Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Komorowo k. Ostrowi Mazowieckiej 01.06.2019

3 Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty 10 km

Wyniki M30-39

MscNr. Start.ImięNazwiskoMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
11203DariuszPRZEWOŹNYStokbrak00:39:2515,200:00:00
22118TomaszKIERNOZEKSzczytnobrak00:40:1214,900:00:46
32177PawełNOWAKKalinowoRoch Jasienica00:40:1914,900:00:54
4113SebastianGOŁASZEWSKI Ostrów Mazowiecka brak00:40:4414,700:01:18
51300MichałSKOWROŃSKIOstrołękanastepnykrok.pl00:41:0814,600:01:42
62017NorbertŚCISŁOWSKIWarkaKS Start Pułaski Warka00:41:3414,400:02:08
7114BartoszLASKOWSKIŁawy52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTY00:44:0613,600:04:40
82095JarosławJĘDRZEJCZYKOstrołękaReebok Run Crew Ostrołęka00:44:1313,500:04:47
92168Paweł SIKORA Ostrów Mazowiecka Bikehiloc Team 00:44:4813,400:05:22
102019JakubKARCZMARCZYKOstrołękaReebok Run Crew Ostrołęka00:45:0913,300:05:44
11559RafałPAWŁOWSKIDługosiodłobrak00:45:3213,100:06:06
122256PiotrSKOLIMOWSKIWęgrówAKTYWNI WĘGRÓW00:45:3413,100:06:09
132316Paweł KIEMPISTY AndrzejewoWRD KPP OSTRÓW MAZOWIECKA 00:45:4013,100:06:14
142305MarcinJASTRZĘBSKIOstrów Mazowieckabrak00:45:541300:06:28
151535AndrzejBIELSKIWarszawaWCG00:46:081300:06:43
162186ŁukaszKOWALSKI Ciechanów brak00:46:2912,900:07:03
171544TomaszKACZMARCZYKMagdalenkaRunmageddonowe Świry00:46:5112,800:07:25
182120Tomasz KOWALSKI Marki brak00:47:1812,700:07:53
191529DanielSOBCZAKWyszkówKB Wyszków00:47:3812,600:08:12
202303RafałKĘPIŃSKIOstrów MazowieckaKlub Biegaczy JYSK00:48:4612,300:09:20
212260Mariusz CICH KomorowoOSTRÓW BIEGA00:49:0812,200:09:42
222084ŁukaszKUCZYŃSKIOstrów Mazowieckabrak00:49:2912,100:10:03
2398ŁukaszPISIŃSKIOstrów Mazowieckabrak00:49:441200:10:18
24110AndrzejGAŁĄZKAKomorowobiegam bo biegam00:49:451200:10:20
252156PiotrOLESIŃSKISochaczewDrużyna Orzecha Żyrardów00:50:001200:10:34
261554PrzemysławGÓRALCZYKMały Płockbrak00:51:0411,700:11:39
271546TomaszWARSZAWIKOstrolękaAmator_Sportu Ostrołęka00:51:2511,600:11:59
2884Michał SAMSEL Przyborowie brak00:52:2311,400:12:57
291323MichałBOCIANGołdapbrak00:52:2611,400:13:00
302208Andrzej SZULBORSKI CzyzewMorsy Czyżew00:52:3011,400:13:04
3195KarolSZCZEPANIAKCiechanów5 MBOT00:52:4011,300:13:14
32144RafałLISZEWSKIRzekuńbiegam bo biegam Susk Stary00:53:3811,100:14:12
33174AdamSPINEKKomorowoOSTRÓW BIEGA00:54:051100:14:39
342091MichałGROCHOWSKI52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTY00:56:0610,700:16:40
352194RafałSTĘPNIEWSKIBrokbrak00:56:5210,500:17:27
361562ArturBLOCHRzekuńbrak00:57:2010,400:17:54
37111AdamSAWICKIKomorowoOSTRÓW BIEGA00:59:3010,100:20:04
381253SebastianLEGACKIOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGA00:59:401000:20:14
391223Łukasz KMIEĆ Węgrów AKTYWNI WĘGRÓW01:02:539,500:23:27
402198GrzegorzGŁOSEKKomorowobrak01:03:259,400:23:59
412212MarcinBORYSKomorowo52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTY01:03:259,400:23:59
421318KubaSKOWROŃSKIOstrów Mazowieckabrak01:03:349,400:24:08