Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Komorowo k. Ostrowi Mazowieckiej 01.06.2019

3 Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty 10 km

Wyniki Open

MscChipNumer StartowyImięNazwiskoMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
122112DamianŚWIERDZECKIOstrów Mazowieckanastepnykrok.plM16-29 – 100:33:1018,100:00:00
2136147AlanDOBROWOLSKIBOGUSZÓW-GORCEGrawerBusM16-29 – 200:34:4217,300:01:32
3262129Paweł GRYGOŁomżaGrygo TeamM40-49 – 100:35:191700:02:08
42001210DenisGUZOWSKISzczytnoPrawie Jak Hermes/ Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie M16-29 – 300:36:2716,500:03:16
51203108DariuszPRZEWOŹNYStokbrakM30-39 – 100:39:2315,200:06:12
62300189Jakub NIEDZIÓŁKA Wrocław AWLM16-29 – 400:39:3015,200:06:20
7142126TomaszGAŁĄZKAPłatkownicabrakM40-49 – 200:39:3815,100:06:28
82288199BartoszBAJURGościszewoAWLM16-29 – 500:39:541500:06:43
92118206TomaszKIERNOZEKSzczytnobrakM30-39 – 200:40:1214,900:07:02
10203531GrzegorzKACZYŃSKIWyszkówKB WyszkówM40-49 – 300:40:1814,900:07:07
112177136PawełNOWAKKalinowoRoch JasienicaM30-39 – 300:40:1914,900:07:09
12175102RobertWÓJTOWICZOstrołękaAmator_SportuM40-49 – 400:40:3314,800:07:23
1311360SebastianGOŁASZEWSKI Ostrów Mazowiecka brakM30-39 – 400:40:4414,700:07:33
142106131RafałDZIĘGIELEWSKIWyszkówKB WyszkówM40-49 – 500:40:4714,700:07:37
151300128MichałSKOWROŃSKIOstrołękanastepnykrok.plM30-39 – 500:41:0814,600:07:57
161195197DanielNAJDEKBolesławiecAWLM16-29 – 600:41:1614,500:08:06
172131171MateuszGRABOWSKI52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM16-29 – 700:41:2914,400:08:18
182017110NorbertŚCISŁOWSKIWarkaKS Start Pułaski WarkaM30-39 – 600:41:3414,400:08:24
19152057TomaszRAKOlsztynPszczółkowski TeamM40-49 – 600:41:3514,400:08:25
202030138GrzegorzSZWARCOSTRÓW MAZOWIECKAbrakM40-49 – 700:41:4214,400:08:32
212042146ArturGAWKOWSKIOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAM16-29 – 800:41:4614,300:08:35
222227207DanielBIAŁOBRZESKIRzekuńbrakM16-29 – 900:41:4714,300:08:37
23223637MichałBUKOWSKIOstrołękaBiegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaM40-49 – 800:41:5514,300:08:44
2492180JakubKOŚCIELNIAKWrocławAWLM16-29 – 1000:42:2914,100:09:18
252032157ArturZYSKOWSKIOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka M40-49 – 900:42:421400:09:31
262172120PiotrPIERZCHANOWSKISumiężne52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM16-29 – 1100:43:1913,800:10:09
27224032MichałSIELECKIKomorowoOSTRÓW BIEGAM40-49 – 1000:43:2513,800:10:15
282026115HenrykSKŁODOWSKIDąbrowaRoch JasienicaM50-59 – 100:43:3313,800:10:22
292239105ArkadiuszKMIECIKWarszawaFundacja Morsy Wołomin - KobyłkaM40-49 – 1100:43:5113,700:10:41
3011476BartoszLASKOWSKIŁawy52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM30-39 – 700:44:0613,600:10:56
31209591JarosławJĘDRZEJCZYKOstrołękaReebok Run Crew OstrołękaM30-39 – 800:44:1313,500:11:02
32165183KarolRUBINOrzyszPodwodnikM16-29 – 1200:44:1813,500:11:07
331234186LeszekSTAŃCZUKCHODÓWbrakM50-59 – 200:44:2913,500:11:19
34 / 12151159IzabelaGUDANISWYSZKÓWKB WyszkówK40-49 – 100:44:4313,400:11:33
3521686Paweł SIKORA Ostrów Mazowiecka Bikehiloc Team M30-39 – 900:44:4813,400:11:38
36 / 22160165WiktoriaOLKOWSKA52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYK16-29 – 100:45:0313,300:11:53
372019112JakubKARCZMARCZYKOstrołękaReebok Run Crew OstrołękaM30-39 – 1000:45:0913,300:11:59
38559205RafałPAWŁOWSKIDługosiodłobrakM30-39 – 1100:45:3213,100:12:21
39225635PiotrSKOLIMOWSKIWęgrówAKTYWNI WĘGRÓWM30-39 – 1200:45:3413,100:12:24
402312170TomaszDUBAJ52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM16-29 – 1300:45:3813,100:12:27
41231697Paweł KIEMPISTY AndrzejewoWRD KPP OSTRÓW MAZOWIECKA M30-39 – 1300:45:4013,100:12:29
42230534MarcinJASTRZĘBSKIOstrów MazowieckabrakM30-39 – 1400:45:541300:12:43
431740JanuszTORZEWSKIWarszawaWATM40-49 – 1200:45:541300:12:44
44346118PiotrMORAWSKIOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka M40-49 – 1300:45:551300:12:45
451510161MieczyslawKEMPISTYUgniewobrakM50-59 – 300:46:051300:12:54
461535162AndrzejBIELSKIWarszawaWCGM30-39 – 1500:46:081300:12:58
471010169JacekLUDWICZAK52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM40-49 – 1400:46:101300:13:00
482186158ŁukaszKOWALSKI Ciechanów brakM30-39 – 1600:46:2912,900:13:19
49 / 316181BarbaraHABRATKrosnoAWLK16-29 – 200:46:3812,800:13:28
501041167WojciechBĄCZEK52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM16-29 – 1400:46:4212,800:13:32
51122129TomaszPUDEŁKOOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAM40-49 – 1500:46:4712,800:13:36
52154417TomaszKACZMARCZYKMagdalenkaRunmageddonowe ŚwiryM30-39 – 1700:46:5112,800:13:41
53208947ZdzisławWRZESIŃSKIBiałystokosk SzAŁM50-59 – 400:46:5512,800:13:44
542283101GrzegorzWASILUgniewoOSTRÓW BIEGAM40-49 – 1600:47:0812,700:13:58
552120204Tomasz KOWALSKI Marki brakM30-39 – 1800:47:1812,700:14:08
56 / 42175185MagdalenaDELUGAWyszków KB WyszkówK30-39 – 100:47:3812,600:14:27
571529139DanielSOBCZAKWyszkówKB WyszkówM30-39 – 1900:47:3812,600:14:28
58100111RobertBIEDKAOstrołękaReebok Run Crew OstrołękaM40-49 – 1700:48:0912,400:14:59
59 / 52289133AgnieszkaBIERNACKASiedlcebrakK30-39 – 200:48:1412,400:15:04
602061123RafałZWIERZYŃSKIOstrów mazowieckaZS CKR Stare Lubiejwo M16-29 – 1500:48:2312,400:15:13
612029168PatrykZAKRZEWSKI52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM16-29 – 1600:48:2512,400:15:14
6230838RafałKOKOSZKOMałkinia GórnaMKB TEAM MałkiniaM16-29 – 1700:48:2612,400:15:15
631519187SławomirJĘDRZEJCZYKOstrołękaReebok Run Crew OstrołękaM16-29 – 1800:48:3312,300:15:23
6421872RobertADAMIAKCiechanówCiechanówM50-59 – 500:48:4612,300:15:35
65230392RafałKĘPIŃSKIOstrów MazowieckaKlub Biegaczy JYSKM30-39 – 2000:48:4612,300:15:36
66 / 61552156MagdalenaMALIK Ostrów Mazowiecka brakK16-29 – 300:48:4912,300:15:38
67150318JędrzejBLACHOWICZKomorowoOSTRÓW BIEGAM16-29 – 1900:48:4912,200:15:38
68301119TadeuszSZCZEŚNIAKMAŁKINIAMKB TEAM MałkiniaM50-59 – 600:48:4912,300:15:39
69 / 7131141Katarzyna TABĘDZKA Srebrny Borek brakK30-39 – 300:49:0012,200:15:49
70216424JerzyKOCHANOWSKIostrów mazowieckaOSTRÓW BIEGAM40-49 – 1800:49:0512,200:15:54
712260106Mariusz CICH KomorowoOSTRÓW BIEGAM30-39 – 2100:49:0812,200:15:58
722084200ŁukaszKUCZYŃSKIOstrów MazowieckabrakM30-39 – 2200:49:2912,100:16:18
73224527BartoszWILEŃSKIBłędnica52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM16-29 – 2000:49:3512,100:16:24
7423218TomaszWNOROWSKIMałkinia MKB MałkiniaM16-29 – 2100:49:371200:16:26
7522345AndrzejGUMKOWSKIOstrołękaBiegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaM60+ – 100:49:4312,100:16:32
76209226MarekKONRADOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAM40-49 – 1900:49:431200:16:33
779873ŁukaszPISIŃSKIOstrów MazowieckabrakM30-39 – 2300:49:441200:16:34
7811074AndrzejGAŁĄZKAKomorowobiegam bo biegamM30-39 – 2400:49:451200:16:35
79 / 811645BeataSAMSELOrłoMKB MałkiniaK30-39 – 400:49:531200:16:43
802156127PiotrOLESIŃSKISochaczewDrużyna Orzecha ŻyrardówM30-39 – 2500:50:001200:16:50
81209994KrzysztofDZIKOWSKIOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAM40-49 – 2000:50:1411,900:17:03
8213368RyszardWARDASadowneWICHER SadowneM50-59 – 700:50:1611,900:17:05
83152711WiesławBLACHOWICZKomorowoOSTRÓW BIEGAM60+ – 200:50:1711,900:17:06
841045166MariuszSUCHCICKI52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM40-49 – 2100:50:2311,900:17:13
85 / 98170IlonaMATYJASIK-KOŚNIK Ostrów Mazowiecka brakK40-49 – 200:50:3011,800:17:19
86155553PiotrROMEJKOKomorowoOSTRÓW BIEGAM40-49 – 2200:50:5011,800:17:40
872137214KazimierzBIEŃKOWSKIOstrołęka22 WOKM40-49 – 2300:50:5211,800:17:41
88151322Arkadiusz CHOJNOWSKI Rzekuń brakM16-29 – 2200:50:5411,700:17:44
89155450PrzemysławGÓRALCZYKMały PłockbrakM30-39 – 2600:51:0411,700:17:54
902087149MateuszWARACKIOstrów MazowieckaCANEXPOLM16-29 – 2300:51:1711,600:18:06
91152812PawełGROCHOWSKIOstrów MazowieckabrakM16-29 – 2400:51:2011,600:18:10
92154655TomaszWARSZAWIKOstrolękaAmator_Sportu OstrołękaM30-39 – 2700:51:2511,600:18:15
932058163PiotrŚLĄSKI52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM40-49 – 2400:51:4411,600:18:34
942220100DanielPONICHTERABiałebłoto-KobylabrakM16-29 – 2500:51:5711,400:18:46
95204769ArkadiuszADAMIAKCiechanów5 MBOTM16-29 – 2600:52:0111,500:18:50
961246107MariuszŚLEDZIEWSKIOstrów Maz.WSP KomorowoM40-49 – 2500:52:0311,500:18:52
9784178Michał SAMSEL Przyborowie brakM30-39 – 2800:52:2311,400:19:12
98 / 102257184Daria DANIELEWICZGniewkowoAWLK16-29 – 400:52:2311,400:19:13
991323122MichałBOCIANGołdapbrakM30-39 – 2900:52:2611,400:19:16
1006865Łukasz DUDA Komorowo brakM16-29 – 2700:52:2811,400:19:17
10179211AndrzejGRZYMAŁAWarszawabrakM40-49 – 2600:52:3011,400:19:19
102220848Andrzej SZULBORSKI CzyzewMorsy CzyżewM30-39 – 3000:52:3011,400:19:19
103 / 1130145JustynaWINKIEWICZWarszawabrakK16-29 – 500:52:3211,400:19:21
1049564KarolSZCZEPANIAKCiechanów5 MBOTM30-39 – 3100:52:4011,300:19:30
105 / 127117JoannaSPUTOOstrów MazowieckabrakK40-49 – 300:52:4411,400:19:34
106232721AndrzejROSTEKMarkiMARKOWI BIEGACZEM40-49 – 2700:52:4911,300:19:38
1072237190CezaryMICHALAKŁochówbrakM16-29 – 2800:52:5211,300:19:42
108154554MarcinPASIAKPodborzeOSTRÓW BIEGAM40-49 – 2800:53:0811,300:19:57
109 / 132217173AnetaSZUBASielcCANEXPOLK30-39 – 500:53:2611,200:20:15
110 / 142134194LidiaBRALEWSKA52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYK30-39 – 600:53:3011,200:20:20
11117199ArturSIERZPUTOWSKIOstrołękabrakM40-49 – 2900:53:3711,100:20:26
112144193RafałLISZEWSKIRzekuńbiegam bo biegam Susk StaryM30-39 – 3200:53:3811,100:20:28
11315149AndrzejKOLASAWarszawa-WesołaKlub J.SłowackiegoM60+ – 300:53:3911,200:20:28
1148362PawełOBUCHOWSKIOstrów Mazowiecka52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM40-49 – 3000:53:4411,100:20:34
11517415AdamSPINEKKomorowoOSTRÓW BIEGAM30-39 – 3300:54:051100:20:54
116 / 151012103RenataOGONOWSKAMałkinia GornaOSTRÓW BIEGAK30-39 – 700:54:1211,100:21:02
117152213PiotrEWERTOWSKIMARKIMARKOWI BIEGACZEM50-59 – 800:54:351100:21:25
1182195150AdamWILKWarszawaPodwodnikM40-49 – 3100:55:0610,900:21:56
119180132PrzemysławWÓJTOWICZWarszawaSzkoła Ratownictwa Sportów Wodnych i Obronnych - PODWODNIKM40-49 – 3200:55:0810,900:21:57
120233341MirosławWAŚKOŁapyZwycięzcaM50-59 – 900:55:2210,800:22:11
1212197144Mariusz JacekKAMIONOWSKIOstrołękaMorsy OstrołękaM50-59 – 1000:55:3010,800:22:20
122 / 1660192AnnaLISZEWSKARzekuńbiegam bo biegam Susk StaryK30-39 – 800:55:5310,700:22:42
1231524202TomaszBRALEWSKIWyszkówKB WyszkówM40-49 – 3300:56:0110,700:22:51
124 / 1758134SylwiaANTONIAKMałkinia Górna52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYK40-49 – 400:56:0210,700:22:51
125 / 182261140JustynaSOBCZAKWyszkówKB WyszkówK30-39 – 900:56:0310,700:22:52
1262091164MichałGROCHOWSKI52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM30-39 – 3400:56:0610,700:22:55
127 / 191319191Magdalena WAŃCZYKOstrów Mazowiecka PUKS Młode Orły K50-59 – 100:56:1010,600:22:59
128182137Arkadiusz BUTORMAŁKINIA GÓRNA OSTRÓW BIEGAM40-49 – 3400:56:2210,600:23:11
129210879MichałDĄBROWSKIOstrów Mazowiecka brakM16-29 – 2900:56:2810,600:23:17
130219475RafałSTĘPNIEWSKIBrokbrakM30-39 – 3500:56:5210,500:23:42
131156290ArturBLOCHRzekuńbrakM30-39 – 3600:57:2010,400:24:10
132 / 20150249JoannaZABUDOWSKACzyżewbrakK40-49 – 500:57:3210,400:24:21
133154851MateuszRUCIŃSKIKomorowobrakM16-29 – 3000:57:3310,400:24:22
13411116PiotrRADOMSKIMałkinia GórnabrakM40-49 – 3500:57:4310,300:24:33
13565723PiotrSAPRYKWęgrówAKTYWNI WĘGRÓWM40-49 – 3600:57:4810,400:24:38
1361074104MariuszOGONOWSKIMałkinia GornaOSTRÓW BIEGAM40-49 – 3700:57:4910,300:24:39
137 / 21121193OlgaRATYŃSKAWęgrówAKTYWNI WĘGRÓWK40-49 – 600:57:5010,300:24:39
138151652DanielSTRYJEKOstrówekŁochowska Grupa BiegowaM40-49 – 3800:58:0410,300:24:53
139146182ZbigniewSKOPIŃSKIStrzelnikiPodwodnikM50-59 – 1100:58:2610,200:25:15
140111142AdamSAWICKIKomorowoOSTRÓW BIEGAM30-39 – 3700:59:3010,100:26:20
141125384SebastianLEGACKIOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAM30-39 – 3800:59:401000:26:29
142 / 222088160JagodaJASZCZUKWarszawabrakK30-39 – 1000:59:511000:26:40
143 / 23129998EwaSKOLIMOWSKAWęgrówAKTYWNI WĘGRÓWK40-49 – 701:00:149,900:27:03
144 / 24232083GrażynaKOWALCZYKOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAK40-49 – 801:00:309,900:27:19
145206482SławomirKOWALCZYKOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAM50-59 – 1201:00:329,900:27:22
146 / 25230488MarzenaPUDEŁKOOstrów MazowieckaOSTRÓW BIEGAK30-39 – 1101:00:369,900:27:26
147 / 2673195MałgorzataPIECHOTA52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYK16-29 – 601:00:409,900:27:30
148 / 278863AnetaSZCZEPANIAKCiechanów5 MBOTK30-39 – 1201:01:329,700:28:21
1491223154Łukasz KMIEĆ Węgrów AKTYWNI WĘGRÓWM30-39 – 3901:02:539,500:29:43
150 / 2862319MałgorzataSZYMCZUKŹabikowo PrywatneZS CKR Stare Lubiejwo K40-49 – 901:03:129,500:30:02
151 / 2916942BarbaraWAŚKOŁapyZwycięzcaK60+ – 101:03:179,500:30:06
1522198209GrzegorzGŁOSEKKomorowobrakM30-39 – 4001:03:259,400:30:14
153221277MarcinBORYSKomorowo52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYM30-39 – 4101:03:259,400:30:15
154131885KubaSKOWROŃSKIOstrów MazowieckabrakM30-39 – 4201:03:349,400:30:24
1552060121PiotrSKOWROŃSKIOstrów Mazowiecka biegam bo biegamM50-59 – 1301:03:349,400:30:24
15648177AndrzejGWARDJAKZąbkiStowarzyszenie WIZNA 1939M40-49 – 3901:03:429,400:30:31
157 / 30210361Marzena OBUCHOWSKAOstrów Mazowiecka52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYK40-49 – 1001:04:389,300:31:27
158 / 31210139AgnieszkaTORZEWSKAWarszawabrakK40-49 – 1101:04:399,300:31:28
159 / 32162208KarolinaGŁOSEKKomorowobrakK30-39 – 1301:05:009,200:31:49
16025567MaciejSKOWROŃSKIOstrów MazowieckbrakM16-29 – 3101:05:169,200:32:05
1612075179Artur SZUSTAK ZĄBKIbrakM40-49 – 4001:05:249,100:32:13
162 / 33131271JustynaSZUSTAKZąbkiBiegam Bo Lubię Ząbki TeamK30-39 – 1401:05:259,100:32:15
1636680Michał ŁOJEK Komorowo OSTRÓW BIEGAM16-29 – 3201:06:089,100:32:58
164138212SławomirŚWIĄTKOWSKIKomorowoLKS OSTROWIANKAM40-49 – 4101:06:19900:33:09
165 / 342180196AnnaBĄCZYK52. BATALION LEKKIEJ PIECHOTYK30-39 – 1501:06:598,900:33:49
1662086124PiotrMOCZADŁOKomorowoKapitan DynamitM16-29 – 3301:07:168,900:34:05
167 / 35150510BarbaraKOLASAWarszawa-WesołaKlub J.SłowackiegoK60+ – 201:07:198,900:34:09
168 / 361532172EwaDOŁĘGOWSKAKobyłkaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaK30-39 – 1601:07:498,800:34:38
1691047143MarcinDOŁĘGOWSKIKobyłkaFundacja Morsy Wołomin KobyłkaM40-49 – 4201:07:508,800:34:39
1709336Mariusz NASKRĘTRACOTbrakM40-49 – 4301:12:148,300:39:03
171 / 37215496EwaDANIŁOWSKAKlukowobrakK40-49 – 1201:12:528,200:39:41
172 / 38218787DorotaZACHEJAMałkinia GórnaMKB TEAM MałkiniaK30-39 – 1701:12:538,200:39:42
17317886AdamZACHEJAMałkinia GórnaMKB TEAM MałkiniaM40-49 – 4401:12:598,200:39:48
1741313152RobertBAUERWarszawabrakM50-59 – 1401:16:017,900:42:50
17516066KamilPOGORZELSKIBiałystokbrakM16-29 – 3401:16:547,800:43:44
1761247174WitoldKORNESZCZUKKomorowobrakM60+ – 401:19:517,500:46:40