Opolskie 28.04.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Open dystans Podstawowy

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.RóżnicaPunkty
11377MICHALAK RobertLubartówKolarze i Kofboje02:36:3000:00:00100
21104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska02:36:3900:00:0895
3 / 1898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska02:41:5900:05:2890
484STELMACH MarcinSukówbrak02:43:0000:06:2985
51391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak02:59:1600:22:4580
61371SACHARUK RobertTerespolbrak03:05:0100:28:3075
71364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brak03:08:0200:31:3275
8 / 21393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie03:32:5200:56:2275
91105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:32:5300:56:2275
101387KONDRACIUK JacekBiałystokbrak03:32:5400:56:2375
111193PTAK MaciejJózefosławbrak03:34:5400:58:2470
121372MITURA Mariuszlublinbrak03:37:0601:00:3570
13 / 31286DUDA IwonaLublinLubelska Grupa Triathlonu03:37:3901:01:0970
14 / 41166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla Frajdy03:37:4001:01:0970
151374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa Triathlonu03:37:4001:01:0970
16976WAWRZAK MichałZwoleńbrak03:42:3901:06:0865
17115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:45:2101:08:5065
181004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:46:1401:09:4365
19666POKORA RobertLublinFalcom03:46:1501:09:4465
201002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:46:1501:09:4465
211192TOPP MateuszWarszawabrak03:46:1601:09:4660
221376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak03:46:1701:09:4660
231360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy Łuków03:52:2601:15:5560
241359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy Łuków03:59:2501:22:5560
251361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy Łuków03:59:4701:23:1760
261016ANDREAS Renebrak04:05:3501:29:0560
27110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa04:05:3701:29:0760
287PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrak04:05:3801:29:0760
2921JURCZAK GrzegorzKępinybrak04:07:3401:31:0360
301375TROCEWICZ KacperBiała Podlaskabrak04:13:2601:36:5560
3117SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:15:4301:39:1255
321281ZABORSKI PiotrChełmbrak04:18:5401:42:2355
331373MĄCIK MateuszLublinbrak04:21:4601:45:1655
341001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:31:2201:54:5155
351003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:32:2601:55:5655
361011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:32:2701:55:5655
371381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:34:2901:57:5855
3858KURYS BartłomiejLublinRowerowy Lublin04:34:5301:58:2255
391006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:34:5301:58:2355
40897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon04:41:2902:04:5855
4125KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 04:50:0002:13:2955
42 / 51365MAZIARZ AnnaLublinbrak04:55:2702:18:5655
431005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa Bialska05:04:2202:27:5155
441362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy Łuków05:04:2302:27:5255
45899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska05:05:2302:28:5355
461278MOZGAWA AndrzejDęblinDSS ORLĘTA05:13:2402:36:5355
471283KRUPKOWSKI GrzegorzBiałystokbrak05:25:0002:48:2955
481383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrak05:41:5503:05:2455
Nie wystartowało 67 uczestników
DNS*400ADAMCZYK BartoszNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*1397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brakDNS*DNS*
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*862BIELAK DariuszKOTUŃbrakDNS*DNS*
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*1280CIEŚLIK AgataSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*052DUBIEL AnnaLublin Rowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1287DUDA RafałLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*57GAJOS SzymonLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*69GOŹDZIEWICZ TomaszZąbkibrakDNS*DNS*
DNS*51GROEN SławomirLublin brakDNS*DNS*
DNS*002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans RoweremDNS*DNS*
DNS*1394GRUZA PawelDęblinDSS OrlętaDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1395HAN MarekIgnatki - OsiedlebrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*999KLOC JacekLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1279KOSIDŁO DariuszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*1284KRUPKOWSKA JoannaBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*74LIPIŃSKA KatarzynaSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*1396ŁUBA PawełWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*401MOTYL-ADAMCZYK AgataNiepołomiceNiepoKręcęDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*9MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*10NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*053OSIEJ TomaszLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*80OSKROBA AgnieszkaWARSZAWAbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*1008PILARCZYK RobertLubartówbrakDNS*DNS*
DNS*1285PIOTROWSKI RobertToruńPodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1290PYZOWSKI MariuszSiemiatyczePodlaska Grupa RowerowaDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*50SAWICKI RadosławLublinRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*77SIERPIEŃ MariuszOtwock brakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1282TOCZYSKA AnnaNIWISKISiedlecki Klub Turystyki Rowerowej Doktorek DNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski ŁowiczDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował