Mazowieckie 14.04.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
1 / 11286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa Triathlonu02:53:4400:00:00100
21105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska02:58:4200:04:5895
31283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak02:58:4500:05:0190
41373MĄCIK MateuszLublinbrak03:05:2100:11:3785
5 / 21282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek 03:05:2100:11:3780
650SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin03:05:2100:11:3775
7 / 31284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrak03:12:4000:18:5675
81366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy Łuków03:16:4900:23:0575
9433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:16:5500:23:1175
101104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:16:5500:23:1175
111018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:16:5600:23:1270
121377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje03:16:5800:23:1470
131364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brak03:17:4300:23:5970
1421JURCZAK GrzegorzKępinybrak03:19:5300:26:0970
1510NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:19:5500:26:1170
16400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę03:19:5500:26:1165
171390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak03:19:5500:26:1165
18115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:19:5900:26:1565
191003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:20:0800:26:2465
20053OSIEJ TomaszLublinRowerowy Lublin03:20:0800:26:2465
211007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa Bialska03:20:1100:26:2760
2284STELMACH MarcinSukówbrak03:27:3200:33:4860
23 / 480OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrak03:28:4900:35:0560
241376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak03:32:0200:38:1860
251002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:34:2700:40:4360
261371SACHARUK RobertTerespolbrak03:34:3200:40:4860
271389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:34:3200:40:4860
28 / 51365MAZIARZ AnnaLublinbrak03:34:3400:40:5060
29 / 6898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:34:3600:40:5260
301383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak03:34:3800:40:5460
311287DUDA RafałLublinLubelska Grupa Triathlonu03:34:3800:40:5455
321382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:34:3900:40:5555
331006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:34:4000:40:5655
341010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:34:4200:40:5855
351285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa Rowerowa03:34:4300:40:5955
3658KURYS BartłomiejLublinRowerowy Lublin03:34:4300:40:5955
371370WOŁOSIUK PrzemysławBiała Podlaskabrak03:34:4500:41:0155
381016ANDREAS Renebrak03:34:5100:41:0755
3971LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:44:0000:50:1655
401192TOPP MateuszWarszawabrak03:50:2600:56:4255
4157GAJOS SzymonLublinRowerowy Lublin03:50:3000:56:4655
421279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy Lublin03:52:2500:58:4155
431004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:52:3100:58:4755
441001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:52:3200:58:4755
451142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:52:4100:58:5755
461386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?03:54:2301:00:3955
47 / 71363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:56:2501:02:4155
481378ROMANIUK AdamRossosz brak04:00:1401:06:3055
491281ZABORSKI PiotrChełmbrak04:00:1901:06:3555
501005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:00:2201:06:3855
511381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:00:2901:06:4555
521011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:00:3101:06:4755
531385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrak04:00:4601:07:0255
54666POKORA RobertLublinFalcom04:01:2601:07:4255
551387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak04:04:4201:10:5855
56 / 8052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy Lublin04:23:4001:29:5555
571362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy Łuków04:23:4001:29:5655
581361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy Łuków04:23:4001:29:5655
591193PTAK MaciejJózefosławbrak04:27:2201:33:3855
601375TROCEWICZ KacperBiała Podlaskabrak04:27:2401:33:4055
611379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP04:32:3101:38:470
6225KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 04:43:4301:49:590
631374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa Triathlonu04:43:4501:50:010
6417SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:43:4501:50:010
65133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak04:43:4601:50:020
66897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon04:43:4701:50:030
671380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak04:46:5701:53:130
68 / 91144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?04:51:3401:57:500
691359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków05:04:2802:10:440
701372MITURA Mariuszlublinbrak05:04:3102:10:470
711360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków05:04:3302:10:490
72 / 1074LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-Kamiennabrak05:17:4102:23:570
731278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA05:19:3702:25:530
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNF*DNF*
Nie wystartowało 41 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*1392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*69GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrakDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans RoweremDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla FrajdyDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*9MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*7PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR PodlasieDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*1017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*976WAWRZAK MichałZwoleńbrakDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował