Opolskie 28.04.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje02:36:3000:00:00
284STELMACH MarcinSukówbrak02:43:0000:06:29
31371SACHARUK RobertTerespolbrak03:05:0100:28:30
41364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brak03:08:0200:31:32
5 / 11393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie03:32:5200:56:22
61387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:32:5400:56:23
71193PTAK MaciejJózefosławbrak03:34:5400:58:24
81372MITURA Mariuszlublinbrak03:37:0601:00:35
9 / 21166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:37:4001:01:09
101374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa Triathlonu03:37:4001:01:09
11976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:42:3901:06:08
12666POKORA RobertLublinFalcom03:46:1501:09:44
131192TOPP MateuszWarszawabrak03:46:1601:09:46
141360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków03:52:2601:15:55
151359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków03:59:2501:22:55
161361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy Łuków03:59:4701:23:17
1721JURCZAK GrzegorzKępinybrak04:07:3401:31:03
181373MĄCIK MateuszLublinbrak04:21:4601:45:16
191003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:32:2601:55:56
20 / 31365MAZIARZ AnnaLublinbrak04:55:2702:18:56
211362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy Łuków05:04:2302:27:52
221383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak05:41:5503:05:24
Nie wystartowało 34 uczestników
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował