Śląskie 27.04.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak02:48:0200:00:00
251GROEN SławomirLublin brak02:50:3400:02:31
3999KLOC JacekLublinFalcom02:50:5200:02:50
4133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak02:51:1300:03:11
51387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak02:51:2000:03:18
6 / 11393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie02:51:2100:03:19
7976WAWRZAK MichałZwoleńbrak02:51:2300:03:20
81388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl02:51:2400:03:22
91378ROMANIUK AdamRossosz brak02:52:0600:04:03
10 / 21166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy02:52:3300:04:31
111009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje02:58:1200:10:10
121013GRYGO Mariuszbrak03:03:3700:15:35
1371LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:03:5900:15:57
141142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:04:0200:16:00
15862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:04:0400:16:02
1621JURCZAK GrzegorzKępinybrak03:09:5100:21:49
171014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:11:0300:23:01
181386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?03:12:5800:24:56
191395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak03:15:1100:27:09
201380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak03:15:3300:27:31
211008PILARCZYK RobertLubartówbrak03:15:4300:27:41
221397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak03:18:5200:30:49
231379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:19:4300:31:41
24919DREGER MaciejMiędzychódbrak03:25:4200:37:40
251396ŁUBA PawełWarszawabrak03:30:4900:42:47
261385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrak03:33:0300:45:01
27 / 31144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?03:35:0800:47:06
281389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:37:4600:49:43
29433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:38:4800:50:46
301394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta03:46:2600:58:24
311232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:54:0301:06:01
3220STELMASZEK JacekTereszynbrak03:56:1101:08:09
331382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:58:5901:10:57
34666POKORA RobertLublinFalcom04:06:0001:17:58
351398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak04:07:4201:19:40
361383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak04:10:1101:22:08
371107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz04:17:3001:29:27
Nie wystartowało 19 uczestników
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował