mateusz2 szdr00:39:57---11,700:12:00
78416SzeregowyTRZEBSKI BartłomiejK. Dow.00:39:5800:39:5111,700:12:00
79271szeregowyBOGUSZ JakubK. Dow.00:40:1400:40:0811,600:12:17
80339KapralFRANKIEWICZ PiotrKwsp00:40:1700:40:1611,600:12:20
81328SzeregowyMATUSIAK RafałKompania szkolna00:40:23---11,600:12:26
82257starszy szeregowySKOWRON RadosławK. Dow.00:40:2300:40:1811,600:12:26
83321SzeregowyKUWERSKI PiotrKompania szkolna00:40:3300:40:1811,500:12:36
84449kaprMARSZAŁEK Przemysław1 szwadron00:40:3400:40:2711,500:12:36
85239Szer. WOŚ PawełK. Dow.00:40:40---11,500:12:43
86140st. szer.OŻAREK Mateusz25bdow00:40:4100:40:2711,500:12:44
87124Szer. GŁUC Gabriel2 szdr00:40:4400:40:3711,500:12:47
88128SzeregowyNIEWIECZERZAŁ Tomasz25 Batalion Logistyczny00:40:48---11,500:12:51
89278st. szerGUSŁAWSKI KrzysztofKompania logistyczna00:40:5300:40:4511,400:12:56
90347SzeregowySKORUPA MateuszKwsp00:41:00---11,400:13:03
91177SzeregowyMAZUREK Michał3szdr00:41:0600:40:5711,400:13:09
92365SzeregowySIKORA DariuszKwsp00:41:1800:41:1411,300:13:21
93403mł. asp.MŁYNARCZYK MateuszPaństwowa Straż Pożarna Tomaszów Maz00:41:2100:41:1611,300:13:24
94123SzeregowyLIPOWSKI Hubert2 szdr00:41:2700:41:1611,300:13:30
9523St.szer.JECHOREK Marcin1 szwadron00:41:2900:41:2111,300:13:32
9681Szeregowy MATYJASZCZYK Damian2 szdr00:41:3600:41:3511,200:13:39
9789SzeregowyFILIPCZAK Dawid2 szdr00:41:36---11,200:13:39
9840szeregowy PAWLIKOWSKI Dariusz1 szwadron00:41:3800:41:2611,200:13:40
99303SzeregowyPIETRZYKOWSKI KamilKompania szkolna00:41:4800:41:2511,200:13:51
10010szeregowyKOPER Wiktor1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:41:5300:41:5211,200:13:56
101418szeregowy elewPODSIEDLIK NorbertKompania szkolna00:41:5500:41:3711,200:13:58
102221st. szer.BERNACIAK PiotrBateria przeciwlotnicza00:42:05---11,100:14:07
103146szer.ANTECZEK Tomasz25bdow00:42:0700:42:0111,100:14:10
104126szeregowy ROGOZIŃSKI Norbert2 szdr00:42:0800:42:0711,100:14:11
105325Szeregowy elewPAWLIK MateuszKompania szkolna00:42:08---11,100:14:11
106219SzeregowyKUBIK PrzemyslawBateria przeciwlotnicza00:42:23---1100:14:26
107364SzeregowyOLESIŃSKI MichałKwsp00:42:2500:42:241100:14:28
108390szeregowy rez.DOMINIAK DanielMechanik C00:42:2600:42:241100:14:29
10961Szeregowy KARLINSKI Dawid1 szwadron00:42:2900:42:251100:14:32
110122Szeregowy BINCZYK Grzegorz2 szdr00:42:32---1100:14:35
111226SzeregowyKARPIŃSKI PatrykBateria przeciwlotnicza00:42:4600:42:2710,900:14:49
11268SzeregowySITARZ Marcin1 szwadron00:42:5100:42:3610,900:14:54
11341szeregowyJEŃĆ Jakub1 szwadron00:42:5100:42:4810,900:14:54
114413Szeregowy WALASIK AdamK. Dow.00:43:0100:42:5510,900:15:04
115333kpr.SOBCZYK PawełKompania szkolna00:43:07---10,900:15:10
116310szeregowy elewPIECHNA TobiaszKompania szkolna00:43:14---10,800:15:17
11767szerNAPŁOSZEK Norbert1 szwadron00:43:1600:43:0510,800:15:19
118 / 2393Szer.WYSOKINSKA AnetaOSŻW Mińsk Mazowiecki00:43:2400:43:2110,800:15:27
119209Szeregowy BUCHNER MateuszBateria przeciwlotnicza00:43:5200:43:3310,700:15:55
120276szeregowyJEŻMAŃSKI MariuszKompania logistyczna00:43:5500:43:5010,700:15:58
121 / 3134Szer.DZIURDZIA Anna25 Batalion Logistyczny00:43:5800:43:5710,600:16:01
122332St.szer.BOGUSZ WojciechKompania szkolna00:44:02---10,600:16:05
123291Szeregowy elewROGALA MaciejKompania szkolna00:44:0200:43:4810,600:16:05
12477SzeregowySOBIESZEK Łukasz2 szdr00:44:05---10,600:16:08
12564Szeregowy TYBURCY Maciej1 szwadron00:44:2200:44:0910,500:16:25
126290Szeregowy elew RUSEK RafałKompania szkolna00:44:22---10,500:16:25
127110SzeregowyMRÓWCZYŃSKI Przemysław2 szdr00:44:2500:44:1510,500:16:28
128168SzeregowyPIERÓG Dominik3szdr00:44:26---10,500:16:29
129272SzeregowyDĘBIŃSKI BartłomiejKompania logistyczna00:44:30---10,500:16:33
13058Szeregowy DUDZIŃSKI Tomasz1 szwadron00:44:3600:44:2210,500:16:39
131148st. szer.SARAMA Emil25bdow00:44:37---10,500:16:40
132277St.szeregowyMUSZYŃSKI DamianKompania logistyczna00:45:0000:44:5510,400:17:03
13325Szeregowy OLCZYK Artur1 szwadron00:45:0200:44:5010,400:17:04
134232starszy szeregowyOGŁUSZKA MariuszK. Dow.00:45:0400:44:5110,400:17:06
135298Szeregowy elewZIMIERSKI PrzemysławKompania szkolna00:45:12---10,400:17:15
136 / 4375KadetBEDNARSKA AngelikaMechanik A00:45:1300:45:1010,300:17:16
137138st. szer. RÓŻAŃSKI Maciej25bdow00:45:1700:45:1310,300:17:20
13860SzeregowyPIETRZAK Marcel1 szwadron00:45:1900:45:0610,300:17:21
139166St. kprMADZIO Marcin3szdr00:45:2600:45:1610,300:17:29
140499st. szer.STEC MichałJW 439200:45:2600:45:2310,300:17:29
141243starszy szeregowySTAŃCZYK ArkadiuszK. Dow.00:45:2600:45:1310,300:17:29
142362Starszy szeregowyŚWIERKOWSKI MichałKwsp00:45:45---10,200:17:48
143139st. szer.JUNG Dominik25bdow00:45:4700:45:4110,200:17:50
144320SzeregowyMISZTELA MateuszKompania szkolna00:45:5500:45:3610,200:17:58
145154Starszy szeregowyPOKORA Marcin3szdr00:45:5600:45:4810,200:17:58
146334Szeregowy elewŁASZEWSKI PatrykKompania szkolna00:45:5600:45:3710,200:17:59
14733SzerKOSIŃSKI Marcin1 szwadron00:46:0200:45:5410,200:18:05
14831Starszy szeregowyPLEWKA Mateusz1 szwadron00:46:0200:45:5410,200:18:05
14932SzerSKIBA Piotr1 szwadron00:46:0200:45:5410,200:18:05
15036Szer.GÓRNIAK Mateusz1 szwadron00:46:0200:45:5310,200:18:05
15137St. Szer. KALBARCZYK Krzysztof1 szwadron00:46:0200:45:5310,200:18:05
152265kapralWAŁĘSIAK TomaszK. Dow.00:46:0300:45:4510,200:18:06
153268szeregowyWOJEWÓDZKI AleksanderK. Dow.00:46:0600:46:0010,200:18:09
15480ST. SZER.MASLIKOWSKI Artur2 szdr00:46:2100:46:0610,100:18:24
155300SzeregowyGAWRYSZCZAK PiotrKompania szkolna00:46:2600:46:0210,100:18:29
156359SzeregowyGALA RafałKwsp00:46:26---10,100:18:29
157267starszy szeregowyŚWIDEREK MarekK. Dow.00:46:3200:46:1310,100:18:35
158259starszy szeregowyFLORCZYK DamianK. Dow.00:46:3300:46:1510,100:18:36
159235St. Szer.KOŚNIK PrzemysławK. Dow.00:46:3400:46:281000:18:37
16092SzerPIECHNIK Adrian2 szdr00:46:3600:46:341000:18:39
161163SzeregowyPAROL Radoslaw3szdr00:46:38---1000:18:41
162404PodporucznikPASZYN MaciejSztab00:46:46---1000:18:49
163476SzeregowyCERK Patryk1 szwadron00:46:5000:46:351000:18:53
164228Szeregowy SZMITKA JanBateria przeciwlotnicza00:46:5100:46:331000:18:54
165198kapralPŁOCKI Krystian7dlot00:46:59---1000:19:02
166120SzerKRÓLIK Tomasz2 szdr00:47:00---1000:19:02
167 / 593SzeregowySOCHA Sylwia2 szdr00:47:0000:46:441000:19:03
168438St. Szer.KARCZEWSKI RafałK. Dow.00:47:1100:47:069,900:19:14
169348SzeregowyIGNAR MateuszKwsp00:47:17---9,900:19:20
170167SzerZIELIŃSKI Jarosław3szdr00:47:2700:47:249,900:19:30
171117SzerSKRZECZYNSKI Artur2 szdr00:47:3200:47:269,800:19:35
172353PorucznikNOWAKOWSKI RafałKwsp00:47:3300:47:249,800:19:36
173427St. Szer.KOMAR Janbrak00:47:37---9,800:19:40
174106SzeregowyKAZNOWSKI Jan2 szdr00:47:4800:47:469,800:19:50
17598st.szerCICHOWSKI Łukasz2 szdr00:47:5300:47:509,800:19:56
176435SzeregowyROGALSKI KamilBateria przeciwlotnicza00:47:5500:47:369,800:19:58
177269szeregowyBALASIŃSKI KarolK. Dow.00:47:57---9,800:20:00
178100st. szer.SKÓRKIEWICZ Michał2 szdr00:47:5900:47:479,800:20:02
179391KadetKULBAS SzymonMechanik C00:48:0100:47:549,700:20:04
180115Szeregowy ZIĘBA Mateusz2 szdr00:48:1500:47:549,700:20:18
181143st. szer.PAJĄK Krzysztof25bdow00:48:1600:48:119,700:20:19
182315Szeregowy ElewJANIAK PiotrKompania szkolna00:48:24---9,700:20:27
183101SzeregowyKUPCZYK Piotr2 szdr00:48:2600:48:059,700:20:29
184170St. Szer.STASZEWSKI Dariusz3szdr00:48:2600:48:149,700:20:29
185305Szeregowy elewGROT KamilKompania szkolna00:48:2700:48:079,700:20:30
186361Starszy szeregowy DUŁA NorbertKwsp00:48:37---9,600:20:40
187433szeregowySKURA Michał3szdr00:48:4100:48:289,600:20:44
188351SzeregowyZABOROWSKI MaciejKwsp00:48:59---9,600:21:02
189 / 6133SzeregowyBIAŁAS Marta25 Batalion Logistyczny00:48:5900:48:579,600:21:02
190132KapralJUREK Paweł25 Batalion Logistyczny00:48:59---9,600:21:02
191373KadetJANAS KonradMechanik A00:49:0300:49:009,500:21:06
192286Szeregowy elewBALCEREK RafałKompania szkolna00:49:0500:48:519,500:21:08
193367Szeregowy SERAFIN TomaszKwsp00:49:06---9,500:21:09
19479kprDUDA Piotr2 szdr00:49:0800:48:559,500:21:11
195311Szeregowy elewGÓRECKI AdamKompania szkolna00:49:0800:48:549,500:21:11
196400strażakBARAŃSKI DamianPaństwowa Straż Pożarna Tomaszów Maz00:49:29---9,500:21:32
19727st. szer. ZAJĄC Cezary1 szwadron00:49:3400:49:239,400:21:36
19828Starszy SzeregowyBĄDOS Grzegorz1 szwadron00:49:3500:49:259,400:21:38
19926SzergowyKURKOWSKI Michał1 szwadron00:49:3500:49:249,400:21:38
200116Starszy szeregowy WICIŃSKI Łukasz2 szdr00:49:3900:49:249,400:21:42
201401mł. asp.KRAWCZYK JanPaństwowa Straż Pożarna Tomaszów Maz00:49:47---9,400:21:50
202344SzeregowySZWAJDA PatrykKwsp00:49:4700:49:339,400:21:50
203444Starszy szeregowyWOJEWÓDKA MateuszKwsp00:49:5500:49:529,400:21:58
20469szeregowychKALINOWSKI Szymon1 szwadron00:49:5600:49:429,400:21:59
205324SzeregowyPRZYCHODNI DawidKompania szkolna00:50:0200:49:409,400:22:05
206160SzeregowySTASZEWSKI Jakub3szdr00:50:0500:49:579,300:22:08
207316SzeregowyKUŚMIEREK KrzysztofKompania szkolna00:50:0900:49:459,300:22:12
208264szeregowyBĄK KrzysztofK. Dow.00:50:1100:49:539,300:22:14
209312Szeregowy elewBAWOŁ SebastianKompania szkolna00:50:1500:49:569,300:22:18
210313Szeregowy elew KOWALSKI MichałKompania szkolna00:50:3100:50:089,300:22:34
211342SzeregowyKAMIŃSKI MaciejKwsp00:50:3700:50:299,200:22:40
212307szeregowy elewŁUKASIK AdamKompania szkolna00:50:4200:50:229,200:22:45
213282SzeregowyHAŁAS MateuszKompania szkolna00:50:5400:50:319,200:22:57
214477SzeregowyCIEBIADA Marcin1 szwadron00:51:0100:50:409,200:23:03
215374KadetFALENDASZ BartekMechanik A00:51:0900:51:069,100:23:12
216292Szeregowy elew JANIK PatrykKompania szkolna00:51:10---9,100:23:13
21734Szeregowy SZWED Marcin1 szwadron00:51:1100:50:579,100:23:13
218 / 73RoksanaŚWIERCZEWSKA Roksana1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:51:1200:51:029,100:23:15
219285SzeregowySIWIK AleksanderKompania szkolna00:51:1800:50:559,100:23:21
22066Starszy szeregowyKRZĄPA Łukasz1 szwadron00:51:3800:51:269,100:23:41
22149Starszy szeregowyKOZERA Jscek1 szwadron00:51:4100:51:309,100:23:44
222 / 89SzeregowyŻURAWIK Magdalena1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:51:4200:51:329,100:23:45
223274st. szerSTAWICKI SebastianKompania logistyczna00:51:4300:51:30900:23:45
224336Szeregowy elewGIERACH MateuszKompania szkolna00:51:4700:51:34900:23:50
225329Szeregowy elewGAWARZYŃSKI MateuszKompania szkolna00:51:54---900:23:57
226107szeregowyJANAS Tomasz2 szdr00:52:0600:51:45900:24:09
227114SzeregowyBRODA Kamil2 szdr00:52:0700:51:46900:24:09
228450szer. rez. LESNER AdrianB3 - Be Free Łódź00:52:0700:51:53900:24:10
229 / 9108Szer. PASIŃSKA Dominika2 szdr00:52:0900:52:01900:24:12
230317Szeregowy ElewCYBULSKI JuliuszKompania szkolna00:52:2100:52:098,900:24:24
231326Szeregowy elew KOTKOWSKI JakubKompania szkolna00:52:2200:52:118,900:24:25
232371 szeregowy RYNKIEWICZ ŁukaszKwsp00:52:27---8,900:24:30
233441szeregowy elewJACH KamilKompania szkolna00:52:2800:52:108,900:24:31
234443Szeregowy elewBARAŃSKI JakubKompania szkolna00:52:2800:52:108,900:24:31
235369Starszy szeregowy SURMA KrzysztofKwsp00:52:2900:52:208,900:24:32
236363Starszy szeregowyKUPIS MateuszKwsp00:52:3100:52:198,900:24:33
237304Szeregowy elewKRYSZTOFIAK KrystianKompania szkolna00:52:33---8,900:24:35
238331Szeregowy elewBACHOR TomaszKompania szkolna00:52:3800:52:228,900:24:41
239314szeregowyOŻAREK JakubKompania szkolna00:52:4500:52:248,900:24:48
240358SzeregowyPOSZEPTOWICZ KrzysztofKwsp00:52:47---8,900:24:50
241389KadetTOMCZYK DawidMechanik C00:52:5700:52:538,800:25:00
242414SzeregowySZCZESNY Damian1 szwadron00:53:0200:52:428,800:25:05
24348szeregowyGŁOGOWSKI Sebastian1 szwadron00:53:0400:52:448,800:25:07
244306szeregowy elewOLCZYK KonradKompania szkolna00:53:08---8,800:25:11
245 / 10424p.OWCZAREK Dariabrak00:53:0800:52:498,800:25:11
246392KadetWÓJCIK MaciejMechanik C00:53:1000:53:088,800:25:12
247410uczeńOGŁUSZKA FilipZSP nr 8/ III LO00:53:3000:53:288,700:25:33
248386KadetPAWLICHA JakubMechanik C00:53:3400:53:328,700:25:37
24985SzeregowyNAJDEREK Jacek2 szdr00:53:4000:53:188,700:25:43
25057SzeregowySZPARNIAK Dominik1 szwadron00:53:4500:53:298,700:25:47
25159SzeregowyGARBALSKI Grzegorz1 szwadron00:53:5700:53:418,700:26:00
25243SzeregowyCIENIUCH Mateusz1 szwadron00:53:5700:53:428,700:26:00
253380KadetMUCHLADA JakubMechanik B00:53:5800:53:518,700:26:01
254273SzeregowyWOŚ BogumiłKompania logistyczna00:54:0400:53:438,700:26:07
25547SzeregowyLIPA Marcin1 szwadron00:54:0700:53:458,600:26:10
256284Szeregowy elewTUTA ŁukaszKompania szkolna00:54:0900:53:478,600:26:12
257335Szeregowy elew KOCIĘBA RadosławKompania szkolna00:54:2200:54:128,600:26:25
258184SzeregowyBARCZYK Piotr3szdr00:54:28---8,600:26:31
259283Szeregowy elewTUSZYŃSKI MateuszKompania szkolna00:54:3400:54:128,600:26:37
260478SzeregowyNOWAK Paweł1 szwadron00:54:4400:54:238,500:26:47
261354SzeregowyGRANATOWSKI MateuszKwsp00:54:46---8,500:26:49
262299SzeregowyWOJNOWSKI AdrianKompania szkolna00:54:5400:54:318,500:26:57
263295SzeregowyFRONC BartoszKompania szkolna00:54:5400:54:318,500:26:57
264440Szeregowy elewPAJĄK DamianKompania szkolna00:54:5500:54:318,500:26:58
265 / 1150SzeregowySOCHA Patrycja1 szwadron00:54:5900:54:428,500:27:02
266 / 1216szer. SMOLIŃSKA Aneta1 dywizjon lotniczy00:54:59---8,500:27:02
267309Szeregowy Elew SADOWSKI KacperKompania szkolna00:55:0400:54:418,500:27:07
268318Szeregowy ŻUREK MarcinKompania szkolna00:55:0500:54:418,500:27:08
269322Szeregowy elewKOŁODZIEJ MateuszKompania szkolna00:55:1500:54:528,500:27:17
270287Szeregowy elewKACZUBA KamilKompania szkolna00:55:1500:54:528,500:27:18
27145kptKACZYNSKI Pawel1 szwadron00:55:3700:55:148,400:27:40
272341Starszy szeregowyKUCZEWSKI BartłomiejKwsp00:55:3900:55:378,400:27:42
273293Szeregowy elewSTOLARZ SebastianKompania szkolna00:55:46---8,400:27:49
27482St.szer.KOWALSKI Kamil2 szdr00:55:5500:55:338,400:27:58
275385KadetBEKASIEWICZ MichałMechanik C00:55:5900:55:518,400:28:02
276387KadetPAJĄK PiotrMechanik C00:56:4700:56:398,200:28:50
277377KadetKOWALCZYK KacperMechanik A01:03:3301:03:307,400:35:36
278383KadetGEFERT PatrykMechanik B01:03:3801:03:337,400:35:41
Nie ukończyło 17 uczestników
DNF*1Starszy szeregowyBARAN Tomasz1 Batalion Kawalerii PowietrznejDNF*---DNF*DNF*
DNF*428szeregowyDARCZYŃSKA KingabrakDNF*---DNF*DNF*
DNF*73szer.GOSK Anna18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZYDNF*---DNF*DNF*
DNF*423St Szer JAGIEŁŁO DamianbrakDNF*---DNF*DNF*
DNF*237KapitanKLIMKIEWICZ GrzegorzK. Dow.DNF*---DNF*DNF*
DNF*180SzeregowyKRÒL Adam3szdrDNF*---DNF*DNF*
DNF*420SzeregowyKUBRYN MateuszbrakDNF*---DNF*DNF*
DNF*417Szeregowy KWAŚNIAK FabianbrakDNF*---DNF*DNF*
DNF*171Szeregowy KWIECIEŃ Adrian3szdrDNF*---DNF*DNF*
DNF*147st. szer.LIPNICKI Mariusz25bdowDNF*---DNF*DNF*
DNF*256szeregowyMAKOWSKI JacekK. Dow.DNF*---DNF*DNF*
DNF*173Szeregowy PAUL Sebastian3szdrDNF*---DNF*DNF*
DNF*258starszy szeregowyPAWLIKOWSKI RafałK. Dow.DNF*---DNF*DNF*
DNF*261St.szer.PAWLIKOWSKI RafalK. Dow.DNF*---DNF*DNF*
DNF*227st.szerPŁESKA KamilBateria przeciwlotniczaDNF*---DNF*DNF*
DNF*437SzsregowyTELAK DamianK. Dow.DNF*---DNF*DNF*
DNF*178St.szerTURLEJSKI Bartłomiej3szdrDNF*---DNF*DNF*
Nie wystartowało 36 uczestników
DNS*191SzeregowyADOLIŃSKI Krzysztof3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*217st.szer BAUER PiotrBateria przeciwlotniczaDNS*---DNS*DNS*
DNS*62Starszy szeregowy BIL Marcin1 szwadronDNS*---DNS*DNS*
DNS*211SzeregowyBORCUCH KrystianBateria przeciwlotniczaDNS*---DNS*DNS*
DNS*2SzeregowyCZARNECKI Damian1 Batalion Kawalerii PowietrznejDNS*---DNS*DNS*
DNS*24SzeregowyGŁAZEK Mateusz1 szwadronDNS*---DNS*DNS*
DNS*224st.szerJABŁOŃSKI KonradBateria przeciwlotniczaDNS*---DNS*DNS*
DNS*155St.szerJAKUBCZAK Maciej3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*378KadetJANISZEWSKI FilipMechanik ADNS*---DNS*DNS*
DNS*179SzeregowyJOŃCZYK Michał3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*109szerKAŚKIEWICZ Szymon2 szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*384KadetKOLBUS SzymoinMechanik CDNS*---DNS*DNS*
DNS*379KadetKOPREK KacperMechanik BDNS*---DNS*DNS*
DNS*376KadetKOWALCZYK MateuszMechanik ADNS*---DNS*DNS*
DNS*176Szeregowy LAMORSKI Dawid3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*174KapralMARUSZEWSKI Mariusz3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*44szerNOWOSZ Marcin1 szwadronDNS*---DNS*DNS*
DNS*156SzeregowyPANASIUK Adam3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*53szeregowyPASTERCZYK Damian1 szwadronDNS*---DNS*DNS*
DNS*42SzeregowyPIETRZAK Emil1 szwadronDNS*---DNS*DNS*
DNS*46St. SzerPRZEDNÓWEK Michał1 szwadronDNS*---DNS*DNS*
DNS*188SzeregowySOBKOWIAK Bartosz3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*210St. szeregowySROKA JakubBateria przeciwlotniczaDNS*---DNS*DNS*
DNS*112St.SzeregowySZKODZIŃSKI Piotr2 szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*381KadetTRUKAN DawidMechanik BDNS*---DNS*DNS*
DNS*157SzeregowyTUMIŃSKI Krzysztof3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*83SzeregowyURBAŃSKI Patryk2 szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*234St. Szer.WASILEWSKI KrzysztofK. Dow.DNS*---DNS*DNS*
DNS*97starszy szeregowyWATA Rafał2 szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*111SZER.WĘDRAK Łukasz2 szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*70szeregowychWIKTOREK Karol1 szwadronDNS*---DNS*DNS*
DNS*181SzeregowyWOJEWÓDZKI Damian3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*382KadetWÓJCIAK MateuszMechanik BDNS*---DNS*DNS*
DNS*165SzerWÓJCIAK Kamil3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*104St szerZWOLIŃSKI Eugeniusz2 szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*448szerŻYTNY ŁukaszbrakDNS*---DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował