Warmińsko-Mazurskie 2019-04-13

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
11395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak02:36:3700:00:00100
2113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork Team02:40:2900:03:5195
351GROEN SławomirLublin brak02:41:2700:04:4990
420STELMASZEK JacekTereszynbrak02:42:0600:05:2885
5 / 11393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie02:51:2200:14:4480
6999KLOC JacekLublinFalcom02:51:2400:14:4675
7 / 2401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcę03:01:1300:24:3575
8433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:04:5100:28:1375
9400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę03:04:5300:28:1575
1010NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:04:5500:28:1775
111396ŁUBA PawełWarszawabrak03:04:5700:28:1970
121394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta03:04:5700:28:1970
131018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:04:5800:28:2070
141390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:04:5900:28:2270
15115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:05:1000:28:3270
1621JURCZAK GrzegorzKępinybrak03:07:0000:30:2365
17 / 31166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:07:2100:30:4365
18862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:11:1400:34:3665
191391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak03:17:0000:40:2265
201387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:17:5800:41:2065
21191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport03:18:1400:41:3660
221017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:18:3600:41:5860
23450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team03:20:1500:43:3760
2441CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//03:20:2000:43:4260
251397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak03:20:2100:43:4360
261016ANDREAS Renebrak03:21:0000:44:2260
27976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:32:0300:55:2660
281278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA03:33:3400:56:5660
2963PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWIS03:34:2200:57:4460
301015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak03:35:5000:59:1260
31919DREGER MaciejMiędzychódbrak03:36:0100:59:2355
321232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:36:0100:59:2355
33110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:36:0300:59:2655
341107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz03:36:1600:59:3955
351392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM03:38:2101:01:4455
361014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:47:5301:11:1655
37 / 41280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa03:56:3601:19:5855
381013GRYGO Mariuszbrak03:56:5801:20:2055
397PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrak04:02:3901:26:0155
401398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak04:02:3901:26:0155
411009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje04:02:5401:26:1755
421008PILARCZYK RobertLubartówbrak04:04:1201:27:3455
4369GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrak04:08:5301:32:1555
44666POKORA RobertLublinFalcom04:08:5501:32:1855
4577SIERPIEŃ MariuszOtwock brak04:13:5201:37:1455
46863BIERNACKI PiotrWarszawabrak04:23:2601:46:4855
Nie wystartowało 69 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1287DUDA RafałLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*57GAJOS SzymonLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans RoweremDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*25KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*1279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*58KURYS BartłomiejLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*74LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*9MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*053OSIEJ TomaszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*80OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*50SAWICKI RadosławLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*17SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoardDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1376TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1281ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował