Mazowieckie 14.04.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11373MĄCIK MateuszLublinbrak03:05:2100:00:00
2433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:16:5500:11:33
31377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje03:16:5800:11:37
41364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brak03:17:4300:12:22
521JURCZAK GrzegorzKępinybrak03:19:5300:14:31
61390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:19:5500:14:34
71003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:20:0800:14:46
884STELMACH MarcinSukówbrak03:27:3200:22:11
91371SACHARUK RobertTerespolbrak03:34:3200:29:10
101389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:34:3200:29:11
11 / 11365MAZIARZ AnnaLublinbrak03:34:3400:29:13
121383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:34:3800:29:16
131382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:34:3900:29:17
141370WOŁOSIUK PrzemysławBiała Podlaskabrak03:34:4500:29:24
1571LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:44:0000:38:38
161192TOPP MateuszWarszawabrak03:50:2600:45:05
171142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:52:4100:47:19
181386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?03:54:2300:49:02
19 / 21363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:56:2500:51:04
201378ROMANIUK AdamRossosz brak04:00:1400:54:52
211385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrak04:00:4600:55:24
22666POKORA RobertLublinFalcom04:01:2600:56:05
231387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak04:04:4200:59:21
241362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy Łuków04:23:4001:18:18
251361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy Łuków04:23:4001:18:19
261193PTAK MaciejJózefosławbrak04:27:2201:22:00
271379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP04:32:3101:27:09
281374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa Triathlonu04:43:4501:38:23
29133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak04:43:4601:38:24
301380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak04:46:5701:41:35
31 / 31144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?04:51:3401:46:12
321359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków05:04:2801:59:06
331372MITURA Mariuszlublinbrak05:04:3101:59:10
341360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków05:04:3301:59:12
Nie wystartowało 22 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla FrajdyDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*976WAWRZAK MichałZwoleńbrakDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował