Opolskie 28.04.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Frajdowcy Szybkościowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
11104SŁOWIKOWSKI ArturBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska02:36:3900:00:00
2 / 1898SIENNICKA LukrecjaRakowiskaKGB Kolarska Grupa Bialska02:41:5900:05:19
31391WIŚNIEWSKI MarekSiemiatyczebrak02:59:1600:22:36
41105DOROSZ ZbigniewBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska03:32:5300:56:13
5115MĄKA DariuszSulejówekCoolarze Sulejówek03:45:2101:08:41
61004TORENC RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:46:1401:09:34
71002ADAMIUK KamilBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska03:46:1501:09:36
81376TROCEWICZ JacekBiała Podlaskabrak03:46:1701:09:37
91016ANDREAS Renebrak04:05:3501:28:56
10110MIKOŁAJCZAK DariuszWarszawaGrupetto Warszawa04:05:3701:28:58
117PIOTROWSKI PrzemekKaliszbrak04:05:3801:28:58
121375TROCEWICZ KacperBiała Podlaskabrak04:13:2601:36:46
1317SKARŻYŃSKI MateuszKrakowbikeBoard04:15:4301:39:03
141001SIARKOWSKI DariuszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:31:2201:54:42
151011SIEROCIUK RobertBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:32:2701:55:47
161381CHOMIUK JózefBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa Bialska04:34:2901:57:49
171006JUSZCZUK IreneuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska04:34:5301:58:14
18897KACZMARSKI KarolLublinPotrzymaj mi bidon04:41:2902:04:49
1925KLECZKO JarosławOtrębusy Maro-Sport 04:50:0002:13:20
201005HOŁOWNIA KarolSławacinek StaryK.G.B. Kolarska Grupa Bialska05:04:2202:27:42
21899SIENNICKI JanuszBiała PodlaskaK.G.B. Kolarska Grupa Bialska05:05:2302:28:44
Nie wystartowało 17 uczestników
DNS*863BIERNACKI PiotrWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1015BOROWSKI ŁukaszJanów podlaskibrakDNS*DNS*
DNS*41CYBRUCH RyszardTarnobrzeg//Zorza Tarnobrzeg//DNS*DNS*
DNS*1366DZIEWULSKI MarekWarszawaRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1392FASZCZEWSKI AndrzejBiałystokMPS BIKE TEAMDNS*DNS*
DNS*450GODLEWSKI DariuszKobyłka Retro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*002GRUSZKA SebastianGdańskDługi Dystans RoweremDNS*DNS*
DNS*1018KORZEB MichałKobyłkaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1012LASKOWSKI RadosławBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*113MUSIATOWICZ MichałWołominRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*9MYSTKOWSKI MarcinWarszawaLegion SerwisDNS*DNS*
DNS*10NIZIOŁEK SławekWarszawaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*1007OJER AndrzejBiała Podlaska KGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*63PRUCIAK BogusławPiekary Śl.BB BEST ROWERY I SERWISDNS*DNS*
DNS*1017TERESZCZENKO SebastianLeśniakowiznaRetro Stork TeamDNS*DNS*
DNS*191WIECZOREK AdamOlsztynRazem Trenujemy SportDNS*DNS*
DNS*1010ŻUK JacekBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował