Tomaszów Mazowiecki 26.03.2019

Bieg Siódmaka V Edycja Chwała Bohaterom

Wyniki 36+

MiejsceNrStopieńNazwisko / ImięDrużynaCzas sum.Czas nettoVśrRóżnica
1238Starszy SzeregowySTRONIAS PawełK. Dow.00:31:1800:31:1814,900:00:00
2195St. Kpr.ROŻEJ PiotrKompania logistyczna00:32:1000:32:1014,500:00:51
376st.szerPRZYBYŁEK Franciszek18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY00:32:13---14,500:00:55
472st.szerTYSZKA Tomasz18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY00:33:0700:33:0614,100:01:48
556PlutKOCOŃ Wojciech1 szwadron00:34:0900:34:0713,700:02:51
6202st.sierżantSZULOWSKI Tomasz7dlot00:34:2200:34:1913,600:03:03
7446St.szerWĄSIK ArkadiuszOSŻW Mińsk Mazowiecki00:34:24---13,600:03:05
8406Kpt. KUBICA WojciechSztab00:34:30---13,600:03:11
9145mł.chor.WIECZOREK Marcin25bdow00:34:36---13,500:03:17
10260st. kprGRABOWSKI ŁukaszK. Dow.00:34:51---13,400:03:32
11185st.szerWIECZOREK Piotr3szdr00:35:0600:35:0413,300:03:47
126st szerSTRYCHARCZYK Jarosław1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:35:2900:35:2813,200:04:10
13204sierżantSTĘPIEŃ Mirosław7dlot00:36:1300:36:1012,900:04:55
1487sierżantMĄDER Dawid2 szdr00:36:3000:36:2712,800:05:11
15137St. Szer. BOKSZA Piotr25 Batalion Logistyczny00:36:4500:36:3912,700:05:26
16255Por. ADAMKIEWICZ DominikK. Dow.00:36:58---12,700:05:39
17399st. chor. szt.MICHALAK MichałOSŻW Mińsk Mazowiecki00:37:0400:37:0112,600:05:45
18135SzeregowyKOŁODZIEJCZYK Łukasz25 Batalion Logistyczny00:37:42---12,400:06:23
1917st. szer. BANAŚ Łukasz1 dywizjon lotniczy00:39:2100:39:1111,900:08:02
20201st.sierżantMACHALSKI Sebastian7dlot00:39:3100:39:1711,800:08:13
218Starszy kapralHOFMAN Grzegorz1 Batalion Kawalerii Powietrznej00:39:5900:39:4911,700:08:40
2214PorucznikZBUCKI Cezary1 dywizjon lotniczy00:40:2300:40:1411,600:09:05
23302st.kpr.KRYCZKA KrzysztofKompania szkolna00:40:56---11,400:09:37
2413młodszy chorążySOWAŁA Marek1 dywizjon lotniczy00:41:09---11,400:09:51
25436St. SzeregowyZAGAJEWSKI MiroslawK. Dow.00:41:1100:40:5411,400:09:52
26136KprFRANELAK Pawel25 Batalion Logistyczny00:41:1400:41:0711,300:09:55
27245St. Szer.SZEWCZYK MarcinK. Dow.00:41:5700:41:4611,200:10:38
2896chorSOBOŃ Robert2 szdr00:42:3700:42:271100:11:18
29205plutHUBAR Tomasz7dlot00:42:5100:42:3510,900:11:32
30429Starszy szeregowyJURA Bogusław1 szwadron00:43:1100:42:5110,800:11:52
31215plutonowyBAŃBURSKI ŁukaszBateria przeciwlotnicza00:43:1900:43:0610,800:12:00
32419kpr.WRONISZEWSKI Arturbrak00:43:2800:43:0810,800:12:09
33 / 1194szeregowyLACHCIK Iwona7bkpow00:44:2100:44:2010,600:13:02
34161st.szer SZAJNER Rafal3szdr00:44:3800:44:3110,500:13:20
35216SzeregowyANTOŃSKI ŁukaszBateria przeciwlotnicza00:44:46---10,500:13:28
36214starszy sierżantKARDAS PiotrBateria przeciwlotnicza00:44:5200:44:4210,400:13:33
37432mł.chor.DZIKOWSKI Andrzej3szdr00:44:52---10,400:13:33
38249starszy szeregowySZYDA ŁukaszK. Dow.00:45:3000:45:1010,300:14:11
39182PodporucznikKULBAS Michał3szdr00:45:39---10,300:14:20
40247St. Szer.MĘCINA RobertK. Dow.00:45:4900:45:4510,200:14:30
41308KapralWIELEC EmilKompania szkolna00:45:52---10,200:14:33
42279st szerPIJET MariuszKompania logistyczna00:45:5200:45:4410,200:14:34
43421KapralMIKUŁA Zdzisławbrak00:46:0600:45:5010,100:14:48
44244plutonowyCIACH TomaszK. Dow.00:46:4200:46:251000:15:23
4590Starszy szeregowyNOWICKI Marek2 szdr00:46:4900:46:361000:15:30
4630st. chor. szt.WOJTAŚ Krzysztof1 szwadron00:47:17---9,900:15:58
47220PlutonowySZTUK MarcinBateria przeciwlotnicza00:47:2800:47:159,900:16:09
48337Starszy szeregowyOLEKSIK AndrzejKwsp00:47:3900:47:339,800:16:20
49360Chorąży TROŚCIŃSKI AndrzejKwsp00:47:3900:47:399,800:16:20
50319starszy szeregowyCZYŻ PrzemysławKompania szkolna00:47:50---9,800:16:31
51169st. szerUDYCZ Daniel3szdr00:48:1100:48:029,700:16:52
52357Starszy szeregowySĘK KamilKwsp00:48:1400:48:139,700:16:55
53208plutonowyZADWORSKI JanBateria przeciwlotnicza00:48:5300:48:379,600:17:34
54222SzerŁABA MarcinBateria przeciwlotnicza00:48:5500:48:379,600:17:36
55368Starszy szeregowyPIŃKOWSKI MarcinKwsp00:49:3100:49:279,400:18:12
5665Starszy szeregowyŚLIWAŃSKI Grzegorz1 szwadron00:49:3500:49:259,400:18:16
5794st.szerKOLMAGA Jacek2 szdr00:49:4000:49:199,400:18:21
58119St .kprJEDRZEJCZYK Marcin2 szdr00:50:0800:49:599,300:18:49
59266kapralJASION MarcinK. Dow.00:50:2500:50:079,300:19:06
6084szeregowyRADOMSKI Marcin2 szdr00:50:3300:50:129,300:19:14
61350st. chor. sztab.DARAS SławomirKwsp00:50:34---9,300:19:15
62352Starszy szeregowyKOWALSKI WojciechKwsp00:50:35---9,300:19:16
63370Starszy szeregowy NOWAK PiotrKwsp00:50:3600:50:359,200:19:17
64263starszy kapralPILICHOWSKI ŁukaszK. Dow.00:50:4600:50:289,200:19:27
65425St. szeregowy w rezerwieWESOŁOWSKI Damianbrak00:50:4900:50:349,200:19:30
66162St.kpr.BIELECKI Robert3szdr00:50:49---9,200:19:30
6751St.szerŚMIECHOWICZ Paweł1 szwadron00:50:5400:50:429,200:19:35
6820Plut. CHMIELEWSKI Marcin1 szwadron00:51:0300:50:469,200:19:44
69207SzeregowyKURZAWA PiotrB3 - Be Free Łódź00:51:2300:51:069,100:20:04
70218podporucznikDĘBIEC JacekBateria przeciwlotnicza00:51:2800:51:139,100:20:10
71349Starszy szeregowy MADA MichalKwsp00:51:5600:51:43900:20:37
72 / 2356st.szer.RADWAŃSKA KatarzynaKwsp00:52:11---900:20:52
73 / 3200st.szeregowyWACH Elżbieta7dlot00:52:4200:52:258,900:21:23
7429Plut. LETKI Marcin1 szwadron00:52:5100:52:358,900:21:33
7571st.chor.GARDYŃSLKI Sławomir1 szwadron00:53:0200:52:458,800:21:43
76475SzeregowyPAKUŁA Radosław1 szwadron00:53:2000:53:008,800:22:01
7718szer.SĘK Jakub1 szwadron00:53:5900:53:478,700:22:40
7888St szerOLSZEWSKI Maciej2 szdr00:54:2600:54:048,600:23:07
7921st.sierż.KRAWCZYK Mariusz1 szwadron00:54:2900:54:218,600:23:10
80 / 4323szer. elewGŁUCH JoannaKompania szkolna00:54:3400:54:128,600:23:15
81355SzeregowyJARZYNA ArielKwsp00:54:47---8,500:23:28
8238st.kpr.WÓDKA Witold1 szwadron00:54:5000:54:328,500:23:31
83 / 5149st. szer.BARAN Agnieszka25bdow00:54:5900:54:428,500:23:40
8422st.kpr.PACAN Paweł1 szwadron00:54:5900:54:418,500:23:40
85412porucznikDĘBICKI PiotrZSP nr 8/ III LO00:55:0700:54:428,500:23:48
86434kapitanKUPIS MariuszBateria przeciwlotnicza00:55:3700:55:158,400:24:19
87262starszy szeregowyRAK ŁukaszK. Dow.00:56:23---8,300:25:04
88422sierżantNELEC Łukasz1 szwadron00:56:2600:56:078,300:25:07
89253starszy sierżantMALEWICZ JanuszK. Dow.00:57:3000:57:118,100:26:11
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*430st.szerMASALSKI Sebastian2 szdrDNF*---DNF*DNF*
DNF*251plutonowyMAZURKIEWICZ ŁukaszK. Dow.DNF*---DNF*DNF*
Nie wystartowało 11 uczestników
DNS*187PlutonowyADAMIEC Mariusz3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*95st.szerDRZAZGA Stanislaw2 szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*129ST.SZER.FRĄCZYK Jarosław25 Batalion LogistycznyDNS*---DNS*DNS*
DNS*113st.szer.GAJDA Arkadiusz2 szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*409mł. chor.JAROCKI RobertSztabDNS*---DNS*DNS*
DNS*78Starszy szeregowyLIS Piotr, Andrzej2 szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*197chor.POLUS Grzegorz7dlotDNS*---DNS*DNS*
DNS*366Starszy kapralPRZEDBORSKI NorbertKwspDNS*---DNS*DNS*
DNS*172st. szer. SIMA Karol3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*175Starszy szeregowySZMIGIEL Piotr3szdrDNS*---DNS*DNS*
DNS*230Młodszy chorążyTOMCZYK ArturK. Dow.DNS*---DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował