Dolnośląskie 11.05.2019

Grand Prix Amatorów na Szosie "Rowerem przez Polskę"

Wyniki Zapaleni Frajdowcy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
1862BIELAK DariuszKOTUŃbrak03:54:1200:00:00
21394GRUZA PawelDęblinDSS Orlęta04:07:0500:12:52
3999KLOC JacekLublinFalcom04:12:4400:18:31
41397ADAMIEC PiotrNowe Osiny brak04:17:2400:23:11
51398PONIATOWSKI ZdzisławSiemiatyczebrak04:23:2000:29:07
61396ŁUBA PawełWarszawabrak04:23:4300:29:30
7976WAWRZAK MichałZwoleńbrak04:29:5700:35:44
81107ZWIERZYNSKI MarcinZDUNYKlub Kolarski Łowicz04:49:0000:54:47
9666POKORA RobertLublinFalcom04:50:2100:56:09
1051GROEN SławomirLublin brak04:51:1300:57:00
111395HAN MarekIgnatki - Osiedlebrak04:55:3301:01:20
121008PILARCZYK RobertLubartówbrak05:14:4201:20:30
1377SIERPIEŃ MariuszOtwock brak05:23:5401:29:41
14 / 11393STSESHYTS (SCIESZYC) Katsiaryna (katarzyna)BialystokAGR Podlasie05:28:5601:34:43
Nie wystartowało 42 uczestników
DNS*1009BARSZCZ MarekLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1385BOROWSKI EugeniuszZambrówbrakDNS*DNS*
DNS*919DREGER MaciejMiędzychódbrakDNS*DNS*
DNS*1013GRYGO MariuszbrakDNS*DNS*
DNS*1383JAKUBOWSKI MarcinŁomżabrakDNS*DNS*
DNS*1359JASIŃSKI MirosławŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*21JURCZAK GrzegorzKępinybrakDNS*DNS*
DNS*1386KALMAN MateuszKrakówDaleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1387KONDRACIUK JacekBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1003KRÓLIKOWSKI TomaszBiała PodlaskaKGB Kolarska Grupa BialskaDNS*DNS*
DNS*1361KRYCZKA DominikŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1362KUCHARSKI MichałŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*71LIPIŃSKI MarekSkarżysko-KamiennabrakDNS*DNS*
DNS*1380LIPIŃSKI MichałSiemiatyczebrakDNS*DNS*
DNS*433MAJEWSKI JangorzycebrakDNS*DNS*
DNS*1166MARECKA IlonaNekielkaRajdy Dla FrajdyDNS*DNS*
DNS*1365MAZIARZ AnnaLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1373MĄCIK MateuszLublinbrakDNS*DNS*
DNS*1232MĄKA SławomirSulejówekCoolarze SulejówekDNS*DNS*
DNS*1377MICHALAK RobertLubartówKolarze i KofbojeDNS*DNS*
DNS*1390MICHALUK ŁukaszBiałystokbrakDNS*DNS*
DNS*1142MIRKOWSKI MariuszWarszawaGrupetto WarszawaDNS*DNS*
DNS*1372MITURA MariuszlublinbrakDNS*DNS*
DNS*1363OSTROŻAŃSKA ZuzannaBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1388PAWŁOWSKI JacekŻółwinnaszzolwin.plDNS*DNS*
DNS*666POKORA RobertLublinFalcomDNS*DNS*
DNS*1193PTAK MaciejJózefosławbrakDNS*DNS*
DNS*1360PTASZYŃSKI MateuszŁukówRowerowy ŁukówDNS*DNS*
DNS*1378ROMANIUK AdamRossosz brakDNS*DNS*
DNS*1371SACHARUK RobertTerespolbrakDNS*DNS*
DNS*1144SKORUPA AsiaKraków Daleko jeszcze?DNS*DNS*
DNS*1379SKWAREK SebastianBiała PodlaskaTERYTORIUM BPDNS*DNS*
DNS*1364SOWIŃSKI MarekŚwidnik brakDNS*DNS*
DNS*84STELMACH MarcinSukówbrakDNS*DNS*
DNS*20STELMASZEK JacekTereszynbrakDNS*DNS*
DNS*1382SZYMANSKI MarekłomzabrakDNS*DNS*
DNS*1014SZYPCIO TomaszMońkibrakDNS*DNS*
DNS*133ŚWIDERSKI WojciechMińsk MazowieckibrakDNS*DNS*
DNS*1192TOPP MateuszWarszawabrakDNS*DNS*
DNS*1389WOJCIUK AdamSokołów PodlaskibrakDNS*DNS*
DNS*1370WOŁOSIUK PrzemysławBiała PodlaskabrakDNS*DNS*
DNS*1374ZWIERZAŃSKI PawełLublinLubelska Grupa TriathlonuDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował