Warmińsko-Mazurskie 2019-04-13

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Frajdowcy Szybkościowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
1113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork Team02:40:2900:00:00
210NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:04:5500:24:26
31018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:04:5800:24:28
4115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:05:1000:24:40
51391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak03:17:0000:36:30
6191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport03:18:1400:37:44
71017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:18:3600:38:06
8450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team03:20:1500:39:45
941CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//03:20:2000:39:50
101016ANDREAS Renebrak03:21:0000:40:30
1163PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWIS03:34:2200:53:53
121015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak03:35:5000:55:20
13110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:36:0300:55:34
141392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM03:38:2100:57:52
157PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrak04:02:3901:22:09
16863BIERNACKI PiotrWarszawabrak04:23:2601:42:57
Nie wystartowało 22 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans RoweremDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*25KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport DNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*9MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*17SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoardDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1376TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował