Warmińsko-Mazurskie 2019-04-13

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak02:36:3700:00:00
251GROEN SławomirLublin brak02:41:2700:04:49
320STELMASZEK JacekTereszynbrak02:42:0600:05:28
4 / 11393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie02:51:2200:14:44
5999KLOC JacekLublinFalcom02:51:2400:14:46
6433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:04:5100:28:13
71396ŁUBA PawełWarszawabrak03:04:5700:28:19
81394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta03:04:5700:28:19
91390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:04:5900:28:22
1021JURCZAK GrzegorzKępinybrak03:07:0000:30:23
11 / 21166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:07:2100:30:43
12862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:11:1400:34:36
131387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:17:5800:41:20
141397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak03:20:2100:43:43
15976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:32:0300:55:26
16919DREGER MaciejMiędzychódbrak03:36:0100:59:23
171232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:36:0100:59:23
181107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz03:36:1600:59:39
191014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:47:5301:11:16
201013GRYGO Mariuszbrak03:56:5801:20:20
211398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak04:02:3901:26:01
221009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje04:02:5401:26:17
231008PILARCZYK RobertLubartówbrak04:04:1201:27:34
24666POKORA RobertLublinFalcom04:08:5501:32:18
2577SIERPIEŃ MariuszOtwock brak04:13:5201:37:14
Nie wystartowało 31 uczestników
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował