Śląskie 27.04.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
11390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrak02:48:0200:00:00100
251GROEN SławomirLublin brak02:50:3400:02:3195
3999KLOC JacekLublinFalcom02:50:5200:02:5090
4133ŚWIDERSKI WojciechMińsk Mazowieckibrak02:51:1300:03:1185
5 / 174LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-Kamiennabrak02:51:1500:03:1380
61387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak02:51:2000:03:1875
7 / 21286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa Triathlonu02:51:2000:03:1875
8 / 31393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie02:51:2100:03:1975
9976WAWRZAK MichałZwoleńbrak02:51:2300:03:2075
10115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek02:51:2400:03:2275
111388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.pl02:51:2400:03:2270
12 / 41280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa02:51:3600:03:3470
131285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa Rowerowa02:51:4200:03:4070
141392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAM02:51:4700:03:4570
151279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy Lublin02:51:4800:03:4670
161378ROMANIUK AdamRossosz brak02:52:0600:04:0365
17 / 51166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy02:52:3300:04:3165
181381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska02:57:3600:09:3465
19053OSIEJ TomaszLublinRowerowy Lublin02:57:5200:09:5065
201009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i Kofboje02:58:1200:10:1065
211013GRYGO Mariuszbrak03:03:3700:15:3560
221015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrak03:03:5500:15:5360
2371LIPIŃSKI MarekSkarżysko-Kamiennabrak03:03:5900:15:5760
24 / 61282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek 03:04:0200:16:0060
251142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:04:0200:16:0060
26110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa03:04:0300:16:0160
27862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:04:0400:16:0260
281016ANDREAS Renebrak03:04:2700:16:2560
2917SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard03:08:1600:20:1460
3021JURCZAK GrzegorzKępinybrak03:09:5100:21:4960
31 / 780OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrak03:10:3100:22:2955
321014SZYPCIO TomaszMońkibrak03:11:0300:23:0155
331386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?03:12:5800:24:5655
34450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork Team03:13:2500:25:2355
351395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak03:15:1100:27:0955
361380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrak03:15:3300:27:3155
371008PILARCZYK RobertLubartówbrak03:15:4300:27:4155
381012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:17:1500:29:1255
391397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak03:18:5200:30:4955
401379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BP03:19:4300:31:4155
41002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans Rowerem03:19:4600:31:4455
42919DREGER MaciejMiędzychódbrak03:25:4200:37:4055
43863BIERNACKI PiotrWarszawabrak03:25:5300:37:5155
441018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork Team03:27:0600:39:0455
459MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion Serwis03:27:1700:39:1555
4650SAWICKI RadosławLublinRowerowy Lublin03:28:0200:40:0055
471396ŁUBA PawełWarszawabrak03:30:4900:42:4755
481287DUDA RafałLublinLubelska Grupa Triathlonu03:31:2000:43:1855
49 / 8401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcę03:31:4400:43:4255
501385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrak03:33:0300:45:0155
5169GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrak03:34:5500:46:5355
52 / 91144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?03:35:0800:47:0655
531290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa Rowerowa03:36:1600:48:1455
541389WOJCIUK AdamSokołów Podlaskibrak03:37:4600:49:4355
55433MAJEWSKI Jangorzycebrak03:38:4800:50:4655
5663PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWIS03:40:0200:52:0055
57 / 10052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy Lublin03:45:3500:57:3355
581017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork Team03:46:1800:58:1655
591394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta03:46:2600:58:2455
6025KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 03:47:5100:59:4955
6141CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//03:49:0801:01:060
6258KURYS BartłomiejLublinRowerowy Lublin03:53:4401:05:410
6357GAJOS SzymonLublinRowerowy Lublin03:53:4701:05:450
641232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze Sulejówek03:54:0301:06:010
6520STELMASZEK JacekTereszynbrak03:56:1101:08:090
66400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcę03:56:2301:08:210
6710NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork Team03:58:3301:10:300
681382SZYMANSKI Marekłomzabrak03:58:5901:10:570
691278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA04:02:0901:14:060
701391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak04:04:1401:16:120
71191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy Sport04:05:3001:17:280
72666POKORA RobertLublinFalcom04:06:0001:17:580
731398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak04:07:4201:19:400
741383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak04:10:1101:22:080
757PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrak04:10:4501:22:430
76113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork Team04:12:0401:24:020
771107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz04:17:3001:29:270
781283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak04:34:3601:46:340
Nie wystartowało 37 uczestników
DNS*1002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidonDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*1001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1376TROCEWICZ JacekBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1375TROCEWICZ KacperBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1281ZABORSKI PiotrChełmbrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował